PDA

View Full Version : Не могаааааа !



sladkish_14
08-31-2009, 16:55
Ужасно зле ми е ! Не мога да разбера защо така се случва..
Бяхме заедно 2 години след раздялата ни тръгна с едно момиче - ходиха около месец и там 2 седмици и се разделиха , каза че той я е скъсал , защото не издържал постоянното им каране ,,
Не го преодолях , не успях да го забравя , какво ли не направих , какво ли не ми говориха , как ли не се опитах , НЕ стана !!
Разбирате ли ?! Не мога ! Продължавам да виждам живота си с него , да изживявам и мечтая за неща с него ,, Имахме приятели общи тяхната връзка също беше почти толкова дълга и те се разделиха , но по - късно се събраха ,, Всички се събират , и той се събира с онази ,, На профила му , навсякъде е написах името й и сърца,, Аз от камък ли съм , защо при мене не се върна веднъж ?! Защо след като твърдеше пред собствените му родители , че аз съм живота му .. Какво стана ,, ПОлудяваааааааааааааааам ,, Не си намирам кътче у нас , след като видях , че отново са заедно а бяха разделени 4 - 5 месеца .. Не мога да си го обесня какво не му дадох , цялата се излях и не му стигна .. А караниците с нея му станаха сладки , какво толкова не направих , че веднъж отново да каже обичам те .. Полудявам като гледам профила и страницата му , бясна съм ,,!! Направо не знам и е толкова хладнокръвен , уж постоянно като си говорим прегръдки ми изпраща ,,Вярно е , че сме вече на 50км един от друг , затова ли ?! Някой да ми каже , затова ли ?! Защото нея я вижда по-често , защото му е по - прясна или защото си запълва времето,,А всички казват , че още ме обичал ,, Попилях се всичко му дадох и за какво ,,

Благодаря , излях се ,,

RaZzer
08-31-2009, 17:15
Сложно е... и аз съм в подобна ситуация (но съм момче), само че не сме на 50 км, а постоянно сме заедно - в училище, в извънкласни дейности и т.н., а и в момента тя си е с другото момче...

Независимо каква е причината... трябва да продължаваме напред... може би ще е по-различно ако срещнеш и ти друго момче... търпение му е майката... :?

MiamiInk
08-31-2009, 18:31
sladkish_14 Още си има няма на 16 години и се тръшкаш,я по- спокойно го давай. Това момче няма да е нито първият, нито последният ти. Не мога да разбера как от 13-14 годишни се впускатe в сериозни връзки, май много бързо искате да пораснете ми се струва
Та по темата - явно вече момчето няма чувства към теб. Айде с мир и take it easy.

dreaml1nd_
08-31-2009, 19:04
била съм в това положение година и нещо и накрая ми мина ... ще ти мине и на теб ... като за начало ти предлагам да спреш да му гледаш профили и страници, за да не се дразниш :? намирай си занимания, за да не мислиш ... трудно е, но опитай ... хората се променят, Бог знае какво му е в главата .. Успех

tuzaro
08-31-2009, 19:10
земи мене

Hilary_
08-31-2009, 19:15
Времето лекува сладкишче ... трудно е да го приемеш, но трябва! Така е било писано така е станало ... причините може да са много, но не търси там "огъня" където вече е изгаснал ... :? Няма да е нито първия ... нито последния ... но нека да е този, който е останал в миналото и само в спомените ти!!!! :)

SiNiStEr
08-31-2009, 20:46
Ти си мазохистка да го чакаш да те потърси.....
Остави го,не ви е било писано да сте заедно.....
Знам,че е трудно....в такова положение бях преди месец някъде,но трябва да го оставиш на мира.

Замисли се....ако пак се съберете,мислиш ли,че ще бъде същото както преди ?
Помисли и какво ти е причинил.
Свободна си и ще се появи някой в точния момент.

:wink:

Zaharinka
08-31-2009, 20:53
И аз не могааа,разделихме се преди 2 месеца.След него ходих с двама ама не става...Лоша работа,искам си го :(

Lincheto
08-31-2009, 20:56
ми не знам...ама знам, че хич не ти е лесно и няма да се откажеш просто така каквото и да ти казваме...

ако наистина мислиш,че не можеш без него..кажи му какво ти е...
или просто се опитай да го забравиш, макар че мисля, че ще ти отнеме поне година... :?

fire_cat
09-01-2009, 04:56
Освен да му кажеш, че още имаш чувства към него или да го забравиш, не виждам какво друго можеш да направиш. Има много разделени двойки, които страдат като теб и не си единствената. Винаги след раздялата един започва да води нов живот с нова половинка. Времето и разстоянието ще ти помогнат да го забрваиш, ти само трябва да се отдадеш на действието им.

valdesbg
09-01-2009, 05:39
Абе за вас думичката "Край" значи ли нещо?

Що се навивате за дивотии? Приемате "Края" и продължавате напред да си живеете живота. Що се спирате и почвате да тъпчете на едно място?

LadyDi
09-01-2009, 05:46
Абе за вас думичката "Край" значи ли нещо?

