PDA

View Full Version : Къде продават такива ботуши?



Bianca
08-31-2009, 12:32
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

umnotodetence
08-31-2009, 12:36
във Варна в GiAnni видях, май бяха намалени, но май са по-скъпи от 70лв

elit092
08-31-2009, 12:39
Божеееееее мини по витошка има ги вав всеки 2ри магазин .Аз си мислех че са кои знае кво ненормална работа :-o :-o

Bianca
08-31-2009, 12:40
Божеееееее мини по витошка има ги вав всеки 2ри магазин .Аз си мислех че са кои знае кво ненормална работа :-o :-o
Вьерно ли? Ми дье да знам, нье минавам всеки ден пу Витушкъ.

:?

Decu
08-31-2009, 12:40
Тези на GiAnni са 150-60-70 :D
Иначе в София наистина има на доста места...но още не им е сезона и не са ги изкарали.

p3tinc3t0
08-31-2009, 12:42
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

бляя ужасни са .. ся не нападайте, мое мнение :wink:

Bianca
08-31-2009, 12:45
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

бляя ужасни са .. ся не нападайте, мое мнение :wink:
За тея, които нямат стил и не знаят как да ги носят, ще са ужасни, дам.

PIF
08-31-2009, 12:58
в Ню Йоркър имаше миналата година от този модел

bloodyF
08-31-2009, 13:05
бианке не злобей че момичето има хубав вкус... :?
и според мен са ужасни.. :?

Lifash
08-31-2009, 13:09
Ужасни чак не са,но не ми доапдат.
Бтв в Метро видях подобни xD

rachel_billson
08-31-2009, 13:10
В Deichmann \:D/

Bianca
08-31-2009, 13:15
Ok, ясно ми е, че доста малко хора ги харесват, ясно ми е, че всеки следващ, включил се в темата, ще изкаже негодуванието си.
Ама не ми пука. Питам за магазини и евентуално за цена.

guinessgirl
08-31-2009, 13:23
лелеееееее,в Мармарис кви яки имаше в един магазин...
бежови,кафяви,черни,червен ,лилави... :smt007
само че бяха 150 ТЛ....

не мога да ти помогна,де.
но предполагам,че сега есента ще пуснат в повечето магазини..

Ufff
08-31-2009, 13:33
всяко второ момиче в Холандия носи такива :) тука са за без пари направо - по 10-тина евро ги има даже, би трябвало и в Сф да ги има евтини..

InnchetO
08-31-2009, 13:42
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

бляя ужасни са .. ся не нападайте, мое мнение :wink:
За тея, които нямат стил и не знаят как да ги носят, ще са ужасни, дам.

Ей, недей, де.
И според мен не са кой-знае-какво, но не мисля, че това значи, че нямам стил/вкус/незнам как да се обличам. На теб ти харесват, носи ги.

Иначе, по темата, немога да ти помогна. :(
Успех да си ги намериш и да си ги носиш със здраве :-)

linaXX
08-31-2009, 14:11
Баси чудесията :shock: :shock: Не вярвах,че има човек,който би дал пари за това :lol: Приличат на нов вид галоши :-o

BoCupycake
08-31-2009, 14:14
Страхотни са,обожавам ги тези ботушки.Но са много скъпи(попринцип-оригинала,не знам на коя фирма).Пък и в София аз лично никъде не съм виждала...като излязат пак казвайте къде ги има да ходя да си взема. :-)
Ааа иначе в нета гледах веднъж с някакви намаления бяха и излизаха около 60 лв. така,че потърси.

Много яки ботушкииииииииииииииии!

RoseDawn
08-31-2009, 14:44
Бях ги видяла в Terranova за 20 лв.Изчакай поне да стане края на септември още повечето магазини,дрехи по-есенни не са пуснали,а ти ботуши търсиш! :-D

xs
08-31-2009, 14:49
paolo botticeli имаше вчера - на намалението бяха 45 лв., само дето говоря за магазина в Бургас

silwinka
08-31-2009, 16:26
Гледах подобни , пак от такъв вид ама май с няк'ва висулка .. или връвки или не знам , нещо висеше .. преди 2 - 3 седмици в New Yorker към 40 - 50 лв бяха ..

lDoLLl
08-31-2009, 17:20
И мен ме интересува откъде да си взема, сууууупер яки, мекички и удобни са ботушките :-)
Утре отивам да проверя в Паоло Ботичели в София. :) Мин. год. в Терановата верно имаше, може и тази пак да изкарат, а там не бяха скъпи.
Преди време бях чувала нещо за O'neill, ама беше отдааааавна и изобщо не съм сигурна.

