PDA

View Full Version : Глупава тема - Кифли



Ax3
08-30-2009, 15:42
Абе хорица не ви ли писна от тия теми за кифли? (огладнях)
Нека да цитирам няколко заглавия - " Как да покажем на кифлите, че ние ще бъдем лидер", "Какво ще правите ако в новото даскало има кифли" и еди си що си!
Що за простотия бе хора? Какво ще правим? Малеее като има кифли няма какво да правим... ми ще си ходим на училище... чудите се какви кретении да измисляте... То да имаше някъв смисал... Обсъждате точно някакви простотии... И темите нито се заключват нито нищо, а там се сипят кретении. кретении и още кретении... изобщо няма смисъл от такива теми... 1 е предостатъчна според мен!
КОЙТО Е С МЕН - ЕВАЛА!

Dimana99
08-30-2009, 15:53
Аз съм с теб!

mrtn
08-30-2009, 16:00
Тея кифли ядът ли се кво се правят ?! :lol: Само така... :)

PurpleDream
08-30-2009, 16:01
мн правилно, ама на мен ми писна и от темите за зайци... по едно време всеки ден се пускаха по няколко теми :-x

detelina101
08-30-2009, 16:12
И аз съм с теб.

Ax3
08-30-2009, 16:21
мн правилно, ама на мен ми писна и от темите за зайци... по едно време всеки ден се пускаха по няколко теми :-x

А така ... и т'ва е простотия!

amk933
08-30-2009, 16:38
Кифли, баници, кроасани, фешъни, зайци, вълци и други животински и неживотински видове, познати и непознати на съвременната биология крайно не ме интересуват, а темите им още по-малко. :shock: Писна ми като вляза всеки ден в раздела да смърди на хлебопекарна или ловно стопанство. :(

Ax3
08-30-2009, 16:56
Ама няма кой да ги спре де...

Enitto
08-30-2009, 17:07
Аме така е, за жалост, делим се на няк`ви групички, лепим етикети на всеки срещнат, а и пишем теми на всичкото отгоре. :-o

ByK
08-30-2009, 17:21
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

PurpleDream
08-30-2009, 17:23
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*

ByK
08-30-2009, 17:25
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*
еми то и в някой други раздели има доста теми за едно и също нещо пък никой нищо не казва :) Ако не сте доволни мисля , че имаше тема "Модератоска Помощ" .. Допитайте се до там :) От там нататък те решават какво да правят :-D

PurpleDream
08-30-2009, 17:27
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*
еми то и в някой други раздели има доста теми за едно и също нещо пък никой нищо не казва :) Ако не сте доволни мисля , че имаше тема "Модератоска Помощ" .. Допитайте се до там :) От там нататък те решават какво да правят :-D

рано или късно ги заключват и там и тук, ама глупаците продължават да пускат...

ByK
08-30-2009, 17:32
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*
еми то и в някой други раздели има доста теми за едно и също нещо пък никой нищо не казва :) Ако не сте доволни мисля , че имаше тема "Модератоска Помощ" .. Допитайте се до там :) От там нататък те решават какво да правят :-D

рано или късно ги заключват и там и тук, ама глупаците продължават да пускат...
Ами да пускат .. пак ще се трият и пак ще се пускат докато не им дойде акъла вместо примерно 15 теми да бъдат 2-3 примерно :)

YouCantStopMe
08-30-2009, 17:46
И тази тема е безсмислена,както и другите за кифли. :wink: Сори,не промени света с пускането й. :(

PurpleSand
08-30-2009, 17:46
Абе говорят за кифли .... ама след година-две като ги удари и тях по-така пубертета да видим на к`во мнение ще са ...
С теб съм. :D

Ax3
08-30-2009, 17:51
И тази тема е безсмислена,както и другите за кифли. :wink: Сори,не промени света с пускането й. :(

Е па ти си си кифла к'во разбираш... марш при баниците моля!

YouCantStopMe
08-30-2009, 17:56
^О,как,приятелю,разбра толкова бързо?Кифла съм.Йехеееееее!Ново постижение. :grin:
Научи се на елементарен правопис,моля. :)

PurpleSand
08-30-2009, 18:05
^Под 13 е. :)

Като виси пред компа постоянно няма как да се научи ...

