PDA

View Full Version : Твърде лично



petrunka
08-30-2009, 19:58
На скоро прегледам доста теми от подфорум "Секс". По въпроса, че това е темата,която най-много ни вълнува в тази възраст, две мнения няма.
Но защо трябва най-интимните проблеми на една личност да добиват публичност и да стават известни за всички.Защо всички пишат любовните си одисеи по публични форуми, вместо да потърсят помощта на родител или специалист?!?

monincetyyy
08-30-2009, 20:06
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)

tsoko
08-30-2009, 20:09
Защото просто има хора които ги е срам!А и за това е форум да споделиш проблемите си :)!

mysterious93
08-30-2009, 20:25
На скоро прегледам доста теми от подфорум "Секс". По въпроса, че това е темата,която най-много ни вълнува в тази възраст, две мнения няма.
Но защо трябва най-интимните проблеми на една личност да добиват публичност и да стават известни за всички.Защо всички пишат любовните си одисеи по публични форуми, вместо да потърсят помощта на родител или специалист?!?

а да... ей ся хукнах на специалист да му разкажа.. колко мн харесвам Петър,зарибявам се с Гошо и спа с Петкан :D :D абе тва са нормални тийн неща.. а и кво толкова?? анонимно е.. донякъде :D

Ecstasy
08-30-2009, 20:50
Но защо трябва най-интимните проблеми на една личност да добиват публичност и да стават известни за всички.Защо всички пишат любовните си одисеи по публични форуми, вместо да потърсят помощта на родител или специалист?!?

В интернет пространството няма нужда да си пишеш името си, да слагаш снимка си или нещо друго, което да показва кой си.Много тинейджъри се срамуват да питат каквото и да е свързано с темата "секс", затова смятат, че поне тук ще добият малко яснота относно въпросите си.

therichbitch
08-30-2009, 20:50
Защото повечето, които пишат тези "одисеи", са малки недоебани и разгонени курви, които само си измислят повечето неща и къде, къде да си напишат глупостите-ами тук естествено
така мисля аз

DrGreenthumb
08-30-2009, 20:51
Щото са тъпи олигофрени, които си мислят, че кат изкарат 1 час в леглото са полови атлети.

BePoHuKa
08-30-2009, 20:53
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)+1

Имайки на предвид, че повечето потребители са анонимни не виждам проблем да споделиш, тъй като никой няма да разбере кой си.

mrtn
08-30-2009, 20:57
В крайна сметка всеки си избира къде и с кого да сподели проблема. И тук съм забелязал, че има хора които изказват много смислени мнения и дават страхотни съвети, така че защо да не споделиш, а и както казаха повечето потребители са анонимни, не мисля, че е нещо фатално.. :)

TykaSePisheNick
08-30-2009, 20:58
анонимно е.. донякъде :D

Аз затва секи път като ме мъчи нещо, а неща да си казвам права нов рег и питам..Няя си разваляме имиджа ся.. 8)

Sworty
08-30-2009, 21:04
Не на всеки му е лесно да говори именно на тази тема с родителите си, приятелките си, доктори и т.н.
Не виждам какъв е проблема като се питат такива неща, все пак във форума има достатъчно потребители които могат да ти помогнат по даден проблем. Друг е и въпроса, че оставаш анонимен и можеш да си кажеш нещата по-свободно (поне повечето) ;)

Bixel
08-30-2009, 21:07
щот ни е скучно

control
08-31-2009, 07:18
ДА,щот убиваш време,анонимно е,кво повече да искаш от един такъв форум.

TraPPed
08-31-2009, 08:10
..За щото все още младите хора ги е срам да ходят по лекари ала бала,пък и като споделиш ще ти олекне,ше ти дадът савет ..и т.н.т
.....................а аз мислех че от мненията във форума си си направил впечатление че задръжки у младите хора няма..........

sasha_90
08-31-2009, 08:12
И аз това се чудя.Вероятно си мислят,че непознати повече ще помогнат от близки или специалист/ти по дадената област.

krasivia
08-31-2009, 08:33
на теб какво ти прече ?! :?