Всъщност имам нужда от зимни обувки и се колебая - такива ботуши или мартенски (ако намеря черни - черни, ако не.... ще гледам да не съчетавам червени мартенски и зелено яке 8-) )

tonie__
08-31-2009, 17:24
в Дайхман,Теранова и Ню Йоркър няма.

*И в Поало Ботичели бях преди седмица и нямаше :?

**За Пловдив става въпрос

lDoLLl
08-31-2009, 17:25
Дайхман?
За пръв път чувам.. какво е това? :D :oops:

tonie__
08-31-2009, 17:31
Deichmann - Дайхман.Най-големия магазин за обувки нз си къде 8-) или на Балканския,или в Европа

*имат най-невероятните гуменки на света на народни цени :smt007

BlueCat
08-31-2009, 17:36
http://prikachi.com/files/1040088F.jpg
Всичко е от новата колекция на Теранова. Явно все още не са ги изкарали. Вскеки чифт е по 49.90лв.

happyfacex
08-31-2009, 17:41
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

бляя ужасни са .. ся не нападайте, мое мнение :wink:
За тея, които нямат стил и не знаят как да ги носят, ще са ужасни, дам.

Ти пък как се извъди толкова стилна бее :D

BlackWings
08-31-2009, 17:43
Абе който не ги харесва да си гледа работата :D
Имах подобни - много са мекички и много топлят през зимата, и нищо не им е грозното.

Нали това им е основната функция на ботушите все пак , не да се фръцкаме колко им е висок тока и колко пари струват , пък да ти изтиват краката с тях :?

По темата - моите бяха купени от някакъв съвсем обикновен магазин в Бургас , но доста отдавна , сега не знам къде има , но май вярно че в Теранова ги бях мярнала миналата година?

ArrowsOfDeath
08-31-2009, 17:44
Само минавам оттук, но да вметна - УЖАСНИ! :!:

tonie__
08-31-2009, 17:45
и на мен ми харесват,но предпочитам да дам 150 лева за ботушки естествена кожа,отколко 50 от Теранова :? представям си след колко време ще се разпаднат

Neopitom3na
08-31-2009, 17:54
дам и на мен ми харесват... в сайта на Теранова гледах, че има такива.. явно още не са ги пуснали на пазара :)

turboPantofka
08-31-2009, 18:02
В rip curl съм мяркала такива ботуши миналата зима ии сигурно и тази ще има.Предполагам че цената е някъде около стотака :D

TheLittleAngel
08-31-2009, 20:09
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

Страшно грозни са. Приличат ми на онези гумени ботуши за риболов, нищо че не са гумени. Мое мнение.

POLLINA
08-31-2009, 23:11
много са якии :D :grin:
миналата година от трн щях да си взимам,но не мога да
разбера за кой сезон са :D
за зимата в снега не стават,а пък за есента ми се
струват дебели :-o :D
вие какво ще кажете?

Bianca
09-01-2009, 07:17
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

Страшно грозни са. Приличат ми на онези гумени ботуши за риболов, нищо че не са гумени. Мое мнение.
Като го налапаш на оня Патинсън ли, къв беше, тогава ела да си даваш безценното мнение. Не те питам, ясно?
Сега върви да мастурбираш на Хуйлайт, беги.

PIF
09-01-2009, 07:24
``с всеки изминал ден се убеждавам, че се нуждаеш от момчешки ласки :-o



Такива ботуши казах, че има в Ню Йоркър за не повече от 60 лв.
дерзай...

Bianca
09-01-2009, 07:39
``с всеки изминал ден се убеждавам, че се нуждаеш от момчешки ласки :-o



Такива ботуши казах, че има в Ню Йоркър за не повече от 60 лв.
дерзай...
Момчешки ласки имам, недей се Обеждава толкова.
И знаеш ли значението на думата "дерзай"? :lol:

PIF
09-01-2009, 07:45
АХУАУХУАХУАХУХАУХ
чувствам се засрамена :(
ще се бичувам, за дето не съм грамотна

сама не осъзнаваш как прецакваш дори собствените си теми
пък какво остава за чуждите..

ДЕРЗАЙ!

Bianca
09-01-2009, 07:50
АХУАУХУАХУАХУХАУХ
чувствам се засрамена :(
ще се бичувам, за дето не съм грамотна

сама не осъзнаваш как прецакваш дори собствените си теми
пък какво остава за чуждите..

