PDA

View Full Version : Проблем с окото



kalashnik
08-31-2009, 16:44
Начи днеска бях на офталмолог, защото имаха съмнение, че имам глаукома. Та докторката ми слага някакви капки, а най-накрая ми намаза окото с някъв гел и ми го гледа с една голяма лупа на един апарат, до тук добре, оказа се че съм напълно здрав, но половин час след прегледа дясното ми око започна да ми сълзи много обилно и още продължава. Кажете какво да правя.[/u]

JaCkSpAr0y
08-31-2009, 19:54
Ами какво да ти кажа според мен още не предприемай нищо . На моя позната така много и сълзеше окото ходи по 10 очни специалиста и накрая се оказа че има мързеливо око #-o Незнам прави каквото решиш =; По-хубаво отиди на друг специалист все пак да чуеш 2 мнения дет се вика :smt115

Ax3
09-01-2009, 04:50
Начи днеска бях на офталмолог, защото имаха съмнение, че имам глаукома. Та докторката ми слага някакви капки, а най-накрая ми намаза окото с някъв гел и ми го гледа с една голяма лупа на един апарат, до тук добре, оказа се че съм напълно здрав, но половин час след прегледа дясното ми око започна да ми сълзи много обилно и още продължава. Кажете какво да правя.[/u]

Пич я ми кажи какво е това глаукомата? Би ли ми обяснил какво ти има на окото докато я имаше тая глуакома...
А другото може да ти сълзи от капките... или некав страничен ефект... ще идеш пак ако продължава... ама кажи ми плс за болеста

Ax3
09-01-2009, 04:57
Аммм всъщност нищо не ми казвай... т'ва е много опасно заболяване... кажи ми как разбра, че го имаш...

redbul2
09-01-2009, 05:43
Малко се е раздразнило от прегледа и осветяването,но ще мине.Това е временно.На самия преглед ти е сложила капки упойка.Не си усещал почти нищо.Но след преминаването и,може да има леко дразнене.Тоя преглед е много информативен и полезен за доброто ви зрение.
И ако зениците са много разширени,окото се дразни от слънчевата светлина. Трябват тъмни очила за 1-2 дни.

mrtn
09-01-2009, 09:55
Малко се е раздразнило от прегледа и осветяването,но ще мине.Това е временно.На самия преглед ти е сложила капки упойка.Не си усещал почти нищо.Но след преминаването и,може да има леко дразнене.Тоя преглед е много информативен и полезен за доброто ви зрение.
И ако зениците са много разширени,окото се дразни от слънчевата светлина. Трябват тъмни очила за 1-2 дни.
++ Сигурно е от химията, която са ти слагали в очите. Но може и да не е сигурно лекаря щеше да те предупреди ако има странични ефекти, но не бързай.

kalashnik
09-01-2009, 12:54
Аммм всъщност нищо не ми казвай... т'ва е много опасно заболяване... кажи ми как разбра, че го имаш... Нямам го, просто на проверка дали имам бе.