PDA

View Full Version : помощ...носа ми



bloodyF
08-30-2009, 01:20
цял ден през периоди между час и два ми тече кръв от носа ,...бях заспала и се събуждам то като фонтан течеше....


идеи кво ми е ?

*не съм стояла на слънце (май тва беше една от причините) и не си бъркам в носа :lol: :lol: :lol: *

gentlelover
08-30-2009, 01:28
Слаби капиляри... лекърска помощ...

JaCkSpAr0y
08-30-2009, 06:15
Възможно е да страдаш от синозит . Ако често излагаш челото си на вятър или стоиш пред вентилатор и такива . Предлагам ти ВЕДНАГА да потърсиш лекарска помощ тъй като това не е шега работа .

aloveyou
08-30-2009, 07:52
Ами,наистина както казаха отиди на лекар

amk933
08-30-2009, 07:55
Възможно е да страдаш от синозит . Ако често излагаш челото си на вятър или стоиш пред вентилатор и такива . Предлагам ти ВЕДНАГА да потърсиш лекарска помощ тъй като това не е шега работа .

Синозит? Да ти тече кръв? Имам синозит от 4 години и до сега кръв не ми е текла. Второ, ако имаше синозит и беше толкова зле до сега отдавна щеше да е потърсила лекарска помощ по простата причина, че нямаше да може да седи на едно място от болки в главата и тежест над и под очите. Абсолютно невъзможно е това да е синозит. :?

Слаби капиляри е най-вероятната причина, но след като тече толкова обилно и често отиди на доктор. Аз имах едни приятели, които стигнаха до спешно от непрестанно течене на кръв през носа. Та изписаха им едни не помня глицеринови ли бяха, желатинови ли, абе нещо от сорта свещички, които кат пъхнеш в носа се стопят, попиват в него и спират кръвта за нула време. Просто трябва да идеш да ти кажат как се казва. :)

JaCkSpAr0y
08-30-2009, 08:25
Възможно е да страдаш от синозит . Ако често излагаш челото си на вятър или стоиш пред вентилатор и такива . Предлагам ти ВЕДНАГА да потърсиш лекарска помощ тъй като това не е шега работа .

Синозит? Да ти тече кръв? Имам синозит от 4 години и до сега кръв не ми е текла. Второ, ако имаше синозит и беше толкова зле до сега отдавна щеше да е потърсила лекарска помощ по простата причина, че нямаше да може да седи на едно място от болки в главата и тежест над и под очите. Абсолютно невъзможно е това да е синозит. :?

Слаби капиляри е най-вероятната причина, но след като тече толкова обилно и често отиди на доктор. Аз имах едни приятели, които стигнаха до спешно от непрестанно течене на кръв през носа. Та изписаха им едни не помня глицеринови ли бяха, желатинови ли, абе нещо от сорта свещички, които кат пъхнеш в носа се стопят, попиват в него и спират кръвта за нула време. Просто трябва да идеш да ти кажат как се казва. :)

Лично на мен първия ми сиптом когато ми откриха синозит първият сиптом както казах беше че ми тече кръв без причина . Ти хубаво го имаш от 4 години но зависи в каква фаза си на мен късничко и бая сериозно вече късно го откриха :wink:

amk933
08-30-2009, 08:28
Възможно е да страдаш от синозит . Ако често излагаш челото си на вятър или стоиш пред вентилатор и такива . Предлагам ти ВЕДНАГА да потърсиш лекарска помощ тъй като това не е шега работа .

Синозит? Да ти тече кръв? Имам синозит от 4 години и до сега кръв не ми е текла. Второ, ако имаше синозит и беше толкова зле до сега отдавна щеше да е потърсила лекарска помощ по простата причина, че нямаше да може да седи на едно място от болки в главата и тежест над и под очите. Абсолютно невъзможно е това да е синозит. :?

