PDA

View Full Version : какво да направя ???



novakaa
08-30-2009, 14:45
Здравейте ! бях на море и се запознах е едно момче то е на 20 а аз съм на 14 но аз си имам гадже той е на 15 . .. на него изобщо не му личи че е на 20 мислех си че е на 16 .. та проблема ми е че гаджето ми не ми се обади през цялата седмица докато бях на море.. и ми беше гадно .. поговорих ме си с въпросното момче и се указа че е много свестен ( мисля че той ме харесва ,, .. а моя приятел е малко по первезен (ако мога така да го кажа) ,, той ще идва в града в който съм аз да учи разменихме си скайповете и телефоните. каза ми че през тези дни ще ми се обади !! за първи път ще дойде в този град и ми каза че ще иска да се видим .. бях решена да скъсам със моя приятел защото му се ядосах страшно много за това че не ми пусна и едно съобщение .. а и мисля че не ме обича както казва но това е отделен въпрос ,, та преди малко гаджето ми се обади .. изобщо не го очаквах , пита ме защо не съм в скайп и така объркана съм мн дайте ми съвет

falshiwata
08-30-2009, 14:48
Как може да не ти се обади.. :shock: Поне от уважение да те чуе как си? :shock:

Hilary_
08-30-2009, 14:49
Гаджето ти на 15 бил перверзен ?? :shock: Айде сега си представи за "баткото", който е на 20 какво ще иска от тебе ??? :? :? Гледай си там връстниците ... с такива "батковци" бъди само позната ... :? (мое мнение)

А за гаджето ... миии защо не му се обади ти ?? Или чакаш него ... :-o
Питай го защо не ти се е обадил ?? :-o :?

novakaa
08-30-2009, 14:50
Гаджето ти на 15 бил перверзен ?? :shock: Айде сега си представи за "баткото", който е на 20 какво ще иска от тебе ??? :? :? Гледай си там връстниците ... с такива "батковци" бъди само позната ... :? (мое мнение)
да но той не е такъв .. по думите по всичко по начина по който говори ... не изглежда че е такъв

Di
08-30-2009, 14:51
Той не те обича..
Пробвай с другия,ама си много малка за него..

Hilary_
08-30-2009, 14:51
Гаджето ти на 15 бил перверзен ?? :shock: Айде сега си представи за "баткото", който е на 20 какво ще иска от тебе ??? :? :? Гледай си там връстниците ... с такива "батковци" бъди само позната ... :? (мое мнение)
да но той не е такъв .. по думите по всичко по начина по който говори .. и всичко

думите са едно моето момиче ... действията друго!!!

Всеки в началото се държи мило, любезно и всичко останало ... повярвай ми !!! :? :? Бъди внимателна и не му вярвай на всяко казано нещо ... :? Нека го докаже!!!!

novakaa
08-30-2009, 14:53
до сега той е имал 2 гаджета .. а за моя первезния да не говора колко е минал ( изпусна се пред мен ) ,,,

Nellynka
08-30-2009, 14:53
Съвет за кое по-точно? :-o

novakaa
08-30-2009, 14:55
Съвет за кое по-точно? :-o
как да постъпя |-(

Nellynka
08-30-2009, 14:57
Съвет за кое по-точно? :-o
как да постъпя |-(

Дали да зережеш тоя заради морския гларус ли?
Или изобщо дали да го зарежеш?
Да вярваш ли на гларуса?
Да вярваш ли на твоя?
Защо не ти се е обадил?
Да му се обадиш ли?
Да му пишеш в скайпа ли?
:-o

Hilary_
08-30-2009, 15:00
до сега той е имал 2 гаджета .. а за моя первезния да не говора колко е минал ( изпусна се пред мен ) ,,,

Няма значение кой колко гаджета е имал!! :-o Опознай хората не ги съди по това колко гаджета са имали ... :? :?

Но ето какво заключение си направих и от двамата ако съдя по това, което ми каза ...

Гаджето ти е малко женкарче ии ако няма основателна причина за обажданията, които са липсвали то тогава не се е и сещал ... :?

За баткото .. ако не те лъже и е имал само 2 момичета то това значи, че е прекалено недорасъл за възрастта си щом търси нещо на 14 години, а не негови връстнички ... :? :?

