PDA

View Full Version : Не се сдържам <3



ShtrudeL
08-30-2009, 21:28
Искам декоративни рибки. Обичам ги без дори да ги имам. ИСКАМ <3 Някой с добро сърце би ли ми пояснил как трябва да се грижа за тях? Като малка не исках рибки,щото бях тъпо лапе и си мислех "те са малки,лигави,хлъзгави,мокр и не можеш да ги галиш и гушкаш"
Сега искам рибки <3

П.П За злобарите. Пускам темата понеже домашни любимци като рибките служат не толкова за украса еми и за душевно ъъм спокойствие и наслада. ^

w0sh
08-30-2009, 21:29
Аз имах костенурки амаи се пръснаха мозъците в аквариума.
Ходи питай у зоо-то.

tuzaro
08-30-2009, 21:30
Аз имах костенурки амаи се пръснаха мозъците в аквариума.
Ходи питай у зоо-то.абе ние едно време май по добри спам теми правехме, явно поколението затъпява нещо май.

w0sh
08-30-2009, 21:31
Сега всеки се заяжда за буквички, запетайки и смисъл.

На мода е да си грамотен.

ShtrudeL
08-30-2009, 21:31
Чак сега забелязах това:

Мнения: 6613

По дяволите...
Ще ви мина,ще видите!

w0sh
08-30-2009, 21:33
Преди 2 години с тузаро си правехме състезание за мнения.
Ех спомени спомени.

ShtrudeL
08-30-2009, 21:33
Аз имах костенурки амаи се пръснаха мозъците в аквариума.
Ходи питай у зоо-то.

У зоо-то са дърти пенсионери (не че имам нещо против старите хора)...но най-много да ми кажат "вземи си от тея и тея рибки...стават перфектни в тигана!"
Нещо такова...

w0sh
08-30-2009, 21:34
Еми има си форуми за рибки.
Дешгизнам.

tuzaro
08-30-2009, 21:34
Преди 2 години с тузаро си правехме състезание за мнения.
Ех спомени спомени.остаряваме майна... ама нека да пише момичето глупости, поне не са теми как да се науча да се целувам 8-)

ShtrudeL
08-30-2009, 21:36
Преди 2 години с тузаро си правехме състезание за мнения.
Ех спомени спомени.остаряваме майна... ама нека да пише момичето глупости, поне не са теми как да се науча да се целувам 8-)

А така! ^^

М/у другото...никога не съм се интересувала как се целува. ^^

abv01
08-30-2009, 21:37
Ей офцо тъпа да ти еBа майката и в простачката гаджето ли те заряза та пускаш по 1000 теми ма тцтцтцтцт

Jeuelle
08-30-2009, 21:38
Ей офцо тъпа да ти еBа майката и в простачката гаджето ли те заряза та пускаш по 1000 теми ма тцтцтцтцт

И ти ли си жаден?

w0sh
08-30-2009, 21:39
Пълна садщина.

abv01
08-30-2009, 21:39
не съм просто ме кефи тая :lol: :lol: :lol: и ме кефи да псувам по нея и прекрасния и аватар :razz:

ShtrudeL
08-30-2009, 21:39
Ей офцо тъпа да ти еBа майката и в простачката гаджето ли те заряза та пускаш по 1000 теми ма тцтцтцтцт

Защо ли си и мислех,че твоя коментар ще е толкова прост като видях кой е писал последно. ^
Дано митовете ми за теб се окажат грешни. Но едва ли. Все тая. ^

ShtrudeL
08-30-2009, 21:41
не съм просто ме кефи тая :lol: :lol: :lol: и ме кефи да псувам по нея и прекрасния и аватар :razz:

Жалка гледка...
Нищо...аз нямам претенции...мога да общувам и с простаци...въпрос на търпение (а аз имам огромно) е това колко ще съм мила с тях. ^^
Едит: Дори оВцата на аватара ми изглежда по-умна от теб.

abv01
08-30-2009, 21:43
Пфф ти си тъпаааа всички от форума те мразят мааааа :razz: :razz: :razz: :razz: ццццц

ShtrudeL
08-30-2009, 21:43
Пфф ти си тъпаааа всички от форума те мразят мааааа :razz: :razz: :razz: :razz: ццццц

И аз се обичам. <3

abv01
08-30-2009, 21:45
иди в кофата ма

w0sh
08-30-2009, 21:45
Благоевградско куче.
Ходжата пее, ходи да се молиш.

abv01
08-30-2009, 21:45
Софииииски дришлЬо :razz:

Hilary_
08-30-2009, 21:45
Искам декоративни рибки. Обичам ги без дори да ги имам. ИСКАМ <3

купи си ... :lol: :lol:

Някой с добро сърце би ли ми пояснил как трябва да се грижа за тях?

чичко гугъл ше ти обясни най - добре ... дали тука ще ти копирам тва дето намерих или ти сама ше си напишеш "декоративни рибки" е се едно ... :-o

П.С. Но беше по - важно да пуснеш тема за повечко мнения ... как не се досетих .... 8)

ShtrudeL
08-30-2009, 21:48
иди в кофата ма

Какво казваш?

ShtrudeL
08-30-2009, 21:49
[b]П.С. Но беше по - важно да пуснеш тема за повечко мнения ... как не се досетих .... 8)

Точно така! Как не се досетих,че ще се досетите!
Защо са ми мнения и престиж във форум като този?!

Hilary_
08-30-2009, 21:52
[b]П.С. Но беше по - важно да пуснеш тема за повечко мнения ... как не се досетих .... 8)

Точно така! Как не се досетих,че ще се досетите!
Защо са ми мнения и престиж във форум като този?!

за внимание ?? Нима не го търсиш със всеки изминал ден ?? :wink:

п.с. Ама то вниманието не се получава само със спамене ии лигавене ... не че нещо .. амааа всеки си решава сам за себе си ... :)

п.с.2 Какво му е на форума, че не разбрах ??? :-o

tuzaro
08-30-2009, 21:53
аз все още не съм разбрал за циците

w0sh
08-30-2009, 21:57
Резаците под ножа!

ShtrudeL
08-30-2009, 21:58
[b]П.С. Но беше по - важно да пуснеш тема за повечко мнения ... как не се досетих .... 8)

Точно така! Как не се досетих,че ще се досетите!
Защо са ми мнения и престиж във форум като този?!

за внимание ?? Нима не го търсиш със всеки изминал ден ?? :wink:

п.с. Ама то вниманието не се получава само със спамене ии лигавене ... не че нещо .. амааа всеки си решава сам за себе си ... :)

п.с.2 Какво му е на форума, че не разбрах ??? :-o

Внимание си имам извън форума и интернет.
Далеч над тея неща съм.
Като гледам вниманието си го получавам и без да съм го искала. Това не говори ли лошо за вас,при условие,че говорите/мислите лошо за мен? ^
Просто ми е скучно и трябва да пиша някъде.
Форума...на него нищо си му няма...но ако кажа какво мисля за хората в него ще започнат отново безсмислени, злобарски, неразбрани коментари,а нямам желание и стимул да споря с амбициозни идиоти на които колкото и да им казваш,че са такива няма да го разберат,а това е дразнещо. ^

monttitty
08-30-2009, 21:59
Емии аз имах като малка...ама пукнаха щот не ги хранех :D
Иначе изопщо не се гледат трудно просто траа да ги храниш всеки ден и на 1-2 седмици да им сменяш водата...а ако си вземеш и охлювчета и кат се размножат те я пречистват и с месеци може да не се занимаваш ;) :grin:

stup1fy
08-30-2009, 22:00
Емии аз имах като малка...ама пукнаха щот не ги хранех :D
Иначе изопщо не се гледат трудно просто траа да ги храниш всеки ден и на 1-2 седмици да им сменяш водаа...а ако си вземеш и охлючета и кат се размножат те я пречистват и с месеци може да не се занимаваш ;) :grin:
.... :lol: :lol: :lol:

ShtrudeL
08-30-2009, 22:01
Абе и братовчетка ми (която е на 5 годинки) имаше до скоро риба,която гледаше в буркан и хранеше с кифли...

LadyDi
08-30-2009, 22:02
Аз пък тамън научих кучето да фотосинтезира и то взе, че умря...

monttitty
08-30-2009, 22:03
Ако изопщо наистина те интересува щот не четох всички коментари и не заграх ;)

ShtrudeL
08-30-2009, 22:03
Емии аз имах като малка...ама пукнаха щот не ги хранех :D
Иначе изопщо не се гледат трудно просто траа да ги храниш всеки ден и на 1-2 седмици да им сменяш водата...а ако си вземеш и охлювчета и кат се размножат те я пречистват и с месеци може да не се занимаваш ;) :grin:

Засилваш желанието и интереса ми за рибки. Оо Тва за охлювите го четох...става също и със сомчета,които един вид се засмукват за стъклото и почистват. Оо Е как да не ти е интересно...

w0sh
08-30-2009, 22:03
Това като на Хитър Петър магарето.

monttitty
08-30-2009, 22:04
незнам супер тъпо ми беше...и ги заебах : 8-)

LadyDi
08-30-2009, 22:05
Това като на Хитър Петър магарето.
Ми то кучето се казваше Марко

w0sh
08-30-2009, 22:05
Много ми се чете Хитър Петър.
Ще потърся книгата у нас някъде я имах.

ShtrudeL
08-30-2009, 22:06
http://bg-pet.com/Fish/Fishes/images/som-p.jpg

Hilary_
08-30-2009, 22:06
Внимание си имам извън форума и интернет.

Няма лошо .. така и трябва 8)

Като гледам вниманието си го получавам и без да съм го искала.

Точно с тия теми си го искаш не ами просиш ...

Това не говори ли лошо за вас,при условие,че говорите/мислите лошо за мен?

Нем ...

Просто ми е скучно и трябва да пиша някъде.

Да ама тука принципно не се пише от скука!!! А се помага евентуално ... :wink:

Форума...на него нищо си му няма...но ако кажа какво мисля за хората в него ще започнат отново безсмислени, злобарски, неразбрани коментари,а нямам желание и стимул да споря с амбициозни идиоти на които колкото и да им казваш,че са такива няма да го разберат,а това е дразнещо.

Това, че ти им го казваш не значи, че е така!!! :lol:

LadyDi
08-30-2009, 22:06
Много ми се чете Хитър Петър.
Ще потърся книгата у нас някъде я имах.
Ти я дам на заем? Или двд-то направо?

ShtrudeL
08-30-2009, 22:08
[b]Като гледам вниманието си го получавам и без да съм го искала.

Точно с тия теми си го искаш не ами просиш ...

Аз какво казвам,че сте амбициозни...*

w0sh
08-30-2009, 22:10
Много ми се чете Хитър Петър.
Ще потърся книгата у нас някъде я имах.
Ти я дам на заем? Или двд-то направо?

И двд ли има?

Hilary_
08-30-2009, 22:10
Аз какво казвам,че сте амбициозни...*

.. ама ти си го казвай!! Мен слабуу ме вълнува чуждото мнение особено ако е от хора, които не познавам ... :lol:

п.с. Като се замисля и аз до преди месец исках рибки ... може и да си взема в крайна сметка!! :-o

LadyDi
08-30-2009, 22:11
Много ми се чете Хитър Петър.
Ще потърся книгата у нас някъде я имах.
Ти я дам на заем? Или двд-то направо?

И двд ли има?
Ми да. Български филм. Хитър Петър и Настрадин Ходжа май се казваше...

monttitty
08-30-2009, 22:12
В зоо магазина до нас имаше рибки по 1лв..... да си замеш 5-6 никога не ти пречи стига да имав аквариум 8)

ShtrudeL
08-30-2009, 22:15
Аз какво казвам,че сте амбициозни...*

.. ама ти си го казвай!! Мен слабуу ме вълнува чуждото мнение особено ако е от хора, които не познавам ... :lol:

Тогава си спести коментарите по моите теми, понеже е наистина дразнещо тва,че не загряваш какво искам да кажа. Другите поне (като abv нещо си) са тъпи,ама се осъзнават малко или не (поне така си мисля) и го показват като започват да псуват коолкото и да го отричат всъщност. (защитната идиотска реакция)...

ShtrudeL
08-30-2009, 22:18
В зоо магазина до нас имаше рибки по 1лв..... да си замеш 5-6 никога не ти пречи стига да имав аквариум 8)

За начало искам само 3-4 в по-малък аквариум,за да видя как ще се справя с тях...А и знам,че не е хубаво само 1 рибка например да се гледа... и че трябва да пресъздадеш биотопа им...

Hilary_
08-30-2009, 22:20
Тогава си спести коментарите по моите теми, понеже е наистина дразнещо тва,че не загряваш какво искам да кажа.

Не знаех, че вече някой решава кой къде да пише ?
Аз съм много по отдавна тука иии не съм позволила на никой да ми казва къде да пиша и къде не!! Най - малкото нямаш това право нищо, че темите са твой ... ФОРУМА Е ОБЩ!!! 8)

.. като те дразни просто не ги чети. Или просто ги подминавай ... :-o

ShtrudeL
08-30-2009, 22:21
а като се сетя,че ми е минавало през главата и за такова... ^^

http://www.antday.com/phot/classic.jpg

monttitty
08-30-2009, 22:21
Аме чсно да ти кажа не съм чак толко запозната щот бях прекалено малка и баща ми се занимаше с тях но си спомням...че имах някакъв вид който не снася яйца а ражда....ама първия път кат роди си изяде децата едната риба : :-D :D :-D

ShtrudeL
08-30-2009, 22:24
Тогава си спести коментарите по моите теми, понеже е наистина дразнещо тва,че не загряваш какво искам да кажа.

Не знаех, че вече някой решава кой къде да пише ?
Аз съм много по отдавна тука иии не съм позволила на никой да ми казва къде да пиша и къде не!! Най - малкото нямаш това право нищо, че темите са твой ... ФОРУМА Е ОБЩ!!! 8)

.. като те дразни просто не ги чети. Или просто ги подминавай ... :-o

Хубу де баси мрънкалото... Оо Приеми го като съвет.
Жалко,че коментира само тази част от мнението ми. Всъщност не е...това ме навява на други верни мои мисли.

Hilary_
08-30-2009, 22:26
Последния човек, от който бих искала съвет си ти!! :lol:

п.с. Аеее стига толко, чее нещо не ми се занимава да водя излишни спорове ... аее и успех тамм с рибите дано не се гътнат още първата седмица!

ShtrudeL
08-30-2009, 22:26
Аме чсно да ти кажа не съм чак толко запозната щот бях прекалено малка и баща ми се занимаше с тях но си спомням...че имах някакъв вид който не снася яйца а ражда....ама първия път кат роди си изяде децата едната риба : :-D :D :-D

Щото едните са живородни,а другите си изхвърлят хайвера. (Тук май не го казах както го прочетох) ...та когато една рибка "ражда" трябва да се отдели и рибките,които се родят трябва да поотраснат малко и тогава да се добавят при другите...

ShtrudeL
08-30-2009, 22:30
Последния човек, от който бих искала съвет си ти!! :lol:

п.с. Аеее стига толко, чее нещо не ми се занимава да водя излишни спорове ... аее и успех тамм с рибите дано не се гътнат още първата седмица!

Добре бе мама му стара може ли да си толкова елементарна?
Извинявай ама не се сдържах вече. Оо От кога се каня да го кажа. Оо

А за рибите...няма спокойно. Поне се интересувам от нещо хубаво. <3

П.П И за да възвърна старото си Аз - Айм соу куул.

Hilary_
08-30-2009, 22:34
Добре бе мама му стара може ли да си толкова елементарна?
Извинявай ама не се сдържах вече. Оо От кога се каня да го кажа. Оо

хах и после аз съм се заяждала ? :lol: :lol:

Ако бях елементарна щях да почна да те обиждам точно както правиш ти ... ии да показвам колко "много се обичам", като начин за "издигане" пред останалите, но уви .. на мен не ми се налага има кой да ми го казва!!! Дори и на тебе да ти го казват явно имаш нужда и сама да си го казваш ... колко жалко ... :lol: :lol:

w0sh
08-30-2009, 22:35
Тупаници!!!

ShtrudeL
08-30-2009, 22:39
Добре бе мама му стара може ли да си толкова елементарна?
Извинявай ама не се сдържах вече. Оо От кога се каня да го кажа. Оо

хах и после аз съм се заяждала ? :lol: :lol:

Ако бях елементарна щях да почна да те обиждам точно както правиш ти ... ии да показвам колко "много се обичам", като начин за "издигане" пред останалите, но уви .. на мен не ми се налага има кой да ми го казва!!! Дори и на тебе да ти го казват явно имаш нужда и сама да си го казваш ... колко жалко ... :lol: :lol:

Под "елементарна" нямах предвид "проста". Има голяма разлика.
Не за заяждам. Изказвам мнение. Това за обичането няма да го обсъждам,за да не си разваля имиджа и да вземеш да се влюбиш в мен. ^

П.П И това не бива да го казвам (но така или инече няма да го схванеш и по-добре),но жалко,че не разбираш от тънки "намеци"

Hilary_
08-30-2009, 22:40
Колжо жалко ... чак ме е яТ :( :lol:

ShtrudeL
08-30-2009, 22:42
Колжо жалко ... чак ме е яТ :( :lol:

Наистина...сериозно трябва да те е яд.

Hilary_
08-30-2009, 22:51
Колжо жалко ... чак ме е яТ :( :lol:

Наистина...сериозно трябва да те е яд.

Не мисля ... ии няма да ме е ... :)

ShtrudeL
08-30-2009, 22:55
Колжо жалко ... чак ме е яТ :( :lol:

Наистина...сериозно трябва да те е яд.

Не мисля ... ии няма да ме е ... :)

Хубаво бе. Тва не променя факта,че си елементарна. (for me) Оо
Не ми се спори с неразбрани хора.

Офтопик: Искам да гушна това <3 ^^

http://th06.deviantart.net/fs31/300W/i/2008/233/2/f/pikashu_by_angelguardian95.jpg

Hilary_
08-30-2009, 22:57
Хубаво бе. Тва не променя факта,че си елементарна. (for me) Оо

Шанс ...

Не ми се спори с неразбрани хора.

И аз мога да напиша същото за теб ..

ShtrudeL
08-30-2009, 23:00
Хубаво бе. Тва не променя факта,че си елементарна. (for me) Оо

Шанс ...

Не ми се спори с неразбрани хора.

И аз мога да напиша същото за теб ..

Тоя "шанс" го напиши още 100 пъти...
И като можеш тогава го направи факт.

ShtrudeL
08-30-2009, 23:03
http://i32.tinypic.com/kdx2sm.jpg

stup1fy
08-30-2009, 23:18
Шш от 1 час спорите е ,успокойте се малко :)

AraBella
08-30-2009, 23:45
Аз имам рибкииии ^^ две умряха,ама има и няколко живи.Ще ти ги пратя по пощата....

Punisherrr
08-31-2009, 07:30
Време да се пренасочиш към раздел ''кофата'' ми се струва.
Когато решиш да си пуснеш сериозна тема за рибки си я пусни в по-подходящ раздел поне. ;)