PDA

View Full Version : край на темата



ifkataAa
08-31-2009, 22:28
Вместо съвети получих хокания и обеждения, че съм друг човек.Най-добре темата да се заключи.

Sworty
08-31-2009, 22:43
Ммм интересно мнение, според мен си постъпила много правилно, но и си могла да му го кажеш по малко по-различен начин - по-мил демек. Това, че се занимава с такива неща не е добре, но все някак всеки човек търси спасение в нещо което ще му носи хляба, с това е имал възможност да се захване с това се е захванал. Както сама каза ще мине известно време и ще го забравиш, според мен главната причина да не искаш да си с него е именно тази визия която си е изградил с тези неща, дали по негова или друга причина факт е, че се занимава. Все някога ще дойде момче с което ще си паснете по всичко и няма да имаш ядове :)

fc
08-31-2009, 23:27
Сигурно продава амфети и айде вече е край, нула е и нищо не става от него.

Swingswing
08-31-2009, 23:40
Губиш адски много, ти заради самия него ли тръгваш с някое момче или заради името му, с което го наричат... след години може дори да не си в този град и ще съжаляваш, че се влияеш толкова много от хорското мнение! :?

Mayweather
09-01-2009, 04:45
и според мен правилно си направила...не ти трябва да се забъркваш в такива неща... :)

valdesbg
09-01-2009, 05:33
Все повече се убеждавам че малчуганите имате нужда да се човъркате, да се тормозите за нещо, и да вярвате че всичко е трудно, особено ако е свързано с любов.

По темата - постъпила си глупаво.

MP
09-01-2009, 05:38
Причината не е това,което той върши,а това,какво ще помислят за теб!Изглежда егоистично.

fire_cat
09-01-2009, 05:47
Според мен не е чак толкова важно миналото, отколкото настоящето. Ако сега е свестен и добър човек, това ще е много по-добре. Ти не би трябвало да си мислиш, че мнението на другите е чак толкова важно. Важното е, че ти обичаш този човек.
Ако все пак си решила да го забравиш и да продължиш напред - може би си постъпила правилно и се радвам, че си събрала необходимата смелост, за да постъпиш така.

TooLittelTooLate
09-01-2009, 05:50
Губиш адски много, ти заради самия него ли тръгваш с някое момче или заради името му, с което го наричат... след години може дори да не си в този град и ще съжаляваш, че се влияеш толкова много от хорското мнение! :?

+1

Priceless
09-01-2009, 07:46
Ох .. тъпото хорско мнениее .. тъпо, тъпо, тъпо!


не си мислете, че въпросиния човек е лош, гаден и каквото си искате понеже е в такъв бизнес .. НЕ ,, той е по - добър от много футболисчета и фешънчета, но просто не е имал техния късмет и е научил, че човек сам гради съдбата си

Значи на теб това, че е замесен в такива лайна не ти пречи, но понеже "хората" го мислят за еди-какъв-си няма да тръгнеш с него ?? :shock: Не мога да те разбера, честно. По начина, по който пишеш за него личи, че момчето наистина има чувства към теб, а и ти казваш, че не си безразлична. Тогава заеби хората и бъди с него!

TraPPed
09-01-2009, 08:14
...след като момичето е сигурно че е замесен в този бизнес...е егати недорасляцъте сте които я съветвате да се събере с него.....Въртележката се завърта и ти може да се топнеш яко в неговия свят ...пък после пускай тема:Как да се измъкна... Не е егоистично да мислиш за себе си и за своето бъдеще ..... :?

Bellatrix
09-01-2009, 08:43
...след като момичето е сигурно че е замесен в този бизнес...е егати недорасляцъте сте които я съветвате да се събере с него.....Въртележката се завърта и ти може да се топнеш яко в неговия свят ...пък после пускай тема:Как да се измъкна... Не е егоистично да мислиш за себе си и за своето бъдеще ..... :?
Абсолютно съм съгласна.
Първо: тия незначителните дилърчета в един момент големите шефове ги убиват и си намират нови (след 3-4 години работа максимум).
Второ: ако не стигнат до смърт 100% ще си имат проблеми с полицията. Трето: склонни са да завличат гаджетата си и после тя ще има да щъка по комуни да се отказва от наркотиците.
Четвърто: тя като се опита да го скъса един ден ще и дойде до главата истински екшън.

Много е права да не се забърква.

LadyDi
09-01-2009, 08:49
Много е права да не се забърква.
И аз съм съгласна. Още повече, че сама си е взела решението. Пък и не си спомням да ни е искала съвет какво да прави...
Сигурно е готин, но данък обществено мнение плаща всеки.
Към авторката - боли. Ще поболи и ще мине.

anonimchetou
09-01-2009, 09:07
а ти на колко години си..

