PDA

View Full Version : Нямам обяснение



Shashavaaa
08-30-2009, 15:27
3дравейте.
Кофти ми е.Искам да чуя някакви мнения по въпроса,просто така.3нам си,че това няма да ми реши проблема,но реших да пиша.Ето эа какво става дума:
Момче и момиче са приятели.Прекарват много време эаедно.Раэбират се добре.Всичко е окей.В един момент обаче отношенията им минатават на малко по-интимно ниво.Тоест,намесват се неща от сорта на целувки,прегръдки и т.н.Но и двамата осъэнават,че няма да имат връэка и эа да эапаэят отношенията си провеждат раэговори на тая тема.В крайна сметка проблемът се решава и эапаэват приятелството си.Всичко е наред.Продължават да се видаждат,да се чуват редовно...и в един ден от него няма никаква вест.Втори ден - същото.Трети,четвърти,пети. .
Момичето эапочва да се чуди какво става,търси го.От време на време получава някакъв отэив,но в поведението му вече проэира една неэаинтересованост.Той вече не я търси - пълен контраст на предишните му действия и отношение.КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНИТА?
Благодаря ви,че прочетохте писянията.И още повече ако напищете нещичко. :)

vikipf
08-30-2009, 15:35
Жалко, че все повече неща ни показват, че приятелство между момиче и момче е много рядко. Да, той през цялото време не е осъзнавал, че те харесва, докато не си му отвърнала на чувствата и после всичко сте приключили с един разговор. Той е решил, че ще може да сте само приятели и че всичко ще е прекрасно, но е започнал да губи интерес. Тадам. Вече не му е било интересно, нямал е облага от приятелството ви. Жалко, нали. Или е намерил друго момиче, което е заело сърцето и умът му, или може би някакво хоби. Не знам не го познавам.
Ако не се бяхте забивали, пак щях да си помисля, че е загубил интерес, защото вече не е било същото, не е имал изгода от отношенията ви... дрън-дрън. А бе все кофти неща. Затова е по вероятно да се е случило първото.
Не го търси някакво време, после си уредете среща и обикновено така потръгват нещата мжду старите приятели. : )

sweety_blondy
08-30-2009, 15:37
Може би момчето нарочно прекъсно този контакт.. Защото ако продължи ще иска връзка с момичето .. така е прецелино за по добро .. Според мен е правилно .. защото понякога един човек ни става прекалено близък и не може дяа осттане само приятел,,

Hilary_
08-30-2009, 15:42
" и двамата осъэнават,че няма да имат връэка и эа да эапаэят отношенията си провеждат раэговори "

Ами какви са причините да не може да сте заедно ? :-o

Иначе ... може би за него няма как да останете приятели след всичко, което е станало и просто гледа да страни от теб, за да не го боли ... :-o

Shashavaaa
08-30-2009, 15:50
" и двамата осъэнават,че няма да имат връэка и эа да эапаэят отношенията си провеждат раэговори "

Ами какви са причините да не може да сте заедно ? :-o

Иначе ... може би за него няма как да останете приятели след всичко, което е станало и просто гледа да страни от теб, за да не го боли ... :-o
Причината е,че на сърцето му има друго момиче. :)
Да него боляло...сега мен ме боли :)

Slave4You
08-30-2009, 15:56
Според мен момчето е решило да не се виждате защото му е тежко така да сте си само фр.. Но това си е само идея нз ;)

fire_cat
08-30-2009, 16:37
Доста е кофти да не могат да са заедно. Може би наистина момчето харесва момичето и се опитва вече да я избягва, защото не я чувства като приятелка, а нещо повече, и не иска да развали връзката си с момичето, което му е на сърцето. Може и просто да го е страх да е вече с момичето, защото може да се наложи да скъса с приятелката си.

Hilary_
08-30-2009, 16:51
" и двамата осъэнават,че няма да имат връэка и эа да эапаэят отношенията си провеждат раэговори "

Ами какви са причините да не може да сте заедно ? :-o

Иначе ... може би за него няма как да останете приятели след всичко, което е станало и просто гледа да страни от теб, за да не го боли ... :-o
Причината е,че на сърцето му има друго момиче. :)
Да него боляло...сега мен ме боли :)

за да не те боли ... отдръпни се и ти от него .. :( :(

Понякога нещата просто не се получават ... и е по - добре всеки по пътя си ... :-o

sweetchef
08-30-2009, 17:30
Явно не си му интересна вече,може да си е намерил друга :) или просто иска да сте заедно,но щом не става е преценил да те забрави :)

fenasf
08-30-2009, 17:35
Може би момичето и момчето трябва да поговорят и да си изяснят отношенията :wink:

ShtrudeL
08-30-2009, 19:15
Не мога да разбера защо пишете като приказка...говорете си от свое име бе...

fenasf
08-30-2009, 19:17
Не мога да разбера защо пишете като приказка...говорете си от свое име бе...

Едно момиче май не е доволно :)

Hilary_
08-30-2009, 19:40
Не мога да разбера защо пишете като приказка...говорете си от свое име бе...

Милсех, че всеки има избор как да напише темата си ??

Дали ще е в трето лице ... като приказка ... песничка или каквото и да е там ... :wink:

TykaSePisheNick
08-30-2009, 19:42
Заглавие:Нямам обяснение



И аз. :smt109

valdesbg
08-31-2009, 05:42
Намерил си е официално гадже(да, ти си била неофициалната), омръзнала си му, иска да прави секс с теб и се е отдръпнал, защото вижда че няма как, и по още куп други причини.

mrtn
08-31-2009, 05:59
Поне говорите ли си?! Ако си говорите, попитай го защо така е направил и да не размишляваш тука кво е било, закво е било :)

Amiliq999
08-31-2009, 09:08
може би момчето все пак се е надявало да се получи нещо, но в разговорите им момичето е показало, че не желае и това го е наранило. опитал се е да запази приятелство, но е имал чувства и му е било трудно, затова е решил, че ще е най-добре да се отдръпне. може би отново трябва да поговорите, смятам че не сте се изяснили добре или просто трябва да оставиш нещата така, за да не го нараняваш повече. отчужди се и ти, не го търси, може пък той да те потърси, а ако не, забрави го.