PDA

View Full Version : фр



AnNnG
08-31-2009, 11:57
Значи хора от известно време една моя ако може да се нарече приятелка се натиска и се сваля на момчетата коио харесвам съвсем умишлено... наскоро напълно разруши шанса ми дори да се видя с едно момче което мн харесвам... тя първа се е видяла с него и му е говорила някви неща а той и е отвърнал с намеци... не мога да го съдя защото ние още нямахме лични взаимоотношения но тя е виновна защото ми заби нож в гърба за пореден път... и накрая ми казва че ме обича моля ви се (приятелката ми) ... мн е злобна моля ви кажете кво да правя на вас разчитам :(

fire_cat
08-31-2009, 12:30
Пффф леле тя направо се държи като супер приятелка. Питай я защо постъпва така и ако продължи - въобще приключи взаимоотношенията си с нея. Всъщност ти още нямаш връзка с момчето, което харесваш, така че няма защо да я обвиняваш, че може и тя да го харесва, но ако не я интересува и го прави нарочно, значи е време да оправиш нещата с тази твоя "приятелка".

PurpleDream
08-31-2009, 13:18
1. тя знае ли, че ти харесваш тези момчета?
2. на колко сте?
3. след като ти нямаш връзка с нито едно от момчетата, тя има право да ги сваля, може и тя да ги харесва замисляла ли си се?

DoomKitty
08-31-2009, 13:20
Ако твоята "приятелка" продължава да се натиска нарочно с момчетата, които харесваш (и тя знае), въобще какво правиш с нея? Зарежи я. Дай й да разбере, че не може да ти пробутва подлите си номера.

AnNnG
08-31-2009, 13:21
МнениеПуснато на: Пон Авг 31, 2009 4:18 pm Заглавие: Отговорете с цитат
1. тя знае ли, че ти харесваш тези момчета?
2. на колко сте?
3. след като ти нямаш връзка с нито едно от момчетата, тя има право да ги сваля, може и тя да ги харесва замисляла ли си се?
_________________
...Вали тъжен дъжд по запустелите улици...

Emi da otna4alo misleh 4e az i se natrapvam :) no v posledstvie razbrah che naro4no go pravi ... za6toto tq znae 4e gi haresvam mn dobre ... i predi da i kaja 4e gi haresvam e govorila gluposti za tqh i gi e obijdala i sled tva izvedn1j da zapo4ne da gi haresva ne6to ne se vr1va razbira6 li :) i to da sa 1,2 mom4eta ama te sa pove4e ... i nito tr1gva s tqh nito ni6to ... prosto gi svalq i im se natiska ... dostat14no za da razvali vsi4ko :) i ne si misli 4e s1m nekva hlapa4ka deto si v1obrazqva nekvi ne6ta govorq s1vsem seriozno i znam kak stoqt ne6tata i t1rsq pomo6t ot vas ne upreci ... ako mi trqbvha upreci moga i sama da si namerq koi da me uprekva

smiLexaga1n
08-31-2009, 15:19
Това не е приятелка. Щом знае, че ги харесваш и тя първоначално е говорела глупости за тях, а после ги харесва.. Детски истории. Ако ти беше направила с едно момче тоя номер - ок, може и да го харесва наистина , но с няколко.. Чудя се как я търпиш. Аз ако бях на твое място отдавна да съм я разкарала.

PurpleDream
08-31-2009, 15:22
ами тогава или зарибявай момчета, без да и казваш или направо я зарежи

bloodymirror
09-03-2009, 08:27
Отиди и най-смело,а не с обиколки и заяви,че те дразни да ти прави номера,и тя би трябвало да престане,не се дръж като въздухарка,не стой и гледай как ти отнема момчетата,аз бих направила така! А и не е късно (предполагам) и ти да започнеш да и отнемнаш момчетата! 8-)

digitalgirl93
09-03-2009, 09:04
Отиди и най-смело,а не с обиколки и заяви,че те дразни да ти прави номера,и тя би трябвало да престане,не се дръж като въздухарка,не стой и гледай как ти отнема момчетата,аз бих направила така! А и не е късно (предполагам) и ти да започнеш да и отнемнаш момчетата! 8-)

Напълно съм съгласна. Ако и след това продължи с цирка я зарежи и това е. . .Явно за нея приятелството ви не значи нищо. Успех с проблема! :)

Tempest
09-03-2009, 09:37
кажи й, че харесваш някой нърд... да видим дали и с него ше се сваля :D

nefchi_bs
09-03-2009, 10:19
А излязъл ли й е късмета ? Не мисля..Тегли й една майна и я заеби,нека си умира сама...

AnNnG
09-04-2009, 09:17
дам ;-) ;-) тъпкано ще и го върна и накрая ще я оставя да си гние :wink: тенкс много за съветите :-) :-) :-)