PDA

View Full Version : Пловдив vs Варна



Страници : [1] 2 3

Oligofren
08-30-2009, 14:41
Кой е по-хубавия град според вас?


За мен Пловдив.Като цяло той е един от най-хубавите градове в Бг.Всеки знае че тук са най-хубавите момичета(не казвам че в другите градове няма,ама тук са много :D ) Единственото нещо за което харесвам Варна е морето...


Вие сте.

Di
08-30-2009, 14:43
варна

Neopitom3na
08-30-2009, 14:43
Варнаааааааа... :smt007

Bianca
08-30-2009, 14:44
Само във Варна съм ходила, но не ми харесва.

lipstik
08-30-2009, 14:49
Май Варна.

Joc
08-30-2009, 14:53
Варна

SunSmile
08-30-2009, 14:59
ПЛОВДИВ!!!

someone_else_
08-30-2009, 15:00
Пф къде без море бе.. ВАРНА !!! :grin:

EarthShaker
08-30-2009, 15:01
Аз съм пристрастен, шото живея тука :)

Пловдив ми е някак си като Шумен, Русе и т.н. , само че по-голям 8-) София си има някаква странна атмосфера, а Варна още повече

hardball
08-30-2009, 15:06
Пловдив е като Шумен и Русе :-o
Глупав въпрос според мен.

elikoleva
08-30-2009, 15:13
Варна! Любимият ми град :)

PainMonopoly
08-30-2009, 15:14
Варна определено.

Bianca
08-30-2009, 15:15
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...

Oligofren
08-30-2009, 15:20
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...


Има едно нещо заради което си заслужава :)

PainMonopoly
08-30-2009, 15:22
Говорят си на ХЮМНЕ! 8-)

Oligofren
08-30-2009, 15:28
Говорят си на ХЮМНЕ! 8-)


Тва не бях го чувал :D

Пък в София на Копеле :razz: :razz: :razz:

deputata
08-30-2009, 15:39
Те нали тая година бяха провели едно изследване,което показва,че Варна е най-добрия град за живеене в България,за това няма какво да се спори по въпроса :D Иначе и моя избор е Варна.

Oligofren
08-30-2009, 15:42
Те нали тая година бяха провели едно изследване,което показва,че Варна е най-добрия град за живеене в България,за това няма какво да се спори по въпроса :D Иначе и моя избор е Варна.


Пич ако вярваш ма тея изследвания...преди година имаше изследване и в него доказаха че в кремвиршите има месо...

XceSS
08-30-2009, 15:56
Глупав въпрос според мен.

+1
Варна много ясно.

Pliok0019
08-30-2009, 15:58
Варна, определено. И не заради морето.

aresmurt
08-30-2009, 15:58
Пловдив е хубав град, ама ако не го населяваха майните :D

guinessgirl
08-30-2009, 16:00
на мен май Варна повече ми харесва, сигурно се сещате защо 8-)

Oligofren
08-30-2009, 16:01
Пловдив е като Шумен и Русе


За да кажеш такова нещо или не си бил/а в Пловдив,или си бил/а в "Столипиново" или "Тракия" :shock:

blue_ice
08-30-2009, 16:08
:smt007 Варна :smt007

hardball
08-30-2009, 16:15
Пловдив е като Шумен и Русе


За да кажеш такова нещо или не си бил/а в Пловдив,или си бил/а в "Столипиново" или "Тракия" :shock:Много си глупав. Емотиконката" :-o " беше като "втф", защото отгоре някой каза, че плд бил като Шумен.
Което е откровена тъпотия.

И живея точно до главната, ако е за въпрос, дъ.

detelina101
08-30-2009, 16:18
Варна

EarthShaker
08-30-2009, 17:07
аз съм си откровен тъпак, затва

Pliok0019
08-30-2009, 17:08
В Русе не съм ходила, но Пловдив няма абсолютно нищо общо с циганията в Шумен.

Dimana99
08-30-2009, 17:17
Варна!

cherinka
08-30-2009, 18:17
Не че нещо, не си представям от нас до центъра да ми е 36км.
Не че нещо, не си представям да си пека цяло лято гъза и цяло лято гъза ми да е облян в пясък.
Не си представям да се разхождам по плажа, да огладнея и да дам 10лв. за порция картофи и 200ml кока кола.
Не си представям цяло лято да съм заобиколена от ТУРИСТИ, всеки плямпащ различни езици и по заведенията вместо с "Добър вечер" да ми започват с "Good evening".
Не обичам да се разхождам в собствения си град и да се чувствам в чужбина.
Не си представям цяла зима да има 10 дискотеки на кръст, които да знам на изуст...
Пристанище, море, яки алеи - окау, суpер са, кефят ме, харесва ми там.
Вярно, че напоследък е станал по-голям град от Пловдив и има повече население, точно и за това не мога да предпочита да живея във Варна.
С вятъра във Варна се свиква кофти. Тва денонощно да те духа не е хава.... :D

За почивка е страхотно. Особено за 20-30+ дни, та да може да видиш повече неща.
:D

Моят дом остава Пловдив и не ще се промени.

cherinka
08-30-2009, 18:38
8-) оне си седят на едно място, не щъкат из целия град 8-)

Fritz
08-30-2009, 18:39
Долни Цибър е най-най.

YouCantStopMe
08-30-2009, 19:03
Харесвам Пловдив,харесвам и Варна.За мен Пловдив е хубав град,но пък Варна е на морето.Варна за мен е най-добрият МОРСКИ град.

LiLGrizzly
08-30-2009, 19:11
Не виждам никакъв смисъл от темата Варна естествено ! Аз не съм пристрастен живея в Русе така че спорът е безмислен за Пловдив са гласували хора който живеят там а за Варна хора от цяла България ! Неслучайно от 5-6 години определят Варна като най-хубавият град за живеене във България !

vampire_girl_
08-30-2009, 19:57
Варна е най-добрият град за живеене в България (http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=1133937)

cherinka
08-30-2009, 20:15
Варна е най-добрият град за живеене в България (http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=1133937)
продължвайте да го повтаряте и скоро нема се отървете от провинциалисти

Bianca
08-30-2009, 20:28
Стига бе, ебати стадото сте. :?
Нямало две мнения по въпроса, мрън-мрън, бла-бла.

PainMonopoly
08-30-2009, 20:31
Стига бе, ебати стадото сте. :?
Нямало две мнения по въпроса, мрън-мрън, бла-бла.Ами ако наистина няма?

Bianca
08-30-2009, 20:33
Стига бе, ебати стадото сте. :?
Нямало две мнения по въпроса, мрън-мрън, бла-бла.Ами ако наистина няма?
Ми ако пък има?
Ебати тъпото включване. :-$

BqlaLiniq
08-30-2009, 20:35
Варна наркотиците бейби...
Не ме кефи особено, кое и е по-хубавото на Варна от Пловдив? Освен, че има море, което ти писва. Цяло лято е фраш с коли..разни да ти звънят в къщата да те питат дали даваш стаи под наем..мръсен въздух , не че в Плд е чист, но.. :)

cherinka
08-30-2009, 20:40
^ в 'резервата' е най-чист :D

hardball
08-30-2009, 20:46
Интересен факт е, че повече варненци влизат тук, отколкото пловдивчани.
Също хора от други градове, дето не са стъпвали в Пловдив за повече от час, но ходят на почивка във Варна. Близко е до акъла- моренце а-у.
Мен Пловдив ми харесва. Харесва ми, защото хората не са супер стресирани и отчуждени, харесва ми, защото времето е винаги готино.
Не ми харесва, защото е сравнително малък, но и Варна не е мегаполис.
А Варна за мене е квартира тук, квартира там и 2-3 напивания с готини хора годишно.
И плажът не ми допада особено дори честно казано.

KickstartMyHeart
08-30-2009, 20:53
И аз съм за Пловдив, а съм от Бургас. И не, не защото съм точно от Бургас и винаги е имало такава вражда между Бургас и Варна и т.н. И в двата града съм била много пъти, и от двата града познавам супер готини хора, но Пловдив ми харесва много повече от Варна. Варна - освен морето друго .... Аз живея на морето, така че няма с какво да ме впечатли повече от това. :)
(Айде сега ме нападайте ) :D

Bianca
08-30-2009, 20:57
То и морето не струва...
Гадно е, главните улици са... ;||| Пък Морската хииич не ми харесва.
А и плажовете във Варна са гадни. Фичоза е нааай-близкият хубав плаж до Варна, имаше и един друг, ама му забравих името.

hardball
08-30-2009, 20:58
Интересен факт е, че явно в Пловдив няма интернет, освен строго хулиганските провайдери, които измерват скоростта в токати... 8-)

И не, Варна не е само море, затова и съм ходил през февруари там...
Аз също съм ходила през зимата, ама то е да се видя с някого. Много хубави спомени имам на места като "Ратс" и "Блус брадърс" (второто работи ли още?!) ама за мен това не е кой знае какво. В Пловдив си имаме също култовите кръчми и персонажи.
В общи линии да се видя с някого, а не заради това колко е уникална Варна.
Пловдивските тийнове явно нямат толкова проблеми, колкото варненските просто.

InnchetO
08-30-2009, 21:39
Била съм и във Варна и в Пловдив и Пловдив, не ми харесва особено.. някак си.. обикновен ми е. Предпочитам Варна, не само заради морето.

chaos_
08-30-2009, 21:42
То и морето не струва...
Гадно е, главните улици са... ;||| Пък Морската хииич не ми харесва.
А и плажовете във Варна са гадни. Фичоза е нааай-близкият хубав плаж до Варна, имаше и един друг, ама му забравих името.
В грешка си.Градските плажове действително са отврат,ама то къде не са.А ако се позаинтересуваш малко можеш лесно да си намериш сравнително близък,чист и пуст плаж.
Главните улици тая година са отврат ,защото разширяват тротоарите,те балъците решиха през лятото да е,ама търпи се.
А пък Морската си е един път,не мисля,че ще се намери по хубав и голям парк от него,в голям град,камо ли в Пловдив.
За живеене Варна е изключително приятен град.
Климата е кофти есенно време,ама поне през лятото не се умира от жега както е в Пловдив,сравнително по-меко е и зиме и лете.

cherinka
08-30-2009, 23:36
То и морето не струва...
Гадно е, главните улици са... ;||| Пък Морската хииич не ми харесва.
А и плажовете във Варна са гадни. Фичоза е нааай-близкият хубав плаж до Варна, имаше и един друг, ама му забравих името.
В грешка си.Градските плажове действително са отврат,ама то къде не са.А ако се позаинтересуваш малко можеш лесно да си намериш сравнително близък,чист и пуст плаж.
Главните улици тая година са отврат ,защото разширяват тротоарите,те балъците решиха през лятото да е,ама търпи се.
А пък Морската си е един път,не мисля,че ще се намери по хубав и голям парк от него,в голям град,камо ли в Пловдив.
За живеене Варна е изключително приятен град.
Климата е кофти есенно време,ама поне през лятото не се умира от жега както е в Пловдив,сравнително по-меко е и зиме и лете.
Интересно ми е кое хвалиш на Великата Морска Градина във Варна?
След като е станал "по-добър град за живеене" не ли да вкарат малко пари и да я стегнат?
Като се разхождам там все едно се разхождам в безлюдната пустощ в Тракия, с малката разлика, че не смърди на лайна от близката зоо градина.
Добре, че ви е вятъра, иначе да сте измрели всички там!

Disrespect
08-30-2009, 23:41
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...

баира ма, коза

Варна!

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 04:41
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...
Харесва ме и това ,че колкото и странно да се облечеш никой няма да извръща поглед след теб като див селянин!
Харесваме и това,че всички дори и бабичките пред входа са супер пекани и никой няма да ти говори за проблемите си ,а всеки ще пита нещо весело.
Неможем да живеем без плажа!
Обичаме летните дискотеки и дори да не си пълнолетен пак нямаш проблем да влезеш.
Харесваме да скачаме от буните.Харесваме ,че вечер можеш да видиш много повече хора отколкото през деня!Харесваме пуканките на човека срещу ФК. :) Аз не си представям да мога да живея в друг град освен Варна(като изключиш Ню Йорк,Милано и Париж ,ама това е друга работа :D

LadyDi
08-31-2009, 06:02
Не че нещо, не си представям от нас до центъра да ми е 36км. Ами излез от селото и ела в града.
Не че нещо, не си представям да си пека цяло лято гъза и цяло лято гъза ми да е облян в пясък.Кой те кара да висиш цяло лято на плажа? Вземи свърши нещо полезно с живота си - прочети някоя книга.
Не си представям да се разхождам по плажа, да огладнея и да дам 10лв. за порция картофи и 200ml кока кола. Носи си сандвич от вкъщи като истинска пловдивчанка.
Не си представям цяло лято да съм заобиколена от ТУРИСТИ, всеки плямпащ различни езици и по заведенията вместо с "Добър вечер" да ми започват с "Good evening".Туристите са само по центъра, а Варна не е един център.
Не обичам да се разхождам в собствения си град и да се чувствам в чужбина.Църквите ли те заблудиха или паметника на Калоян?
Не си представям цяла зима да има 10 дискотеки на кръст, които да знам на изуст...Дискотеките са малки деца. Обиколи клубовете.

