PDA

View Full Version : Наистина малък пенис...



BunnyD
09-01-2009, 08:08
Здравейте :) Дълго време четях във форума теми за размера на пениса, ебавки, подигравки (признавам-и аз съм се смяла с глас на подмятания за размери)...Та така де да започнем от тука-аз съм момиче на почти 19, имала съм какви ли не партньори в секса, но такова нещо не ми се беше случвало и не ми дава мира, за това искам да го споделя някъде...
Ще гледам на кратко-легнах си с едно момче ... поех инициативата в мои ръце (понеже беше притеснителен) и реших да съм от горе...Тогава в тъмното с ръка започнах да търся (мисля че ТЪРСЯ е точната дума) пениса му и тогава...грозната истина ме плясна по лицето-беше му страшно малък...не просто малък (от порядъка на 12-14 см примерно), а ужасно малък по дяволите!!!И аз скочих като ужилена и излязох на терасата да пуша и поговорих с него и ужаса за мене беше, че той не осъзнава, че това е проблем...Казах му да се посъветва с лекар, знам ли и аз какво...Но той сякаш не приемаше, че това е проблем.И така...
На вас може да ви се струва глупаво, но този случай ме остави без думи, защото само бях чела за подобни неща, не вярвах , че ще попадна на момче с такъв проблем (А И НЕ ВЯРВАХ, ЧЕ МОМЧЕ С ТАКЪВ ПРОБЛЕМ ЩЕ СЕ ОСТАВИ НЕЩАТА ДА СТИГНАТ ДО СЕКС)..
Та за да не бъде само като изповед...Момичета, вие как бихте реагирали?И смятате ли, че съм реагирала грубо като скочих и се обляках и след това открито си му го казах, че има подобен проблем?
Мерси предварително :) Никой не е длъжен да пише...просто ако искате да споделите мнение-заповядайте :)

acer666
09-01-2009, 08:14
А той на колко години е? :D

BunnyD
09-01-2009, 08:20
на 21 :)

SpOrTs_GiRl
09-01-2009, 08:21
Хм.. какво бих направила?! .. о.О Първо, никога не бих си легнала със случаен. (Нееее, няма да пояснявам защо, може ли?! ) Второ, ако изобщо се стигне до секс с някого, значи.. той би означавал много за мен и определено не би ме интересувало колко му е голям члена. След като не е проблем за него, защо да е проблем за мен? То си е до ген, не можеш да го промениш, чувала съм какви ли не неща.. Все едно грамааааадните пениси не са аномалия? Както има големи и средни, така има и малки ... та и мънички.

TraPPed
09-01-2009, 08:24
Ами да се посъветва с лекар не бих му казала....защото няма как това да се оправи...а той че не го приема за проблем,че то и жените с мн малки гърди също не го приемат за проблем....все едно на тях да им кажеш посъветвай се с лекар.......ама ти мн яко си реагирала :-D

BunnyD
09-01-2009, 08:28
за мацката, дето прави опити да ме упреква, че си лягам с всеки-с него сме приятели от година...и последния месец започнахме да се държим като повече от приятели...но няма смисъл да давам обяснения...а и още нещо - НЕ ГОВОРИМ ЗА "МАЛКА ПИШКА" , МАМКА МУ...А ЗА ПЕНИС ОТ ПОРЯДЪКА НА...ЕМИ ПРОСТО СИ ПОГЛЕДНИ ПРЪСТА НА РЪКАТА!ТИ КАКЪВ ПОЛОВ ЖИВОТ ЩЕ ВОДИШ С ТАКЪВ ЧОВЕК, А?!

SummerRain
09-01-2009, 08:32
Да, реагирала си грубо и неадекватно. Ти за единия пенис ли си с него? И смяташ, че не заслужава да прави секс, защото е с малък пенис. А ако на теб някой ти каже, че не иска да правите секс, защото имаш малки гърди и избяга? Гадно е, плоско е, показва цялата ти простотия. Аз съм висока 1.57. А някой ми е казал да отида на лекар, щото виждаш ли, той не може да е с толкова ниска, а му се е видял тесен светът. Аман от курви и криворазбрани ценности...

