PDA

View Full Version : Антивирусни



francheska9
08-31-2009, 12:06
Наскоро си купих нов компютър и трчбаще да си кача някоя затова избрах нод. Но днеска ми излезна проблем с актуализацията затова я премахнах.След това си инсталирах аваст но и там излезна проблем с обновяването( не може да се свърже със сървъра).Сега се чудя как да го премахна и тотално се обърках дали да не си кача касперски.Моля помогнете ми :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Outlaw87
08-31-2009, 12:09
махай всичко, което си качила като антивирус и firewall и качвай едно avg free + zonealarm free или пък comodo antivirus+firewall

DrugarqM
08-31-2009, 19:48
Мой човек не си слагай никога неплатен НОД или така наречения пиратски, защото програмата работи срещу теб!Както написаха в по-горният коментар най-хубаво е едно АVG Free! :) :) :)

Cybershot
08-31-2009, 20:03
мухахахахахаха
Тия антивирусни правят повече щети отколкото самите вируси. Най-добре без

DrugarqM
08-31-2009, 20:05
мухахахахахаха
Тия антивирусни правят повече щети отколкото самите вируси. Най-добре без

ЧЕЗВАЙ ! ! !


WHAT A TOTAL LOSER ! ! !

Cybershot
08-31-2009, 20:12
мухахахахахаха
Тия антивирусни правят повече щети отколкото самите вируси. Най-добре без

ЧЕЗВАЙ ! ! !


WHAT A TOTAL LOSER ! ! !

Мойто момче земи и замълчи. Пробвам съм повече антивирусни отколкото сигурно са ти годинките и по поста ти виждам колко рабираш. Дори и при най-оптималните настройки правят глупости (или ти такива не правиш). Едни и същи хора правят вирусите и антивирусните. Замисли се над това.

Outlaw87
08-31-2009, 20:38
Cybershot ти си най-големия пич...а представи си, че 1 Windows е конфигуриран качени са ми драйвъри качен му е масата приложен софтуер качени са му игри и ти оставяш системата ти гола и се молиш нещо да не влезне е като влезне какво правиш губим 1/2 ден в преинстал на ЛС и нататък.

сигурно ще кажеш, че и от firewall няма смисъл.

DrugarqM
08-31-2009, 21:13
Cybershot ти си най-големия пич...а представи си, че 1 Windows е конфигуриран качени са ми драйвъри качен му е масата приложен софтуер качени са му игри и ти оставяш системата ти гола и се молиш нещо да не влезне е като влезне какво правиш губим 1/2 ден в преинстал на ЛС и нататък.

сигурно ще кажеш, че и от firewall няма смисъл.


Мани го тоя :-x !Прави се на големият разбирач!Момче това за вирусите и антивирусните когато го знаех ти още си сукал от майка си!Съгласявам се с пича, че не можеш да се надяваш да не ти влезе някой вирус!Ся ти се запомисли малко 8) !

WHAT A TOTAL LOSER ! ! !

Cybershot
09-01-2009, 08:00
firewall мн ясно че трябва...
Пробвал съм да оптимизирам на максимум бая антивирусни, но правят тъпотии...
Аз ползвам програми за почистване на ПЦто и един път месечно Касперски го сканира.
А аз да ви питам. Повечето не разбират. Теглят примерно един НОД32 и инсталират. Хваща нещо из system32 и опааа идва нова тема "Ама защо нямам звук на ПЦто". И ако толкоз разбира след 2 седмици пак го носи и му вземат парите за преинсталация...

ivanstef
09-01-2009, 08:03
Drugaria is back! Welcome my friend! 8)

Maskata
09-01-2009, 16:22
мухахахахахаха
Тия антивирусни правят повече щети отколкото самите вируси. Най-добре без

ЧЕЗВАЙ ! ! !


WHAT A TOTAL LOSER ! ! !

СРИНА ГО !! Евала :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :grin: :D
ахахахха

8-)

Аз съм с аваст и с толкова голям период за ползване,че вече забравих от кога съм с аваст :-P
За мен си е най-добрата...но може би защото съм свикнал с нея!
И затова ти препоръчвам нея!

experimental
09-01-2009, 16:26
и аз карам на уйндоус без антивирустна няма смисъл, така и така бозата се прейнсталира на 2 седмици :D

но на линукса кадето си ма важните файлове сам с платен касперски и 2 файрлола (фирмата плаща) :)

Cybershot
09-01-2009, 16:26
сринал той градския кенеф... аман от ИТ специалисти :lol:

Cybershot
09-01-2009, 16:27
и аз карам на уйндоус без антивирустна няма смисъл, така и така бозата се прейнсталира на 2 седмици :D

но на линукса кадето си ма важните файлове сам с платен касперски и 2 файрлола (фирмата плаща) :)

в 10ката :)

ivanstef
09-01-2009, 19:32
Човек, препоръчвам ти да не започваш спор с Другаря, щото така един друг потребител изчезна (имам подозрения за новия ми акаунт). 8)