С вятъра във Варна се свиква кофти. Тва денонощно да те духа не е хава.... :D Да, ама заради този вятър лятото ни е прохладно, а зимата - топло. И като ти пречи толкова вятъра, почни да си обуваш гащи под полите ;)

Моят дом остава Пловдив и не ще се промени.И слава Богу. Ако всеки от провинцията идваше във Варна, до къде щеше да я докара градът?
ВАРНА

Cut
08-31-2009, 06:16
ВАРНА ПОДЯВОЛИТЕ!

Не заради морето.Не заради многото коли.Не заради вятъра.Не заради дебелите германки и малоумните руснаци,разхождащи се по плажа снимайки всяка мида,която видят.Не заради квартирите на всяка крачка (бтв кво му е лошото?).

Защото е голям,приветлив и уютен град.Защото когато спреш някой на улицата той ще те упъти, а няма да те псува,майна.Защото в клуба винаги можеш да срещнеш някой пич с който да си искараш страхотно.Защото не всичко е пари,нито война на световете м/у градовете.Защото Варна е красива,ПОДЯВОЛИТЕ!

Cut
08-31-2009, 06:22
Харесваме ,че вечер можеш да видиш много повече хора отколкото през деня!Харесваме пуканките на човека срещу ФК. :)
И това да! 8-)

BqlaLiniq
08-31-2009, 07:18
Моят дом остава Пловдив и не ще се промени. И слава Богу. Ако всеки от провинцията идваше във Варна, до къде щеше да я докара градът?
ВАРНА
Ей модче отракано, наперено и без капка мозък..Как можеш да кажеш на Пловдив провинция? За мен Пловдив е къде, къде повече от Варна.
А ти някога идвала ли си в Пловдив? Не нали..оставаш си в провинцията - Варна...

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 07:30
Моят дом остава Пловдив и не ще се промени. И слава Богу. Ако всеки от провинцията идваше във Варна, до къде щеше да я докара градът?
ВАРНА
Ей модче отракано, наперено и без капка мозък..Как можеш да кажеш на Пловдив провинция? За мен Пловдив е къде, къде повече от Варна.
А ти някога идвала ли си в Пловдив? Не нали..оставаш си в провинцията - Варна...
А ти някога идвала ли си във Варнаа ,че много знаеш ? а?А?А??? Остави си потното мнение неисказано! Мерси! :)

Canis_Dirus
08-31-2009, 07:39
В града ми няма палми няма какуси
ПлоФдиФ е един бом-бок със татуси!
:| :|

Oligofren
08-31-2009, 07:40
Това лято бях в Варна и....абе не ми хареса.Няма нищо друго с което да впечетли освен морето(и една луда бабка на плажа :D )(мое мнение)
Разбираемо е защо всички гласуват за Варна,все пак половин България се излива там през лятото.А за тези които пишат че Пловдив не става,мога да кажа че просто не са го рагледали.Тук има много да се види и е жалко че само китайци идват (и малко гърци)

EarthShaker
08-31-2009, 07:41
В града ми няма палми няма какуси
ПлоФдиФ е един бом-бок със татуси!
:| :|

техните путки са два пъти повече от нашите по две :lol:

Oligofren
08-31-2009, 07:42
В града ми няма палми няма какуси
ПлоФдиФ е един бом-бок със татуси!
:| :|

техните п**** са два пъти повече от нашите по две :lol:


Respect :razz:

LadyDi
08-31-2009, 07:43
Моят дом остава Пловдив и не ще се промени. И слава Богу. Ако всеки от провинцията идваше във Варна, до къде щеше да я докара градът?
ВАРНА
Ей модче отракано, наперено и без капка мозък..Как можеш да кажеш на Пловдив провинция? За мен Пловдив е къде, къде повече от Варна.
А ти някога идвала ли си в Пловдив? Не нали..оставаш си в провинцията - Варна...
Първо, не съм "модче". Отвори си оченцата по-добре. Второ, наперена съм, да. Трето, без капка мозък - баш ти ли си намери да ми правиш забележка по този параграф?
О, идвала съм в Пловдив. Стотици пъти. Не съм казала, че не е хубав град. Казах само, че не е по-хубав от Варна :D
И Пловдив си е провинция. Там сте такива диви селяни, "майна", че няма накъде...

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 07:48
Моят дом остава Пловдив и не ще се промени. И слава Богу. Ако всеки от провинцията идваше във Варна, до къде щеше да я докара градът?
ВАРНА
Ей модче отракано, наперено и без капка мозък..Как можеш да кажеш на Пловдив провинция? За мен Пловдив е къде, къде повече от Варна.
А ти някога идвала ли си в Пловдив? Не нали..оставаш си в провинцията - Варна...
Първо, не съм "модче". Отвори си оченцата по-добре. Второ, наперена съм, да. Трето, без капка мозък - баш ти ли си намери да ми правиш забележка по този параграф?
О, идвала съм в Пловдив. Стотици пъти. Не съм казала, че не е хубав град. Казах само, че не е по-хубав от Варна :D
И Пловдив си е провинция. Там сте такива диви селяни, "майна", че няма накъде...

:lol: :razz: ейй това е!

Joc
08-31-2009, 07:55
лошоо... 8-)

Bianca
08-31-2009, 08:02
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...

баира ма, коза

Варна!
Кой баир?
Тоя, дето трябва да изкача, за да стигна до паметника в Морската ли? 8)
Просто отидох във Варна с доста големи очаквания, ама уви.

Joc
08-31-2009, 08:06
последния път като бяхме във Варна, много се разбихме ( преди няколко дена ) :D

EarthShaker
08-31-2009, 08:09
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...

баира ма, коза

Варна!
Кой баир?
Тоя, дето трябва да изкача, за да стигна до паметника в Морската ли? 8)
Просто отидох във Варна с доста големи очаквания, ама уви.

на тва баир ли му викаш 8-)

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 08:10
Май не е слизала от Делфинариума до плажа :D :D

Bianca
08-31-2009, 08:12
Май не е слизала от Делфинариума до плажа :D :D
Всъщност обиколила съм всичко възможно във Варна, така че недей да знаеш много. ;) (Е, по далечните квартали не съм ходила, много ясно.)

Joc
08-31-2009, 08:15
^ видяла квот е по пътя от офицерския плаж, до квартирата в аксаково.... тва е.

Bianca
08-31-2009, 08:16
Бианцо,

ти чак сега ли отиде във Варна за пръв път и какво толкова обиколи?
Сцарред, за приблизително две седмици могат доста неща да се видят. Поне едно "общо" впечатление да си изградя.
А дали съм отишла чак сега, не мисля, че по някакъв начин те засяга.
Русначе, не бях на квартира, ама няма нищо. :-) Нито пък в хотел.
Случайно баща ми е от Варна и познава "прилично" града...

Joc
08-31-2009, 08:18
^ спа 2 седмици на доковете. :lol:

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 08:19
Е и ти недей да знаеш много щом си идвала във Варна само веднъж ,а аз я обикалям цял живот и знам и най-малките пътечки във всеки един кварталец в града.сигурна съм ,че съвсем нищичко незнаеш за Варна и изобщо незнаеш каде да отидеш ,като дойдеш друг път.Знаеш най-много каде се намират делфинариума и морската градина ,който са обзети от туристи..Скъпа съвсем не си компетентна по всичко ! Моля те, излагаш се! Хващам бас ,че съвсем не си обиколила всичко в града! Града не е само морската градина ;)

Bianca
08-31-2009, 08:20
Е и ти недей да знаеш много щом си идвала във Варна само веднъж ,а аз я обикалям цял живот и знам и най-малките пътечки във всеки един кварталец в града.сигурна съм ,че съвсем нищичко незнаеш за Варна и изобщо незнаеш каде да отидеш ,като дойдеш друг път.Знаеш най-много каде се намират делфинариума и морската градина ,който са обзети от туристи..Скъпа съвсем не си компетентна по всичко ! Моля те, излагаш се! Хващам бас ,че съвсем не си обиколила всичко в града! Града не е само морската градина ;)
Мила, колко пъти трябва да кажа, че имаме апартамент там и баща ми е оттам? И знае всяко едно място и ме е закарал навсякъде в свободното си време... ?
А в Морската градина отидох само три пъти. Не казвам, че е толкова зле, приятно е, но не е това, което очаквах. Разбира се, че има и други места във Варна освен Морската градина...
Ей това е, не споделяте мнението ми и се опитвате да ме изкарате, че не съм видяла нищо. :razz: Ан така, продължавайте в същия дух.

Joc
08-31-2009, 08:25
НЕ МОЖЕШ ДА РАЗГЛЕДАШ Варна за 2 седмици и да видиш АБСОЛЮТНО ВСИЧКО! помисли малко

Bianca
08-31-2009, 08:25
Еми дай примери де, и аз така в Париж видях всичко - Айфеловата кула, Триумфалната арка, Лувъра и... то това е всичко, а?

Хайде да плюем по града сега, че няма нищо...
Кой е казал, че няма нищо, бе? Казах, че не ми харесва! Айде чети поне.

Bianca
08-31-2009, 08:25
НЕ МОЖЕШ ДА РАЗГЛЕДАШ Варна за 2 седмици и да видиш АБСОЛЮТНО ВСИЧКО! помисли малко
Видях достатъчно, че да си изградя представа.
П.П. София > ALL.

flowerlina
08-31-2009, 08:29
Пловдив :smt007 :smt007 :smt007

Bianca
08-31-2009, 08:31
София си е най-велика, но темата е Варна - Пловдив.

Ти казваш някакво твърдение, но не си способна даго подкрепиш с аргументи, ами тропкаш ядосана с крак и казваш "твай", не става така...
Ама какви аргументи, това си е просто моето лично мнение...
Атмосферата не ми харесва.
Не ми харесва това, че чужденците са повече от българите по главните.
Главните са супер... тесни и някак си ме отвращават. Просто са супер малки и къси, така да го кажа.
Няма толкова магазини, колкото очаквах. :D
Там е потискащо.
Атмосферата е гадна!
За да стигнем на дадено място, по доста време сме обикаляли и доста съм разгледала. Не само главните и Морската...
И атмосферата е гадна, най-важното!

EarthShaker
08-31-2009, 08:35
тая година варна е празна, откъм туристи :)

а спора, който водите е фундаментално отчайващ

Bianca
08-31-2009, 08:41
:shock:

Ето това се гледа в един град - главните. Главната е най-важният белег на едно населено място, все пак трябва да можеш да си облечеш новият, официален анцуг и да излезеш за два тигела по ГЛАВНАТА, да те видят всички. И после по магазините...

Ама това военноморският музер, аквариума, Делфинариум, Художествената галерия, природонаучния музеи, етнографския, археологическия... абе тъпа работа, много жуденци и малко магазини по главната... отврат, Д**а...
Деба, прочети ми там предпоследното изречение ли беше, не го помня.
Деба, скъсах си задника от ходене до Аладжа манастир.
Деба, даже си купих мидички и рапанчета от масичката на входа на Аквариума.
Деба, колко такива места посетих – музеи, галерии, etc. Бях с родителите си, деба, нямаше как.
Ама деба... В Делфинариума влязох, обаче така си и излязох.
Деба, не ми се даваха 60 лева за едното нищо...
Деба. :(

EarthShaker
08-31-2009, 08:48
да ебем, ако ваще ги нямаше, никога не би стъпила в музей, нали?

Bianca
08-31-2009, 08:48
Де'ба, каква си проста... ние да не сме врачки, важното е, че си си купувала миди и рапани, респект и поклон...

Като отидеш в Пловдив си купи амфетки!
Деба, верно не сте врачки, ама казвате къде съм ходила и къде не съм. :(
Задължително!

Bianca
08-31-2009, 08:49
да е***, ако ваще ги нямаше, никога не би стъпила в музей, нали?
Всъщност бих, просто те ги знаеха. :)

Bianca
08-31-2009, 08:50
Щеше да се забие "У МОЛО" и да кисне цял ден...
И сега имаше такива дни, ама няма нищо. :lol:

LadyDi
08-31-2009, 08:52
Аре бе. Мола е най-голямата атракция на Варна :D И Морската градина. Друго нема...

Оф, вие в Пловдив какво каза, че си имате? Амфитеатъра и... що ли не се сещам за друго???
Нашите главни били малки и тесни.
Ми оня объркан лабиринт от тесни, калдъръмени улички там на вашия център? Как му викахте, че забравих? Капанчето ли беше?