AzEbaTeletabisi
08-30-2009, 18:12
Кифли, баници, кроасани, фешъни, зайци, вълци и други животински и неживотински видове, познати и непознати на съвременната биология крайно не ме интересуват, а темите им още по-малко. :shock: Писна ми като вляза всеки ден в раздела да смърди на хлебопекарна или ловно стопанство. :(


:razz: :razz: :razz:


Ах3, как ти беше никът на предишния профил? :-o

teenems
08-30-2009, 18:13
Кифлите са за ядене ,не за други прищевки . ! 8-)

Ax3
08-30-2009, 18:19
^Под 13 е. :)

Като виси пред компа постоянно няма как да се научи ...

Хе ще ти се!
А пък пича дето пита за стария профил - нещо проблем ли имате с мене? Един ми викаше че съм бил фейк ся па ме питаш имам ли друг - ами нямам...
Вися си пред компа колкото си ща а пък ти... ?

YouCantStopMe
08-30-2009, 18:20
Кифлите са за ядене ,не за други прищевки . ! 8-)

Ax3
08-30-2009, 18:22
Кифлите са за ядене ,не за други прищевки . ! 8-)

Е за бокс стават също :D Аре ся к'во да спорим като темите така и не се трият... що за шитни...

PurpleDream
08-30-2009, 18:33
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*
еми то и в някой други раздели има доста теми за едно и също нещо пък никой нищо не казва :) Ако не сте доволни мисля , че имаше тема "Модератоска Помощ" .. Допитайте се до там :) От там нататък те решават какво да правят :-D

рано или късно ги заключват и там и тук, ама глупаците продължават да пускат...
Ами да пускат .. пак ще се трият и пак ще се пускат докато не им дойде акъла вместо примерно 15 теми да бъдат 2-3 примерно :)

да, ама акъла ще им дойде като пораснат с повечко късмет на тяхна страна, щото някои и като пораснат не им идва акъла

AzEbaTeletabisi
08-30-2009, 18:34
^Под 13 е. :)

Като виси пред компа постоянно няма как да се научи ...

Хе ще ти се!
А пък пича дето пита за стария профил - нещо проблем ли имате с мене? Един ми викаше че съм бил фейк ся па ме питаш имам ли друг - ами нямам...
Вися си пред компа колкото си ща а пък ти... ?


Подписът ти е същият, като на един друг потребител, дето май го бяха баннали за това попитах. Извинявай, ако съм ти причинила някакво неудобство. Лека вечер... :)

ByK
08-30-2009, 18:55
Аз съм ЗА да има такива теми дори не една , но мястото им не е тука а в кофата :)

и какъв е смисъла да има 29358209383 такива теми в които да се пише едно и също *тъпа физиономия*
еми то и в някой други раздели има доста теми за едно и също нещо пък никой нищо не казва :) Ако не сте доволни мисля , че имаше тема "Модератоска Помощ" .. Допитайте се до там :) От там нататък те решават какво да правят :-D

рано или късно ги заключват и там и тук, ама глупаците продължават да пускат...
Ами да пускат .. пак ще се трият и пак ще се пускат докато не им дойде акъла вместо примерно 15 теми да бъдат 2-3 примерно :)

да, ама акъла ще им дойде като пораснат с повечко късмет на тяхна страна, щото някои и като пораснат не им идва акъла

Напълно съгласна .. :}

Ax3
08-31-2009, 04:44
Их! Честно ли? Кой потребител?... Аз тоя подпис го зех от един сайт!

faststep
08-31-2009, 05:16
Хийтсчо, знам, че имаш малък капацитет и ни мислиш за глупави, но не сме.

По темата: Тези етикети като "кифла" ги слагат комплескирани хора, няма какво повече да се каже. :?

Ax3
08-31-2009, 05:20
Хийтсчо, знам, че имаш малък капацитет и ни мислиш за глупави, но не сме.

По темата: Тези етикети като "кифла" ги слагат комплескирани хора, няма какво повече да се каже. :?

Omg? Ами ще се допитам до мод... и не ме обиждай, че твоя капацитет да не зема да намалее до 0 :D Вие тука сте мноого проблемни... Играя си да правя и тема а те ме оплюват и ми викат, че съм фейк OMg н00бs