PDA

View Full Version : Какво правим...



JuicyPen
08-31-2009, 20:35
Направо ще го карам, че не ми се овърта.
Нямам си приятел, но се запознах с едно момче преди известно време. Не му обърнах никакво внимание в началото. Всъщност изобщо не погледнах на него като на момче, което ми харесва. После се оказа, че той ме бил харесал, говорил за мен на един от приятелите му[който между другото е и мой приятел така че го наричаме общият ни приятел]
Момчето започна да се интересува от мен, да идва да си говорим, говореше ми много мило, правеше ми комплименти, усмихваше ми се. Това продължи с дни дори. Аз все още не бях много разбрала какво става. После реших, че той ми харесва и може да се получи нещо. Оказа се обаче че той си има приятелка. Общият ни приятел започна да ми говори как приятелката му не е важна за него, че той не държи на нея особено и са заедно по навик, и той би я оставил заради мен. След това имаше някои вечери в които се разхождахме двамата, говорехме си, прегърнахме се. Приятелката му идваше, ама той не й обръщаше никакво внимание. Реших, че може и да се получи, започнах да му обръщам внимание. Ташак, изведнъж всичко се прецака. Просто спряха работите. И не знам какво става.
Дали не е уверен в това, че искам да съм с него и просто си е казал, че няма смисъл да се занимава с мен? Или просто се е отказал?
Това са ми въпросите. Заслужава ли си да опитам, да поговоря с него, да му покажа по някакъв начин, че не ми е безразличен и че искам да съм с него...или да си трая и да забравя за нас[не знам колко има нас xD, но все пак]? :)

0409
08-31-2009, 20:39
Ама ти момче ли си :-o не си уверен :o яяя кво става тука бе :shock:

JuicyPen
08-31-2009, 20:41
Ти четеш ли? 8-)
Момиче съм. :)

w0sh
08-31-2009, 20:41
Хич не е коректно така.

Първо да се разбере с приятелката си.
Такива подлости имат тенденцията да се повтарят.

ShtrudeL
08-31-2009, 20:43
От цялата работа стигнах до извода,че всички в тая история сте несериозни.

0409
08-31-2009, 20:44
Моя грешка отново

JuicyPen
08-31-2009, 20:45
Хич не е коректно така.

Първо да се разбере с приятелката си.
Такива подлости имат тенденцията да се повтарят.

То е ясно, че няма да тръгна да правя каквото и да е зад гърба на момичето. Въпросът ми е дали да му покажа и аз по някакъв начин, че не ми е безразличен, да се стигне до някакъв разговор за нещо по-сериозно. Дали иска да е с мен. Защото ако е готов да я остави заради мен, е, екстра.
Цялата работа е, че ви питам дали си заслужава да правя нещо по въпроса, или просто да оставя нещата както са?

w0sh
08-31-2009, 21:03
Е то това не можем да го решим вместо тебе.

RaZzer
08-31-2009, 21:58
Стой си на гъза и чакай той да реши с кого иска да е...

vikipf
08-31-2009, 22:01
Писнало му е и се е отказал.

LinkTon
08-31-2009, 22:01
клик тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=276820)

BladeOfMySoul
08-31-2009, 22:07
Излезте и го питай директно квото те мъчи.Ние няма как да знаем какво си мисли той.

Liar
08-31-2009, 22:19
започнах да му обръщам внимание. Ташак, изведнъж всичко се прецака. Просто спряха работите.
Ето ти го отговора на въпроса.Когато си проявила интерес към него си му станала безинтересна.А и смяташ ли да се занимаваш с човек,който се държи така с приятелката си-разправя,че не значи нищо и я пренебрегва?Не се ли опасяваш,че може да постъпи така и с теб след време?

Sworty
08-31-2009, 22:29
Тука има няколко варианта, щом не обръща толкова сериозно внимание на приятелката си може би му е писнала или е с нея ето така колкото да си намери някоя по която си пада повече от сегашната му. Щом се е държал мило с тебе, а е пренебрегвал нея може би си пада доста повече по тебе отколкото по нея. Според мен няма да е лошо да проведеш с него един сериозен разговор, примерно: Какво мисли на тебе? Какво мисли да прави с гаджето си? Би ли я зарязал заради тебе? и такива неща. Но както каза един потребил по-горе, щом не обръща сериозно внимание на гаджето си не е гаранция, че след време няма да се случи същото и с тебе. Така че според мен най-добре помисли добре върху нещата или може би го опознай още повече като човек и тогава действай, щом той е показал заинтересованост към теб, може би иска нещо по-сериозно. Успех !!! :)

PurpleDream
08-31-2009, 22:29
приказвай с приятеля ви, кажи му че харесваш момчето и му кажи да го пита дали още те харесва и иска нещо, приятелят ви ще играе ролята на пощенски гълъб :razz:

Sworty
08-31-2009, 22:35
приказвай с приятеля ви, кажи му че харесваш момчето и му кажи да го пита дали още те харесва и иска нещо, приятелят ви ще играе ролята на пощенски гълъб :razz:Или по-точно на нещо като сватовник :razz: аз също съм попадал в пободни ситуации. Харесвал съм си момиче, но за по-сигурно съм се допитвал до други хора, що за човек е, какво мисли тя за мене и такива неща. За да добия по-ясна представа за нея и да знам как да действам и въобще дали има смисъл.