И толкова магазини имате, че направо преливате от стока...

Пу, деба, що не се сещам за друга забележителност освен амфитеатъра???

... И Альоша, разбира се...

П.П. Айде, да не си говорим за София, с най-прекрасната атмосфера на света.

Bianca
08-31-2009, 08:53
Де'ба, каква си проста... ние да не сме врачки, важното е, че си си купувала миди и рапани, респект и поклон...

Като отидеш в Пловдив си купи амфетки!
Д**а, верно не сте врачки, ама казвате къде съм ходила и къде не съм. :(
Задължително!

АКо беше ходила щеше да го отбележиш, ама явно са те замъкнали на едно-две места, ти си изсюргюнила и са те засили към централния плаж да се къпеш с циганите...
Нем, ходих на доста места. :) А на Централния плаж не съм стъпвала. Само като го видях, се отказах... Единствения плаж, на който бях във Варна, беше Втора Буна.
Ходих и на доста други места, като ще си говорим така. Ходих в Балчик в Двореца на кралицата и в Ботаническата градина, ходих в Албена, ходих и на други места.
Не разбирам сега защо се заяждаш, мислиш си, че ме познаваш явно. :(

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 08:57
МИЛААА, това ,че бащати имал апартамен въобще не ме интересува пък и не съм длъжна да знам нали ?!? И са ни късни булевардите така ли ?! По Сливница по Владислав минавала ли си дето са от началото до края на града??? Или пък нямало много магазини ми това е още едно доказателство ,че не си видяла нищо във Варна може да плуваш от магазини ! А за София неискам да нападам софиянци, но това лято се случи два път да съм в София и бях ОТВРАТЕНАААААА !! Навалица на макса пълно с някфи селяндури ,всички със сиви дрехи нкикакъв цвят,никаква ведрост.Всички намръщени !Нямаше нормално кафене дори по центъра,всичко някфи бардаци ! И най-погнусена бях ,че ми намекнаха ,че съм курва ,когато бях с баща ми да резервираме стаи в хотела :shock: :shock: :shock: :shock: Защото съм била облечена с розови шалвари,бял топ и бели сандали и този малумник ,отвратителен ,селяндурин пита баща ми за почивка или нощувка и ме гледа все едно ме пита колко ми е тарифата ...Майкооооооо туй подобие на мъж добре ,че беше зад някфо гешенце мизерно.. Ай,че достаааааа се отклоних ! ВАРНА :smt049

Bianca
08-31-2009, 08:59
МИЛААА, това ,че бащати имал апартамен въобще не ме интересува пък и не съм длъжна да знам нали ?!? И са ни късни булевардите така ли ?! По Сливница по Владислав минавала ли си дето са от началото до края на града??? Или пък нямало много магазини ми това е още едно доказателство ,че не си видяла нищо във Варна може да плуваш от магазини ! А за София неискам да нападам софиянци, но това лято се случи два път да съм в София и бях ОТВРАТЕНАААААА !! Навалица на макса пълно с някфи селяндури ,всички със сиви дрехи нкикакъв цвят,никаква ведрост.Всички намръщени !Нямаше нормално кафене дори по центъра,всичко някфи бардаци ! И най-погнусена бях ,че ми намекнаха ,че съм к***а ,когато бях с баща ми да резервираме стаи в хотела :shock: :shock: :shock: :shock: Защото съм била облечена с розови шалвари,бял топ и бели сандали и този малумник ,отвратителен ,селяндурин пита баща ми за почивка или нощувка и ме гледа все едно ме пита колко ми е тарифата ...Майкооооооо туй подобие на мъж добре ,че беше зад някфо гешенце мизерно.. Ай,че достаааааа се отклоних ! ВАРНА :smt049
Еми следващия път гледай да не се обличаш като... не знам и аз как да го нарека.
Розови шалвари, втф, не искам да си представям!

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 09:04
добре скъпа, ти си облечи обикновенните дънчици от илиенци за 12 и 50лв. ;] нямаш проблеми ще си най-модерната и всички ще ти се кланят кралицо на модата ! Фешан икона разбираща от всички градове и която успя да разгледа Варна за 2 седмица! АПЛОДИСМЕНТИ! Сигурно би могла да разгледаш Москва за 3 дена! пхааххахахахах МЛЪКНИ ! :)

Bianca
08-31-2009, 09:06
добре скъпа, ти си облечи обикновенните дънчици от илиенци за 12 и 50лв. ;] нямаш проблеми ще си най-модерната и всички ще ти се кланят кралицо на модата ! Фешан икона разбираща от всички градове и която успя да разгледа Варна за 2 седмица! АПЛОДИСМЕНТИ! Сигурно би могла да разгледаш Москва за 3 дена! пхааххахахахах МЛЪКНИ ! :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bianca
08-31-2009, 09:09
Баси, какви сте жалки...

провинциалисти, какво да кажа...
Е какво като съм провинциалистка? Да не би да съм тръгнала да плюя София или пък да се нанасям...

Joc
08-31-2009, 09:10
^ нервна кифла си ;)

Bianca
08-31-2009, 09:12
Уха, вече определяш акъла на някого по местоживеенето му ли? :lol: :lol: :lol:

EarthShaker
08-31-2009, 09:16
по мненията по-скоро

chocolateMaggie
08-31-2009, 09:20
Варна .. (:

Disrespect
08-31-2009, 10:01
гадна била атмосферата :lol:

pattRiikk
08-31-2009, 10:48
Варнааа! ; ))

Oligofren
08-31-2009, 11:26
Аре бе. Мола е най-голямата атракция на Варна :D И Морската градина. Друго нема...

Оф, вие в Пловдив какво каза, че си имате? Амфитеатъра и... що ли не се сещам за друго???
Нашите главни били малки и тесни.
Ми оня объркан лабиринт от тесни, калдъръмени улички там на вашия център? Как му викахте, че забравих? Капанчето ли беше?

И толкова магазини имате, че направо преливате от стока...

Пу, Д**а, що не се сещам за друга забележителност освен амфитеатъра???

... И Альоша, разбира се...

П.П. Айде, да не си говорим за София, с най-прекрасната атмосфера на света.




В голяма заблуда си.Капана не е част от главната.Тя почва от пощата и стига до реката.Капана е отстрани.И кой е казал че амфитеатъра и Альоша са единствените забележителности?Това че само тях знаеш не ги прави единствени..

LadyDi
08-31-2009, 11:29
Знам, че не са единствени. За това питах: КОИ СА ДРУГИТЕ?
Ти вместо да ми се караш, по-добре ме осветли.

Oligofren
08-31-2009, 11:35
Знам, че не са единствени. За това питах: КОИ СА ДРУГИТЕ?
Ти вместо да ми се караш, по-добре ме осветли.


Ела в Пловдив и с удоволствие ще те разведа :)


Ама тука всички нещо много са впрягате...бива ли за такива работи да спорите :lol:

LadyDi
08-31-2009, 11:38
Идвала съм доста пъти в Пловдив. Точно за това не мога да се сетя за друго...

Joc
08-31-2009, 11:38
не се карайте... ВАРНА и толкоз :D

w0sh
08-31-2009, 11:39
Щом съм варненц, няма как да гласувам за пловдив просто.

Oligofren
08-31-2009, 11:43
Идвала съм доста пъти в Пловдив. Точно за това не мога да се сетя за друго...



Не,сериозно като дойдеш пак звънни :)

LadyDi
08-31-2009, 11:44
Щом съм варненц, няма как да гласувам за пловдив просто.
Ами аз не съм варненка. От съвсем друго място съм, била съм и в двата града и избрах да живея във Варна...

Тей че...

LadyDi
08-31-2009, 11:45
Идвала съм доста пъти в Пловдив. Точно за това не мога да се сетя за друго...



Не,сериозно като дойдеш пак звънни :)
Непременно. Аз имам и роднини там.

Joc
08-31-2009, 11:45
^ просто си признай, че искаш да се срещнеш с момиче.

D12Respect
08-31-2009, 11:46
Пловдив

Oligofren
08-31-2009, 11:47
^ просто си признай, че искаш да се срещнеш с момиче.


Хвана ме...

PainMonopoly
08-31-2009, 12:49
Де'ба, каква си проста... ние да не сме врачки, важното е, че си си купувала миди и рапани, респект и поклон...

Като отидеш в Пловдив си купи амфетки!
Д**а, верно не сте врачки, ама казвате къде съм ходила и къде не съм. :(
Задължително!

АКо беше ходила щеше да го отбележиш, ама явно са те замъкнали на едно-две места, ти си изсюргюнила и са те засили към централния плаж да се къпеш с циганите...
Нем, ходих на доста места. :) А на Централния плаж не съм стъпвала. Само като го видях, се отказах... Единствения плаж, на който бях във Варна, беше Втора Буна.
Ходих и на доста други места, като ще си говорим така. Ходих в Балчик в Двореца на кралицата и в Ботаническата градина, ходих в Албена, ходих и на други места.
Не разбирам сега защо се заяждаш, мислиш си, че ме познаваш явно. :(Заяжда се, защото ти оплю всички, които не ти споделят "личното мнение" и сега минаваш в защита и се изкарваш жертвата.

Емо Дол в действие. Нервна, досадна, навираща се.

PIF
08-31-2009, 12:55
Варненски мошеници във клуба
Пловдивски играчи във клуба
8)

PiruBloodz
08-31-2009, 12:58
Варненски мошеници във клуба
Пловдивски играчи във клуба
8)

Силистренски джамбази ли беше? :lol:

PIF
08-31-2009, 13:01
http://s17.rimg.info/e3b4f1fcf77ac1e8a1930c1c17d5c3ae.gif

Bianca
08-31-2009, 13:05
Де'ба, каква си проста... ние да не сме врачки, важното е, че си си купувала миди и рапани, респект и поклон...

Като отидеш в Пловдив си купи амфетки!
Д**а, верно не сте врачки, ама казвате къде съм ходила и къде не съм. :(
Задължително!

АКо беше ходила щеше да го отбележиш, ама явно са те замъкнали на едно-две места, ти си изсюргюнила и са те засили към централния плаж да се къпеш с циганите...
Нем, ходих на доста места. :) А на Централния плаж не съм стъпвала. Само като го видях, се отказах... Единствения плаж, на който бях във Варна, беше Втора Буна.
Ходих и на доста други места, като ще си говорим така. Ходих в Балчик в Двореца на кралицата и в Ботаническата градина, ходих в Албена, ходих и на други места.
Не разбирам сега защо се заяждаш, мислиш си, че ме познаваш явно. :(Заяжда се, защото ти оплю всички, които не ти споделят "личното мнение" и сега минаваш в защита и се изкарваш жертвата.

Емо Дол в действие. Нервна, досадна, навираща се.
Май бях една от първите отговорили по темата, ама иначе съм навираща се. ;-)
Я си спомни кой ме преследваше по темите да ми досажда. :lol: :lol: :lol:
Още го има това.

elito6754
08-31-2009, 13:13
Варна - там бих живяла, ако имах избора от двата града.

PainMonopoly
08-31-2009, 13:14
Ти никога не си отговаряла по темата.

Темата е Пловдив вс Варна, което предполага да си била и в двата града. Ти си била само в единия, следователно нямаш място изобщо в темата.

И никой не те преследва по темите. Ти сама се буташ.

Bianca
08-31-2009, 13:18
Сигурно сама се бутнах и тогава, когато каза, че съм си замазала мустаците с фотошоп.
Айде стига си квичал, няма да се хабя да ти отговарям повече. :smt085

PainMonopoly
08-31-2009, 13:23
В темата за снимки са разрешени коментари на снимките.

Такъв коментар съм решил да направя, такъв съм направил.

За сметка на това продължаваш да осираш тема за нещо съвсем друго с личните си емоционални дрязги.

"Преследването" по темите не знам как да го обясня... имаше някаква болест, при която си внушаваш, че те преследват, май шизофрения се казваше.

А сега НЕ ПУСКАЙ тема, че се махаш от форума и НЕ СЕ ИЗНАСЯЙ от форума. 8-)

hardball
08-31-2009, 13:36
Аре бе. Мола е най-голямата атракция на Варна :D И Морската градина. Друго нема...
Моля те, гръмни се.

Оф, вие в Пловдив какво каза, че си имате? Амфитеатъра и... що ли не се сещам за друго??? Стария град- възрожденска архитектура, както и е пълно с музеи и къщи с невероятна история. За Хисар Капия чувала ли си ? Античния стадион? На тепе качвала ли си се в живота си? Да видиш града на длан. Или на Альошата, където абитурентите по традиция всяка година се качват да посрещнат изгрева.
Нашите главни били малки и тесни.

