PDA

View Full Version : Какво харесват момчетата в нас?Нещо ново



mesechka
08-31-2009, 13:08
Какво си мислехме,че значи "готино момиче" за момчетата досега.
1.Ако може да е манекенка
2.Да е с перфектен грим
3.Да бъде с маркови дрехи,естествено
4.Да пуши и пие
5.Да е руса по възможност
6.Да е мацка
7.Да е надута

Позната картинка?Мм,да.Такива момичета ще ги видите в изобилие на "Витошка".Често ми е трудно да си спра смеха.Идва,моля ти се,госпожицата и е една наперена и надута като пуяк в размножителен период.Ходи тя с миши стъпки на 10 см токове,хванала под ръка чантичка ала Версаче.За дрехите не коментирам.Хубаво де,казваш си,може би просто е манекенка или обича скъпите неща.Да,ама като й погледнеш изкуственото личице,рисувано цяла сутрин,косичката като на горилка и очилата,скриващи 2/3 от лицето й и работата е ясна.Няма излъчване,няма чар,няма обаянието,което спечелва момчетата.Гледаш я и ти става кухо.Работата е ясна.Лошото обаче идва,когато тези момичета станат 80 процента от всички.Тогава започва да става страшничко.Попитахме момчетата какво представлява за тях едно красиво момиче.

1.Да спортува!!!!
2.Да не пуши и пие като комин
3.Да уважава момчето
4.Да е умна.Което значи общителна и неповърхностна.Момчетата обичат да си говорят с момичета на всякакви теми.
5.Да се умихва и да излъчва естествена красота.
6.Да не е надута и самовлюбена.

Стигнах до извода,че момчетата харесват наистина готините момичета.Тези,които се самоуважават,спортуват за здраве и красота,вместо да се тъпчат с хапчета и диетични храни.Момчетата харесват компанията на умни и чаровни дами,които не се правят на "Принцески".

Коментирайте казаното дотук и не се притеснявайте да изразите мнението си.За нас,момичетата,е важно да знаем какво харесвате вие в нас,така или иначе все стремим да ви се харесаме.Даже повече от необходимото,ако питате мен.Хубаво е да си влюбен,но не е най-важното!

Винушка

NeonBlack
08-31-2009, 13:43
Ето ти мнението ми:

1. Дреме ми как си поддържа тялото, стига резултатът да е налице. Няма нищо лошо да внимаваш с храненето, няма лошо и в спортуването.
2. Пушенето ми е безразлично, пиенето също - стига да не се стига до пиянски извращения.
3. Уважението зависи от момчето, а не от момичето. Отношението към теб зависи от самия теб. Жалко, че не го разбират повечето хора.
4. Ъъъ... не, не обичам да говоря с момичета на всякакви теми. Като искам да си лафя, имам си достатъчно приятели. Малко интелект не е в излишък, разбира се, но все пак нито ще се женим, нито ще я водя на викторина.
5. Има само красота и толкоз. Няма "естествена" и "неестествена".
6. Марковите дрехи и въобще доброто обличане не е грях. Не е задължително да пръскаш стотици за парцалки, но ако го правиш и се чувстваш добре - защо не?
7. Ако носи грим - да е перфектен, да. Ако не носи - да изглежда добре без него.

Хайде, сполай - прекарвай повече време пред пътечката и книгите, пък остави форумите..

RaZzer
08-31-2009, 13:46
Животът ти е поп фолк! :D

mesechka
08-31-2009, 14:29
"Малко интелект не е в излишък"
:grin:

w0sh
08-31-2009, 14:49
Браво.
Откри толата вода.

След малко тема за импулса очакваме.

