PDA

View Full Version : Ескапел :)



loveme
08-31-2009, 23:14
Здравейте на всички :) мисля че точно тук е мястото (може и да греша) за тази тема. На скоро попаднах на рекламно листче на продукта "Ескапел", прочетох всичко от -до. Всеки нов ред започваше с " до 72 часа.." пишеше самоз а приложението и за наина на използване на хапчето, замислих се колко млади девойчета има, които бе зда обурнат внимане на това гълтат Ескапел като бонбонки.. стана ми доста тревижно за това, че никъде във тая брошурка не се поменваше за нежеланите реакции, за вредата,за уврежданията, които може да поучиш при приемане на повече от 2-3 хапчета на седмица...
Молбата ми към мимчетата, които ще пият Ескапел е пиите само когато наистина сте оплескали нещата спартниора си :)
Благодаря :P

l0lz
08-31-2009, 23:38
Здравейте на всички :) мисля че точно тук е мястото (може и да греша) за тази тема. На скоро попаднах на рекламно листче на продукта "Ескапел", прочетох всичко от -до. Всеки нов ред започваше с " до 72 часа.." пишеше самоз а приложението и за наина (wtf?) на използване на хапчето, замислих се колко млади девойчета има, които бе зда обурнат внимане на това гълтат Ескапел като бонбонки.. стана ми доста тревижно за това, че никъде във тая брошурка не се поменваше за нежеланите реакции, за вредата,за уврежданията, които може да поучиш при приемане на повече от 2-3 хапчета на седмица...
Молбата ми към мимчетата, които ще пият Ескапел е пиите само когато наистина сте оплескали нещата спартниора (първо си го написала слято и второ, е партньора си) си :)
Благодаря :P

И като цяло..

Fail

BlueFace
08-31-2009, 23:40
Да живеят правописа и безразборният секс :grin: :grin:

thespark
09-01-2009, 00:30
правете секс , а не деца

SummerRain
09-01-2009, 06:50
И на мен ми стана доста тревожно като видях правописа ти....
И ето нещо от брошурата: Ескапеле се прилага само в спешни случаи и не се използва като редовен метод за контрацепция. Ако приемете Ескапеле повече от веднъж между две менструации, много вероятно е да настъпи нарушение на менструалния цикъл.
Какъв е проблемът? Ясно е, че това е хапче, което се използва в краен случай. В листовката трябва да бъдат обяснени всички неща, свъзрани с приема на хапчето. Не може да се повтаря през ред " Ескапел е изключително вреден" и нищо повече.

Dollystar
09-01-2009, 06:54
Леле тая реклама като я вида и майка ми веднага: Гледай внимателно, трябва да го знаеш това! :D :D

ItalianMafia
09-01-2009, 08:10
правете секс , а не деца
!!!

SpOrTs_GiRl
09-01-2009, 08:15
Ох амиии ... техен си проблем като не обръщат внимание на листовката, бе моме :-o ... Ние не можем да ги накараме, нали така? Само те си патят от това, аз лично наизуст я знаех, пазя си я даже.. А бе да не ти се налагат такива неща......

vde
09-01-2009, 09:29
С правилна конрацепция - презервативи и/или противозачатъчни, няма да има нужда да се тровите с това хапче.

u3BaH3eMeH
09-01-2009, 09:53
само да ти кажа, че Ескапел-а не вреди, а провожда спермата до пикочния мехур и ти го изпикаваш :)

SummerRain
09-01-2009, 09:55
само да ти кажа, че Ескапел-а не вреди, а провожда спермата до пикочния мехур и ти го изпикаваш :)
Ъ, кво рече??? :lol: :lol: :lol:

u3BaH3eMeH
09-01-2009, 09:57
така знам аз ... пък :D :D :D не съм пил, че да знам :D :D

vde
09-01-2009, 09:59
@Извънземния

http://www.escapelle.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=7

прочети най-долния абзац, самия сайт на лекраството ти казва, че не е препоръчително да се пие постоянно!

И ако не си чувал приказката всяко едно нещо в прекомерни дози е отровно.

SummerRain
09-01-2009, 10:00
така знам аз ... пък :D :D :D не съм пил, че да знам :D :D
Ми пийни си, то ще го изпишкаш... :D (А в мен имаше минимална надежда, че се майтапиш.)

Bloodyroots
09-02-2009, 16:15
То на листовката си пише да се използва най-много 2 пъти на година ако има кой да чете така че ако някои пострада ще разбере че пурво тряя да дорасне , за да чете и след това да прави секс с капути от 20 ст. или без тях .