PDA

View Full Version : не мога да намеря подходящото заглавие....



Cybershot
08-30-2009, 09:34
Преди няколко дена с момичето което обичах се скарахме, казах ужасни неща за които сега съжелявам ужасно, но от една страна си го заслужаваше. И тя незнаеше какво иска... Винаги намираше оправдания... Аз винаги можех да направя всичко дали ще е в най-големия сняг или дъжд, щях да го направя, но тя не... Винаги ме нараняваше, но аз го преглътвах всеки път и продължавах напред. Мислех си че ще я забравя, но не мога. Изтрих всичките и снимки, номера и, всичко което ми напомня за нея, но не мога да я забравя и това си е. Постоянно си мисля за нея. Осъзнавам какво загубих, човекът за кого бих дал и живота си. От 2 дена не мога да се храня, по цял ден не мога да си намеря място, мисля само за нея, как повече никога няма да я прегърна :cry: Искам да я забравя и никога повече да не изпитвам това чувство "любов". Кажете как да я забравя мамкаму. Напих се, но на сутринта пак мислех за нея... не става толкова лесно да се забрави. Моля ако някой може да помогне, да помага...

gentlelover
08-30-2009, 09:41
Напих се...

Пак! и пак и пак :D майтап Уили ;)

виж кво извини и се пък се здобрете ;)

Или харесай друга ;)

w0sh
08-30-2009, 09:44
Наркотици.
Работят безотказно.
Гарантирано от МВР.

kradinero
08-30-2009, 09:44
Момче си. Стегни се! Аз бях във същата ситуация. Неможах да го забравя и наскоро пак трагнахме :) Не мислех за него. Събирах се по-често с компанията и гледах да не оставам сама. Намирах си занимания и тем подобни. И един ден той дойде и ме заведе нанякаде. Каза ми, че неможе без мен и иска да сме заедно. И ме целуна. Беше много яко.


П.Т. - Излизай по - често. Опитвай се да не мислиш за нея. Друго неможем да направим. Всички това ще ти отговорят. Сам си решаваш. Намери си хоби, с което да убиваш времето и не мисли за нея. ;)

valdesbg
08-30-2009, 10:05
Що ми върви на идиоти днес? :-o

l0lz
08-30-2009, 10:07
Що ми върви на идиоти днес? :-o

Сигурно, щото си обкръжен от себеподобни.

RaZzer
08-30-2009, 10:17
Аз съм в подобна ситуация... С една съществена разлика - момичето продължи напред и вече си има друго момче :(

Ако мислиш, че нещата могат да бъдат по-различни от преди - намери я, говори с нея, не спирай да я търсиш - с постоянство всичко се постига, но ако смяташ, че пак ще си жертва на собствените си чувства - по-добре си наложи да я забравяш! :wink:

haritov
08-30-2009, 10:26
След 4 дена пусни тема със заглавие колко я помня!

Всичко минава сега ще ти е гадно,но после минава.

И ако мислиш,че някаква течност с органичен произход и химична форула

c2h5oh ще ти помогне грешиш!

Jeuelle
08-30-2009, 10:27
Е, какво искате - за една седмица и да ви мине ли?

valdesbg
08-30-2009, 10:44
Лолз мхм, баш така ще е. Теб маймуна или хипопотам да те броим?

l0lz
08-30-2009, 10:45
Птицечовка. :-P

valdesbg
08-30-2009, 10:47
Птицечовка. :-P

Deal!

kindergarden
08-30-2009, 11:15
Птицечовка. :-P

Deal!http://www.pic4ever.com/images/onion055.gif




по темата...стегни се, спри да се жалваш...мамка му живей си живота!Един шанс ще имаш за това :wink:

Rhype
08-30-2009, 17:42
Бил съм в подобна ситуация и в момента не си понасяме (с бившата половинка) :)

huligankata
08-30-2009, 17:47
За любовна мъка няма лек. Ще ти мине след време - просто трябва да минеш през това. Ако все пак има надежда поговори с нея и се извини. В момент на ярост хората могат да казват всякакви неща, които не мислят и да се надяваме тя да го осъзнае и да ти го прости.

ANTIHUMAN
08-30-2009, 17:55
Времето не лекува, трябва да се излекуваш сам!

coollove9
08-30-2009, 19:02
Знаеш ли какво... не очаквай, че ще се сдобрите просто се прави на ударен и така по някое време съвсем НЕОЧАКВАНО се опитай да се сдобриш с нея като и се извиниш и ако се наложи се разреви пък ако има сърце ще те разбере и ще ти прости ако неее не си прави труда само почече ще се нараниш :? аз скоро скъсах с моя и също нямам апетит но сега си харесах друг и по-малко си мисля за него :) успех