Missky
08-31-2009, 08:52
Защото анонимно е по-лесно

NaKeD
08-31-2009, 09:59
Защото не разбрах нищо от това което написа 8-)

beliqsmok
08-31-2009, 12:41
'щото се надяваш някой свестен пич от форума да ти помогне ако имаш проблем :wink:

balon4eee
08-31-2009, 13:08
анонимност

elf4o
08-31-2009, 13:24
На скоро прегледам доста теми от подфорум "Секс". По въпроса, че това е темата,която най-много ни вълнува в тази възраст, две мнения няма.
Но защо трябва най-интимните проблеми на една личност да добиват публичност и да стават известни за всички.Защо всички пишат любовните си одисеи по публични форуми, вместо да потърсят помощта на родител или специалист?!?
Защото има форуми и и-нет.

dimitar_ak
09-01-2009, 06:00
На скоро прегледам доста теми от подфорум "Секс". По въпроса, че това е темата,която най-много ни вълнува в тази възраст, две мнения няма.
Но защо трябва най-интимните проблеми на една личност да добиват публичност и да стават известни за всички.Защо всички пишат любовните си одисеи по публични форуми, вместо да потърсят помощта на родител или специалист?!?

Не всеки го е срам да сподели какво прави в леглото

ItalianMafia
09-01-2009, 08:11
Защото трябва да се знае, че правят секс !!
Пък и тоя форум е точно за това ;)

SpOrTs_GiRl
09-01-2009, 08:35
Може би не всеки има приятел, с който би искал да сподели .. пък и не всеки споделя с родителите си. :) Тук всеки е анонимен и не се притеснява да говори и да изрази мнението си .. Нооо не бих ползвала форума, за да споделям собствените си проблеми. :)

Sunny_stz
09-01-2009, 20:47
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)


+1

Zaharinka
09-01-2009, 21:01
Някои си разказват целия сексуален живот,други просто помагат с опита си и не натрапват на целия форум какво са правили снощи... :-D

tekila_sunrise
09-02-2009, 10:34
Не питай старило,а патило.Майка ми не е мн компетентна по тоя въпрос

ANTIHUMAN
09-02-2009, 23:50
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)

+

Kъм автора на темата: Нямаш си и напредстава колко пъти са ми помагали съфорумците! И колко полезни неща съм запомнил и научил от тях!
Да и аз не мога да говоря за секс с родителите ми. Нямам желание, а и не искам. Интимня живот си е за мен. Това, че искам съвет от чужди хора, не значи, че ще направя което ми казва първия например. Ще събера мнения по темата която съм създал и ще реша, кое е най-доброто за мен!!!
Повярвай ми, имам повече доверие на някои съфорумци , отколкото на специалист! :)

mArMaLaDkA
09-03-2009, 00:16
За каква анонимност говорим, след като някои си пускат по 1150 снимки?

Amateur
09-03-2009, 02:52
Специалист вика :D :D :D

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 13:24
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)+1

Hilary_
09-03-2009, 16:36
Първо всичко е анонимно .. (освен ако не е със снимки профила и всичко останало макар, че сега и снимки се крадът ама т'ва е друга тема .. )

Второ ... понякога е хубаво да чуеш повече от една гледни точки ...
:-o особено от хора, които нямат пряко отношение към проблема ...

snupito
09-03-2009, 19:12
Абе нека споделят като не разбират... поне тук можем да им помогнем.. имало е такива фрапиращи случай че просто нямам думи.

Много млади НЕ ЧЕТАТ лошо осведомени са и питат директно където не ги познават - тва е цялата работа.