Ми оня объркан лабиринт от тесни, калдъръмени улички там на вашия център? Как му викахте, че забравих? Капанчето ли беше?
Капанът е до малката главна, самият той не е част от главната.
Тесни, калдъръмени, успоредни улички с много магазинчета и хорица по тях. Не разбирам какво го намесваш? Главната си ни е като слънце.

И толкова магазини имате, че направо преливате от стока...Еми? Какво е това, което във Варна го има, а тук- не?


Пу, Д**а, що не се сещам за друга забележителност освен амфитеатъра???

... И Альоша, разбира се...Защото си глупава и злобна, нападаш град, който не познаваш и то по много глупав начин.


П.П. Айде, да не си говорим за София, с най-прекрасната атмосфера на света.Дребна душица.

LadyDi
08-31-2009, 13:56
hardball, да си жив и здрав :)
Така трябваше да се аргументираш и да опровергаеш това, което казвам.
Е, бих предпочела да не ме беше наричал "глупава", "злобна" "дребна душица", която на всичкото отгоре трябва да се "гръмне". Но това си е твое право, да използваш каквито желаеш епитети. Пък и е въпрос на възпитание и толерантност. :)

Колкото до това, което си казал за Пловдив - добре, спор няма. Не го познавам ТОЛКОВА добре, колкото Варна, но не ми пречи пак да харесвам Варна ПОВЕЧЕ :) Това пък си е мое право.

Иначе, късмет и безсмъртие ти желая :) Ще ти трябват, с тази голяма уста.

hardball
08-31-2009, 13:58
За възпитание и толерантност не ми говори, просто си виж първия пост по темата. :-o

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 14:08
Розовите ми шалвари скъпи струват колкото 4 чифта твои маркови маратончици! Обичай си града ,аз не го харесвам- мое мнение! С тези изрази ми доказваш още веднъж ,че в София е пълно само с диви селяни! Именно това ме дразни,че за вас модата е само- Сини дънки и тениска на Маngo от прословутите ви Илиенци! По-добре да замълча обаче,защото неискам селската паплач да ме напада още с отвратителната си реч! :)

Bianca
08-31-2009, 14:09
МИЛААА, това ,че бащати имал апартамен въобще не ме интересува пък и не съм длъжна да знам нали ?!? И са ни късни булевардите така ли ?! По Сливница по Владислав минавала ли си дето са от началото до края на града??? Или пък нямало много магазини ми това е още едно доказателство ,че не си видяла нищо във Варна може да плуваш от магазини ! А за София неискам да нападам софиянци, но това лято се случи два път да съм в София и бях ОТВРАТЕНАААААА !! Навалица на макса пълно с някфи селяндури ,всички със сиви дрехи нкикакъв цвят,никаква ведрост.Всички намръщени !Нямаше нормално кафене дори по центъра,всичко някфи бардаци ! И най-погнусена бях ,че ми намекнаха ,че съм к***а ,когато бях с баща ми да резервираме стаи в хотела :shock: :shock: :shock: :shock: Защото съм била облечена с розови шалвари,бял топ и бели сандали и този малумник ,отвратителен ,селяндурин пита баща ми за почивка или нощувка и ме гледа все едно ме пита колко ми е тарифата ...Майкооооооо туй подобие на мъж добре ,че беше зад някфо гешенце мизерно.. Ай,че достаааааа се отклоних ! ВАРНА :smt049


разрешавам ти да се застреляш,селянко http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

розови шалвари,нямало ведрост в цвета на Софиянци :lol:


а има ли бе? ако нема,ела,ше ти дам,но първо вади вената! http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif



п.п. представям си баща ти как се е почувствал - да помислят дъщеря му за К*РВА,която ще шиба в хотелската стая http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif честито http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
Не софиянците са ѝ виновни, че е била (като) курва.

hardball
08-31-2009, 14:09
Дивите селяни в София са такива като теб, които са отишли да търсят по- добър живот там :-o

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 14:11
МИЛААА, това ,че бащати имал апартамен въобще не ме интересува пък и не съм длъжна да знам нали ?!? И са ни късни булевардите така ли ?! По Сливница по Владислав минавала ли си дето са от началото до края на града??? Или пък нямало много магазини ми това е още едно доказателство ,че не си видяла нищо във Варна може да плуваш от магазини ! А за София неискам да нападам софиянци, но това лято се случи два път да съм в София и бях ОТВРАТЕНАААААА !! Навалица на макса пълно с някфи селяндури ,всички със сиви дрехи нкикакъв цвят,никаква ведрост.Всички намръщени !Нямаше нормално кафене дори по центъра,всичко някфи бардаци ! И най-погнусена бях ,че ми намекнаха ,че съм к***а ,когато бях с баща ми да резервираме стаи в хотела :shock: :shock: :shock: :shock: Защото съм била облечена с розови шалвари,бял топ и бели сандали и този малумник ,отвратителен ,селяндурин пита баща ми за почивка или нощувка и ме гледа все едно ме пита колко ми е тарифата ...Майкооооооо туй подобие на мъж добре ,че беше зад някфо гешенце мизерно.. Ай,че достаааааа се отклоних ! ВАРНА :smt049


разрешавам ти да се застреляш,селянко http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

розови шалвари,нямало ведрост в цвета на Софиянци :lol:


а има ли бе? ако нема,ела,ше ти дам,но първо вади вената! http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif



п.п. представям си баща ти как се е почувствал - да помислят дъщеря му за К*РВА,която ще шиба в хотелската стая http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif честито http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
Не софиянците са ѝ виновни, че е била (като) к***а.

Аве ей Бианке,та ти приличаш на мъж с дълга коса ,бе бейби.Моля те МЛЪКНИИИИИ !!! ДОСАДНА СИ ! Даже леко антипатична! :)

Bianca
08-31-2009, 14:17
МИЛААА, това ,че бащати имал апартамен въобще не ме интересува пък и не съм длъжна да знам нали ?!? И са ни късни булевардите така ли ?! По Сливница по Владислав минавала ли си дето са от началото до края на града??? Или пък нямало много магазини ми това е още едно доказателство ,че не си видяла нищо във Варна може да плуваш от магазини ! А за София неискам да нападам софиянци, но това лято се случи два път да съм в София и бях ОТВРАТЕНАААААА !! Навалица на макса пълно с някфи селяндури ,всички със сиви дрехи нкикакъв цвят,никаква ведрост.Всички намръщени !Нямаше нормално кафене дори по центъра,всичко някфи бардаци ! И най-погнусена бях ,че ми намекнаха ,че съм к***а ,когато бях с баща ми да резервираме стаи в хотела :shock: :shock: :shock: :shock: Защото съм била облечена с розови шалвари,бял топ и бели сандали и този малумник ,отвратителен ,селяндурин пита баща ми за почивка или нощувка и ме гледа все едно ме пита колко ми е тарифата ...Майкооооооо туй подобие на мъж добре ,че беше зад някфо гешенце мизерно.. Ай,че достаааааа се отклоних ! ВАРНА :smt049


разрешавам ти да се застреляш,селянко http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

розови шалвари,нямало ведрост в цвета на Софиянци :lol:


а има ли бе? ако нема,ела,ше ти дам,но първо вади вената! http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif



п.п. представям си баща ти как се е почувствал - да помислят дъщеря му за К*РВА,която ще шиба в хотелската стая http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif честито http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
Не софиянците са ѝ виновни, че е била (като) к***а.

Аве ей Бианке,та ти приличаш на мъж с дълга коса ,бе бейби.Моля те МЛЪКНИИИИИ !!! ДОСАДНА СИ ! Даже леко антипатична! :)
Факт е, че си лека селянка и се опитваш да се оправдаеш със софиянците. :lol:

PainMonopoly
08-31-2009, 14:23
Розовите ми шалвари скъпи струват колкото 4 чифта твои маркови маратончици! Обичай си града ,аз не го харесвам- мое мнение! С тези изрази ми доказваш още веднъж ,че в София е пълно само с диви селяни! Именно това ме дразни,че за вас модата е само- Сини дънки и тениска на Маngo от прословутите ви Илиенци! По-добре да замълча обаче,защото неискам селската паплач да ме напада още с отвратителната си реч! :)Не знам дали те е помислил за курва, но със сигурност те е помислил за много проста.

1. Очакваш хората да се смеят, след като нормалните хора не се смеят когато няма нищо смешно: ПРОСТА СИ.
2. Очакваш хората да харесват някакви цветове, които очевидно са цигански, грозни и кичозни: ПРОСТА СИ.
3. Парадираш с дрешчиците си и преценяш хората по това дали се водят по модата: ПРОСТА СИ.
4. Започваш да плюеш София, без нито темата да е за това, нито някой да те е провокирал да го правиш: ПРОСТА СИ.

Това, че ти си типична простовата селянка и наричаш нормални хора селяни, може да пробуди само присмех и съжаление.

Joc
08-31-2009, 14:30
Факт е и че банице, се тикаш между шамарите за да не те нахранят теб след това....

Bianca
08-31-2009, 14:32
Факт е и че банице, се тикаш между шамарите за да не те нахранят теб след това....
Ти, гъзолизецо рус, не определяй какво правя, защото, ако си направиш труда да прочетеш предните страници, ще забележиш, че тя първо мен нападна.
Точно ТИ, дето само се мазниш, ама не те огрява, не си давай компетентното мнение.
П.П. Ще спреш ли да ме преследваш?

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 14:36
Да ясно е ,че тука можете само да се нареждате! Отначало ми бяхте забавни сега още повече ;) Мерси за определенията ,но чак когато ми научиш поне името бих го разгледала като фактор !
Останете си така злобни и завистливи ;]~
И все пак Варна пак е по напред от Пловдив в темата. :)

Joc
08-31-2009, 14:37
хахха.. понеже се засягаш направо ти го казвам

Ще ТИ ебЪ мАйЧиТуУу фЬеШъНСкАтА!!!!


и не съм се мазнил


ше те преследвам докато не умреш, траверсче гнусно!

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 14:39
Факт е и че банице, се тикаш между шамарите за да не те нахранят теб след това....
Ти, гъзолизецо рус, не определяй какво правя, защото, ако си направиш труда да прочетеш предните страници, ще забележиш, че тя първо мен нападна.
Точно ТИ, дето само се мазниш, ама не те огрява, не си давай компетентното мнение.
П.П. Ще спреш ли да ме преследваш?
ЕЕ Не вече чесно за последно ще пиша в темата ,че сте много заядливи ,амаааааааа
ТИ ПРЕСЛЕДВАЧ ЛИ ИМАШ ,БЕ ! АХХАХАХАХАХА Оплачи се на още някой ,че съм те нападнала..няма как като твърдиш ,че си разгледала за 2седмици Варна до най-малката подробност...просто край ! Айай дотука съм аз в темата! аххахааха

Bianca
08-31-2009, 14:47
Факт е и че банице, се тикаш между шамарите за да не те нахранят теб след това....
Ти, гъзолизецо рус, не определяй какво правя, защото, ако си направиш труда да прочетеш предните страници, ще забележиш, че тя първо мен нападна.
Точно ТИ, дето само се мазниш, ама не те огрява, не си давай компетентното мнение.
П.П. Ще спреш ли да ме преследваш?
ЕЕ Не вече чесно за последно ще пиша в темата ,че сте много заядливи ,амаааааааа
ТИ ПРЕСЛЕДВАЧ ЛИ ИМАШ ,БЕ ! АХХАХАХАХАХА Оплачи се на още някой ,че съм те нападнала..няма как като твърдиш ,че си разгледала за 2седмици Варна до най-малката подробност...просто край ! Айай дотука съм аз в темата! аххахааха
Трябва ли да разгледам всяко лайно, изсрано на улицата, всеки сантиметър асфалт, за да мога да си изградя лошо мнение?

SunSmile
08-31-2009, 16:01
Бианке, Бианке, пак осра темата с твойте мнения...
Хората пишат и гласуват веднъж и забравят! Ти все си правата... Като имаш лошо мнение за някой град, много важно! Никой не те е питал да се обясняваш.... Отварям да разгледам кой какво мисли и кво да видя... пак се дрънкаш с някой.
Не виждам кво е лошото на Варна, знаейки какво е в Ловеч
Писна ми където и да отворя всичко да си нафлуудила с безсмислени заяждания, обиди и креативни лафчета.
Ще имаш нов ник скоро... Засрами се!

Oligofren
08-31-2009, 17:02
Не знам за вас,ама аз отдавна изгубих кой с кой и за какво се кара...

