PDA

View Full Version : ВИНС и теми по български език



_raztrevojenaaa_
08-31-2009, 20:16
Искам да кандидатствам във Винса с икономика, но понеже се чудя дали да избера български или математика като тест, може ли някой, който е по-запознат да ми каже къде в нета мога да намеря тестове, които са давани. Искам да се ориентирам кое ще е по-подходящо за мен, тъй като и двете ми вървят :)
Благодаря много :)

XceSS
08-31-2009, 20:49
Искам да кандидатствам във Винса с икономика, но понеже се чудя дали да избера български или математика като тест, може ли някой, който е по-запознат да ми каже къде в нета мога да намеря тестове, които са давани. Искам да се ориентирам кое ще е по-подходящо за мен, тъй като и двете ми вървят :)
Благодаря много :)

По БЕЛ теста, знам че е кажи-речи, същото като матурата, само че без ЛИС-а.Има 80 въпроса.

_raztrevojenaaa_
09-07-2009, 13:01
Искам да кандидатствам във Винса с икономика, но понеже се чудя дали да избера български или математика като тест, може ли някой, който е по-запознат да ми каже къде в нета мога да намеря тестове, които са давани. Искам да се ориентирам кое ще е по-подходящо за мен, тъй като и двете ми вървят :)
Благодаря много :)

По БЕЛ теста, знам че е кажи-речи, същото като матурата, само че без ЛИС-а.Има 80 въпроса.
е да, но искам да видя какво представляват. Няма ли някой, който да е кандидатствал там с БЕЛ???

plmn
03-12-2010, 21:57
up :)

L0ST
03-12-2010, 22:00
Да хубаво е да видиш какво са. Примерно може да ма тест по БЕЛ с 50 въпроса за ограждане и тест по математика с 50 въпроса за ограждане, само че по БЕЛ теста сядаш и мислиш, какво си учил и т.н., а по математика сядаш и решаваш 50 задачи, което е нарапво смешно, но нали сме в България.