ДЕРЗАЙ!
Еми връщай се в стария си акаунт на мудиратурчи и оправяй. :) Кой ти е виновен, че те мързи... :lol:
Модератор прецаква чуждите теми, хахахаха. Новина!

Decu
09-01-2009, 07:53
оф, не знаеш кога да спреш....
баси заядливата дето си

PIF
09-01-2009, 07:58
ама разбира се, ще и предадем да го стори.
и понеже нямаш за какво друго да се хванеш, нали?
:-)

Усазнаваш ли как дори малкото хора, които имат някакви симпатии към теб, бавно те отсвирват...
сад, бът тру :(

Bianca
09-01-2009, 08:00
оф, не знаеш кога да спреш....
баси заядливата дето си
Хиляда пъти казах, че не искам мнения за ботушите.
Искам просто координати.
Ти няма ли да се ядосаш, като някакви си там ти оспамват темата със съвсем ненужни отговори.
Някой модератор да заключва темата. :?

Decu
09-01-2009, 08:03
Аз за мнението над моето говорех.. :)
а иначе ботушките са трепач, и аз искам такива.
нюйоркър къде има в София? :-o

Bianca
09-01-2009, 08:06
Аз за мнението над моето говорех.. :)
а иначе ботушките са трепач, и аз искам такива.
нюйоркър къде има в София? :-o
Е, мнението над твоето е моето. :D
Мен много ме кефят, ще седят ебати якото с едни прави светли дънки. :smt055 И карирана ризка.

Decu
09-01-2009, 08:12
ми именно - тъпо беше. :)

а дънките може и да не са светли :Д
кофтито при мен е, че не нося особено прави дънки...широки неща обичам. 8-)

Bianca
09-01-2009, 08:32
Малшанс. 8-)
Ммм, май няма да е много естетично с широки дънки. :D А в София не знам къде има Ню Йоркър, дори не съм сигурна дали има.

iiordanova
09-01-2009, 08:38
И на мен не ми харесват особенно. :-o
По темата : Миналата година такива имаше в SLS.
За Велико Търново става въпрос.
Бяха намалени на 60 лв. :wink:
Имаше розовови , бели , черни и т.н. :P

lDoLLl
09-01-2009, 08:56
Decu - New Yorker в София - йок 8-)

Леле как можах да забравя Рип Кърл... миналата година там имаше такива, и бяха МНОГО по-хубави от тия в Терановата.. дано тая година има пак :)

TheLittleAngel
09-01-2009, 09:40
http://e-supreme.co.uk/images/chestnut%20UGGs.jpg

За България питам. Много искам да си намеря, ама искам да не са някакви скъпи. Нещо от рода на 50-60-70 лева. В Теранова имало миналата година, ама... май вече няма.

Страшно грозни са. Приличат ми на онези гумени ботуши за риболов, нищо че не са гумени. Мое мнение.
Като го налапаш на оня Патинсън ли, къв беше, тогава ела да си даваш безценното мнение. Не те питам, ясно?
Сега върви да мастурбираш на Хуйлайт, беги.

Аз написах, че това си е мое мнение, т.е. не съм тръгнала да убеждавам теб или някой друг, че са грозни. На мен не ми харесват и това е. На теб като ти харесват, носи си ги. Всеки си има собствено мнение и вкус за всичко, включително и за филмите.

monka
09-01-2009, 09:46
Бианке, на никой не можеш да забраниш да си казва мнението.Супер заядливо същество...Сигурна съм, че в много теми не си харесала я някоя обувка, я някоя пола и си реагирала така.Не се прави на интересна...

cactus
09-01-2009, 09:47
lDoLLl,случайно да си имала друг рег тук :)


ботушките са супер яки,но не мисля,че са за зимата...
сорка за спама

vampire_girl_
09-01-2009, 09:53
Миналата година ,една приятелка си купи такива за 200 лв от Мола,ама не ги сложи дори веднъж,понеже всички и казвахме колко са ужасни :Д

Виждала съм такива и в New Yorker миналата година,мисля че бяха около 60 ...