Слаби капиляри е най-вероятната причина, но след като тече толкова обилно и често отиди на доктор. Аз имах едни приятели, които стигнаха до спешно от непрестанно течене на кръв през носа. Та изписаха им едни не помня глицеринови ли бяха, желатинови ли, абе нещо от сорта свещички, които кат пъхнеш в носа се стопят, попиват в него и спират кръвта за нула време. Просто трябва да идеш да ти кажат как се казва. :)

Лично на мен първия ми сиптом когато ми откриха синозит първият сиптом както казах беше че ли тече кръв без причина . Ти хубаво го имаш от 4 години но зависи в каква фаза си на мен късничко и бая сериозно вече късно го откриха :wink:

Е не те ли боля глава? Не ти ли тежеше отпред. Момичето нищо такова не споменава. :)

JaCkSpAr0y
08-30-2009, 08:38
Имах леки болки но нищо сериозно изследваха ме за 10000 неща и докато ми открият :P Както и да е нали се разбрахме 8)

Abigoria
08-30-2009, 09:43
Възможно е да страдаш от синозит . Ако често излагаш челото си на вятър или стоиш пред вентилатор и такива . Предлагам ти ВЕДНАГА да потърсиш лекарска помощ тъй като това не е шега работа .

Синозит? Да ти тече кръв? Имам синозит от 4 години и до сега кръв не ми е текла. Второ, ако имаше синозит и беше толкова зле до сега отдавна щеше да е потърсила лекарска помощ по простата причина, че нямаше да може да седи на едно място от болки в главата и тежест над и под очите. Абсолютно невъзможно е това да е синозит. :?

Слаби капиляри е най-вероятната причина, но след като тече толкова обилно и често отиди на доктор. Аз имах едни приятели, които стигнаха до спешно от непрестанно течене на кръв през носа. Та изписаха им едни не помня глицеринови ли бяха, желатинови ли, абе нещо от сорта свещички, които кат пъхнеш в носа се стопят, попиват в него и спират кръвта за нула време. Просто трябва да идеш да ти кажат как се казва. :)

Лично на мен първия ми сиптом когато ми откриха синозит първият сиптом както казах беше че ми тече кръв без причина . Ти хубаво го имаш от 4 години но зависи в каква фаза си на мен късничко и бая сериозно вече късно го откриха :wink:

СинУУУУУУУУУУУУУУзит :?

ameli
08-30-2009, 10:11
на баба ми като и течеше и казаха, че е било от високо или ниско кръвно налягане .. и добре, че се е изхвърляла кръвта 0от носа, а не се е задържала в главата, че ... :booooomb:

bloodyF
08-30-2009, 16:09
мм нямам синузит ...сигурна съм 8-)

ще се ходи на лекар..явно

cvetinka95
08-31-2009, 06:35
Аз имах същия проблем, но при мен беше заради много горещото време. Отидох на лекар - Уши Нос Гърло два пъти. Намаза ми капилярите със сребърен нитрат, за да ги изгори, та повече да не се разширяват и от тогава нямам проблеми. :)
Ако пак ти потече, в никакъв случей не лягай и главата не трябва да ти е назад, това са бабешки глупости, защото така кръвта отива в дихателните пътища. :)

clever
08-31-2009, 08:06
може да имаш проблем-високо кръвно
тъй че не тичай веднага при лекар уши,нос и гърло,ми отиди първо при личната
успех ! :)

cvetinka95
08-31-2009, 11:19
А скоро да си употребявала спрейове или капки за нос? От продължителната им употреба може да е. Или скоро да си пила аспирин в по-големи количества? Друга възможна причина е да имаш полип в носа. Личната няма да може много да ти помогне, най-много да ти даде направление за специалист, той си знае работата. :)

SweetySmallDevil
09-01-2009, 16:33
Пефлавит Ц

CryButWhy
09-01-2009, 21:04
Не стой на много топло , може да имаш слаби капиляри и да ти се пукат простo...

fenkatakrisi952
09-02-2009, 11:10
Слаби капиляри-и баща ми и сестра ми са така.Отиди на лекар (мисля,че могат да се горят или нещо подобно).Поинтересувай се :)

eveto_xx
09-02-2009, 13:51
Слаби капиляри / високо кръвно