PDA

View Full Version : Имам огромен проблем



IncHeTy
08-30-2009, 15:09
Имам огромен проблем.Извън България сам,но сам си загубила декларацията,че мога да пътувам сама.Сега мога да си замина,но не и да се върна.Живея с баба и дядо,ваканциите са тук при мама и приятелят и.Искам да отида отново декември,но без документа не може.Много е трудно д се намери този пиян непрокопсаник баща ми,да се върне и мама,да се прави нов документ. Ако мама го намери тук,преди декември-ок,ще го прати като писмо но ако не го намери...Рева,удрям,блъскам, изтеричка станах.Вие не можете да направите нищо,дори незнам защо пиша.Може би да си искърам яда.

BERCUT
08-30-2009, 15:21
Кажете в МВР, мисля че там трябва да имат дубликат, не знам как се действа тук, но и аз си бях загубил моя, но от МВД изпратиха ново тук за да се върна до Русия за през лятото.

IncHeTy
08-30-2009, 15:30
В кое МВР си питал ? :-o

BERCUT
08-30-2009, 15:37
В кое МВР си питал ? :-o Аз не съм питал в МРВ защото не съм българин, но през посолството на Русия баща ми изпрати запитване за дубликат и след два дена го получи, мисля че и при вас е така. Първо питай в раюонното, а ако не могат да помогнат попитай в централата.

bloodyF
08-30-2009, 16:22
^ той е прав
би трябвало да има копие в мвр където е издадена декларацията

Ax3
08-30-2009, 16:37
Няма начин да е изгубено! Има дубликат... посолството и ще се оправите!