Ag
09-01-2009, 10:04
Такам..Биб, извинявай, че ще ти ползвам темата ама за да не правя нова...
Та искам да попитам някой виждал ли е такива ботуши http://www.fluffyboots.co.uk/fluffy-clubwear-layout-images/fluffy-clubwear-white-uv-fluffies-furry-legwarmers.jpg ии къде :-o

vampire_girl_
09-01-2009, 10:13
Тея бяха голяма мода в нащо даскало по едно време.
Всички бяха тръгнали с такива,ама беше смешно зимата в снега,който остава по тях...
Имаше ги във всеки 2ри магазин на центъра и в началото мисля,че бяха около 70-80 , после ги пуснаха по 15 /тогава когато всички носеха такива :Д/

Bianca
09-01-2009, 10:16
Имаше ги по магазините преди 3-4 години. Сега никъде не съм виждала такива. :(

Ag
09-01-2009, 10:21
Да.Знам, че им мина модата затова ги търся.Е аз няма да ходя с тях в снега де 8-) Като е сухо времето по-става :) Ама продължавам да ги търся.Ии даже предпочитам черни или розови :shock:

xs
09-01-2009, 10:22
БианЦо, тия ботуши са за жени. http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

InnchetO
09-01-2009, 10:24
Бианке, на никой не можеш да забраниш да си казва мнението.Супер заядливо същество...Сигурна съм, че в много теми не си харесала я някоя обувка, я някоя пола и си реагирала така.Не се прави на интересна...


Аз написах, че това си е мое мнение, т.е. не съм тръгнала да убеждавам теб или някой друг, че са грозни. На мен не ми харесват и това е. На теб като ти харесват, носи си ги. Всеки си има собствено мнение и вкус за всичко, включително и за филмите.

Айде, па, поспрете се и вие? Подкрепям Бианка тук. Каза си момичето, иска само мнения ПО ТЕМАТА. Щом нямате смислено мнение, което да напишете, не пишете.

cookie_master
09-01-2009, 10:58
Миналата година си купих такива от Теранова.Много мекички и удобни :)
Мисля че струваха 50 лв.

monka
09-01-2009, 12:34
Бианке, на никой не можеш да забраниш да си казва мнението.Супер заядливо същество...Сигурна съм, че в много теми не си харесала я някоя обувка, я някоя пола и си реагирала така.Не се прави на интересна...


Аз написах, че това си е мое мнение, т.е. не съм тръгнала да убеждавам теб или някой друг, че са грозни. На мен не ми харесват и това е. На теб като ти харесват, носи си ги. Всеки си има собствено мнение и вкус за всичко, включително и за филмите.

Айде, па, поспрете се и вие? Подкрепям Бианка тук. Каза си момичето, иска само мнения ПО ТЕМАТА. Щом нямате смислено мнение, което да напишете, не пишете.
Що да не си напише човек мнението????Никой не я обиди, просто каза, че ни ги харесва....голям проблемммммм :-P
Иначе онези пухкавите верно, че преди 2-3 години много ги носеха.Кофти е, че стават само за сухо време.Скоро не съм виждала такива по магазините...

BoCupycake
09-01-2009, 12:34
http://prikachi.com/files/1040088F.jpg
Всичко е от новата колекция на Теранова. Явно все още не са ги изкарали. Вскеки чифт е по 49.90лв.
Ааа какви са сладки.Моля ви когато излязат в Теранова кажете,защото не съм от София , а много искам да си взема!

InnchetO
09-01-2009, 12:57
...
Що да не си напише човек мнението????Никой не я обиди, просто каза, че ни ги харесва....голям проблемммммм :-P
Иначе онези пухкавите верно, че преди 2-3 години много ги носеха.Кофти е, че стават само за сухо време.Скоро не съм виждала такива по магазините...

Защо да не си напише мнението ли? Когато е извън темата мнението не е "поканено". Не ме карай да ти цитирам форумни правила.

cactus
09-01-2009, 13:00
http://prikachi.com/files/1040088F.jpg


имах като първите и са ужасни...

babyt0o12
09-01-2009, 14:00
бианке не злобей че момичето има хубав вкус... :?
и според мен са ужасни.. :?

и според мен :o
п.п. : нз каде има

monka
09-01-2009, 15:14
...
Що да не си напише човек мнението????Никой не я обиди, просто каза, че ни ги харесва....голям проблемммммм :-P
Иначе онези пухкавите верно, че преди 2-3 години много ги носеха.Кофти е, че стават само за сухо време.Скоро не съм виждала такива по магазините...

Защо да не си напише мнението ли? Когато е извън темата мнението не е "поканено". Не ме карай да ти цитирам форумни правила.
не ме занемавай с глупости.Модераторите да изтрият мненията ми и готово :-)

Decu
09-01-2009, 15:16
Модераторите не са длъжни да се занимават само с теб. Затова са правилата.
Иначе да е по темата - рано е още за ботушки. И в Ловеч би трябвало да има, но по-натам.

monka
09-01-2009, 15:27
Модераторите не са длъжни да се занимават само с теб. Затова са правилата.
Иначе да е по темата - рано е още за ботушки. И в Ловеч би трябвало да има, но по-натам.