Що се навивате за дивотии? Приемате "Края" и продължавате напред да си живеете живота. Що се спирате и почвате да тъпчете на едно място?
Първата, последнатааааааа

TooLittelTooLate
09-01-2009, 05:48
И аз съм горе-долу в такова положение. Много е гадно, но трябва да се гледа напред. Както казаха по горе, не ви е било писано да сте заедно. Кажи му как се чувстваш, ще ти улекне поне. :) Иначе времето лекува или поне се надявам да лекува. :) Горе главата, ще срещнеш друг. :)

ItalianMafia
09-01-2009, 07:50
Аз съм в абсолютно същото положение и не мога да ти помогна по никъв начин .. Положението ще се влошава, знам ли, опитай да говориш с него, да му обясниш как се чувстваш..

sasha_90
09-01-2009, 08:36
Няма чувства към теб,затова не те търси.2 години наистина са много,но трябва да го забравиш.В противен случай тормозиш само и единствено себе си.

IndependentGirl
09-01-2009, 08:42
Вдигаш си главата и продължаваш напред..! Няма "не мога".. има "не искам".. :wink:

sladkish_14
09-01-2009, 10:31
sladkish_14 Още си има няма на 16 години и се тръшкаш,я по- спокойно го давай. Това момче няма да е нито първият, нито последният ти. Не мога да разбера как от 13-14 годишни се впускатe в сериозни връзки, май много бързо искате да пораснете ми се струва
Та по темата - явно вече момчето няма чувства към теб. Айде с мир и take it easy.

'Миаминк' има няма 17 карам вече ,, Зарежи това колко рано съм се впуснала в сериозна връзка , не съм го планирала то само идва , завладявате и си минават годините .. Когато бяхме в началото не мислeх , че след 2 години още ще сме заедно.Несъм броила.Беше първия и за сега е и последния .. Не исках да раста , но ето , че стана ..

П.С- Благодаря на всички Ви! Целта ми не бяха утешения , а изливане на цялата любов и омраза .. Искам да го забравя и ще направя и невъзможното , а това , че не ме е обичал - може би е така.. Но за момента ми е по - лесно да си мисля , че ме обича и да го забравя с тази мисъл , отколкото да се тормозя , че е безразличен. :)

krasivia
09-01-2009, 10:41
Няма чувства към теб,затова не те търси.2 години наистина са много,но трябва да го забравиш.В противен случай тормозиш само и единствено себе си. +1

metaxa
09-01-2009, 10:51
Ами ако се върне, ако ти каже, че те обича мислила ли си дали ще можеш да го приемеш обратно? След всичко, което се е случило между вас не трябва да го искаш обратно. Решили сте, че слагате край и за двама ми ви ще е по-добре да не започвате това отначало...Един ден всеки намира ЧОВЕКА. Както се казва,ако искаш да видиш пеперуди, ще трябва да изтърпиш няколко гъсеници. Успех, знам, че не ти е лесно :)

Assshley
09-01-2009, 11:01
Боже какви хора има .. Прочетох цялата история и за пореден път съм потресена .. Напоследък все по-често ми се случва да срещам хора разочеровани след дългогодишни връзки.Чудя се как въобще може някой да не те обича дори след като си споделил 2 години от живота си с него.Незнам какво да кажа .. наистина те разбирам,но нямам какъв съвет да ти дам освен да го забравиш .. Трудно е,но не и невъзможно. За всичко се иска време .

ImmortalForever
09-01-2009, 12:17
О, твоята ситуация я преживявам ежедневно.Имам чувството че и на него и на мен ни се превърна в хоби да се дразним!Да, той те дразни!Защото е мъж и си няма друга работа!Дали ще се съберете не знам, но недей да казваш така : Какво ли не му дадох..? Никога не се питай подобно нещо.Звучи като сделка: Дай, шото ти дадох.. Тъпо е..Факт е , че си го дала..Няма да го преживееш няма да те лъжа...Аз още преодолявам, а ей го октомври ще стане 2 години..Няма да се плашиш!

Deni4ka93
09-01-2009, 16:19
Фикс идея се нарича..

monika551
09-02-2009, 08:03
ще ти мине споко,а може и да заглеждаш в други момчета

iliqn4eto0o
09-02-2009, 09:35
Знам, че на дали ще ти помогна мн0г0 н0 все пак ще 0питам ..
и аз ходих с едн0 м0мче, к0ето е на 130 км от мен .. а в същото време в моя град имаше м0мче к0ет0 искаше да е с мен :( .. и аз тъпанарката тъпа :-D зарязах любовта си .. демек тва м0мче коет0 е на 130 км от мен за да бъда с другото коет0 е от моя град .. раздялата ми беше мн трудна .. (само да сп0мена че и аз харесвах тва момче от моя град и то от 2 г0дина ..) и какво0 стана .. издържах без м0йто м0мче сам0 три месеца .. разделихме се на 1ви януари .. и се събрахме в края на март .. знам че така нараних много момчето от моя град .. н0 осъзнах едн0 .. м0жеш да бъдеш далеч от м0мчет0 си .. но само на километри .. не и на чувства :)

Сигурн0 се питаш за какв0 п0дяволите тая нещастница си разказва ист0рийте тук .. ами от вс тва дет0 ти разказах се надявам си разбрала че тези к0ито се обичат дори и на 130 км ще бъдат заедно независимо колко време са били разделени .. та така
Ако твоет0 м0мче те 0бича истински и ако ти също го обичаш няма да е л0шо да си поговорите и ако той ти каже че разстоянието е причината му дай пример с мен или с който др пожелаеш има мн такива връзки от разстояние : )) .. но ако не е от разстояниет0 се стегни и гледай сам0 напред .. Вярвам че ще го преодолееш :-P

В край на сметка желая ти успех :) :-)