Jumbie483
09-01-2009, 09:39
Не го обичаш.
Ако го обичаше щеше да си с него без да те интересува кой какво мисли. И със сигурност щеше да му помогнеш да се измъкне от тия бизнеси с наркотици и прочие.

ifkataAa
09-01-2009, 09:53
Въпроса не е в хорското мнение, а в това, че той снабдява целия град с всякакви наркотици и всички се обръщат към него когато искат нещо такова.За "бизнесчето му" знаят от 5 годишните до възрасни и олегнали хора.Нашите също знаят какъв е и повярвайте ми, ако баща ми разбере, че имам нещо общо с него ще стане много голям филма.Постоянно си има проблеми с полицията.Преди седмица отново имаше дело срещу него.Не мога да кажа, че чувстата ми са чиста и голяма любоч, защото човек не се влюбва за 1 месец, но наистина чувствам нещо по-специално към него.И да иска не може да се отърве от всичко. в което е замесен.А и мисленето му е съвсем различно, той смята, че това което върши не е нищо нередно, съжелявам, но и да имам чувства към него просто не можем да сме заедно.В момента не съм зависима от наркотици, треви и т.н, но с такъв човек няма как да не станеш зависим .. дори да ме опреквате, аз се радвам, че събрах смелост и взех това решение, като пренебрегнах цялата болка която изпитвам, защото с цялото ми уважение ако той не иска, аз няма как да го измъкна от всичките лайна с които е забъркан и не ми се виси всеки месец по няколко пати по полиции и затвори.

sulley
09-01-2009, 10:02
Мисля,че трябва да поговориш с него за последно и да му обясниш нещата по по-човешки начин,тоест както наистина ги чувстваш,за да можете поне да се разделите с добро.Сигурна съм,че ти тежи заради това как си го отрязала,затова поправи поне това и не мисля,че ще ти струва нещо.
След това с чиста съвест можеш да се опиташ да гледаш напред и да си намериш човечец с преспективи в живота.

TraPPed
09-01-2009, 11:41
...два свята: полиция,бъркотия,дилър...ти ии какъв човек искаш да излезе от теб и каква искаш да ти е средата....правилно си решила,понякога трябва да се правят жертви в името на любовта,ама на каква цена в твоя случай....да му помогнеш да се измъкне-как пък не ...цял живот си е прекарал така ,та ти ще успееш да го измъкнеш....успех :)

ShtrudeL
09-01-2009, 11:42
Не го обичаш.
Ако го обичаше щеше да си с него без да те интересува кой какво мисли. И със сигурност щеше да му помогнеш да се измъкне от тия бизнеси с наркотици и прочие.

Това е България и това са българи. Не латино-америакнски сапунен сериал.

anonimchetou
09-01-2009, 17:34
За авторката на темата : Искам да ти кажа че не си запозната с нещата. Кичука ( Николай) не продава накротици и не е наркоман. Много си зле за да мислиш така за него. Спря да зима много отдавна а да пуши спря наскоро заради теб. А пък и не си ти причината Ивайло и Кичука да се скарат. Направи от обикновена случка в всекидневието най-голямата драма на света супер много преувеличаваш и си прекалено малка и нищо не разбираш ... (лапе опитващо се да привлече внимание) : )


П.С. : Историята си я написала супер драматично ! :-x :-x :-x :-x :-x

bog4eto
09-01-2009, 18:11
Ти на колко си?А той на колко е?
Но пък и кво..пак няма значение.Щом си има работа с таквиа неща,хора..бегай на далече и да не се косиш,че си пропуснала нещо.. :?

TheGirlNextDoor
09-01-2009, 18:19
За авторката на темата : Искам да ти кажа че не си запозната с нещата. Кичука ( Николай) не продава накротици и не е наркоман. Много си зле за да мислиш така за него. Спря да зима много отдавна а да пуши спря наскоро заради теб. А пък и не си ти причината Ивайло и Кичука да се скарат. Направи от обикновена случка в всекидневието най-голямата драма на света супер много преувеличаваш и си прекалено малка и нищо не разбираш ... (лапе опитващо се да привлече внимание) : )


П.С. : Историята си я написала супер драматично ! :-x :-x :-x :-x :-x

а ти от къде се взе..?

историята все повече започва да ми прилича на филм :lol:

balon4eee
09-01-2009, 18:27
Осъзнай се .

m0n4yyy
09-01-2009, 18:44
Не го обичаш.
Ако го обичаше щеше да си с него без да те интересува кой какво мисли. И със сигурност щеше да му помогнеш да се измъкне от тия бизнеси с наркотици и прочие.

Първо: от този бизнес не се излиза лесно, да не кажа голяма приказка ама е дори и невъзможно.
Второ: евала и казвам, че е едно от малкото момичета, които имат акъл в главата и не се забъркват в глупости в " ИМЕТО НА ЛЮБОВТА" !