Извод: Прецени си сама ... :? :?

radybt
08-30-2009, 15:04
"бях решена да скъсам със моя приятел защото му се ядосах страшно много за това че не ми пусна и едно съобщение"
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ти ако го обичаш,няма да го зарежеш,само щото не ти се е обадил...факт е ,че той ще бъде зарязан,но не заради тва че не ти се е обадил...прайш курвенски историй(ако ме разбираш).
НО,ако си сигурна,че не те обича и е някакъв перверзник,както ти се изрази,зарежи го... :?

radybt
08-30-2009, 15:08
до сега той е имал 2 гаджета .. а за моя первезния да не говора колко е минал ( изпусна се пред мен ) ,,,

Няма значение кой колко гаджета е имал!! :-o Опознай хората не ги съди по това колко гаджета са имали ... :? :?
За баткото .. ако не те лъже и е имал само 2 момичета то това значи, че е прекалено недорасъл за възрастта си щом търси нещо на 14 години
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nellynka
08-30-2009, 15:11
до сега той е имал 2 гаджета .. а за моя первезния да не говора колко е минал ( изпусна се пред мен ) ,,,

Няма значение кой колко гаджета е имал!! :-o Опознай хората не ги съди по това колко гаджета са имали ... :? :?
За баткото .. ако не те лъже и е имал само 2 момичета то това значи, че е прекалено недорасъл за възрастта си щом търси нещо на 14 години

Чакай чакай .. като е и на 20 и е имал само 2 приятелки к`во? :-o :-o Може да са били дълги връзки от сорта на 2-3 години :-o :-o Откъде стигна до заключението че е недорасъл... :?

Hilary_
08-30-2009, 15:14
Чакай чакай .. като е и на 20 и е имал само 2 приятелки к`во? :-o :-o Може да са били дълги връзки от сорта на 2-3 години :-o :-o Откъде стигна до заключението че е недорасъл... :?

хмм да има го и този вариант ... :-o Не се бях замислила ... 8-)

И все пак не става така само на предположения да го караме ... :lol:

novakaa
08-30-2009, 15:16
"бях решена да скъсам със моя приятел защото му се ядосах страшно много за това че не ми пусна и едно съобщение"
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ти ако го обичаш,няма да го зарежеш,само щото не ти се е обадил...факт е ,че той ще бъде зарязан,но не заради тва че не ти се е обадил...прайш курвенски историй(ако ме разбираш).
НО,ако си сигурна,че не те обича и е някакъв перверзник,както ти се изрази,зарежи го... :?
не прая курвенски историии ,,, ама той се ми намеква нещо за секс ... ии за тва не съм сигурна в него .. а ми беше гадно поне едно съобщение да ми беше писал .. винаги аз му пиша :x искам съвет защото това момче с което се запознахме е страшно различен от приятеля ми . .. и започвам да се замислям

Nellynka
08-30-2009, 15:17
Чакай чакай .. като е и на 20 и е имал само 2 приятелки к`во? :-o :-o Може да са били дълги връзки от сорта на 2-3 години :-o :-o Откъде стигна до заключението че е недорасъл... :?

хмм да има го и този вариант ... :-o Не се бях замислила ... 8-)

И все пак не става така само на предположения да го караме ... :lol:

Да , аз мисля автора да ни просветли малко :lol:

Hilary_
08-30-2009, 15:19
Чакай чакай .. като е и на 20 и е имал само 2 приятелки к`во? :-o :-o Може да са били дълги връзки от сорта на 2-3 години :-o :-o Откъде стигна до заключението че е недорасъл... :?

хмм да има го и този вариант ... :-o Не се бях замислила ... 8-)

И все пак не става така само на предположения да го караме ... :lol:

Да , аз мисля автора да ни просветли малко :lol:

или да вадиме боба ... и да почваме ... :razz: :razz: :razz: :razz:

Nellynka
08-30-2009, 15:21
Чакай чакай .. като е и на 20 и е имал само 2 приятелки к`во? :-o :-o Може да са били дълги връзки от сорта на 2-3 години :-o :-o Откъде стигна до заключението че е недорасъл... :?

хмм да има го и този вариант ... :-o Не се бях замислила ... 8-)

И все пак не става така само на предположения да го караме ... :lol:

Да , аз мисля автора да ни просветли малко :lol:

или да вадиме боба ... и да почваме ... :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти пък колко си старомодна начи :-D Дай на кафенце де 8-)

Към авторката: Ти си се запознала с него на морето , все още не го познаваш толкова добре , че да зарежеш приятеля си заради него , ако причината е че нищо не се получава между приятелят ти и теб го зарежи , а колкото до гларуса - поопзнайте се още малко , и ако наистина е сериозен , виж дали ще се получи нещо :)

Hilary_
08-30-2009, 15:23
Ти пък колко си старомодна начи :-D Дай на кафенце де 8-)

Не пия кафе ... [-o< :lol: :lol: :lol: :-|

vikipf
08-30-2009, 15:27
Като пирани нападате момичето, което просот иска съвет.

Знаеш ли какво? Явно не, но по-добре се откажи от гаджето си, защото нещата няма да се оправят. Него яко го тресе хормонът и т'ва няма да се промени в близките 3 години, от личен опит ти го казвам. По нещата, които казваш, заключвам, че не го харесваш и толкова много, че да бъдеш с него. А той не ти се обажда! Казваш, че така е попринцип, и съжалявам, че ще ти го кажа, но явно не те цени достатъчно, а просто иска да си го сложи в нещо различно от дясната си ръка. Ето ти и аргументите защо да скъсаш с него.

