PDA

View Full Version : Friends will be friends



kindergarden
08-31-2009, 07:13
Friends will be friends, when you're in need of love they give you care and attention!

Нали това е смисълът на приятелството да се подкрепяте,помагате.Когато сте наранени или тъжни,ръзчитате на тях да ви развеселят и изслушат.Какво става,когато вместо това,което очаквате,получите обратното?Има ли смисъл от такъв вид приятелство?Дали,въпреки болката,която ще изпитате,не е по-добре да прекратите тази пародия на приятелство?Ако сте очаквали да ви подадат ръка в тежък за вас момент,но това не е сторено,какво означава?Нима на другия човек не му пука за вас...твърде възможно... :cry: Понякога човек има нужда от някого дори само да знае,че той е там до него. :(

fire_cat
08-31-2009, 07:22
Първо да отбележим кого наричаме приятели - повечето не са такива и просто не ги интересува случващото се с някого, а се интересуват само от себе си. Приятел е този, който наистина ще бъде до теб.

valdesbg
08-31-2009, 07:23
В общия случай - това не е приятелство. И да щом го чувстваш така значи е време да го прекратиш, защото не ти носи никакви ползи за теб. А напротив - само мъка и сълзи.
И болката не е толкова, колкото си я мислиш. Страха да си сам е главния катализатор, а нежеланието за приемане на промените в живота - проблема.

mrtn
08-31-2009, 07:27
В днешни времена приятелите са много малко, трудно ще намериш човек, който да те подкрепя. Но не мисля, че когато не е до теб в труден момент за теб, не ти е приятел. Може да има някакво обяснение, в крайна сметка и нашите приятели си имат личен живот и не трябва да ги лишаваме от това.. :)

Seattle
08-31-2009, 07:29
Грешен раздел. :?

А по темата: Такива приятели не са приятели а просто познати. Приятел не би постъпил така.

Hilary_
08-31-2009, 10:15
Няма истински приятели ... ако ги има са в много малки изключения ...

Иначе аз не бих търпяла такова "приятелство" .. просто ще се обърна и ще потърся нови макар, че не е сигурно, че пак няма да са такива ... :? Но знае ли се сред всички тези може и да намеря истински .. :-o

Assshley
08-31-2009, 11:26
Казаха си го хората преди мен вече-много рядко може да се намерят хора,на които наистина да разчиташ,които наистина ще те изслушат не просто,защото им е любопитно,а защото наистина ги е грижа за теб и проблемите ти .. и все пак се надявам,че има такива дори и малко останали.Потърси ги .

fenasf
08-31-2009, 12:03
There's No Such Thing As Friends Only Associates....

имаше една такава песен и има доста истина в нея :(

valdesbg
08-31-2009, 12:06
Баси филмите имате. :-o Щяха да са смешни ако не бяха жалки.

Хранете ме :)

PurpleDream
08-31-2009, 13:10
намери си други приятели