Правилно е направила, че е приключила контакта си с това момче, защото можеше да стане много зле. Евала и казвам. =D> =D> =D> =D> =D>

anonimchetou
09-01-2009, 18:59
За авторката на темата : Искам да ти кажа че не си запозната с нещата. Кичука ( Николай) не продава накротици и не е наркоман. Много си зле за да мислиш така за него. Спря да зима много отдавна а да пуши спря наскоро заради теб. А пък и не си ти причината Ивайло и Кичука да се скарат. Направи от обикновена случка в всекидневието най-голямата драма на света супер много преувеличаваш и си прекалено малка и нищо не разбираш ... (лапе опитващо се да привлече внимание) : )


П.С. : Историята си я написала супер драматично ! :-x :-x :-x :-x :-x

а ти от къде се взе..?

историята все повече започва да ми прилича на филм :lol:


Авторката разказва за две момчета които са били приятели и двамата са я харесвали но тя обичала само един от двамата а аз съм сестра на другото момче което е с 7 години по голям от нея и дето не го харесвала. Така че не ми задавай въпроса от къде съм се взела щот съм наясно с тая история. Тя казва че те са живеели заедно ами предния ми коментар го писа именно момчето в което живееха заедно - приятеля ми.. който е напълно наясно защото те и двамата му разказвали за случката която тук е мноого преувеличена !!!

TheGirlNextDoor
09-01-2009, 19:07
е не ми се карай де..просто ми стана странно.. :-o
големи драми..наистина : ))

fc
09-01-2009, 19:16
Вкарваш си много филми! Спри тревата.

metaxa
09-01-2009, 19:28
Струва ми се, че авторката е на 13 или 14. Ако е така, егати филмите, човек...Не познавам момчето, но за бивш наркоман не съм чувала. Може наистина да се е променил знам ли и все пак ти очаквала ли си да си с него или просто го харесваше? На колко сте двамата

anonimchetou
09-01-2009, 19:42
е не ми се карай де..просто ми стана странно.. :-o
големи драми..наистина : ))



Не ти се карам просто съм супер наясно с нещата а тя тук от мухата е направила слон.. Лично на мен са ми я разказвали историята и брат ми ми е разказвал и въпросното момче което тя обича но няма да е с него ми е разказвало.. : ) Аз неска като я видях тая тема напрао се потресах супер много.. кви раоти , кви 5 леа..

anonimchetou
09-01-2009, 19:46
авторката е набор 95 до колкото знам аз : )

ifkataAa
09-01-2009, 20:20
[quote="anonimchetou"]За авторката на темата : Искам да ти кажа че не си запозната с нещата. Кичука ( Николай) не продава накротици и не е наркоман.

Всъщност момчето, за което става въпрос се казва Виктор и мисля, че бъркаш тази история с друга ситуация :)

anonimchetou
09-01-2009, 20:32
Така казваш че са били двама много добри приятели и са живели кажи речи на едно място- точно като брат ми и Николай (кичука). Единия не си го била харесала пък и бил 7 години по- голям от теб - брат ми е точно 7 години по голям от теб миличка и ми беше казал че ти не си го била харесала.Доста съвпадения а ? Нека продължа..Те едва ли не са се скарали заради теб.. хмм странно защо брат ми и въпросното друго момче наистина вече не излизат заедно (макар че според мен не си заслужаваше..) "Преди седмица отново имаше дело срещу него." Дело ли.. ? Та брат мии и николай преди седмица ги викаха районото ... ах колко съвпадения..и още колко и колко.. и да не забравяме че се казваш по същия начин.. странно нали..

ifkataAa
09-01-2009, 20:49
Незнам, мисли каквото искаш.делото беше само срещу Виктор, не срещу двамата. :)

anonimchetou
09-01-2009, 20:57
хаха ок ня се занимаам с лапешките ти истории :) само ще ти кажа че е от ясно по ясно че говорим за едно и също.. прочети си пак историята моето момиче ти разбираш ли че аз чета и чета нещо което вече знам а ти ми говориш за съвпадение.. ебах аз тва съвпадение чесно.. Живей си в твоя измислен свят .. нямаш мяссто тука щото вече знаеш че за теб на кура не ми пука.. ай поздрав.. ха поне песента става за разлика от теб : ) Живи и здрави : )

metaxa
09-01-2009, 21:19
Ти си 95 и имаш такива проблеми............... лол

LadyDi
09-01-2009, 21:20
Трябва да дадете bTV под съд. С тия сериали напълно обърка психиката на децата...

anonimchetou
09-01-2009, 21:24
Трябва да дадете bTV под съд. С тия сериали напълно обърка психиката на децата...

ако става въпрос мен изобщо не ме вълнуват тея лапешки истории... Моята психика си е наред : )