Оставаш свободна и какво правиш тогава? Започваш да флиртуваш с 20-годишния батко, който явно е по сериозните връзки. Започваш връзка с него и пак стигаш до положението, в което той си иска секса, макар и след 2-3 месеца. Е, ако не искаш да правиш секс на такава възраст, значи имаш спокойно тези 2-3 месеца да се забавляваш. Какво като е голям, нали го харесваш : )

Nellynka
08-30-2009, 15:27
Ти пък колко си старомодна начи :-D Дай на кафенце де 8-)

Не пия кафе ... [-o< :lol: :lol: :lol: :-|

Но аз пия :D

mrtn
08-30-2009, 15:30
Оставай го мъника, и опознай тоя "гларуса". И защо гледате годините? И как го преценихте, че той щял да иска много повече от авторката, не познавате човека, ама говорите :) Прави сте донякъде, но не говорете ей така напразно. :)

Nellynka
08-30-2009, 15:32
Оставай го мъника, и опознай тоя "гларуса". И защо гледате годините? И как го преценихте, че той щял да иска много повече от авторката, не познавате човека, ама говорите :) Прави сте донякъде, но не говорете ей така напразно. :)

шшш "гларуса" ми е патент ей :D :D

Иначе той/тя е прав/а. Аз и затова казах отгоре да го поопознае още малко. :)

Hilary_
08-30-2009, 15:32
Ти пък колко си старомодна начи :-D Дай на кафенце де 8-)

Не пия кафе ... [-o< :lol: :lol: :lol: :-|

Но аз пия :D

Добре аз ще ти гледам на кафе ти на мен ... на бобец!! :razz: :razz: :razz:

П.С. Първия сеанс е безплатен!! :lol: :oops: :lol:

sweety_blondy
08-30-2009, 15:34
Я си помисли,дали приятеля ти не е чакал ти да му се обадиш , да види дали ще се сетиш за него? А ти през това време си се занимавала с друго момче ??

От друга страна изглежда супер незаинтересовано.Цяла седмица без да се чуете... По добре си поговорете за връзката ви,защото летните флиртове рядко водят до нещо хубаво

novakaa
08-30-2009, 15:42
с ''гларуса' си поговорих за моя приятел ,, и му казах че ми намеква за секс .. казах му че постоянно ми КАЗВА ЧЕ МЕ ОБИЧА И ЧЕ АЗ НЕ МУ ВЯРВАМ .. ХАРЕСА МИ ОТГОВОРА МУ ТОЙ БЕШЕ : НЕ ДУМИТЕ СА ВАЖНИ А ДЕЙСТВИЯТА .. КАЗАХ ЧЕ НЕ МОГА ДА МУ ДАМ ТОВА КОЕТО ТОЙ ИСКА (СЕКС) .. ТОЙ МИ ОТГОВОРИ КОГАТО СИ ГОТОВА СЛЕД 2 - 3 ГОДИНИ за това започвам да се замислямм :? :? :? :?

novakaa
08-30-2009, 15:43
Я си помисли,дали приятеля ти не е чакал ти да му се обадиш , да види дали ще се сетиш за него? А ти през това време си се занимавала с друго момче ??

От друга страна изглежда супер незаинтересовано.Цяла седмица без да се чуете... По добре си поговорете за връзката ви,защото летните флиртове рядко водят до нещо хубаво
когато той беше в германия .... аз му се обадих

mrtn
08-30-2009, 15:44
Оставай го мъника, и опознай тоя "гларуса". И защо гледате годините? И как го преценихте, че той щял да иска много повече от авторката, не познавате човека, ама говорите :) Прави сте донякъде, но не говорете ей така напразно. :)

шшш "гларуса" ми е патент ей :D :D

Иначе той/тя е прав/а. Аз и затова казах отгоре да го поопознае още малко. :)
Затова го оставех в кавички :) :D

mrtn
08-30-2009, 15:46
Апък Гошко(гларуса) странно ми е да го напиша :D през тея 2-3 години, които ще те чака ще тряска други каки, които са готови..не му вярвай на всичко, както ти казаха !

novakaa
08-30-2009, 16:16
Апък Гошко(гларуса) странно ми е да го напиша :D през тея 2-3 години, които ще те чака ще тряска други каки, които са готови..не му вярвай на всичко, както ти казаха !
аз не съм казала че ще ме чака 3 години :D просто ми каза че е нормално тогава :)

mrtn
08-31-2009, 06:25
Апък Гошко(гларуса) странно ми е да го напиша :D през тея 2-3 години, които ще те чака ще тряска други каки, които са готови..не му вярвай на всичко, както ти казаха !
аз не съм казала че ще ме чака 3 години :D просто ми каза че е нормално тогава :)
Ами, ако ти харесва Гошко, го взимай за едно гадже :) И ти казвам,че ще разбереш ако лъже, а може и да иска нещо сериозно :)

Nellynka
08-31-2009, 06:53
Е недей да вярваш на всичко сляпо де :? каквото ти каже , то приемаш за чиста монета. :?