PDA

View Full Version : Кофти късмет да се влюбиш в когото не трябва



Mac_Murdo
08-30-2009, 15:01
Онзи ден момичето в което съм влюбен и излизаме ми каза в очите че няколко последователни пъти се е е напивала и правила секс с непознати.Това добре - всеки прави грешки но лошото е че това се е случвалп съвсем скоро и оня ден отново.Искам да има нещо между нас много ме кефи и само за нея мисля.Казвайте какво да правя псувайте хранете не се обиждам

Hilary_
08-30-2009, 15:02
А от къде си сигурен, че тя иска да има нещо с теб ??
Казвала ли ти го е ? :-o

Nellynka
08-30-2009, 15:04
съгласна съм с Хилари

Нейното мнение няма ли значение? В смисъл.. тя харесва ли те? :shock:

vikipf
08-30-2009, 15:18
Поговори с нея, де. Айде, айде, не се стеснявай. Попитай я дали, щом ти е казала това, не е искала да те откаже от нея. Дали иска да е с теб, я питай. Ако ти отговори с "да", то тогава или ще чакаш тя пак да го направи и да ти се оправдава, че ти е казала, или да ходиш с нея навсякъде. Двете решения имат своите негативни страни, затова ако не я харесваш много, много, и не ти се занимава достатъчно, откажи се. : )

dark0s
08-30-2009, 15:21
и като тръгнеш с нея по цял ден да я мислиш къде е с кой е ! откажи се докато не си лапнал много

Shashavaaa
08-30-2009, 15:30
Е эа какво ти е ние да ти каэваме какво да правиш?Първо,тука ще има противоречиви мнения и второ,решението трябва да бъде твое.Седни,помисли си и сам прецени.
Според мен няма да можете да имате връэка.Явно тя не се интересува от теб,камо ли да държи на теб или нещо повече.Вярно,че всеки прави грешки и сам си иэбира какво да върши,но ако има човек,с когото искаш да бъдеш и энаеш,че и той споделя желанието ти - това е малоумна постъпка.

sweety_blondy
08-30-2009, 15:35
Според мен не си струва да се захващаш с такова момиче,защото тя пак ще продължава може би да го прави с други момчета а по този начин ще ти изневерява

Mac_Murdo
08-30-2009, 15:54
знам знам че трябва се откажа ама толкова съм пристрастен към нея, имам чувството че е незаменима никога няма да намеря такава не си представям без нея нещата. Аз я питах за какво така разни простотии, тя се разстрои дори пусна една сълза ама знам че пак ще го направи и пак ще съм прецакан.Някаква мания имам към това момиче, но сега ще излизам с други да видим какво ще излезе.Реве ми се сериозно ама не мога да ида и да я напсувам като каруцар :(

Shashavaaa
08-30-2009, 16:37
знам знам че трябва се откажа ама толкова съм пристрастен към нея, имам чувството че е незаменима никога няма да намеря такава не си представям без нея нещата. Аз я питах за какво така разни простотии, тя се разстрои дори пусна една сълза ама знам че пак ще го направи и пак ще съм прецакан.Някаква мания имам към това момиче, но сега ще излизам с други да видим какво ще излезе.Реве ми се сериозно ама не мога да ида и да я напсувам като каруцар :(
А какво толкова те привлича в нея,че се имаш эа пристрастен?

PurpleDream
08-30-2009, 17:05
напий я и правете секс :razz: :razz: :razz:
п.т. кажи и че я харесваш, нищо не губиш ако пробваш

sweetchef
08-30-2009, 17:25
Много си зле,да не е единствена.Намери си нещо по свестно,за какво са ти боклуци :x

Rhype
08-30-2009, 17:25
Не ти го препоръчвам - когато ходите ,ще отиде на купон и ти няма да си с нея и познай.Ще се напука и излиза ,че ходиш с приятелка ,която ти изневерява :-o

Mac_Murdo
08-30-2009, 20:56
А какво толкова те привлича в нея,че се имаш эа пристрастен?