Bimmer
08-31-2009, 17:07
Значи. В Пловдив не съм бил. Може и да е по-хубав, може и да не е. Даже и да е втория случай, никога няма да го кажа, да си призная честно. Така че ще кажа, че ще напиша компетентно мнение след като постоя там поне 2 седмици (което не го виждам някак си на хоризонта, сигурно щото никога няма да отида на почивка там 8-) (това не беше ебавка) )

пп: мноо ми е смешно п*ч*и*е като се нареждате с мила и ааа...да - скъпа :lol:

Само ще кажа, че ако ще ми гласувате за Варна само заради морето, по-добре не гласувайте. Градския плаж не струва, защото има някакви страшни схеми с теченията, поради тази причина много често има водорасли. За плажове - ной, фичоза и на константин. Не съм запознат с манталитета (колкото и различен може да е той) на Пловдивчани (не, че не ги уважавам хората, в края на краищата всички сме българи, по дяволите), но много често в моя град попадам на непознати хора, питам ги нещо и излизат много печени. Може да е съвпадение, може и да е навсякъде така, не мога да кажа. Подкрепям този, който го написа това :) . Това за провинцията, LadyDi действително не го каза много яко, ама сега нека не се делим на провинциалисти и не. Както и Мишо, някой може много често да цитира Хемингуей. От "мегаполиса" София може пък въобще да не ги е*е тая работа. Както и хората от Пловдив. Моето лично мнение е, че въобще не ми пука кой откъде идва, стига да е печен/а :) .

Всичко най-добро - Коцето ;)

едит: И айде без храненето, че само наебавате темата :!:

LadyDi
08-31-2009, 17:10
Оф, като сте ги захапали тия провинциалисти. Само си показахте всички селския манталитет.
Всички сме от провинцията. Провинция означава извън столицата. А нито Варна, нито Пловдив са столица на България.

Ако пловдивчани очакват да им се извиняват, че съм ги нарекла провинциалисти - нема да стане. Такива са. Точка.

hardball
08-31-2009, 17:34
Провинция не значи извън столицата, а територия извън големите градове.
Пловдив и Варна са веднага след София, така че явно не мислиш :-o

tuzaro
08-31-2009, 17:39
Пловдив, майна.

evalongoriq
08-31-2009, 17:42
Пловдив

Sham
08-31-2009, 17:48
Мога да се влюбвам в Пловдив до края на живота си. Всеки път по нов начин. Още едно скъпоценно камъче в купичката с всяко пъзелче. Обичам да се губя в Пловдив и да ми се смеят, че си вярвам, че познавам града и "оттам ще минем... е, добре, де, тунелът беше тук":Д
Обичам и кукления театър, уличката му, бордюра отсреща, цветовете, музиката, чешмичките(нашите, естествено, ги махнаха). О, харесвам, че в заведенията имат "Банкя" и сладоледената къща на ъгъла е по-приятна от "Джими'с".

Във Варна имат делфинариум и вятър, гаден бряг, хубава трупа, наситеност на простотия, граничеща с тази на кандидатстудентски изпит в СУ.

Lincheto
08-31-2009, 17:53
Варна !

Mooo6no
08-31-2009, 17:56
Всичко на по-далеч от 100 км от морето е провинция, казал го е Ърнест Хемингуей. 8-)

teenems
08-31-2009, 18:47
Какво толкова ѝ харесвате на тая Варна? ...

и аз тва се чудя
толкова смотан град ..
за Пловдив съм !

Bianca
08-31-2009, 19:07
Бианке, Бианке, пак осра темата с твойте мнения...
Хората пишат и гласуват веднъж и забравят! Ти все си правата... Като имаш лошо мнение за някой град, много важно! Никой не те е питал да се обясняваш.... Отварям да разгледам кой какво мисли и кво да видя... пак се дрънкаш с някой.
Не виждам кво е лошото на Варна, знаейки какво е в Ловеч
Писна ми където и да отворя всичко да си нафлуудила с безсмислени заяждания, обиди и креативни лафчета.
Ще имаш нов ник скоро... Засрами се!
Баси, верно си била много проста.
Къде намеси Ловеч, а, а, а, а? КОЙ по дяволите говори за Ловеч? Просто за пореден път доказа, че си пословично тъпа.
Не виждам какво е лошото в Ловеч, знаейки какво е в Кнежа. :lol: :lol: :lol: Ако ще си говорим така. ;)

BqlaLiniq
08-31-2009, 20:19
Оф, като сте ги захапали тия провинциалисти. Само си показахте всички селския манталитет.
Всички сме от провинцията. Провинция означава извън столицата. А нито Варна, нито Пловдив са столица на България.

Ако пловдивчани очакват да им се извиняват, че съм ги нарекла провинциалисти - нема да стане. Такива са. Точка.
Гледай се ква си глупава просто..не, не мога повече..
Такива са. Точка.
Първо след "Такива са." си сложила точка, а после го казваш пак..? Normaly?
Второ ти ква си ма мър*о? Нали си от Варна? Не можеш ли да кажеш такива сме си, ми такива са си..
И трето първо научи думичките и тогава ги използвай. Провинция не е всичко извън столицата, а означава малък град/село, както ти каза hardball. Изобщо анкетата е тъпа, 80% гласували са хора, които грааам ама граам не са стъпвали в Пловдив, а гласуват заради морето ;) Така, че живей си в заблуда, че града ти е по-хубав от моя ;)
Ай поздрав за комплекси като теб - Respect - Plovdiv ;)
Не ми пука от кой град си ела да видиш как го правим в Пловдив.
Ти казваш провинция, аз казвам да го ду*аш бе ;)
Не от мен, а от тебе лъха диалект, имаш нещо против обади ми се знаеш къде кода е 032 ;)
Ръцете горе за нашия град всеки ще мълчи когато пее Пловдив ;)
И между другото вижте си говора във Варна и тогава ми разправяй майни, немайни..щото говорите като..
Всеки казва, че в Пловдив се мие-кало, но в интерес на истината не познавам човек, който да мие-ка. Докато дойде една от Варна и мие-каше толкова, че чак ти става противно да я слушаш. Не знам дали и при всички е така, не ви обиждам за това, просто казвам.

PiruBloodz
08-31-2009, 20:25
И какво като гласуват за морето, бе?
Нали е част от Варна?
Анкетата не е тъпа

w0sh
08-31-2009, 20:26
Аз не мгоа да видя какво е лошо на това да си от село, или малък град.

След осовобждението София е имала по-малко от 50000 жители, другите градове и те са били със сходни чила.
Всички наши родове са дошли от село и кореняците се броят на пръсти.
Всички сме българи и самта идея да се разграничавате на градове, села и паланки е глупава.

И Пловдив и Варна са хубави градове, но по различен начин, както и много други в България.

BqlaLiniq
08-31-2009, 20:36
И какво като гласуват за морето, бе?
Нали е част от Варна?
Анкетата не е тъпа
Ми някой от Ловеч например, който не е стъпвал в Пловдив, обаче е ходил във Варна (понеже има море, и всеки лятото ходи или на море, на балкан) за кой град мислиш, че ще гласува ;)

Mooo6no
08-31-2009, 20:38
BqlaLiniq, не знам дали си провинциалистка, ама определено си неграмотна. И когато говориш за нечии диалект, погледни правописа и изказа си и тогава коментирай. Не се заяждам, просто приятелски съвет.

П.п. Иначе сте прави за Хемингуей. :oops:

Cerveza
08-31-2009, 20:41
Каспичан, смело!

PiruBloodz
08-31-2009, 20:48
И какво като гласуват за морето, бе?
Нали е част от Варна?
Анкетата не е тъпа
Ми някой от Ловеч например, който не е стъпвал в Пловдив, обаче е ходил във Варна (понеже има море, и всеки лятото ходи или на море, на балкан) за кой град мислиш, че ще гласува ;)

Тогава плачи, че Пловдив не е на морето

BqlaLiniq
08-31-2009, 20:50
Не ми пука, че не е на морето ;)
Изобщо не ми и пука кой и как гласува. Факт е, че Пловдив е по-хубавия град ;)

BioX
08-31-2009, 20:52
а Варна просто е красив град!
изгрева на Варнаа
http://farm1.static.flickr.com/81/281758362_db9983d9a9.jpg?v=0
http://i32.photobucket.com/albums/d26/radomir/DSC02297.jpg
Катедралата
http://www.valentine-holidays.com/UserFiles/Varna-Katedralata.jpg
http://varna.freebg.eu/wp-content/plugins/random-image-widget/varna//varna2.jpg
Общината
http://moreto.net/photos/1663.jpg
центъра от високо
http://villastconstantine.com/images/pictures/varna.jpg
входа на морската
http://www.heatme.info/img/varna.jpg
морето
http://www.umbrellacar.com/images/40084600_варна.jpeg
спортна зала
http://moreto.net/photos/2083.jpg
историческия музей
http://www.archodessos.com/images/museum_contact.jpg
военноморския музей
http://ivoso100.blog.bg/photos/10759/original/9-Varna-vim%202.JPG
музея на владислав варненчик
http://prbg.info/wp-content/uploads/2008/08/pametnik_ianosh_huniadi.jpg
http://www.touristmedia.info/images/galleries/th_300/06cf6a65569b760bf80ed34e5b88d51f.jpeg
аспаруховския мост
http://4coolpics.com/pics/0110/100780110757.jpg
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0139758/img_139758_759647_l.jpg
пристанището
http://prikachi.com/files/1040474e.jpg
залезаааа
http://3.bp.blogspot.com/_YcqtGpQ2CxQ/SToIr6cPKbI/AAAAAAAAByU/r0SGwC6uWGM/s400/DSC03097.JPG
ВАРНАААААААААААААААААА
http://prikachi.com/files/1040481W.jpg
стига толко домързя ме хах

един поздрав за края ;)
http://vbox7.com/play:e327f9d6

пп.единствените ми спомени от пловдив кога съм бил там са че половината цигани на България са там
и че мирише адски навсякъде..

PiruBloodz
08-31-2009, 20:54
БялаЛиния, докажи го този факт :)

hardball
08-31-2009, 21:09
http://www.patent-bg.net/bg/Plovdiv.jpg
http://www.goldensands.bg/cultural/images/plovdiv.jpeg
http://212.36.3.59/site_pics/161/7_1248206446.jpg
http://firstlinebgproperty.com/images/stories/cities_bg/plovdiv/plovdiv_at_sunset.jpg
http://cache.virtualtourist.com/2602937-Roman_Theatre-Plovdiv.jpg

Мързи ме да търся още, но има адски красиви места. Сутрин май месец от рейса за училище виждах изгрева над Марица, после розите по островчетата на булевардите.

w0sh
08-31-2009, 21:12
Този въпрос няма да остане решен.
Толкова ли е трудно да приемте че и двете места са два прекрасни български града.

Следваща тема.

Перущица или Батак?

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 21:15
http://prikachi.com/files/1040513S.jpg - Спортна зала(зимата)
http://prikachi.com/files/1040524J.jpg - Спортна зала(пролет)
http://prikachi.com/files/1040518H.jpg - Входа на Морската градина (лято)
http://prikachi.com/files/1040528P.jpg - Морска градина
http://prikachi.com/files/1040530p.jpg - Морска градина
http://prikachi.com/files/1040533P.jpg - Отново
http://prikachi.com/files/1040534r.jpg - Срещу катедралата
http://moreto.net/photos/1663.jpg - Общината
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0028015/img_28015_245532_l.jpg - Център
http://www.topnews.bg/images/articles/8320/9275/G.jpg
http://www.greenstreet-bg.com/Varna/Varna%2008.2008/SN851056.jpg - Слънчевия часовник

И мога да слажа още хиляди снимки на Варна доказващи ,че е най-красиви град в българия! Така ,че повече не ме интересувате! :)

tuzaro
08-31-2009, 21:15
ямбуууууулллллл е града, ямбуууууууллллллл е стила

hardball
08-31-2009, 21:16
Да, страшно красиви снимки на спортната зала :D

w0sh
08-31-2009, 21:17
Аксаково е града бре тузаро!

