PDA

View Full Version : .........



xcomplicatedx
08-31-2009, 10:30
.........

BaBsYyY_SeXyYy
08-31-2009, 10:34
Прочети го... Защо си излъгала?

kuklichka_bg
08-31-2009, 10:35
мимим тромпева ли каква беше си прави операция,защото е грозно,но след операцията може да вижда хората смисъл като ренген и вижда колко са празни нещо такова беше :) миля,че се женеше

Разказа не е дълъг,вземи го прочети

YouCantStopMe
08-31-2009, 11:00
Ох,милата,няма време за четене. :(
Я вземи го прочети и не се излагай.Излъгала била...

faststep
08-31-2009, 11:05
Кажи им, че е невероятно тъпо, не ги лъжи.

xcomplicatedx
08-31-2009, 11:19
.........

YouCantStopMe
08-31-2009, 11:20
:lol:
Айде..отивай да четеш. :D
Не е много интересно,обаче има къде,къде по-тъпи.

lenito_sf
08-31-2009, 11:22
:lol:
Айде..отивай да четеш. :D
Не е много интересно,обаче има къде,къде по-тъпи.


О има има.. :shock: :lol:

joannalof
08-31-2009, 12:05
На мен ми се стори много тъп и повърхностен тоя разказ
Не знам - явно аз не разбирам,кое му е специалното,че да се пишат толкоз разсъждения в/у него :D

angel4eto7
08-31-2009, 19:00
Разказва се за една жена - Мими Тромпеева, която не харесва своите очи и отива в салон за дамска хирургия. Там си прави операция. След нея обаче тя вижда хората по различен от другите начин. На улицата, в трамвая, в градината навсякаде вижда само скелети. По късно се запознава с мъж на име Жан за когото се омъжва!

gabi_94
08-31-2009, 21:27
оо това е един от най-смислените разкази в литературата за 8 клас :D А и "Един есенен ден по шосето" е хубав, останалите не мога да ги разбера, особено Дервишово семе, пфф баси странното е, обичал я, пък само я гледал, пък неккав му я откраднал, пък той за друга се оженил, а оная страдала, пък тоя щял да избяга с нея, ма тя не щяла, бе тъпня.

thelideto
08-31-2009, 21:46
Чети.. 8-)

vikipf
08-31-2009, 22:29
Това каква мъка ми беше в 8-ми клас. УЖАС! Не знам защо толкова го мразех този разказ. И даже на едно интерпретативно имах 2 правописни грешки в заглавието :D Иначе сега го разбирам и идеята му хич не е повърхностна и не актуална. Прочети го. Няма да ти хареса, но ще научиш нещо.

mrtn
09-01-2009, 05:37
Интересен е разказа. Не е чка толкова лош.. :)

nefchi_bs
09-01-2009, 07:50
Интересен е разказа. Не е чка толкова лош.. :)

Да ''Преди да се родя'' е много по-зле...

SuNsEt
09-01-2009, 09:52
оо това е един от най-смислените разкази в литературата за 8 клас :D А и "Един есенен ден по шосето" е хубав, останалите не мога да ги разбера, особено Дервишово семе, пфф баси странното е, обичал я, пък само я гледал, пък неккав му я откраднал, пък той за друга се оженил, а оная страдала, пък тоя щял да избяга с нея, ма тя не щяла, бе тъпня.

Това,че ти не можеш да ги разбереш не означава,че са тъпня.Особено Дервишово семе.Но явно някои хора не ги бива в литературата...

За авторката:Както вече ти казаха,тази Мими Тромпеева има проблем с очите-криви са.За това не можела да си намери приятел и един ден решила да отиде в едно известно козметично студио(така да се каже).Там специалиста и оправил очите.Но след това тя виждала всичко по различен начин.Примерно някой красив младеж,но с малък мозък и т.н.Тя отначало се уплашила от тази своя способност,но после и харесало.Накрая се омъжила за един Жан,който имал много пари...

xcomplicatedx
09-09-2009, 09:06
.........

kombarka
09-09-2009, 09:12
Абе много повърхностен разказ... :? Въобще не ми хареса и дори не му хванах смисъла :o

П.П. И аз си мислех че е книга от 300 страници :razz:

meche95
09-09-2009, 09:19
олелеее и аз сега ще бъда 8 клас и цяло лято като за 1ви път бездействах след изпитите и една страница не съм прочела са треа да почвам ама не ми се чете само от "ДЕрвишово семе" помня когато брат ми го чете :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: "Стига вече кръв порече" малеееее в 1вата брачна нощ абеее нещо такова бешеее :D :D :D

Sarafina
09-09-2009, 09:51
олелеее и аз сега ще бъда 8 клас и цяло лято като за 1ви път бездействах след изпитите и една страница не съм прочела са треа да почвам ама не ми се чете само от "ДЕрвишово семе" помня когато брат ми го чете :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: "Стига вече кръв порече" малеееее в 1вата брачна нощ абеее нещо такова бешеее :D :D :D
:razz: :razz: :razz:

monkata95s
09-12-2009, 20:07
Абе вие за какви книги говорите бе :shock: На мене даскалката ми даде някви много по-различни .... Я кажете всичките които е трябвало да прочетете тва лято .. надали ще ги прочета , но поне да знам за , може пък да съм прочела някоя от разказчетата :)

Avangard
09-13-2009, 10:11
Не съм златна...сребърна съм 8-) ..и защо не вземеш да я прочетеш .Ние тука какви сме ти ,та ще ти разказваме :P .

fashion4etyy
09-13-2009, 13:33
sea otivam da 4eta i 6ti kaja :D

deputata
09-13-2009, 13:53
На мен лично тази творба ми хареса много-повече сравнение с някои други :)

gabi_94
09-13-2009, 14:17
оо това е един от най-смислените разкази в литературата за 8 клас :D А и "Един есенен ден по шосето" е хубав, останалите не мога да ги разбера, особено Дервишово семе, пфф баси странното е, обичал я, пък само я гледал, пък неккав му я откраднал, пък той за друга се оженил, а оная страдала, пък тоя щял да избяга с нея, ма тя не щяла, бе тъпня.

Това,че ти не можеш да ги разбереш не означава,че са тъпня.Особено Дервишово семе.Но явно някои хора не ги бива в литературата...

За авторката:Както вече ти казаха,тази Мими Тромпеева има проблем с очите-криви са.За това не можела да си намери приятел и един ден решила да отиде в едно известно козметично студио(така да се каже).Там специалиста и оправил очите.Но след това тя виждала всичко по различен начин.Примерно някой красив младеж,но с малък мозък и т.н.Тя отначало се уплашила от тази своя способност,но после и харесало.Накрая се омъжила за един Жан,който имал много пари...

много си ме бива в литературата, просто разказа не ми харесва :? всеки си има мнение все пак :-D

impassive7
09-13-2009, 17:49
този разказ (дори незнам дали е разказ) за мен беше много скучен и безсмислен, наистина... доста тъпичък сюжет има

zoreto
09-13-2009, 19:28
Интересен е разказа. Не е чка толкова лош.. :)

Да ''Преди да се родя'' е много по-зле...

определено :)

а по темата разказчето е много интересно и поучително седни си на гъза за мн малко време ще го прочетеш

NqkfaNikakva21
09-13-2009, 19:32
не знам защо не харесвате Дамата с ренгеновите очи ...
ние като я учехме ми беше адски интересна ... помня, че я изчетох на 1 дъх в клас ...
самият замисъл е добър .. рядко изучаваме такива произведения .. като тематика и характер ..
ддз на мен ми хареса : )