да това е най-лошото и аз не мога да си обясня влюбен съм в момиче и аз не знам защо.

Както и да е сега ще е на заден план не мога да си късам нервите с такава

RaZzer
08-30-2009, 21:41
А какво толкова те привлича в нея,че се имаш эа пристрастен?

да това е най-лошото и аз не мога да си обясня влюбен съм в момиче и аз не знам защо.

Както и да е сега ще е на заден план не мога да си късам нервите с такава

само си внушаваш... с времето ще видиш, че можеш и без нея, а тя (най-вероятно) ще те потърси пак като се усети, но... по-добре давай напред :wink:

therichbitch
08-31-2009, 16:26
може като се натряска другия път, и на теб да ти се отвори парашута :lol: :lol:
зарежи я, тая е леконравна,повърхностна курва

baby07
08-31-2009, 16:42
може като се натряска другия път, и на теб да ти се отвори парашута :lol: :lol:
зарежи я, тая е леконравна,повърхностна к***а

+1;)

ShtrudeL
08-31-2009, 19:59
Какво ще рече "в когото не трябва" Оо
Нима има човек,в който трябва да се влюбваме?

gabiiTu
09-10-2009, 23:00
Ам даже и да тръгнете замислял ли си се дали пак ше се напива и ше прай секс с непознати :-o Или може би това,че има гадже ще я спре :neutral: ... А дали тя иска да е с теб ;?

essmeraldaa
09-11-2009, 06:23
а тя влобще казала ли ти е че те харесва но така или иначе тя не е за теб :? но ти си решаваш

Aicken
09-11-2009, 06:27
преди да правиш с нея изгледай тоя филм , сещаш се кво мисля за секса с непознати


http://vbox7.com/play:589deb53

Josefinne
09-11-2009, 06:43
Ами, може да си е малко дива, но според мен, ако се кефи на даден човек, ще сре с тия изпълнение.
Друг е въпроса, че може би се опитва да се дистанцира от теб, да задържи приятелкисте ви отношения и затова ти е казала това. Няма значение дали е вярно или не.

GodLovesYou
09-11-2009, 11:19
aко ти се играе на ангел хранител ти си

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:25
ем признай й 4увствата си-ако тръгнете ще я държиш под око-ще се напиваш с нея и ще го правите заедно :D

m0ney
09-11-2009, 11:26
напий я и правете секс :razz: :razz: :razz:
п.т. кажи и че я харесваш, нищо не губиш ако пробваш
+

NaNa_SladuRana
09-11-2009, 13:32
не се занимавай с нея,защото после ще има тема "гаджето ми е курва"

Re5peC7
09-11-2009, 14:01
съгласна съм с Хилари

Нейното мнение няма ли значение? В смисъл.. тя харесва ли те? :shock:
явно като се напие няма, така че напий я и и вземи акъла :D

CrazySweety
09-11-2009, 14:03
Гадже-к***а :razz: :razz:
Ще те пробва и ще те остави :razz: :razz:
Съжалявам,че се смея,но аз бих се отвратила от нея.Какво ли не е правила с тези ръце и устни и ще те целува после.Как изобщо ти минава през ума да си с нея.Ако искаш да имаш нещо с нея пратия да се прегледа,може да си е лепнала какво ли не.

umri
09-11-2009, 14:16
Еби я докато не ти омръзне. След това мисли какво да правиш.

peteto_love
09-11-2009, 15:35
Не ти трябва такова момиче,не е за теб....Освен ако не е за бройка..Но до колкото разбирам си сериозен.А и щом прави така,за какво ти е ? Да ти изневерява и да не държи на теб .

machoka
09-11-2009, 17:59
Къде ги намирате тия момичета бе, аз си мисля че са мит.

w0sh
09-11-2009, 18:10
Я и дай координатите на таз твоя приятелка.