PDA

View Full Version : Как да й го покажа?



petrunka
08-31-2009, 16:44
В началото на годината едно момиче от съседния клас започна да ме заглежда, след известно време започна да ме поздравява(беше научила името ми), а веднъж,в средата на март, се бяхме събрали няколко деца от моя и от нейния клас около госпожата в междучасието(аз бях 9 клас, а тя 8) и си говорехме и тя ми каза, че съм много умен, че трябва да й помагам, че съм нейният идол. Малко след това се усетих безумно и платонично влюбен в нея. Бях убеден, че тя е умно и добро момиче и че е подходящият за мен човек. Като дойде ваканцията, аз й предложих да се видим(написах й съобщение), но тя каза, че се чувства несигурна. След ваканцията й подарих цвете и надписана от мен картичка за рождения й ден, но тя ми каза, че не било нужно. След 3 дена тя ми написа да я оставя на мира и да престана да пиша коментари колко е хубава. Бях много съкрушен, но продължих да я поздравявам и да й подавам ръка, но един път(средата на юни) я чух да говори на приятелката си зад гърба ми:"Тоя пак им стиска ръката". Два дена след това заминах на дълга екскурзия в чужбина от училище. И аз,и тя бяхме в групата. Като я опознавах, наблюдавайки я, установих, че тя не е подходящия човек за мен и дори не става за приятел. Въпреки че я снимах няколко пъти заспала, накрая, когато исках адресите и телефоните на повечето, не поисках нейните. Престанах да й пиша и да се интересувам от нея, но днес, прибирайки се към къщи, видях едно момиче, което от далече ми заприлича на нея и.. ми трепна сърцето, а нито искам да си я върна, нито нищо. Та как да й покажа, че вече не ме интересува и ми е безразлична?

ThePowerOfLove
08-31-2009, 16:48
Просто спри да контактуваш с нея :)

Crazytu
08-31-2009, 16:54
Е то това е най-лесно .. не говори с нея, не я поздравявай,игнорирай я тотално ..

petrunka
08-31-2009, 16:59
така е най-лесно, но първо ще я виждам всеки ден, второ най-добрите й приятелки от класа са ми приятелки и на мен(не гаджета) и много държа и на тях...

Crazytu
08-31-2009, 17:12
Ее ти пак можеш да запазиш добрите си отношения с приятелките й .. просто не обръщай внимание на нея и както казах я игнорирай. Сега може да ти е трудно, ама след време въобще няма да ти пука за нея .. :)

RaZzer
08-31-2009, 17:17
И защо трябва да го показваш по някакъв начин пред хората?! Просто си живей живота без нея и тя ще се усети рано или късно! :wink:

lubomirky
08-31-2009, 17:24
Личи ти, че не те интересува :-D Просто спри да я поздравяваш, когато минава до теб все едно е някоя непозната и така.. То всичко ще отмине с времето, важното е 1-2 седмици да не и обръщаш внимание.

BlueCat
08-31-2009, 18:17
Аз не разбрах какво лошо ти е направила тя, че да я игнорираш напълно?

Neopitom3na
08-31-2009, 18:21
ем не контактувай с нея :-o

Bvlgar
08-31-2009, 19:03
Защо жение търсят внимание, а след като го получат се опитват да избягат от него? На този въпрос учените още не са намерили отговор :)

dreaml1nd_
08-31-2009, 19:10
отново неориентирано момиче ...
казвай и здравей, но нищо повече и ако си намериш друго момиче определено ще разбере, че вече не я интересуваш ... не се очудвай ако точно тогава тръгне след теб :lol:

mrtn
08-31-2009, 19:24
Еми намери си друго момиче, което ще оцени любовта ти и тогава ще се подразни. Тя получава внимание и сега се мисли за някоя кралица, ако я игнорираш ще се почувства тъпо.. :)

PurpleDream
08-31-2009, 19:28
не и пращай съобщения и зарибявай други пред нея

petrunka
08-31-2009, 20:38
затова не се бях замислял

petrunka
08-31-2009, 20:40
Защо жение търсят внимание, а след като го получат се опитват да избягат от него? На този въпрос учените още не са намерили отговор :)
има време да търсят.
не се бях замислял затова.

LazyLunatic
08-31-2009, 20:50
според мен просто е навлязла в възраст в който не знаае какво иска....всички са така :)

MP
09-01-2009, 05:46
Не е задължително да спреш тотално контакт с нея,но ако наистина тя не те интересува повече,дори няма да ти пука за нейното отношение към твоето безразличие.

mesechka
09-01-2009, 05:54
Момче,яко си хлътнал по девойката.Мога да ти кажа със сигурност,че ако не й обръщаш никакво внимание и се стараеш да си гледаш живота,всичко ще е наред.Хитър номер е следният-взимаш букетче цветя и се постараваш да минеш в коридора точно пред нея.Усмихваш се,но не я гледаш и тъкмо когато реши,че цветята са нейни,продължаваш напред и я оставяш зад гърба си.И недей да си помислиш изобщо пак да й сваляш звезди!!!