PDA

View Full Version : Труден избор



oceanborn
08-30-2009, 12:13
Имам си приятел,с който сме заедно от 1 година,но от няколко месеца нещата не вървят никак добре.Него го нямаше близо месец и тогава се появи едно момче,което се държи много мило с мен и аз хлътнах по него.Излизала съм с другото момче,но нищо не е ставало.И сега не знам какво да правя,моля дайте ми съвет.

stup1fy
08-30-2009, 12:17
Всички са мили в началото,малко са милите до края.
Прави каквото мислиш за редно,но после да не съжаляваш и да не плачкаш за него :-o

AraBella
08-30-2009, 12:18
Ми щом не вървят,го остави.Не може да сте заедно завинаги,а и като гледам ти май доста си хлътнала вече по другия....

DevilWish
08-30-2009, 12:23
Щом се чудиш дали да оставиш приятелят си ,значи наистина нещата не вървят между вас ;) Остави го ,не зависимо дали ще става нещо с другия или не.Ако чувствата са избледнели за какво ти е да се самозалъгвате ;) А другото момче може да не прави крачки към теб ,защото знае ,че си имаш приятел примерно ;)

kobrichka
08-30-2009, 12:26
Не прибълзвай с решението си. Помисли си хубаво, какво искаш всъщност. Да продължиш със сегашният си приятел или да се впуснеш в нещо ново. Помисли си хубаво, защото есна година не е кой знае колко много, но не е и малко. Тук няма как да ти дадем точен съвет, защото това решение трябва да го вземеш сама. Ако нещата не вървят и чувствата са изчезнали прекрати връзката си. Помисли си :) Все пак си млада и живота е пред теб, прави това, което те прави щастлива.

Hilary_
08-30-2009, 13:17
Съгласна съм с мненията на Kobrichka и DevilWish ... :)

TraPPed
08-30-2009, 13:21
...както правят и както направих аз поискай време да помислиш....и всъщност виж дали ти липсва ...дали е само навик ..

sweetchef
08-30-2009, 17:42
Поговори си с гаджето и решете какво ще правите и дали чувствата ви са същите като преди :)

huligankata
08-30-2009, 17:51
Поговори с приятеля си сериозно ако искаш да си с негои се опитай да спасиш връзката си ако е възможно. Но преди да направиш това трябва да изясниш пред себе си искаш ли тази връзка или искаш другото момче. С когото и да решиш, че искаш да си (или да се опитваш да си, защото с новото момче хич не се знае какво би могло да стане) НЕ ИЗНЕВЕРЯВАЙ на приятеля си. Или го остави или се опитай да подобриш отношенията ви.