Amiliq999
08-31-2009, 14:57
според мен момчетата не обичат да говорят за всичко с момичето до себе си и това не е добре, поне за мен, защото аз искам да знам всичко, което вълнува човека до мен, а не да споделя със всеки друг и дори с други момичета, но не и с мен. това ме влудява. така се губи доверието, а то е важно за една връзка.

mesechka
08-31-2009, 15:03
Wosh,дввайсетгодишните не попадат в графа "тийнейджъри".това и баба ти го знае

therichbitch
08-31-2009, 16:11
"Малко интелект не е в излишък"
:grin:
ама малко, нали, за да не вземе момчето да се комплексира /при повечето става така, когато се засегне мъжкото им его/

Lincheto
08-31-2009, 18:02
Wosh,дввайсетгодишните не попадат в графа "тийнейджъри".това и баба ти го знае

казва си мнението.. какво ти пречи?

lubomirky
08-31-2009, 18:09
Ето ти мнението ми:

1. Дреме ми как си поддържа тялото, стига резултатът да е налице. Няма нищо лошо да внимаваш с храненето, няма лошо и в спортуването.
2. Пушенето ми е безразлично, пиенето също - стига да не се стига до пиянски извращения.
3. Уважението зависи от момчето, а не от момичето. Отношението към теб зависи от самия теб. Жалко, че не го разбират повечето хора.
4. Ъъъ... не, не обичам да говоря с момичета на всякакви теми. Като искам да си лафя, имам си достатъчно приятели. Малко интелект не е в излишък, разбира се, но все пак нито ще се женим, нито ще я водя на викторина.
5. Има само красота и толкоз. Няма "естествена" и "неестествена".
6. Марковите дрехи и въобще доброто обличане не е грях. Не е задължително да пръскаш стотици за парцалки, но ако го правиш и се чувстваш добре - защо не?
7. Ако носи грим - да е перфектен, да. Ако не носи - да изглежда добре без него.

Хайде, сполай - прекарвай повече време пред пътечката и книгите, пък остави форумите..

+1 Най-доброто описание =D>

petrunka
08-31-2009, 18:19
2.Да не пуши и пие
3.Да уважава момчето
4.Да е умна.Което значи общителна и неповърхностна.Момчетата обичат да си говорят с момичета на всякакви теми.
5.Да се умихва и да излъчва естествена красота.
6.Да не е надута и самовлюбена.

+1
7. Да е достойна и да уважава себе си.
8. Да не изоставя момчето в трудни моменти.
9. Да не иска от момчето само секс.
10. Да не се надува, че ходи с това момче
11.Да е мила, внимателна и да не си позволява остри шегички
12. Да осъзнава, че мъжът си има достойнство.
13. Да е скромна.

w0sh
08-31-2009, 18:29
Wosh,дввайсетгодишните не попадат в графа "тийнейджъри".това и баба ти го знае

Че аз проблеми нямам, за да ги споделям в сайт за тийнейджърски проблеми.
Нищо не ми пречи да решавам чуждите.

deFakto
08-31-2009, 18:31
Харесват задника и гърдите ,от там нататъка вече почват да играят приоритети като ум,доброта,тактичност .. :smt023

Hilary_
08-31-2009, 19:06
Лошото обаче идва,когато тези момичета станат 80 процента от всички.

Нима? А запитвал ли си се защо са станали такъв голям процент е аз ще ти кажа ... защото по - голямата част от момчетата търсят точно това!!! :wink:

Извод: Или решават да бъдат като всички останали ... или са от малкото останали свестни момичета с риск да не бъдат забелязани от "големите момченца" ... :? Тъжно, но факт ...

fenasf
08-31-2009, 19:20
Wosh,дввайсетгодишните не попадат в графа "тийнейджъри".това и баба ти го знае

Че аз проблеми нямам, за да ги споделям в сайт за тийнейджърски проблеми.
Нищо не ми пречи да решавам чуждите.

много добри решения измисляш...

по темата - ами да ама тия истински готините са 5% от всичките - я има някой късметлия да попадне на такава, я няма. :-o

ShtrudeL
08-31-2009, 19:54
Какво си мислехме,че значи "готино момиче" за момчетата досега.
1.Ако може да е манекенка
2.Да е с перфектен грим
3.Да бъде с маркови дрехи,естествено
4.Да пуши и пие
5.Да е руса по възможност
6.Да е мацка
7.Да е надута

Никога не съм си мислела,че умните/свестни/добри момчета харесват такива глупачки.