PDA

View Full Version : Ето и моята ситуация



georgiminchev
08-31-2009, 09:57
Преди половин година някъде се заформи една компанийка от класа и почнахме да излзизаме по често.Има едно момиче (пак от класа и от компанията) ,с което обаче да почнахме да се виждаме по-често и станахме много добри приятели.Скоро осъзнах ,че я харесвам много до такава степен ,че постоянно мисля за нея.Казах и каква е ситуацията и решихме да не се срещаме известно време ,все пак сме в една компания и клас още 4 години.Идеята беше да я забрава ,за да не се получи нищо между нас.Работата е там ,че знае ,че я харесвам ,но пак гледа как да решим проблема а не реагира на това ,че я харесвам не е споменавала ,че си пада по мен ,но и обратното .В момента ми е изключително трудно ,защото наистина не мога без нея а решихме да не се виждаме няколко дена или седмица.. .А аз искам със сигурност нещо повече от приятелство.Просто не мога да разбера , какво тя чувства.Дайте идеи ,какво да права.Мерси предварително.
П.С Можете и да пишете на имейла ми : "georgiminchevvn@gmail . com"

BlueCat
08-31-2009, 09:59
Според мен не те иска за гадже, но не иска да те губи като приятел.

iliqn4eto0o
08-31-2009, 10:09
Според мен не те иска за гадже, но не иска да те губи като приятел.

+1 :)

Hilary_
08-31-2009, 10:11
Според мен не те иска за гадже, но не иска да те губи като приятел.

++

И все пак, за да не се чудиш говори с нея ...

georgiminchev
08-31-2009, 10:25
Ами незнам според мен не се държи като приятел.

vagarious
08-31-2009, 10:28
Ами незнам според мен не се държи като приятел.

Оо в това си повече склонен да повярваш, защото искаш, а не защото трябва.Заслепен си и за това си мислиш така.Може и да е вярно, ноо няма как да разбереш, ако не говориш с нея..

georgiminchev
08-31-2009, 11:38
добре,ще говоря с нея

Priceless
08-31-2009, 11:47
Според мен не те иска за гадже, но не иска да те губи като приятел.

ти май си лизбийка .. но тя не е - тогава няма как да иска да сте гаджета ;)

Лесбийка с ник georgiminchev ли ? :lol: Като вземете да пишете, без да четете като хората ... идва ми да ви ударя с нещо тежко по главата!

deni15
08-31-2009, 12:00
На колко си..? По принцип повечето момичета не искат нищо повече от приятелство от наборчетата си :smt007 :)

PurpleDream
08-31-2009, 13:08
не те харесва

DoomKitty
08-31-2009, 13:25
Според мен те харесва само като приятел.

RaZzer
08-31-2009, 13:42
Спред мен ти не си решил да я забравяш, а си й казал да спрете да се виждате с надеждата тя да ти каже, че не може да издържи без да те вижда няколко дни и да стане нещо между вас...

Дали е така, само ти си знаеш, но е безсмислено да се насилваш да я забравяш, ако продължаваш да я искаш, защото рано или късно тези подтиснати чувства ще "избият". И вместо да ни караш да гадаем, обясни й, че за времето, за което не сте се видяли ти е липсвала и искаш да пробвате да бъдете повече от приятели и тя ще си каже мнението... Успех! :)

SomewhereInTime
08-31-2009, 13:47
добре,ще говоря с нея
А така! Радвам се, че нямаше изказвания от рода на ''ама по Скайп ли да я питам'' или ''ама към колко часа да й звънна, че да не спи и какво да й кажа''...
Айде питай момата и после пиши какво е казала. Надявам се да има някакъв положителен отговор \:D/ .

georgiminchev
08-31-2009, 14:30
добре,ще говоря с нея
А така! Радвам се, че нямаше изказвания от рода на ''ама по Скайп ли да я питам'' или ''ама към колко часа да й звънна, че да не спи и какво да й кажа''...
Айде питай момата и после пиши какво е казала. Надявам се да има някакъв положителен отговор \:D/ .
Винаги съм действал директно и до сега не съм търсил помощ просто досега не бях хлътвал по приятелка а и момичето е особено .. не е като другите , към които гледам просто една свалка.За това реших да попитам в форума..Мерси хора за компетентните мнения.Още утре ще и кажа да излезем и да говорим.. прави сте излишно е да се измъчвам.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
08-31-2009, 16:15
Според мен не те иска за гадже, но не иска да те губи като приятел.
+ :?

lubomirky
08-31-2009, 17:33
На колко си..? По принцип повечето момичета не искат нищо повече от приятелство от наборчетата си :smt007 :)

+1

mnluda
08-31-2009, 18:44
тя и да те харесва и да не те харесва си мисля, че както сам каза ви остават 4 години заедно, а тя може би не вярва че ще сте заедно толкова време. Знаеш как всичко се променя след като се разделите по трудно е и вероятно и на двамата ще ви е неудобно. По-добре се опитаи да я превъзмогнеш, защото "нищо няма да е същото" да това е клише, но не е ли наистина така?! :?

dreaml1nd_
08-31-2009, 18:55
аз ти предлагам направо да я попиташ 8)

fenasf
08-31-2009, 19:31
Бях в подобна ситуация...нищо няма да излезе сори - не я питай, за да не се излагаш :(