PDA

View Full Version : Приятел с жена или желание за секс?



pwnage
08-30-2009, 07:14
1. Искам да помоля хората,които са под 18 години или тези които не са попадали в такава ситуация да не коментират. Не го правя от нуждата
да се правя на голям нито да обиждам някой лично,а просто от желанието да получа съвет от човек, който е бил в ситуация като моята.

2. Всъщност,желателно е и известно мнение от представителките на нежния пол.

Та така. Ситуацията е такава,че имам една приятелка с която ми е готино в компания. Разбираме се,смеем си се заедно. Излизаме си заедно. Говорим си на всякакви темички. Обаче,разковничето е, че цялото ни запознанство започна защото я намирам за доста секси и супер много искам да правим секс, и един вид и влезнах под кожата. Когато сме заедно е кофти за мен от 2 страни. Първо,защото когато споделя аз съм слушателят,който дава съвети и решения и е търпелив с нея. Тя много рядко си позволява да ми задава въпроси. И второ,че е доста трудно да стоя до нея и да мисля за секс с нея, докато тя си излива душичката. Гадно е такова все пак. Обаче по-големият проблем е че знам, че ако и кажа за какво става дума с приятелството ни ше е дотам. На никъде е работата. Давайте съвет. :(

LadyDi
08-30-2009, 07:20
Първо, къде си тръгнал тук да търсиш под 18 години???
Второ, от личен опит ти казвам - сексът всичко разваля. Ако държиш на приятелството й повече отколкото на секса с нея, по-добре не си лягайте. Който и каквото и да ти каже, след като си легнете, с приятелството ви е свършено. Такова каквото го познавате и харесвате.
Била съм в тази ситуация - отвратително е.

mrtn
08-30-2009, 07:29
Не си пропилявай приятелството..за един секс просто не си струва, забрави за тези мисли. А и с времето, всичко ще отшуми, ще видиш някоя яка мацка и всичко ще си дойде на мястото :)

pwnage
08-30-2009, 07:31
Дано да си прав. Много искам да стане така и само аз да помня какво е било. А и девойката си е пекана и не си струва заради единия секс.
Обаче и мисълта ме побърква,докато съм до нея и се прегръщаме.

flowerlina
08-30-2009, 12:38
Едно приятелство струва повече от 1 секс

fc
08-30-2009, 12:42
Не ги слушай, ръчичката в/у коляното, леко плъзгане нагоре ако ти махне ръката, значи трябва да опиташ пак. Кажи й "Не се стеснявай" ако ти каже нещо ко прайш и т.н.

TraPPed
08-30-2009, 13:14
...а какво приятелство..ти каза че разковничето е в това че си се сприятелил с нея защото я намираш за мн секси...помисли си каква роля искаш да заемеш в нейния живот ...какво искаш и от нея,защото приятелството е двустранно..ти не задаваш въпроси...сру ако те засягам нещо...ама си мисля че имаш желание за секс повече отколкото желание за някакво обвързване различно-като приятелството...успех ;)

Jeuelle
08-30-2009, 14:20
Ако между вас има истинско приятелство , няма да се притесняваш да й споделиш , какво мислиш и чувстваш.
Предполагам , че си успял да я прецениш по характер и би могъл да предположиш как ще реагира.
Не оставяй това да стои между вас.
Ако е момиче на място , ще те разбере и заедно ще измислите какво да правите от тук нататък.
:)

radybt
08-30-2009, 14:57
Sprite има да ти каже нещо,твоят най-добър приятел те желае!!

lipsvashh_mi
08-30-2009, 15:20
Sprite има да ти каже нещо,твоят най-добър приятел те желае!!
или с други думи ...
http://www.vbox7.com/play:f707e0a6&al=1&vid=810846
:D :D прати я на мацката и може да загрее...
сега сериозно- ако наистина толкова дършиш на нея и приятелството ви,което не си личи много,но все пак ако е така-дума да не си казал....няма да иска да те поледне ,може да е груба,а в най-добрия случай ще се отдръпне тихомълком и няма да те търси много много...
ако си за секса и мислиш,че и тя ще е навита давай,но ще си останеш с хубавите спомени и пръст в устата :?

pwnage
08-31-2009, 00:40
Vsichki ste pravi v izvestna stepen. Naistina q poznavam kato harakter i nqma da i se ponravi tva,she se pochuvstva izpolzvana :( A az iskam prosto da mi mine i tq da ne uznava nikoga

valdesbg
08-31-2009, 05:32
Та вие не сте приятели...и така като гледам никога не сте били.

Колкото повече търпиш - толкова по-голямо мекотело ставаш. Секси я смело, пък после - квото излезе.