Punisherrr
09-03-2009, 19:33
Ако говорим за тези,искащи съвет за някой проблем,гаф..(най-често новорегистрирали се) е ок... нормално да споделят,за да им се помогне до колктоо в възможно.
Но... мисля,че сега става дума за тези,които са тук,за да се разпишат във всяка тема ''кога,с кой,колко пъти,как,защо,къде,какво'' ...сещате се за какво говоря. ;) Това и на мен ми е странно... и мисля,че си е нещо между двама души,а не двама души и един форум...

denim4o
09-03-2009, 23:30
А защо пък трябва да потърсят специалист ?! Какво тези, които пишат са ненормални ли .... :( Няма теми табу, както казаха доста хора и тук ти отговарят много повече хора и на долу-горе еднаква възраст, а преди при родителите ни е било доста по-различно, пък и наистина не всеки може да говори със родителите си, защото някой са много старомодни или пък може да не одобряват нещата, които 14-15-16-17 годишните правят на тази възраст, но все пак вече е различно от преди, а различното от преди сега е нормално.Според мене няма нищо лошо във форумите :o 8)

perfektencom
09-04-2009, 15:53
Щ0от ни е толкова хубаво да кажеш на спецелалист ,отколокото на човек с малко повече опит от теб

tigarcheto___
09-06-2009, 13:50
Колкото и твърде лични да са темите, авторите им остават анонимни. Младежи ;d, като мен например, ще им е много удобно да питат родителите си дали може да има срамни въшки, при положение, че са на 13 или да ходи при специалист, да рабере дали Маринка от 2 етаж го харесва и тем подобни... А и в днешно време, родителите са объркани от държанието и информацията, която имат децата им... Ние само можем да се разберем помежду си... Ако на теб не ти е приятно да знаят тайните ти, ходи говори с майка си и баща си и там, "специалистите"... И от друга гледна точка - тук няма нито ядове, нито харчене на пари ;d 8)

m0n4yyy
09-06-2009, 14:01
Мен лично не ме е срам да питам наще, просто споделям тук защото:
Първо: Възрастните имат по- различно мислене от тийнейджърите.
Второ: Чувам мнението на повече от един човек.
Трето: Научавам нови неща.
:) :)

zagadkataa
09-09-2009, 00:10
някои неща не можеш да споделиш със приятел , родител и т.н.
от ичен опит знам колкото и да е приятел ,,намек ли ще ти направи ще кажи на някои др или квото и да е ... ще те изложи по някакав начин ...
родител . дано да са разбрани ама колкото и да са разбрани .. "майко , татко правих секс на 13" какво ще си помислят те ...

тук всеки може да помоли за съвет ии някой с повече опит ии вече преминали през това може да му помогне а й хубавото е че е анонимно... (макар , че повечето имат снимки и т.н.) се някои ще се намери са те съди но трябва да има и такива хора хахаха ... ама това "галтате ли?!" и от сорта ии да има по вече от 20 мнения "да гълтам .. на него му харесва" ии прпчие .. не го разбирам ...

zagadkataa
09-09-2009, 00:13
Колкото и твърде лични да са темите, авторите им остават анонимни. Младежи ;d, като мен например, ще им е много удобно да питат родителите си дали може да има срамни въшки, при положение, че са на 13 или да ходи при специалист, да рабере дали Маринка от 2 етаж го харесва и тем подобни... А и в днешно време, родителите са объркани от държанието и информацията, която имат децата им... Ние само можем да се разберем помежду си... Ако на теб не ти е приятно да знаят тайните ти, ходи говори с майка си и баща си и там, "специалистите"... И от друга гледна точка - тук няма нито ядове, нито харчене на пари ;d 8)

хахах за срамните въшки (и не само за това)сме говорили на работа .. толкова неща разбрах .. се пак бяха по вазрастни (бяхме аз и двама приятели по младички така да кажа) и е хубаво да чуеш мнението и на възрастен

Midi4ka
09-09-2009, 10:51
Защото секса вече не е тема табу за младите хора както е била едно време. Защото споделяйки с хората във форума можеш да потърсиш съвет без да се притесняваш кой какво ще каже. Не всеки може да споделя с родителите и приятелите си затова пише тук :) не виждам какво странно има в това :)+1

Имайки на предвид, че повечето потребители са анонимни не виждам проблем да споделиш, тъй като никой няма да разбере кой си.
+1. В крайна сметка всеки си решава от кого или откъде да поиска съвет ;)