имат 3 кафенета, едното се казва дупката.
Атракция, казвам ти.

hardball
08-31-2009, 21:19
Уош, айде екскурзия до Аксаково? :Д

BqlaLiniq
08-31-2009, 21:20
античният театър
http://www.hotelavion.info/pictures/big/plovdiv1.JPG
http://bghotelite.com/images/bg100%20-%20istoriq%20i%20kultura/theatre_plovdiv/plovdiv%20-%20ancient%20theatre.jpg
http://stavrev.net/wp-content/uploads/2009/03/plovdiv_targovska.jpg
http://yoocards.com/data/media/29/plovdiv_3.jpg
http://www.goldensands.bg/cultural/images/plovdiv.jpeg
http://www.contraster.net/uploads/cms/files/55.jpg
http://www.europa.bg/upload/docs/copy_of_plovdiv.jpg
http://www.contraster.net/uploads/cms/files/60.jpg
http://www.tourist-place.com/sights/Plovdiv/10-1.jpg
http://www.heatme.info/img/plovdiv_staria_grad.jpg
http://www.eproinvest.com/_ftp/mall_Plovdiv.jpg
http://images07.snimka.bg/000718787.jpg Града погледнат от Альоша.
http://www.butni.com/userfiles/image/plovdiv2.jpg
Това са част от снимките, но вижте този сайт в него има доста.
http://djgator.blog.bg/drugi/2009/07/17/za-plovdiv-s-liubov.365146

Lincheto
08-31-2009, 21:20
а Варна просто е красив град!
изгрева на Варнаа
http://farm1.static.flickr.com/81/281758362_db9983d9a9.jpg?v=0
http://i32.photobucket.com/albums/d26/radomir/DSC02297.jpg
Катедралата
http://www.valentine-holidays.com/UserFiles/Varna-Katedralata.jpg
http://varna.freebg.eu/wp-content/plugins/random-image-widget/varna//varna2.jpg
Общината
http://moreto.net/photos/1663.jpg
центъра от високо
http://villastconstantine.com/images/pictures/varna.jpg
входа на морската
http://www.heatme.info/img/varna.jpg
морето
http://www.umbrellacar.com/images/40084600_варна.jpeg
спортна зала
http://moreto.net/photos/2083.jpg
историческия музей
http://www.archodessos.com/images/museum_contact.jpg
военноморския музей
http://ivoso100.blog.bg/photos/10759/original/9-Varna-vim%202.JPG
музея на владислав варненчик
http://prbg.info/wp-content/uploads/2008/08/pametnik_ianosh_huniadi.jpg
http://www.touristmedia.info/images/galleries/th_300/06cf6a65569b760bf80ed34e5b88d51f.jpeg
аспаруховския мост
http://4coolpics.com/pics/0110/100780110757.jpg
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0139758/img_139758_759647_l.jpg
пристанището
http://prikachi.com/files/1040474e.jpg
залезаааа
http://3.bp.blogspot.com/_YcqtGpQ2CxQ/SToIr6cPKbI/AAAAAAAAByU/r0SGwC6uWGM/s400/DSC03097.JPG
ВАРНАААААААААААААААААА
http://prikachi.com/files/1040481W.jpg
стига толко домързя ме хах

един поздрав за края ;)
http://vbox7.com/play:e327f9d6

пп.единствените ми спомени от пловдив кога съм бил там са че половината цигани на България са там
и че мирише адски навсякъде..

!!!!! ;-)

w0sh
08-31-2009, 21:22
Уош, айде екскурзия до Аксаково? :Д

Много скъпо ще излезе, там само РИЦ и Хилтън имат, но иначе може еднодневно посещение и туристическа обиколка на даунтаун.

ПП: Спрете да пускате тъпи линкове и огромни цитати.
Естествено че са красиви снимките, иначе хората нямаше да ги снимат.

izrodee
08-31-2009, 21:23
когато навлизаш във Варна от магистралата ... има една табела която си казва всичко ... и тя гласи "Варна- най-добрият град за живеене в БГ!"

OtherDimension
08-31-2009, 21:25
варненчани яко надъхани обаче?

Lincheto
08-31-2009, 21:25
http://vbox7.com/play:9d259de9

айде погледнете и после пак спорете :)

w0sh
08-31-2009, 21:25
когато навлизаш във Варна от магистралата ... има една табела която си казва всичко ... и тя гласи "Варна- най-добрият град за живеене в БГ!"

Познавам човека по чиято инциатива е проведено проучването.

Критериите са близост до планина, море удобства, транспорт , инфраструктура и т.н.

hardball
08-31-2009, 21:25
Уош, айде екскурзия до Аксаково? :Д

Много скъпо ще излезе, там само РИЦ и Хилтън имат, но иначе може еднодневно посещение и туристическа обиколка на даунтаун.
Хайде, ще вземем и Филип :D

w0sh
08-31-2009, 21:26
Звучи като незабравимо прекарване.

hardball
08-31-2009, 21:27
Алоо, претенциозния :D

BqlaLiniq
08-31-2009, 21:27
И двата града са красиви, и двата си имат плюсове и минуси, но плюсовете на Пловдив са малко повечко :)

w0sh
08-31-2009, 21:28
Не бях ироничен.

Аз само веднъж съм бил в аксаково, но бих повторил
Само легенди се носят. Всеедно стъпвам в Лондон.

Decu
08-31-2009, 21:38
Варна!

blackpuppet
08-31-2009, 21:58
Lincheto правилно си го каза с тоа клип :D:D:D Ако някъде по улиците на Варна видите такова нещо елате ми се обадете :D:D

thelideto
08-31-2009, 22:30
Варна >> малко тъп вапрос обаче :-o :(

l0lz
08-31-2009, 23:14
ПЛОВДИВ > ALL

Nike789
08-31-2009, 23:30
Нямаме море кой го *б* нашете *у*к* са два пъти повече от вашите по две 8)

ПЛОВДИВ!!! :smt007

Violenza
09-01-2009, 06:43
Много харесвам Варна като град, но всеки път като съм там се насищам на селски пички, меки китки и псевдо метъли, скейтъри и емота. :-o

Подкрепям l0lz. :)

Bianca
09-01-2009, 07:05
И какво като гласуват за морето, бе?
Нали е част от Варна?
Анкетата не е тъпа
Ми някой от Ловеч например, който не е стъпвал в Пловдив, обаче е ходил във Варна (понеже има море, и всеки лятото ходи или на море, на балкан) за кой град мислиш, че ще гласува ;)
Точен пример. :) Е, познай за кой град гласувах. ;)

Bianca
09-01-2009, 07:13
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

Disrespect
09-01-2009, 07:24
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да и покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

гордостта ни не са една-две сгради и тревички...

гордостта ни е целия имидж на града, начина по който е устроен, хората в него (като изключим тея от Владиславово ест.), самото име.. едно е да кажеш ловеч, друго е като се каже Варна. Изпъква над доооста градове

Bianca
09-01-2009, 07:36
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да и покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

гордостта ни не са една-две сгради и тревички...

гордостта ни е целия имидж на града, начина по който е устроен, хората в него (като изключим тея от Владиславово ест.), самото име.. едно е да кажеш ловеч, друго е като се каже Варна. Изпъква над доооста градове
Трето е да кажеш Пловдив.
По-хубаво е от Ловеч, спор няма. Но то всички градове са по-хубави от Ловеч, така че това не значи, че Варна е толкова хубав град.
П.П. Не си мисли, че ще ме засегнеш, като пишеш името на Ловеч с малка буква. :lol: :razz:

Disrespect
09-01-2009, 07:43
въобще не го правя с такава цел.. през оная работа ми е как ще се почувстваш

PiruBloodz
09-01-2009, 07:47
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

Тогава защо идваш във Варна?

SuMmEr_KiSS
09-01-2009, 07:49
Bianca СПРИ ДА МИ КАЗВАШ СЕЛЯНКА ! НЕ СЕ МИСЛИ ЗА БЕЗСМЪРТНА! ПРОСТО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО ДОЙДЕШ ВЪВ ВАРНА МИ ЗВЪННИ ДА МИ КАЖЕШ СЕЛЯНКА В ОЧИТЕ. :lol: ПРОСТАЧКА!

АААААААА тъй за спортна зала ли казваш нещо ,че не чух много добре??!??? КАде в България може да срещен подобна сграда? Подобен проект въобще??? Недей да лайш толкова куче мръсно! Не се занимавай с града! Надали си била на по-хубаво място от Варна,че си толкова компетентна ,заядливо тролче.Айде изчезвай ми от главата,симпатяго.

Violenza
09-01-2009, 07:53
АААААААА тъй за спортна зала ли казваш нещо ,че не чух много добре??!??? КАде в България може да срещен подобна сграда? Подобен проект въобще??? Недей да лайш толкова куче мръсно! Не се занимавай с града! Надали си била на по-хубаво място от Варна,че си толкова компетентна ,заядливо тролче.Айде изчезвай ми от главата,симпатяго.
хахахахахх :D
ВАРНА ИЗМЕСТВА РИМ!!!! ВАРНА - СВЕТОВНА СТОЛИЦА! Спортната зала трябваше да я номинираме за чудесата на света.

Bianca
09-01-2009, 07:55
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

Тогава защо идваш във Варна?
Ти нормален ли си?
Нали тогава за пръв път отидох във Варна? (И последен.) Чак след като отидох видях какво е. :-o
То е близо до акъла, ама въпросът е да го има.
SuMmEr_KiSS, само едно ще ти напиша – roflmao.

Mooo6no
09-01-2009, 07:56
Всъщност повечето хора тук пишат като селяни. Или да бъда по-точен, за да не обиждам хората заради произхода им, - като селяндури.

А Варна е прекрасен град, но цялата тема е повече от смешна. Карате се сякаш ще станете по-умни и по-готини, ако вашият град е по-добрият. Ако ще в Монако да живеете, като сте селяндури, ще си останете селяндури.

PiruBloodz
09-01-2009, 08:02
Тая селянка SuMeRKiSs (wtf?!) е толкова проста, че дори не успя да подбере подходящи снимки, че да покаже "красотата" на Варна.
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

Тогава защо идваш във Варна?
Ти нормален ли си?
Нали тогава за пръв път отидох във Варна? (И последен.) Чак след като отидох видях какво е. :-o
То е близо до акъла, ама въпросът е да го има.
SuMmEr_KiSS, само едно ще ти напиша – roflmao.

Явно Ловеч е по-готЯн, щом не ти е харесало 8)

SuMmEr_KiSS
09-01-2009, 08:08
SuMmEr_KiSS, само едно ще ти напиша – roflmao.

Не ти ги разбирам тез чатарските! По-добре не ми казвай нищо,катилче ;)

Joc
09-01-2009, 08:08
^ в Ловеч има само 1 хубаво нещо, по скоро събитие, като са дошли от жандармерията и са им ебали майките в циганската махала. :booooomb:

stefity
09-01-2009, 08:18
Тая грозна постмодернистична сграда ли ви е гордостта, бе? Спортната зала? Това, като го видя, ми иде не да го оплюя, ми не знам и аз...
Тва ли ви е гордостта бе, варналии?!

Да*ба Бибс с това вече и мене верно много ме ядоса.... Супер грозно го каза, по много просташки и глупав начин! Разбрахме вече, че си идвала тук, разбрахме вече, че не ти е харесвал града... ама мама му стара трябваше ли да преливаш чашата така...? 50 човека да са в спор само с тебе и ти да продължаваш да плюеш ли, да плюеш.... Мнението е едно, и аз го уважавам, ама това твоето вече е нещо друго....

По темата: Пловдив наистина може да е хубав град, както и Варна... Но както виждате, анкетата във темата показва кой е по-предпочитания. Дали заради море, хора, улици, магазини, исторически местности или каквото и да е било, вижда се, че Варна е предпочитания град сред мнозинството.

HardcoreSyndrome
09-01-2009, 08:26
Варна! Пловдив не ми харесва...

differentbynature
09-01-2009, 09:09
Варна, макар че в Пловдив съм била повече пъти :D

machoka
09-01-2009, 09:15
На варненска територия има някаква особена съставка в атмосферата.. нещо специфично, нещо мистично което те кара да се връщаш пак и пак на това място. Бургас не е по-'грозен' град, но я няма тази магия, която те тегли към варненската почва.

LadyDi
09-01-2009, 09:20
На варненска територия има някаква особена съставка в атмосферата.. нещо специфично, нещо мистично което те кара да се връщаш пак и пак на това място. Бургас не е по-'грозен' град, но я няма тази магия, която те тегли към варненската почва.
А Пловдив?

machoka
09-01-2009, 09:30
В Пловдив ме дразни манталитета на младите хора, който е някак силно изразен. Сравни Пловдив със Стара Загора например - разлика от земята до небето.

PainMonopoly
09-01-2009, 09:43
Пловдив е най-чалгарския град, в който съм бил и там се подвизават най-върлите метросексуалисти, които съм виждал.

rauwkost
09-01-2009, 11:15
Bianca, наистина по-добре спри, много се излагаш.
Аз съм в и от София, не живея във Варна и въпреки това смятам, че това е един много хубав град.
1. Сравнително чисто е.
2. Много ме зарадва факта, че по спирките и някои алеи има камери!
3. Има много зеленина.
4. Не видях какво и е на спортната палата!? Екстра си е.

+ Лелята в автобуса, която идва при теб когато се качиш и ти продава билетче (няма гратисчии).
- Лятото едва се диша от гадните миризми на риба и прочее идващи от кръчмите, които са наблъскани на всеки сантиметър.

Oligofren
09-01-2009, 11:45
[i]
+ Лелята в автобуса, която идва при теб когато се качиш и ти продава билетче (няма гратисчии).



Ми че то във всеки град е така...като изключим София.

