PDA

View Full Version : Проблем с Изпотяването



Praskovkaaa3
08-30-2009, 12:19
Здравейте :) Мисля,че имам проблем с изпотяването..Понякога се потя много,дори и да не ми е топло,не винаги е така,но се случва често.Пробвала съм много неща против изпотяване,но не помагат особено.Някой може ли да ми препоръча нещо?Това може ли да се окаже болест?Моля,ако някой има същия или подобен проблем да пише или ако някой просто иска да помогне.Благодаря предварително!

mrtn
08-30-2009, 13:15
Ми доколкото съм чел и са ми казвали, изпотяването е вид симптом. Това е естествена защита, оргнизма да изхвърли, токсини, бактерии и.т.н през кожата. По принцип се свързва с настинка, грип и тем подобните. Отиди на лекар, той ще ти обясни най-добре!

ameli
08-30-2009, 13:19
може да си била притеснена ...

наистина по-добре иди на лекар да ти обясни добре

JaCkSpAr0y
08-30-2009, 15:59
Незнам но това не ми изглежда нормално . А когато се изпотяваш много чустваш ли паника някаква ?

blueangel18
08-30-2009, 18:04
hah nqma ot kakvo da se pritesnqva6 da ne kaja 4e sam "Cql jivot taka" e na 18 sam de :D no i az sam taka i ne e problem pri vseki 4ovek razli4no qvno e taka... nqma n6 stra6no v tova svarzano e s jlezite kilogrami t.e. maznini , no ne mislq 4e e problem vse pak az sam kam 63 kg i sam 175 visok napalno normalen rast nqmam maznini hodq na fitnes :D i az taka dori da ne e toplo se potq mnogo qvno pri vseki 4ovek razli4no ne se pritesnqvai :smt056

TykaSePisheNick
08-30-2009, 19:18
hah nqma ot kakvo da se pritesnqva6 da ne kaja 4e sam "Cql jivot taka" e na 18 sam de :D no i az sam taka i ne e problem pri vseki 4ovek razli4no qvno e taka... nqma n6 stra6no v tova svarzano e s jlezite kilogrami t.e. maznini , no ne mislq 4e e problem vse pak az sam kam 63 kg i sam 175 visok napalno normalen rast nqmam maznini hodq na fitnes :D i az taka dori da ne e toplo se potq mnogo qvno pri vseki 4ovek razli4no ne se pritesnqvai :smt056

Ей, ама кат почнете да се изказвате..Само щото и ти си така тя няма повод да се притеснява? :razz: :razz: :razz:

_butterfly_
08-31-2009, 12:45
Вземи си Одорекс део- ще го намериш в аптеките.

bbbsheva
08-31-2009, 15:16
Хора ще ви кажа моята рецепта каква е:
първо се обезкосмявате (това е много важно) , къпете се всеки ден , като ползвате душгел и след банята ползвате дезодорант (аз ползвам или адидас или рексона). Обличате се с .... дрехи от естествени материи а не от найлонови пликчета и проблема го няма. А относно токсините , аз ходя всяка седмица на сауна и там изхвърлям каквото има. Ако правиш това което съм написал ще има ефект повярвай ми , възможно е да се потиш повече от мен но и да се поне няма да мерише което е важно защото аз изпитвам огромна погнуса от някой който вуни на пот а ако добавим и дъх на канал напрао ми се доповръща

Praskovkaaa3
08-31-2009, 15:28
Мерси на всички :)
bbbsheva - Взимам душ абсолутно всеки ден,даже в повече случай по 2 пъти.Обезкосмявам се всеки де и задължително след душ се мажа или пръскам с нещо против изпотяване (Rexona или Ledy Speed Stick).Аз не ходя на сауна,но тичам - не всеки ден,но по 2-3пъти седмично ;) Относно дрехите старая се да избирам естествени материи.Държа да подчертая,че аз НЕ мериша!!!Напротив хигиената ми е на много високо ниво ;).

Bukmop
08-31-2009, 20:33
Здравейте :) Мисля,че имам проблем с изпотяването..Понякога се потя много,дори и да не ми е топло,не винаги е така,но се случва често.Пробвала съм много неща против изпотяване,но не помагат особено.Някой може ли да ми препоръча нещо?Това може ли да се окаже болест?Моля,ако някой има същия или подобен проблем да пише или ако някой просто иска да помогне.Благодаря предварително!

Рекосона :grin: а иначе щом не ти е топло а се потиш значи може би си притеснена незнам незнам мен като ми е студено и рацете ми понякога са потни

coffee44
08-31-2009, 22:05
И аз съм така винаги се потя топло студено без значение. Обаче при мен проблема е че не спирам да мисля за това постоянно мисля сега да не се изпотя и следователно се изпотявам :( Но съм забелязала че когато съм разсеяна от нещо и не мисля за това не се потя но много трудно си изкарвам мисълтта от главата :( :( :(

gabi_94
09-03-2009, 14:39
извинявай че ти се бъркам в темата, но за да не пускам нова, ще попитам тук. Та много ми се изпотява лицето, аз самата не се изпотявам много, в рамките на нормалното, даже мн по-малко в сравнение с приятелките ми и момичетата които са край мен. Но лицето ми се изпотавя често, малко по-топло като е, веднага го чувствам влажно и лъщи мн гадно. Какво да правя в този случай?

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 12:10
Спри да пиеш вода.Няма да помогне веднага,а и до 1 месец максимум ще умреш,но поне няма да си потен труп.Бахти глупостите.

Потенето си е потене,чрез него се поддържа телесната температура.Колкото се потиш,толкова.Ако си дебела отслабни,също помага(не очаквай да не пада капка пот от тебе,но все пак).Освен това като тичаш качваш телесната темепратура,съответно...Виж ,ако беше куче нямаше да го имаш тоя проблем по простата причина,че кучетата не се потят.

Да спреш миризмата не може,защото тя идва от феромоните,които човешкото тяло отделя със все потта.Може дая притъпиш или като се напръскаш с дезодорант почти да изчезне и да я замаскира.Така или иначе човек,който не се поти не се е родил още :)

silwinka
10-04-2009, 09:46
Взимай си душче постоянно .. бих ти препоръчала Адидас ( зелен ) и Рексона ( к'вато искаш ) много приятни аромати и са по 24 ч. защита .. На Дефа също не са лоши : )
Аз ползвах едно шотландско рол-онче DIPSY , което бееше прекрасно , 23 ч беше - но наистина голям ефект и прекрасен аромат - препоръчвам ти го.. но беше 150 мл. и .. свърши :D ноо съм го виждала в Смолян - някъде към центъра .. имаше го към 4-5 лв @ :grin: Успех .. :)

petityygirL
08-09-2010, 13:40
и аз имам същия проблем и намерих това http://beautyshop.bg/product/1167/nivea-pochistvashti-lepenki-kao-biore-.html според вас дали би помогнало ;?