Еее голям проблем стана, че някой си каза мнението...
И, за да не занимавам модераторите да кажа, че в ибей имаше страхотни такива ботуши, обаче скъпички...

3oPuTy
09-01-2009, 15:36
Лелеее к'ви са тия космическите цени :shock: Някой даже беше споменал нещо за 100+ лв. :shock: В Силистра от седмица пак са ги изкарали тия (е мооооже би са мааалко по-тънки не знам :-o ) и са между 40 и 60 лв. ... :? Знам,че не помагам много ама щом в малък град като Силистра се намират във всеки втори магазин к'во остава за София :-D


П.П.Ся като се замисля тук редовно виждам обувки,които са поне с 20 лв. по-евтини,от колкото са в Русе,Добрич и Варна (за там имам наблюдение ...),така че що ли се очудвам като чета разни коментари за 100+ лв. :-o 8-)

InnchetO
09-01-2009, 15:36
...
Що да не си напише човек мнението????Никой не я обиди, просто каза, че ни ги харесва....голям проблемммммм :-P
Иначе онези пухкавите верно, че преди 2-3 години много ги носеха.Кофти е, че стават само за сухо време.Скоро не съм виждала такива по магазините...

Защо да не си напише мнението ли? Когато е извън темата мнението не е "поканено". Не ме карай да ти цитирам форумни правила.
не ме занемавай с глупости.Модераторите да изтрият мненията ми и готово :-)

Както казаха, модераторите не са сложени само заради теб. И не аз занимавам с глупости, а ти с безмисленото си мнение.

Decu
09-01-2009, 15:37
Нямах предвид това, че си си казала мнението..
Просто твоето 'Модераторите да изтрият мненията ми и готово' ми прозвуча смешно. ;д

monka
09-01-2009, 15:45
...
Що да не си напише човек мнението????Никой не я обиди, просто каза, че ни ги харесва....голям проблемммммм :-P
Иначе онези пухкавите верно, че преди 2-3 години много ги носеха.Кофти е, че стават само за сухо време.Скоро не съм виждала такива по магазините...

Защо да не си напише мнението ли? Когато е извън темата мнението не е "поканено". Не ме карай да ти цитирам форумни правила.
не ме занемавай с глупости.Модераторите да изтрият мненията ми и готово :-)

Както казаха, модераторите не са сложени само заради теб. И не аз занимавам с глупости, а ти с безмисленото си мнение.

Както и с вас, защото в момента спамите...

А случайно някой да знае къде продават апрески???

your_secret
09-01-2009, 16:19
Абе първо са много хубави И БИАНКА НЕ ВИ ИСКА МНЕНИЕ, А ВИ ПИТА КЪДЕ СЕ ПРОДАВАТ!!! Бааааси, не можете ли да четете?! Еми мноо ясно, че не можем всички да имаме еднакъв вкус, ама тва няма абсолютно нищо общо с темата :?

BoCupycake
09-15-2009, 20:37
Ко става софиянци изкараха ли есенната колекция? :grin:

iashxui
09-15-2009, 20:59
не ми зарежда страницата но съм сигурна че си си харесала ugg`boots :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ти си втория третия койото да ги харесва .. аз съм от бургас и ги има в джиани но са 170 лева сега в наща теранова са ги пуснали за 50 лева .. незнам ако си от софия 100% ще си намериш : ) (завист) ;д ъм .. иначе са си скъпички то в сайтовете са по 180 долара представи си в България

POLLINA
09-15-2009, 21:16
на мен ми казаха в трн ,че са 80, мързи ме да отида да видя 8-)

BoCupycake
09-16-2009, 06:42
на мен ми казаха в трн ,че са 80, мързи ме да отида да видя 8-)
Ех,тез пък...сигурно четат форума и видяли,че има маса желаещи и дай да надуем цените. :lol: Е 80 сравнение с 170 е добре,но пък все пак е Теранова и не е кой знае к'во качество. :o

PinkFloydSound
09-16-2009, 06:53
На мен не ми харесват особено.

iashxui
09-18-2009, 22:51
неска си ги взех тея ут трн
какво да кажа .. подметката е ут стериопор или незнам как се нариича :D тва дет е като от домашните чехли ут 2 лева :lol: ама за сухо време можеби ще стават и се пак оригинала си е друго : )