BqlaLiniq
09-01-2009, 12:17
SuMmEr_KiSS наистина се държиш доста селско. Разбрахме вече, че имаш розови шалвари - сега отиди и си купи зелени или жълти шалвари. Другия път, като отидеш в София се облечи не като проститутка, а като циганска проститутка. Да видим тогава какво ще каже човека зад гишето.
бтв Варна е предпочитан град, заради морето, ако нямаше море - къде щеше да е Варна :)

stefity
09-01-2009, 12:33
^
Е да ама море е имало, има и винаги ще има, нали... :)

bloodyF
09-01-2009, 12:38
Варна по ме кефи...
макар че и Пловдив...ох не знам...за Варна гласувах...море,а-у ;д

Oligofren
09-01-2009, 20:28
Пловдив е най-чалгарския град, в който съм бил и там се подвизават най-върлите метросексуалисти, които съм виждал.

пловдивчанки са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ К*РВИ,а пловдивчани - най-големите селяци и филмари http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif



Абсолютно прав си...всички тук са чалгари,метросексуалисти,к урви,селяци и филмари.Един нормален човек нямаме...

l0lz
09-01-2009, 20:33
Пловдив е най-чалгарския град, в който съм бил и там се подвизават най-върлите метросексуалисти, които съм виждал.

пловдивчанки са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ К*РВИ,а пловдивчани - най-големите селяци и филмари http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif



Абсолютно прав си...всички тук са чалгари,метросексуалисти,к **ви,селяци и филмари.Един нормален човек нямаме...

Да е, всичките сме лекета, събрани от цяла България, МАЙНА.

tuzaro
09-01-2009, 21:02
Пловдив е най-чалгарския град, в който съм бил и там се подвизават най-върлите метросексуалисти, които съм виждал.

пловдивчанки са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ К*РВИ,а пловдивчани - най-големите селяци и филмари http://ibox.bg/forum/img/bigok.gifособено у тракия.

BqlaLiniq
09-01-2009, 21:15
А УУУ София как е? Утре ще ходя у София..смешни сте бее МАЙНА! :lol:

ZipFail
09-02-2009, 00:07
По между другото точно заради тва е толко лайняна ^ 8-)

ZipFail
09-02-2009, 01:28
аман от смешници къде не са идвали никога тука или са били 2 пъти на екскурзия за по 1 ден и са видели малко повече коли или 2 препълнени кофи и вече колко е мръсно,пренаселено и задръстено... не забравяйте заради кой е така - ЗАРАДИ СЕЛЯНИ КАТО ВАС,които единствената им мечта и цел в живота е да дойдат у "София-та" да живеят (ученето и работата е само предлог за това).
Точно това имам предвид :)

thegmin
09-02-2009, 01:39
Гласувам за Пловдив, макар да нямам общо с нито един от градовете. Просто факта че в пловдив има яко индустрия ме радва.
ПП София ftw

LinkTon
09-02-2009, 02:45
В София един ден да е намален трафикът и го дават като топ новина. Аз от единия край до другия край на Силистра мога да стигна за половин час,а в София толкова чакат пешеходците,за да пресекат една 5 метрова улица. Бе я ве,не ви ща божествената столицата и посмъртно.

psychopath
09-02-2009, 06:26
both sux 8-)

Все пак Варна. :)

hardball
09-02-2009, 07:59
В София един ден да е намален трафикът и го дават като топ новина. Аз от единия край до другия край на Силистра мога да стигна за половин час,а в София толкова чакат пешеходците,за да пресекат една 5 метрова улица. Бе я ве,не ви ща божествената столицата и посмъртно.Да ама от единия до другия край на Силистра на пътя ти има само един смесен магазин и къщата на конския доктор. :D Маааалката разлика.

elsy
09-02-2009, 08:57
В Пловдив не съм била, ама във Варна съм ходила и много ми хареса 8-)

POLLINA
09-02-2009, 09:00
бахти гадната анкетаа :D
попринцип съм от пловдив ,а пък много харесвам Варна.
и все пак
''всеки ше мълчикогато пее Пловдив..''
:grin:

Bimmer
09-02-2009, 09:05
Предлагам който ще гласува за Варна да не пише, защото всезнаещата Bianca просто ще ви затапи тотално и ще ви покаже кой е градът.

LinkTon
09-02-2009, 10:29
В София един ден да е намален трафикът и го дават като топ новина. Аз от единия край до другия край на Силистра мога да стигна за половин час,а в София толкова чакат пешеходците,за да пресекат една 5 метрова улица. Бе я ве,не ви ща божествената столицата и посмъртно.Да ама от единия до другия край на Силистра на пътя ти има само един смесен магазин и къщата на конския доктор. :D Маааалката разлика.
Твоето златно софийско краченце стъпвало ли е в моя античен град изобщо? :)

Joc
09-02-2009, 10:35
Бил съм в Силистра... имам страшно много приятели там... и пак не намирам нищо интересно в тоя град.

hardball
09-02-2009, 10:36
А твоето прашно силистренско краченце стъпвало ли е в София?
Има два милиона жители и много неща, които ме съмнява в 50 000-тното ти градче да ги има. Как, аджеба, си представяш трафикът да е същия?
Де ти Ямбол, де ти 'Стамбул, дето казват хората.

LinkTon
09-02-2009, 11:07
Стъпвало ми е краченцето в София и не,в никакъв случай не искам да живея там. Защо си мислите,че на всички несофиянци това им е едва ли не мечта?! Това,че по някаква грешка София е избрана за столицата на България не означава,че всичко останало в страната е кокошки,мизерия,цигани,кон ,свинеферми,селяния и прочее. Мисля,че в Софийска област тези работи ги има в по-голямо количество за сметка на останалите ~100 000 км2 от страната.
Вярно,че в манталитета на българския народ отдавна е заложено разцепелението като национална трагедия,но вече в чудо се виждам от вас,шопите - и не се казва "хейтване",а "мразене".


Интересна си е Силистра,за тези,които знаят къде да гледат и разбира се,какво гледат.



http://static.mysilistra.net/albums/userpics/10001/PA010058.JPG

http://www.dialogue2008.bg/wp-content/prolet-yordanova-silistra-krepost-medjidi-tabiq.jpg

http://purebulgaria.com/pictures/silistra_fortress.jpg

http://www.fortress.hit.bg/10.JPG

http://www.strelkovo.silistra.eu/img/top_header3.jpg

http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0074763/img_74763_268598_l.jpg


Неслучайно софийските режисьори често идват тук да снимат филми.


Между другото гласувах за Пловдив.

hardball
09-02-2009, 11:12
Че кой говори да ходиш в София да живееш, алооо?!
За какво ги сравняваш изобщо? Извинявай, колко тъп трябва да си за да сравняваш 2 милионен град с 50 000 и то за ТРАФИК.

Иначе хубаво си направил с Пловдив ;)

VeRoNa
09-02-2009, 11:12
според мен-Варна :)

Joc
09-02-2009, 11:37
е.. браво.

ВАРНА!

rozovka
09-02-2009, 15:08
Варна е градът....! :-)

hrisis
09-02-2009, 16:02
Пловдив :---)

Jesus
09-02-2009, 16:06
във варна има повече селяци от колкото в софия, сигурно и по селата няма толкова колкото там

Joc
09-02-2009, 16:11
хахахахахах

Diam0nD
09-02-2009, 16:48
във варна има повече селяци от колкото в софия, сигурно и по селата няма толкова колкото таммного адекватен коментар . Само недей завижда ,че там дет си няма моренце . Както знаем една доста велика личност е казала " Всичко ,което е далеч от морето , е провинция ! " . Да ми ядете патката 8)

Kya
09-02-2009, 17:10
Че кой говори да ходиш в София да живееш, алооо?!
За какво ги сравняваш изобщо? Извинявай, колко тъп трябва да си за да сравняваш 2 милионен град с 50 000 и то за ТРАФИК.

Иначе хубаво си направил с Пловдив ;)

Просто престани да се надуваш, защото ще се пръснеш вече. Коийто иска да живее в софия е тъп и този кой има възможността да се махне а не го прави е още по-тъп и от теб хардбол. Престани да обиждаш хората и да се държиш толкова арогантно и нагло.

По темата: Варна, обожавам морето :grin: Мечтая някой ден да се преместя да живея някъде по българското (за предпочитане да не е България) черноморие..

bubinkaa
09-02-2009, 17:27
Пловдив...

hardball
09-02-2009, 17:35
Къде видя обида? Ще се държа както на мен ми е драго, ако някой се чувства лично засегнат да ми пише ЛС. Тебе много те боли, че ти казах, че си тъпа лигла и сега всеки ден ще ме преследваш да ръсиш недоволство.
Не разбираш ли, не ми се занимава с теб, защото си безинтересна.

Който иска ли, ми те всички искат, както забелязваш. Не са един и двама, които си помъкват бурканите още от село горно нанадоляне и ходят в София да следват, да си "търсят късмета".
Всеки, който иска да се маха от София- да го прави. Ако всички мрънкащи мекотели (които си чекнат устата точно както теб) се влеят в селското стопанство София ще остане около милион, бе.
А защо ли не го правят?

Не можеш да мислиш просто.
Отивай на гръцкото море да си изпълваш мечтата като берачка на портокали.

thegmin
09-02-2009, 17:40
Къде видя обида? Ще се държа както на мен ми е драго, ако някой се чувства лично засегнат да ми пише ЛС. Тебе много те боли, че ти казах, че си тъпа лигла и сега всеки ден ще ме преследваш да ръсиш недоволство.
Не разбираш ли, не ми се занимава с теб, защото си безинтересна.

Който иска ли, ми те всички искат, както забелязваш. Не са един и двама, които си помъкват бурканите още от село горно нанадоляне и ходят в София да следват, да си "търсят късмета".
Всеки, който иска да се маха от София- да го прави. Ако всички мрънкащи мекотели (които си чекнат устата точно както теб) се влеят в селското стопанство София ще остане около милион, бе.
А защо ли не го правят?

Не можеш да мислиш просто.
Отивай на гръцкото море да си изпълваш мечтата като берачка на портокали.
Грешиш ако се разкарат ще останем софиянци не повече от 100-200 хиляди.

LinkTon
09-02-2009, 17:52
що не пуснеш снимки на нощния живот и безбройните заведения,кина,театри,зали, стадиони и паркове,които имате в Силистра? http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
На тия залъгалки пък се радват баш селяните (в лошия смисъл на думата,защото нямам нищо против хората,които живеят в селата). Държавата няма да спечели от безбройните глупости,които изброи,защото туристите няма да се привлекат от това - те си имат даже по-хубави вкъщи. И кво ще ми пееш,че сме преувеличавали за боклуците ви,бе? Затова ли си мъкнете мизерията чак до силистренското депо?? Щяхте да потънете още повече в собствените си лайна и миризми,ако нашия кмет не беше подписал договора с Борисов. Ходи, трепи се,напивай се,боцкай се,бий се, викай,живей си повърхностния живот,не ме интересува. Аз децата си не искам да отгледам в гетото на България,наречено София.

Со мир. Обичам Силистра. 8)

LinkTon
09-02-2009, 18:23
Да, ама са софийските режисьори... идват, снимат и си тръгват, а вие имате новина и повод за гордост за 5 месеца напред... :lol: Представи си,че когато снимаха кметът в музикален клип (и то на Планета,нищо че певицата е фолклорна) никой даже не разбра, пък какво остава за фалшивите ни български филми..

Tokarev
09-02-2009, 18:33
що не пуснеш снимки на нощния живот и безбройните заведения,кина,театри,зали, стадиони и паркове,които имате в Силистра? http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
На тия залъгалки пък се радват баш селяните (в лошия смисъл на думата,защото нямам нищо против хората,които живеят в селата). Държавата няма да спечели от безбройните глупости,които изброи,защото туристите няма да се привлекат от това - те си имат даже по-хубави вкъщи. И кво ще ми пееш,че сме преувеличавали за боклуците ви,бе? Затова ли си мъкнете мизерията чак до силистренското депо?? Щяхте да потънете още повече в собствените си лайна и миризми,ако нашия кмет не беше подписал договора с Борисов. Ходи, трепи се,напивай се,боцкай се,бий се, викай,живей си повърхностния живот,не ме интересува. Аз децата си не искам да отгледам в гетото на България,наречено София.

Со мир. Обичам Силистра. 8)
От София съм но това е най-правилното мнение в цялата тема.
С две ръце подкрепям !
Какво възпитание биха получили едни деца при тези условия на живот в тоя смотан кенеф София - да въртят свирки по дискотеките, да пафкат цигари и да шиткат джам ?
Не за друго а защото просто няма какво освен това да се прави...
В какви личности ще се превърнат ?
Всеки в тая ебана столица малко или много си е цапал ръцете.
Изобщо какво значи тоя прост термин нощен живот ?
Представете си само какво наричате нощен живот.
Ебати живота...чесно !

