PDA

View Full Version : Наранено, мъжко его



Duff
09-01-2009, 07:57
Казват, че човек който повтаря стари грешки е глупак...е значи аз съм голяма глупачка! :?

Съвсем наскоро се запознахме покрай общи приятели. Много е готин! Толкова е забавен, чаровен...че даже в много му идва. Всичко точно, смс-си до късни вечери, разговори...той влюбен, аз двойно по-влюбена. :-) Дойде и деня, в който ме покани да излезнем. Излезнахме, много добре си прекарахме..смяхме се, говорихме си :) Накрая решихме да се пребираме...той паркира пред нас и останахме в колата да си говорим още малко. Иииии на довиждане той тръгна да ме целува...тук вече нещата се обръщат наопаки! :( Незнам какво ми стана, нямам обяснение защо го направих...дръпнах се най-рязко от него, не му позволих да ме целуне....станах и си тръгнах. :shock: Знам, знам не ми казвайте! Не мога да обесня защо го направих..действах импулсивно, без да мисля. Все едно се изплаших от нещо, все едно нещо ме изтласка на далеч от него..ох, незнам. :(
Прибрах се в нас и веднага получих смс от него "всичко наред ли е?". И се почнаха едни смс-си...той ми обясни, че се е бил почуствал ужасно неудобно и глупаво когато съм го отблъснала...мислел си, че го харесвам..не понасял себе си, защото сякаш е искал да ме целуне на сила, а той не е бил с такива намерения.....и т.н. Аз не вярвах, че ще го приеме толкова навтре и толкова ще нараня егото му, но явно не съм познала. Извини ми се за постъпката му (въпреки, че той не беше виновен за нищо), изрично ми каза, че повече няма дори да се опитва да има повече целувки...и че си оставаме само приятели :( "То е ясно, че ти просто не ме харесваш. Надявам се поне да намериш момче, което да заслужи целувката ти" :( И му обеснявах, и му се оправдавах, че не съм го направила нарочно, ама не и НЕ! :(

Преди време повторих същата грешка с едно бившо гадже. Тръгна той да ме целува, а аз се дръпнах но поне оня ме разбра и връзката ни траеше 4 месеца. От тогава знам колко е лошо нараненото, мъжко достойнство и вижте ме сега....пак същата грешка повтарям! :(

Кажете ми какво да направя?! Толкова ли лошо постъпих спрямо него и нормална ли е толкова остра реакция от негова страна?!

fire_cat
09-01-2009, 08:02
Ако наистина те харесва би трябвало да ти прости. Ясно е, че може доста да си го обидила. Кажи му, че го харесваш много и се извиняваш, че си действала така импулсивно и се надяваш да ти даде още един шанс. Ако не приеме отново извинението ти - дай му малко време.

valdesbg
09-01-2009, 08:03
Абсолютно нормална реакция от негова страна. Даже пак меко е постъпил. Постави се на негово място. И да гадно сипостъпила - цял ден сте си прекарали хубаво, ясно е зщао сте излезли и накрая се подразбира какво ще следва... :) Е съгласи се че си се изс*ала на метеното.

dimitar_ak
09-01-2009, 08:11
Не е задължително да се целунете на първа среща, но има и по елегантни начини да отложиш целувката. Ако наистина си се дръпнала рязко вината е в теб

Duff
09-01-2009, 08:13
Е т'ва е да се закопаеш сам.... :(

TraPPed
09-01-2009, 08:17
Мисля че ако го убедиш да се видите и ти поемеш инициативата за целувка....едва ли ще се дръпне той....

mrtn
09-01-2009, 08:54
Наистинаси постъпила много тъпо с момчето, щом и ти го харесваш няма от какво да се страхуваш, държи се чудесно с теб, какво повече искаш..? И не мисля, че той всичко трябва да прави вземи сега нещата в свои ръце. Той е направил нужното, сега си ти наред. Излезте и си изяснете ситуацията, в която си го поставила. :)

Rhype
09-01-2009, 09:02
Малко от малко мисли.То това една невинна целувка да му дадеш не е кой знае какво (няма да си завирате езиците)И като не си го целунала ,той си е помислил ,че искаш да бъдете просто приятели (нищо повече) :-o

LadyDi
09-01-2009, 09:03
Малко от малко мисли.То това една невинна целувка да му дадеш не е кой знае какво (няма да си завирате езиците)И като не си го целунала ,той си е помислил ,че искаш да бъдете просто приятели (нищо повече) :-o
Ааа, малка невинна целувка! Ти от къде знаеш? Може да е искал да й оближе сливиците. :lol:

valdesbg
09-01-2009, 09:08
А може и да е бил извънземен и да иска да и вземе проба от стомашните сокове!
Не е шега работа това!

:D

Duff
09-01-2009, 09:16
Mnogo me e qd...boje gospodi! Kak moje da sum takava, neznam! :(

rozovsluncho
09-01-2009, 09:18
Просто излезте пак и го целуни,щом казваш,че е влюбен всичко ще се оправи.. :)

LadyDi
09-01-2009, 09:19
Mnogo me e qd...boje gospodi! Kak moje da sum takava, neznam! :(
Ми добре де, обади му се, покани го да излезете и му се метни на врата. Бас хващам, че ако не друго, поне ще го изненадаш :)

mrtn
09-01-2009, 09:20
Ми кажи му, че го харесваш и излезте,ама едва ли ще те целуне.

LadyDi
09-01-2009, 09:24
Ми кажи му, че го харесваш и излезте,ама едва ли ще те целуне.
Ама що трябва да чака той да я целува. Като е избягала предния път, сега тя ще целува.

mrtn
09-01-2009, 09:26
Ми кажи му, че го харесваш и излезте,ама едва ли ще те целуне.
Ама що трябва да чака той да я целува. Като е избягала предния път, сега тя ще целува.
Не, нямам това в предвид. Тя си е забъркала супата, тя ще я сърба :) Ако иска да си изяснят работите и да са заедно ще го направи!