PDA

View Full Version : Влюбена съм в най-добрия си приятел



radiinkaa
08-31-2009, 19:42
Ако има още такива теми искрено ме извинете.Та проблема ми е следния: Влюбена съм в най-добрия ми приятел и това не е просто някаква си прищявка,а по скоро нужда...Ноо кофтито е,че той си има гадже,но и дори да я зареже не съм сигурна дали ме харесва.Моля помогнете с каквото можете,предварително Ви благодаря.


т.7
krem4et0

tuzaro
08-31-2009, 19:44
нема с кво да ти помогна

Priceless
08-31-2009, 19:47
нема с кво да ти помогна

fenasf
08-31-2009, 19:49
Вън от форума ! Не само, че няма да ти се реши проблема, но и ще се влоши *усеща злосторниците със саркастични отговори да приближават* Бягай докато можеш !!! :(

PurpleDream
08-31-2009, 19:54
еми забрави го, намери си друг

RaZzer
08-31-2009, 20:09
Всъщност, наистина не разбирам как очакваш някой тук да ти помогне... :? Нито познаваме момчето, за да ти кажем дали имаш шанс с него, нито нищо...

Аз обаче продължавам да си пея моята песен, че не трябва да се развалят връзки на обвързани хора... :)

Co0kieGirl
08-31-2009, 20:11
щом ти е най-добрия прител...изчакай да скъсат и да мине малко време,след това му кажи какво чустваш.Нищо не губиш

rozovsluncho
08-31-2009, 20:11
Вариянти два!Единият е да му кажеш,той може да отвърне на чувствата ти,може да каже,че сте само приятели и това да е,може и да те отблъсне и да загубиш приятелството му.Вторият вариянт е да си траеш да сте си приятели,да се влюбиш след време и да си казваш каква идиотка си щяла да бъдеш ако си му казала,или да не си намериш никой след време да се забравите и да съжеляваш,че не си му казала..ти сама трябва да избереш :) :-)

mrtn
08-31-2009, 20:16
Забрави за чувствата, после ще съжаляваш. А и ако му кажеш, има голяма вероятност да си развалите отношенията също да провалиш връзката му..!

Hilary_
08-31-2009, 20:30
.. той си има гадже,но и дори да я зареже не съм сигурна дали ме харесва.

Отговорът ти се крия във въпроса ?? :-o

radiinkaa
09-01-2009, 12:08
Е благодаря Ви все пак за откровеното мислене,но ако може бъдете малко по-конкретни. :)

Crazytu
09-01-2009, 12:20
щом ти е най-добрия прител...изчакай да скъсат и да мине малко време,след това му кажи какво чустваш.Нищо не губиш
Не съм много съгластна за това нищо не губиш. Ако му признаеш за чувствата си и той не ти отвърне по същия начин?! Тогава между вас ще стане неловко и най-много да си развалите приятлеството.
Според мен най-добрият вариант е да подтиснеш чувствата си и да си бъдете приятели, но ти едва ли ще харесаш този вариант. За това просто виж как той се отнася с теб .. винаги си личи ако иска между вас да има нещо повече .. и сама си прецени как да постъпиш.

Co0kieGirl
09-01-2009, 12:36
Crazytu ,ммда,когато прочетох поста ти се съгласих с него :)
Но аз давам мнение,като запозната със случая.Момчето доста се въртеше около авторката на темата,но тя като че ли не забелязваше. Тогава той си хвана гадже..и то едно доста ревниво момиченце,която не веднъж се опита да ги скара(но така и не успя).Бих казала,че дори и след време,ако тя реши да го изчака,той след това няма да я отбягва,защото е свестен и прекалено много държи на нея.

Crazytu
09-01-2009, 12:43
Co0kieGirl , ее щом положението е било такова, значи наистина може да изчака и да си пробва късмета. :wink:

radiinkaa
09-01-2009, 19:13
Много благодаря на всички за мненията и съветите.Мисля,че вече горе-долу знам какво ще направя,но ако има още желаещи да помогнат ще съм много радостна :) :)

sexfantasy
09-02-2009, 08:12
Уффф... при мен ситуацията беше долу-горе подобна... Познаваме се от родилния дом още и в детската бяхме "гаджета" :-P после си останахме приятели (най-добрият ми сред момчетата)... до един момент, в който аз осъзнах, че той АДСКИ ми харесва и като външност и като характер и като човек... като се скарахме за нещо, аз му се извинявам, независимо, че той е виновен и т.н. абеее мн гадно беше щото и на приятелките ми не можех да кажа, щото го познаваха и като ги знам как не могат да си държат устата затворена... та един ден му казах по скайп, щото той беше отишъл за лятната ваканция да живее извън БГ и аз точно тогава му казах ама в началото като замина още, и той каза, че и той ме харесва отдавна и така... аз бях мн щастлива, всичко беше ОК, обаче като се върна докато не тръгнахме на даскало, не пожела да се видим, а после като тръгнахме той ме гледаше някак си с други очи. Обаче след време ми омръзна, тръгнах с друго момче, той не изказа някакви претенции, че му изневерявам едва ли не и така... Малко ни се поразвали приятелството, щото сега почти не си говорим, ама нищо...

P.S. Каквото и да ти казваме ние, слушай само себе си... аз постъпих така и не мога да кажа, че съжалявам, но определено не е както преди...

flowerlina
09-02-2009, 10:40
Разкажи по- подробно как се отнася той с теб, за да може да ти помогнем

radiinkaa
09-02-2009, 11:30
Амии най-добри приятели сме все пак и по принцип се държи много добре,защото е супер свестен,но има пъти когато се държи мн студено,което е причината за съмнението ми върху чувствата му към мен,но май реших да му кажа вече не ми пука какво губя и какво не,защото цял живот мисля как да направя хубаво на другите забравяйки за себе си,което ще се промени :roll: :roll:

cinderella_gugutka
09-02-2009, 11:34
вариант № :
1 опитай се да го забравиш (харесай си друг-може да се полу4и нещо много красиво)
2 4акай го да се раздели с гаджето и да му признаеш 4увствата си (докато го 4акаш ще страдаш много а след това той може да не те харесва и да го загубиш и като приятел )
3 признай му сега (най-вероятно ще те одреже,но поне ще имаш при4ина да го забравиш и да си намериш друг )

flowerlina
09-02-2009, 12:25
Имах предвид прегръща ли те е, опитвал ли се е да те целуне или нещо такова

radiinkaa
09-02-2009, 12:49
Имах предвид прегръща ли те е, опитвал ли се е да те целуне или нещо такова :ами не,не е

marilyn
09-02-2009, 14:21
По- добре наистина забрави за чувствата си. Заслужава ли да си разваляш приятелството с него, заради това че мислиш че си влюбена?