PainMonopoly
09-02-2009, 18:37
Всеки си преценя къде да живее. Като не ти харесва София, не живееш там. Eвала, че нямаш такива намерения, по-добре да си стоиш в Силистра отколкото да се преместиш в София и да оревеш света колко ти е криво там.

Но тънкият момент е следния: КЪДЕ ВИДЯ В ЗАГЛАВИЕТО ДА СТАВА ВЪПРОС ЗА СОФИЯ ИЛИ ЗА СИЛИСТРА? :-o

Tokarev
09-02-2009, 18:39
Всеки си преценя къде да живее. Като не ти харесва София, не живееш там. Eвала, че нямаш такива намерения, по-добре да си стоиш в Силистра отколкото да се преместиш в София и да оревеш света колко ти е криво там.

Но тънкият момент е следния: КЪДЕ ВИДЯ В ЗАГЛАВИЕТО ДА СТАВА ВЪПРОС ЗА СОФИЯ ИЛИ ЗА СИЛИСТРА? :-o
Айде стига, то да не става така - абе писна ми тука хващам и се местя.
Нали всичко пари иска..

LinkTon
09-02-2009, 18:51
Пейни,просто не се сдържах. От толкова време съм във форума и почти всеки ден чета обиди по адрес на хората,които не живеят в София. Сякаш пък всички софианци са местни жители: я,някой дошъл беглец от Македония,я друг - от Западна Тракия,я,трети от Западните покрайнини,а на колко прабабите и прадядовците им са живяли в софийски села.. ама айде,както и да е. Ние,'селяните',които не сме от "божестваната столица" явно сме подчовеци и нямаме думата. Спирам във спама вече.

Kya
09-02-2009, 19:16
Най-хубавите градове в България са най-малките, и тези които не подръжават на софия. Един от проблемите е идеалът за хубав град. Безумието ще продължава и ще нараства. Подпроблем са хората, подподпроблем са хората които примерно искат кола и деца и всеки като народи по 2-3 деца които и те ще искат да карат кола и после те да родят още няколко такива които целта им ще е същата.... Друг подпроблем е застрояването при първа възможност на площ от всякакъв тип... Невъзможността за осъзнаване на безумния проблем е базирана на грандоманията и алчността, които в момента са писък на модата в идеалът на човешкия просперитет...

Bimmer
09-02-2009, 19:23
Пейни,просто не се сдържах. От толкова време съм във форума и почти всеки ден чета обиди по адрес на хората,които не живеят в София. Сякаш пък всички софианци са местни жители: я,някой дошъл беглец от Македония,я друг - от Западна Тракия,я,трети от Западните покрайнини,а на колко прабабите и прадядовците им са живяли в софийски села.. ама айде,както и да е. Ние,'селяните',които не сме от "божестваната столица" явно сме подчовеци и нямаме думата. Спирам във спама вече.
Нека те науча на някои - важни за теб и за всички т.нар. селяни - уроци, които научих, четейки този т.нар. тийнфорум.

Правило номер едно.: Ако не си от София си селянин.

Правило номер две.: Ако не си от София, но искаш да живееш там - познай - си селянин.

Правило номер три.:Ако изразиш някакво недоволство към нашата столица си - селянин.

Правило номер четири.:Ако случайно кажеш, че има нещо по-високо от Еверест, по ниско от Марианската падина (майче :D ) и по - хубаво от София на нашата прекрасна планетчица или държавица си селянин.

Правило номер пет.: Ако местоживеенето ти е някъде извън нашата столица си ТЪП селянин.

Правило номер шест.:Ако случайно отидеш в нашата столица, си селянин. Това май се препокрива с правило номер две, но - карай.

В общи линии това е опита, който мога да ти дам, четейки различни коментари и мнения.

Извинявам се за мнението извън коментираното в темата, ама в края на краищата аз съм селянин и не разбирам. :)

Всичко добро.

PainMonopoly
09-02-2009, 19:52
Пейни,просто не се сдържах. От толкова време съм във форума и почти всеки ден чета обиди по адрес на хората,които не живеят в София. Сякаш пък всички софианци са местни жители: я,някой дошъл беглец от Македония,я друг - от Западна Тракия,я,трети от Западните покрайнини,а на колко прабабите и прадядовците им са живяли в софийски села.. ама айде,както и да е. Ние,'селяните',които не сме от "божестваната столица" явно сме подчовеци и нямаме думата. Спирам във спама вече.Доста погрешно възприемаш нещата.

Софиянци се дразнят на СЕЛЯНИТЕ, които им осират града, които дават газ на пешеходни пътеки с голф двойките си, които си хвърлят торбите с боклук през терасата, които им осмърдяват автобусите. Това не включва ВСИЧКИ хора от провинцията, а само СЕЛЯНИТЕ. Факта, че ти се засягаш, означава, че се смяташ за членка на категорията хора, които описах.

Bimmer
09-02-2009, 20:00
^ К'фо става провансалци?
Еми к'во да става майна - чудя се - защо го написах горното мнение, ама то явно е защото съм комплексар.

Tokarev
09-02-2009, 20:00
Забрави посланието към тези които са от софия но не я уважават а мразят и не се прекланят пред нищо създадено от човек, поради несъвършенството му.

Kya
09-02-2009, 20:00
що не пуснеш снимки на нощния живот и безбройните заведения,кина,театри,зали, стадиони и паркове,които имате в Силистра? http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
На тия залъгалки пък се радват баш селяните (в лошия смисъл на думата,защото нямам нищо против хората,които живеят в селата). Държавата няма да спечели от безбройните глупости,които изброи,защото туристите няма да се привлекат от това - те си имат даже по-хубави вкъщи. И кво ще ми пееш,че сме преувеличавали за боклуците ви,бе? Затова ли си мъкнете мизерията чак до силистренското депо?? Щяхте да потънете още повече в собствените си лайна и миризми,ако нашия кмет не беше подписал договора с Борисов. Ходи, трепи се,напивай се,боцкай се,бий се, викай,живей си повърхностния живот,не ме интересува. Аз децата си не искам да отгледам в гетото на България,наречено София.

Со мир. Обичам Силистра. 8)

и кво ме интересуват туристите бе,шматка?

Бъгария - за българите,чужденците - вън.

ти си типичния СЕЛЯНИН - важно е да се покажеш пред чужденците,да им се харесаш на тях... http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

аз си живея за себе си,другите не ме интерусват. много ясно,че ше пия и ше се боцкам ако искам,ти какво ше правиш - ше гледаш тучните ливади и ше си въобразяваш колко е красиво родното ти село ли http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

Еее недей така обижда бе момко! Не мислиш ли че туризмът е един доста важен отрасъл за която и да било държава. Целта не е да им "се харесаме" а да дойдат и да си похарчат паричките тук, за да има какво ние да папкаме :):) Кажи ми от къде ще си купиш хлябът като застроят всичко? Ще го внасяме сигурно... Ако ги нямаше "селяните" нямаше да имаш какво да ядеш. Плащат ли ти се по 5 лева за мухлясал отвърден хляб. А пък и да не говорим че силата в нашата държава беше земеделието.... Продадохме я... България в момента е само в нашите представи, просто не можем да приемем факта че бъгария вече няма... А и точно така гледай само себе си, а турците и руснаците ще съдействат за това (да гледаш само себе си) още повече. Просто замъгляват очите на хората и слагат някакви безумни идеали и те карат да се вглабяваш все повече в мизерният си животец.... Дано ме разбра..

SuMmEr_KiSS
09-02-2009, 20:08
ПО-ГОЛЯМО СЕЛО ОТ СОФИЯ НЯМААААА!!! АКО ПРЕБРОЯТ ИСТИНСКИТЕ СОФИЯНЦИ В СОФИЯ СА МАКСИМУМ 300 ХИЛИЯДИ В СРАВНЕНИЕ С 2 МИЛИОННИЯ ВИ ГРАД! НАДАЛИ ВИСЕ СТЕ ОТ ТЕЗИ 300 ХИЛЯДИ. ВСИЧКИ ИЗВЪН СОФИЯ СА СЕЛЯНИ ТАКА ЛИ ? ВИ ДРУГА ДУМИЧКА МАЙ НЕЗНАЕТЕ! НЕЗНАМ КОЙ Е СЕЛЯНИН ,АМА АЗ В ТОЗ ФОРУМ ВИЖДАМ САМО 'SofiaRegularCunt' ДА ОБЛИВА ХОРАТА С 'УРИНА' НЕЩО ДОСТА ГРАДСКО,НАЛИ? ИЛИИ 'hardball' ДА ИСКАЗВА НЯКАКВИ ГРУБИЯНСКИ МНЕНИЯ НЕПРЕСТОИНИ ЗА ЕДНО МОМИЧЕ ,КОЕТО ВСЪЩНОСТ Е ДОСТАА ГРАДСКООООО И АКО ИМА ЧОВЕК ,КОЙТО НЕ ХАРЕСВА СОФИЯ Е ПОРЕДНИЯ СЕЛЯНИН.. :?
НЕВИЖДАМ ГРАДСКОТО ВЪВ ВАС СОФИЯНЧЕТААААААААА..БИХ ПРЕДПОЧЕЛА ЦЯЛ ЖИВОТ ДА СЪМ СЕЛЯНКА ОТ ВАРНА ВМЕСТО ДА ОБЛИВАМ ХОРАТА С УРИНА И ДА СЕ ДЪРЖА ВСЕ ЕДНО МЕЧТАТА МИ ДА СЪМ МЪЖ..СОФИЯНСКИЯ ВИ МАНТАЛИТ ОТБЛЪСКВА ТОЛКОВА СИЛНО,ЧЕ САМО КАТО ЧУЯ СОФИЯ И СЕ СЕЩАМ ЗА УРИНА..СОФИЯ МОЖЕ БИ Е ЧУДЕСЕН ГРАД ,НО С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МАЛУМНО ГРАЖДАНСТВО!! ВИЕ СИ Я ОБИЧЯИТЕ НЯМА ПРОБЛЕМ,ТЯ Е ПРОСТО ГРАД НАДАЛИ ЩЕ ВИ ОТВЪРНЕ НА ЧУВСТВАТА! АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ ГРАЖДАНЧЕТА :)
ОТ ЕДНА СЕЛЯНКА

BqlaLiniq
09-02-2009, 20:11
Kya - прав си.
SofiaRegularCunt никога не бих живяла в София, ама никога.
Какво искаш ти? Нощен живот ли? Е и в Пловдив го имаме, вярно, че в малките градове няма много заведения, но това ли е най-важното?
И в Силистра е хубаво. И знаеш ли какво е да си селянин...? Това да отричаш всичко друго (което е хубаво разбира се) и да провъзгласяваш своето. Разбрах те, че си селска клечка, но това няма значение.
Всеки Софиянец ще ти каже, че е такъв, но дали наистина е такъв? Едва ли. А и какво значение има дали си от София или от някое селце..?
Мога да ти кажа, че далеч по-умни хора от теб има по селата. Така, че не ми я хвали тази София с безбройните ви боклуци, задръствания, селски говор. Ще кажеш, че в София говорите по-правилно от ПЛОВДИВ? Е да, но не..Аз съм била УУУ София и съм чула много хора как говорите, а още по-смешното е, че пишете така.

SuMmEr_KiSS
09-02-2009, 20:19
София не се издържа от туристическия отрасъл...

съмър_кис, миличка, какви са тези главни букви, каква е тази драма, май видях една веничка, че е изпъкнала на челото ти от нерви - не се хаби. Селянка с розови шалвари си и такава ще си умреш - със селски манталитет и визия.

Миличаааак,ти недей да ми даваш оценка за вида поне заприличай на нещо тогава ела да ми се покажеш ;) и отвори списание Перфекта ,отвори списание МОДА,отвори Beauty или въобще едно списание за мода и виж въпросните шалвари не са ли на първо място навсякаде в раздел ежедневна мода 2009! Недей да говориш точно с мен на тема мода,не си достатачно компетентен ,за да спориш с мен!
Моля се на Бог манталитета ми да не стане софийски!!! Всяка вечер преди да заспя му се моля! Айде сегаа след акто се изяснихме иди да си завреш главицата някаде така ,че да не я виждам! :)

BqlaLiniq
09-02-2009, 20:21
аман от смешници къде не са идвали
и са видели малко повече коли
да дойдат у "София-та" да живеят


то действително нема 1 нормален...

за нема и 2 лева на час,не си заслужава.

повечето са некви адските вампири
викам единия глас го прехвърли нанекъде към славянска Русия (я мето,я винкелО)

Гледай сега кой е селянина и си мечтай да живееш в по-хубав град от София - като Пловдив, Варна, Бургас и т.н. то всъщност има ли по-лош град от София? :razz:

Sham
09-02-2009, 20:23
:lol: