PDA

View Full Version : ЕДНА ИНТЕРЕСНА ГЛЕДАНКА



bekhama
08-30-2009, 23:20
1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на раждане?
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човека от същия пол като теб?
7.Любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повиче:езеро или океан?
10.Напиши желание


Отговори:
1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 4ac

OtherDimension
08-30-2009, 23:21
влюбен съм наистина в Skunk Anansie :shock:

xs
08-30-2009, 23:22
mn e intresna
bravo napravo

AzEbaTeletabisi
08-30-2009, 23:36
Позволявам ти да ядеш сирене и хляб надробени в пикнята ми, да повърнеш и да си изядеш повръщаното! :-)

Jeuelle
08-30-2009, 23:43
6.Напише името на човека от същия пол като теб

:shock:

Di
08-30-2009, 23:47
Позволявам ти да ядеш сирене и хляб надробени в пикнята ми, да повърнеш и да си изядеш повръщаното! :-)
:lol:

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 00:38
Това вече ще е мойта тема!
Тук ще спамя аЗ!
Но, ако аЗ съм тоЙ, тогава никой може да е някого, а всички са никой, следователно аЗ съм тЕ, а тЕ съм аз, тогава всички можем да сме някой! Йеееееее!!!

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 00:40
Но защо всички не се хванем за ръце и не запеем ''Алис? Ху дъ фък ис Алис?''? Не го правим, защото аз съм тъпа! Нали!? :shock:
Искам да си направя нов фейк, този ни мъ кЬефи вече. НАПРОТИВ! Кефи ме! Обичам го! Искам да съм този профил! Не, аз искам да съм профила на мачока, но всички искаме това, но кур!

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 00:43
Всъщност телетъбисите малко ме плашат... Искам да кажа това са дебели мъже, които се обличат в костюми и танцуват пред малки деца, нещо като гей парад всяка сутрин... Пред деца... ТЕЛЕТЪБИСИТЕ СА ИЗВРАТЕНЯЦИ!

w0sh
08-31-2009, 00:45
6.Напише името на човека от същия пол като теб

:shock:

Най-добрия ми приятел е Иван Гарелов.

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 00:47
Ако бях мъж дали щях да съм хомосексуалист? Не искам да бъда, ако бях! Но това е толкова неадекватно! Млъкни! Не, ти млъкни! Не, ти! МЛЪКНЕТЕ ВСИЧКИ, ВЕЕЕЕЕ!!! :x

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 00:49
6.Напише името на човека от същия пол като теб

:shock:

Най-добрия ми приятел е Иван Гарелов.



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Сега по темата: Някой ден те ще дойдат и ще са голями, зелени и лепкави! Те понякога си говорят с мен...

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 01:00
Имаше един човек, дето ми беше казал, че съм 'пънк нацист'. Това беше много интересен момент от кура ми... Мисля, че видях НЛО. Те идват, идват, идват, идват, идват, идват, идват, идват, идват...НЕ! Отиват към Марс, мамка му! В шести клас на кура по Природознание не знаех отговора на въпрос 12, а сега не помня въпрос 12. Искам да си купя дъФка, но ме мързи и е късно. Не трябва да се разхождам по улиците на Вселената след пет часът, защото ще ми дадът захарна тръстика на прах.

bekhama
08-31-2009, 01:09
AzEbaTeletabisi ще те помоля да престанеш да пишеш тук.Съобразявай се малко все пак тая тема е моя. :-x :-x :-x :-x

AzEbaTeletabisi
08-31-2009, 01:16
AzEbaTeletabisi ще те помоля да престанеш да пишеш тук.Съобразявай се малко все пак тая тема е моя. :-x :-x :-x :-x



Позволявам ти да ядеш сирене и хляб надробени в пикнята ми, да повърнеш и да си изядеш повръщаното! :-)

yambolov
08-31-2009, 10:22
AzEbaTeletabisi ще те помоля да престанеш да пишеш тук.Съобразявай се малко все пак тая тема е моя. :-x :-x :-x :-x



Позволявам ти да ядеш сирене и хляб надробени в пикнята ми, да повърнеш и да си изядеш повръщаното! :-)
вие ваше преусвещонство май имаме раздвоение на личноста :razz: :razz: :razz: :razz: не не не немога да пиша така напрао леш

AzEbaTeletabisi
09-01-2009, 02:52
Я, темата ми!

AzEbaTeletabisi
09-01-2009, 02:59
Имаше един човек, дето ми каза, че Булет Фор Май Валентайн са блек метъл, той беше/е много умен и много разбира от музика...

l0lz
09-01-2009, 03:03
Имаше един човек, дето ми каза, че Булет Фор Май Валентайн са блек метъл, той беше/е < (what the..?!) много умен и много разбира от музика...

AzEbaTeletabisi
09-01-2009, 03:09
Имаше един човек, дето ми каза, че Булет Фор Май Валентайн са блек метъл, той беше/е < (what the..?!) много умен и много разбира от музика...


Не съм сигурна дали е жив...
Може да не е жив, смисъл да е Омрел, но може и да е жив и да слуша кУравият норвежки блек метъл на Токио Хотел/Линкин Парк/Булет Фор Май Валентайн...

l0lz
09-01-2009, 03:11
Имаше един човек, дето ми каза, че Булет Фор Май Валентайн са блек метъл, той беше/е < (what the..?!) много умен и много разбира от музика...


Не съм сигурна дали е жив...
Може да не е жив, смисъл да е Омрел, но може и да е жив и да слуша кУравият норвежки блек метъл на Токио Хотел/Линкин Парк/Булет Фор Май Валентайн...

=;

machoka
09-01-2009, 09:31
а3