LilShorty
09-01-2009, 08:32
Има ги и такива, к'во се чудиш. :)

SpOrTs_GiRl
09-01-2009, 08:32
Това имах в предвид, ако се стигне дотам, значи изобщо няма да съм с него, заради половия живот. :) И никак не те упреквам .. В темата си попитала "Какво бихте направили .. ?" .. Отговорих за себе си, споко мацка. :) .. Ииии да, окей, признавам, че би било кофти и не знам точно как бих реагирала.. ноооо горе изразих мнението си. :)

BunnyD
09-01-2009, 08:40
Да, реагирала си грубо и неадекватно. Ти за единия пенис ли си с него? И смяташ, че не заслужава да прави секс, защото е с малък пенис. А ако на теб някой ти каже, че не иска да правите секс, защото имаш малки гърди и избяга? Гадно е, плоско е, показва цялата ти простотия. Аз съм висока 1.57. А някой ми е казал да отида на лекар, щото виждаш ли, той не може да е с толкова ниска, а му се е видял тесен светът. Аман от к**ви и криворазбрани ценности...
ВИЖ КВО СКЪПИ ИЛИ СКЪПА...ЗЕМИ ПОМИСЛИ МАЛКО С ТАЗИ ГЛАВИЦА, ВМЕСТО ДА ФЪРЛЯШ НАЛЯВО НАДЯСНО ОПРЕДЕЛЕНИЯ КАТО К**ВА...НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ПРАВИ СЕКС ЗАЩОТО Е С МАЛЪК, А ЧЕ ЧИСТО ФИЗИЧЕСКО НЕ Е ВЪЗМОЖНО!!!!!!!!!!!!!
ЗА ХИЛЯДЕН ПЪТ ЛИ ДА КАЗВАМ, ЧЕ ТОВА НЕ Е НЯКАКЪВ КАПРИЗ ОТ МОЯ СТРАНА!!!!!!!ДА БЕШЕ 11 САНТИМА НЯМАШЕ НИЩО ДА КАЖА, НО ТУКА ГОВОРИМ ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ Е НОРМАЛНО...ТОЙ ДОРИ ЕРЕКЦИЯ НЯМА...ТОВА Е НЕДОРАЗВИТ ПЕНИС ЗА БОГА

SummerRain
09-01-2009, 08:43
Да, реагирала си грубо и неадекватно. Ти за единия пенис ли си с него? И смяташ, че не заслужава да прави секс, защото е с малък пенис. А ако на теб някой ти каже, че не иска да правите секс, защото имаш малки гърди и избяга? Гадно е, плоско е, показва цялата ти простотия. Аз съм висока 1.57. А някой ми е казал да отида на лекар, щото виждаш ли, той не може да е с толкова ниска, а му се е видял тесен светът. Аман от к**ви и криворазбрани ценности...
ВИЖ КВО СКЪПИ ИЛИ СКЪПА...ЗЕМИ ПОМИСЛИ МАЛКО С ТАЗИ ГЛАВИЦА, ВМЕСТО ДА ФЪРЛЯШ НАЛЯВО НАДЯСНО ОПРЕДЕЛЕНИЯ КАТО К**ВА...НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ПРАВИ СЕКС ЗАЩОТО Е С МАЛЪК, А ЧЕ ЧИСТО ФИЗИЧЕСКО НЕ Е ВЪЗМОЖНО!!!!!!!!!!!!!
ЗА ХИЛЯДЕН ПЪТ ЛИ ДА КАЗВАМ, ЧЕ ТОВА НЕ Е НЯКАКЪВ КАПРИЗ ОТ МОЯ СТРАНА!!!!!!!ДА БЕШЕ 11 САНТИМА НЯМАШЕ НИЩО ДА КАЖА, НО ТУКА ГОВОРИМ ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ Е НОРМАЛНО...ТОЙ ДОРИ ЕРЕКЦИЯ НЯМА...ТОВА Е НЕДОРАЗВИТ ПЕНИС ЗА БОГА
А ти що не помисли с твойта главица преди да реагираш толкова умно?

BunnyD
09-01-2009, 08:43
За последния ми коментар-извинявай, не видях , че си момиче...и няма смисъл да сравняваш случая с малки цици примерно, щото с циците си не праиш секс ;) капиш

BunnyD
09-01-2009, 08:44
Да, реагирала си грубо и неадекватно. Ти за единия пенис ли си с него? И смяташ, че не заслужава да прави секс, защото е с малък пенис. А ако на теб някой ти каже, че не иска да правите секс, защото имаш малки гърди и избяга? Гадно е, плоско е, показва цялата ти простотия. Аз съм висока 1.57. А някой ми е казал да отида на лекар, щото виждаш ли, той не може да е с толкова ниска, а му се е видял тесен светът. Аман от к**ви и криворазбрани ценности...
ВИЖ КВО СКЪПИ ИЛИ СКЪПА...ЗЕМИ ПОМИСЛИ МАЛКО С ТАЗИ ГЛАВИЦА, ВМЕСТО ДА ФЪРЛЯШ НАЛЯВО НАДЯСНО ОПРЕДЕЛЕНИЯ КАТО К**ВА...НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ПРАВИ СЕКС ЗАЩОТО Е С МАЛЪК, А ЧЕ ЧИСТО ФИЗИЧЕСКО НЕ Е ВЪЗМОЖНО!!!!!!!!!!!!!
ЗА ХИЛЯДЕН ПЪТ ЛИ ДА КАЗВАМ, ЧЕ ТОВА НЕ Е НЯКАКЪВ КАПРИЗ ОТ МОЯ СТРАНА!!!!!!!ДА БЕШЕ 11 САНТИМА НЯМАШЕ НИЩО ДА КАЖА, НО ТУКА ГОВОРИМ ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ Е НОРМАЛНО...ТОЙ ДОРИ ЕРЕКЦИЯ НЯМА...ТОВА Е НЕДОРАЗВИТ ПЕНИС ЗА БОГА
А ти що не помисли с твойта главица преди да реагираш толкова умно?
Айде сега ще се нападаме ли?!Ако тва искаш-няма проблем...
Иначе-говорих дълго време с момчето и естествено , че му се извиних за реакцията си...

monincetyyy
09-01-2009, 09:02
Абе на думи мн лесно.. Всеки говори ее ся ти щом имаш чувства няа ти пука колко е голям бля бля бля... Ама съм 100% сигурна че голяма част от тея хора ще реагират остро, както и авторката на темата. Разбирам че ти е тъпо ии добре си напраевила че сте поговорили а не си изчезнала направо.. Честно казано не знам аз как бих реагирала ноо определено с недоразвит пенис не ми е ясно как ще се прави секс.. ПЪЛНОЦЕНЕН!

BunnyD
09-01-2009, 09:07
А, те тва е monincetyyy ;-) Аз примерно искам един ден да създам семейство, да имам деца...Как ще стане?!Не ми ги пробутвайте тея за обичта и т.н. , щото ако ви се случи друга песен ще запеете

Macallan
09-01-2009, 09:12
а той пича правил ли го е с друга? ... и колкото и да му е малък си постъпила като селска селянка...

vde
09-01-2009, 09:15
Мило момиче BunnyD, явно за теб размера има значение това обаче не е повод да го правиш на проблем, не това НЕ Е проблем, първо на първо съм убеден, че нямаш никаква идея колко са 14см и че това е що годе средната статистическа големина в световен мащаб.
Щом за теб 14 сантиметра са малко, отиваш в най близкия сексшоп и си купуваш един пожарогасител (референция към един виц) (http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=509679#p509679), който да те задоволява или за да да бъда малко по мил, си намери някой друг мъж, но не се подигравай.

Препоръчвам ти да се извиниш на момъка.

И за да бъда безкрайно тривиален, за да си се съгласила да спиш с него значи ти е харесал с нещо, така че не се си в правото да се оплакваш и подиграваш!

BunnyD
09-01-2009, 09:16
а той пича правил ли го е с друга? ... и колкото и да му е малък си постъпила като селска селянка...
:lol: :lol: :lol: това, че поговорих с него като човек, а можех да стана и да си замина смеейки се ли е селското?
А на въпроса-не го е правил, защото не може!Тва е пенис колкото на малко дете...разбираш ли?Нямам намерение да се заяждам с тебе, просто искам да разбереш, че не говоря за няква простотия, а за проблем...Този мъж или момче (както искаш) никога няма да може да води нормален полов живот ...жалко но е така...

BunnyD
09-01-2009, 09:18
Мило момиче BunnyD, явно за теб размера има значение това обаче не е повод да го правиш на проблем, не това НЕ Е проблем, първо на първо съм убеден, че нямаш и на идея колко са 14см и че това е що годе средната статистическа големина в всетовен мащаб.
Това, че на теб 14 сантиметра са ти малко, отива в най близкия сексшоп и си копуваш един пожарогасител, който да те задоволява или за да да бъда малко по мил, си намери някой друг, но не се подигравай.

Препоръчвам ти да се извиниш на момъка.

И за да бъда безкрайно тривиален, за да си се съгласила да спиш с него значи ти е харесал с нещо, така че не се си в правото да се оплакваш и подиграваш!

Мило момче или момиче, пришки на пръстите хванах да ви обяснявам на вас....Вие не четете ли?!Тука не говорим за 14 см нито за 10...говорим за медицински проблем...И МОЛЯ ВИ, НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙТЕ

vde
09-01-2009, 09:23
Ни най-малко не се заяждам, можеш да бъдеш сигурна в това. Ако реша да се заяждам ставам много хаплив и си личо от всяка дума!

Както казах щом размера за теб има значение, си намери друг, който да те задоволява като размер.

п.п.

Медицински проблем е ако му е крив като спирала, ако не му става по някаква причина, или ако е колкото фалангата на пръста ти. Всичко друго не влиза в категорията проблем.

Macallan
09-01-2009, 09:24
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)

revolver
09-01-2009, 09:25
Mom4e sam i da kaja 4e momi4eto si postapilo normalno! Vie drugite,taka govorite a ako vi se slu4i?Bahti, pro4etoh onova vij si prasta i 6te preceni6 kolko mu e golqm i vse ne moga da si predstavia :shock: ,taka de ne sam pedal,no ina4e tozi triabva da si nameri momi4e koiato da e niska(na rast) s niski standarti i da niama drug izbor :D :D !

BunnyD
09-01-2009, 09:27
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

JUSTDNB
09-01-2009, 09:28
Много неприятно,че момчето е на години,а не осъзнава проблема. хаха Напълно правилно си постъпила и аз това щях да направя сигурно..ако кажеш нещата направо е по-лесно,макар че той пак не е схванал.Накратко не виждам теб какво те касае,след като по думите ти си вадя извод,че не ти е много на сърце човека - негов проблем.

darkfury
09-01-2009, 09:29
толкова се е притеснил че повечето кръв е отишла в голямата my глава,вместо в малката
:D

SummerRain
09-01-2009, 09:34
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

А може би проблемът е бил, че не е могъл да получи ерекция по някаква причина. Доказано е, че колкото и разлика да има в големините на пенисите в отпуснато състояние, то при ерекция стават почти еднакви.

BunnyD
09-01-2009, 09:34
Много неприятно,че момчето е на години,а не осъзнава проблема. хаха Напълно правилно си постъпила и аз това щях да направя сигурно..ако кажеш нещата направо е по-лесно,макар че той пак не е схванал.Накратко не виждам теб какво те касае,след като по думите ти си вадя извод,че не ти е много на сърце човека - негов проблем.
Ми идеята ми беше да разкажа какво ми се е случило и че тея проблеми и аномалии не ги има само в УИКИПЕДИЯ , а има хора с такъв проблем, което е ужасно...И момчета-спрете да си мерите членовете-благодарете се на какъвто и да е... :)

golqmumnik
09-01-2009, 09:35
Е защо не почака дза еректира,а направо си сде махнала?Мъжете не са роботи да се възбуждат моментално.

BunnyD
09-01-2009, 09:36
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

А може би проблемът е бил, че не е могъл да получи ерекция по някаква причина. Доказано е, че колкото и разлика да има в големините на пенисите в отпуснато състояние, то при ерекция стават почти еднакви.
Прочети малко по-внимателно и ще видиш, че говоря за нещо различно от нееректирал малък пенис :) мерси

SummerRain
09-01-2009, 09:38
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

А може би проблемът е бил, че не е могъл да получи ерекция по някаква причина. Доказано е, че колкото и разлика да има в големините на пенисите в отпуснато състояние, то при ерекция стават почти еднакви.
Прочети малко по-внимателно и ще видиш, че говоря за нещо различно от нееректирал малък пенис :) мерси
Колкото и да чета не виждам за какво толкова по-различно говориш...

JUSTDNB
09-01-2009, 09:38
Баси,сигурно е адски досадно да повтаряш едно и също нещо по хиляда пъти 8-)

revolver
09-01-2009, 09:39
толкова се е притеснил че повечето кръв е отишла в голямата my глава,вместо в малката
:D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

No 4e pri erekcia se izravniavat ne e viarno,tfa ozna4ava 4e mu do kaza otzad navatre :D !

BunnyD
09-01-2009, 09:39
Баси,сигурно е адски досадно да повтаряш едно и също нещо по хиляда пъти 8-)
Ужасно е :( Помогни ми....

BunnyD
09-01-2009, 09:41
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

А може би проблемът е бил, че не е могъл да получи ерекция по някаква причина. Доказано е, че колкото и разлика да има в големините на пенисите в отпуснато състояние, то при ерекция стават почти еднакви.
Прочети малко по-внимателно и ще видиш, че говоря за нещо различно от нееректирал малък пенис :) мерси
Колкото и да чета не виждам за какво толкова по-различно говориш...

Приятелю (момче си нали :) сори ако се бъркам) ...Айде сега си представи, че безименния ти пръст е твоя пенис, при това мек :) Ако си момиче пак не пречи да си го представиш :) и не говоря само за дължина а и за дебелина

revolver
09-01-2009, 09:42
да не би да има проблем с ерекцията :-o от притеснение или не знам си какво да не го е надървил до край. Твърд ли беше като го пипна? 8-)
Не...беше страшно мек и ... даже като си помисля ми става гадно...почувствах се като някой педофил баси...все едно да пипнеш пишлето на малкия си братовчед... (примера беше гнусен ама ...)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Tazi tema e dosta interesna,obsajdane penisa na nekav ! :grin:

4oveka ima problem 6to si reagirala taka,pone izvinili se sled tova?

JUSTDNB
09-01-2009, 09:43
Баси,сигурно е адски досадно да повтаряш едно и също нещо по хиляда пъти 8-)
Ужасно е :( Помогни ми....

Ми не,не мога - смисъл аз разбирам кво имаш впредвид,защото си го представям хаха и знам как бих реагирала,гадно е,кофти е,но е факт,а другите като не могат да разберат - незнам.Който казва,че си реагирала "селски"и тн. - пхахаххаххахх няма начин,айде няма dа се бъркам 8-) :lol:

DARGON
09-01-2009, 09:43
Ако се обичате .. какъв е проблема че е с малък .. :grin:

u3BaH3eMeH
09-01-2009, 09:45
поне му се извини ... :)

BunnyD
09-01-2009, 09:45
ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА МОЛЯ ВИ.... :!: :!: :!: :!:

revolver
09-01-2009, 09:46
Баси,сигурно е адски досадно да повтаряш едно и също нещо по хиляда пъти 8-)
Ужасно е :( Помогни ми....

Ми не,не мога - смисъл аз разбирам кво имаш впредвид,защото си го представям хаха и знам как бих реагирала,гадно е,кофти е,но е факт,а другите като не могат да разберат - незнам.Който казва,че си реагирала "селски"и тн. - пхахаххаххахх няма начин,айде няма dа се бъркам 8-) :lol:

Кой е казал че е реагирала селски но все пак колкото пръста,мамка му този чожек има ли сексуален живот!

BunnyD
09-01-2009, 09:46
поне му се извини ... :)
Господи.....НАПРАВИЛА СЪМ ГО!НАПИСАХ ГО ВЕЧЕ НА ЕДИН ДВАМА...

Ico_
09-01-2009, 09:47
Абе много сте интересни, като запишете за любов...Секса с човек, когото обичаш е супер..., но когато е кофти...си е просто кофти секс.Секса в една връзка е доста важен.Не можеш да го замениш с нещо друго.

MiglenaK
09-01-2009, 09:51
Ico_ напълно съм съгласна. Не си представям каква ще е тая връзка без секс.

BunnyD според мен нормално си реагирала, то как да реагираш по друг начин. Лошо за него е, че май него приема като проблем.

revolver
09-01-2009, 09:51
Последно запитване освен този физически проблем момчето има ли някакъв друг и защо въобще обсаждаме това?

BunnyD
09-01-2009, 09:51
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!!

BunnyD
09-01-2009, 09:54
Последно запитване освен този физически проблем момчето има ли някакъв друг и защо въобще обсаждаме това?
Не, няма... (поне не физически)
Никой не кара никого да обсъжда дадено нещо, нали?!Не съм те накарала с пистолет опрян в гърба да ми пишеш в темата налИ :)

krasivia
09-01-2009, 09:57
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!! първо мисли за последствията :smt033

BunnyD
09-01-2009, 09:58
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!! първо мисли за последствията :smt033
йес бе :grin: колко си мъдър...

Dollystar
09-01-2009, 10:00
Бих се притеснила може би повече от него

JUSTDNB
09-01-2009, 10:02
:lol: :lol: :lol:

monincetyyy
09-01-2009, 10:05
хаха.. милото момче.. само като написа сравнението с .. нали на малкия братовчед и изпаднах в ужас... :?

Wildchildd
09-01-2009, 10:07
Ми явно проблем има...друго освен да му кажеш да отиде на доктор няма,но ти това си го направила...сега от него зависи, дано разбере, че проблем наистина има. Друго не мога да ти кажа...явно и никой в тоя форум не може, защото 80 процента от постовете в темата са откровенно малоумни.

BunnyD
09-01-2009, 10:10
Ми явно проблем има...друго освен да му кажеш да отиде на доктор няма,но ти това си го направила...сега от него зависи, дано разбере, че проблем наистина има. Друго не мога да ти кажа...явно и никой в тоя форум не може, защото 80 процента от постовете в темата са откровенно малоумни.
Да за лекаря е така...но той не желае, защото според него проблем нямало...Предложих му да поговори и с специалист-психотерапевт...защото виждам, че той го осъзнава дълбоко в себе си, просто не иска да го приеме...

krasivia
09-01-2009, 10:11
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!! първо мисли за последствията :smt033
йес бе :grin: колко си мъдър... ЕМИ ТЪПА КИФЛО ТЕМАТА ТИ Е ПРЕКАЛЕНО ПРОСТА , А КАКВАТО И ТЕМЕТА ТАКИВА И МНЕНИЯТА :-x

MiglenaK
09-01-2009, 10:12
Ще разбере, като избягат още няколко мацки с писъци :D Т`ва в кръга на шегата. Много лошо, че не го приема. Пробвай пак да говориш с него.

BunnyD
09-01-2009, 10:15
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!! първо мисли за последствията :smt033
йес бе :grin: колко си мъдър... ЕМИ ТЪПА КИФЛО ТЕМАТА ТИ Е ПРЕКАЛЕНО ПРОСТА , А КАКВАТО И ТЕМЕТА ТАКИВА И МНЕНИЯТА :-x
Тъпа кифло ли каза?! Да, изключително ми е проста темата!!!!УЖАСНО МИ Е ПРОСТА ТЕМАТА КАТО СПОДЕЛИХ НЕЩО ОТ РЕАЛНИЯ ЖИВОТ...МОЖЕ БИ ТРЯБВАШЕ ДА ПУСНА ТЕМА "ЗАБРЕМЕНЯХ ОТ ВИБРАТОРА НА БАБА ДА ЧАКАМ ЛИ ТРИЗНАЦИТЕ ДА ПРИЛИЧАТ НА НЕЯ" , ЧЕ ДА МИ СЕ КЕФИТЕ, А?!

LovelyGirl
09-01-2009, 10:16
А вие колко време се натискахте? В смисъл дали е имал време да се възбуди?

BunnyD
09-01-2009, 10:17
А вие колко време се натискахте? В смисъл дали е имал време да се възбуди?
Около час или по-малко...да речем 40 мин

JUSTDNB
09-01-2009, 10:21
Викам да не отговаряш повече... смисъл.. :lol:

monincetyyy
09-01-2009, 10:22
абе кфото и да е станало никак не е нормално да е тооооолкова малък..

krasivia
09-01-2009, 10:23
МОДЕРАТОРИ, ТВА ОНОВА...МОЛЯ ВИ СЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!! първо мисли за последствията :smt033
йес бе :grin: колко си мъдър... ЕМИ ТЪПА КИФЛО ТЕМАТА ТИ Е ПРЕКАЛЕНО ПРОСТА , А КАКВАТО И ТЕМЕТА ТАКИВА И МНЕНИЯТА :-x
Тъпа кифло ли каза?! Да, изключително ми е проста темата!!!!УЖАСНО МИ Е ПРОСТА ТЕМАТА КАТО СПОДЕЛИХ НЕЩО ОТ РЕАЛНИЯ ЖИВОТ...МОЖЕ БИ ТРЯБВАШЕ ДА ПУСНА ТЕМА "ЗАБРЕМЕНЯХ ОТ ВИБРАТОРА НА БАБА ДА ЧАКАМ ЛИ ТРИЗНАЦИТЕ ДА ПРИЛИЧАТ НА НЕЯ" , ЧЕ ДА МИ СЕ КЕФИТЕ, А?! добре не ми се спори :booooomb:

BunnyD
09-01-2009, 10:23
Викам да не отговаряш повече... смисъл.. :lol:
не те разбрах :)

Kiselikrastavi4ki
09-01-2009, 10:29
Да не си набарала некоя кисела краставичка, защото така както му описа члена... :-D шегата настрана.
От всичко това, което прочетох, проблемът е малко странен и страшничък. Момче съм и смея да твърдя, че си постъпила правилно. Смисъл щом ти е станало неприятно - няма смисъл да продължавате започнатото. Поговорила си с него и му си се извинала за тази твоя внезапна реакция, за което браво. Но и аз смятам, че ще бъде добре да отиде на някакъв лекар - в днешно време има специалисти по всичко. За първи път чувам или прочитам за чак толкоз малък пенис (съдейки по описанието, но няма да си го представям :D ) Причините за тази работа може да са много. И ако чака проблемът да се оправи от само себе си - ще свърши "Дързост и красота". От друга страна, животът си е негов, и членът си е негов, затова той си решава. Но наистина няма да бъде лоша идея да се консултира с някого, преди да предприема по-нататъшни креватни гимнастики. :smt023 Успехчета! :)

Macallan
09-01-2009, 10:30
щом му е бил мек значи не е достигнал пълна ерекция...пък и щом му е било сефтето нормално да не му стане особено след твоята реакция сигурно му се е свил на пашкул :D :D 8-)

BunnyD
09-01-2009, 10:31
Kiselikrastavi4ki =D> =D> =D>

ANTIHUMAN
09-01-2009, 11:16
Недоразвития пенис е нещо много страшно. Определено го накарай да отиде на уролог!
Да пази Господ! Дано момчето да се оправи!

NekosiSI
09-01-2009, 12:10
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

Grassh0pper
09-01-2009, 12:13
- ама ВИЕ (повечето) сте със СУПЕР смешни коментари... ! Имаше една тема , която беше направена за размерите ! Просто може да му е бил малък ! А и друг вариант е да не е успял да получи ерекция ако му е било сефте ! Има КУП причини ! А и извинявай ама това изпълнение е курвенско ама от всякаква страна ! За да си легнала с него се предполага , че не е ЕБАНЕ за 1 вечер ! Ако искаш някой (как да се изразим да разбереш) "ГОЛЯМ КУР" отиди в дискотеката и почвай да издирваш ! Нещастна курва ! :-x :smt014 :smt097

l0lz
09-01-2009, 12:15
Така е, правилно си реагирала.. Пък и 21 години.. :/
:lol: Има ги всякви..

Grassh0pper
09-01-2009, 12:16
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове !

eveto_xx
09-01-2009, 12:16
Правилно си направила. Не може да правиш секс по милост.

l0lz
09-01-2009, 12:20
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от кур който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

Grassh0pper
09-01-2009, 12:22
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o

Grassh0pper
09-01-2009, 12:25
Бахти изостаналото дете си.

- Едва ли повече от теб !

l0lz
09-01-2009, 12:26
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o

Едно е орална, друго си е секс.. Пък и да не ти е 16, ако ще и 10 да ти е, пак можеш, но ше тряа доста усилия да положиш.. Имаше един пич дет беше казал: "Не е важно клолко е дълга вълшебната пръчица, а колко е вълшебна", но все пак не може да ти е 5 санта и да си мислиш, че ше задоволиш момичето.

Grassh0pper
09-01-2009, 12:29
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o

Едно е орална, друго си е секс.. Пък и да не ти е 16, ако ще и 10 да ти е, пак можеш, но ше тряа доста усилия да положиш.. Имаше един пич дет беше казал: "Не е важно клолко е дълга вълшебната пръчица, а колко е вълшебна", но все пак не може да ти е 5 санта и да си мислиш, че ше задоволиш момичето.

- това за "вълшебната пръчица" е едно на страна ! само не съм убеден , но мисля че авторката беше казала че му е 10-11 ? а не 5 (не съм сигурен за това) :neutral:

l0lz
09-01-2009, 12:31
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o

Едно е орална, друго си е секс.. Пък и да не ти е 16, ако ще и 10 да ти е, пак можеш, но ше тряа доста усилия да положиш.. Имаше един пич дет беше казал: "Не е важно клолко е дълга вълшебната пръчица, а колко е вълшебна", но все пак не може да ти е 5 санта и да си мислиш, че ше задоволиш момичето.

- това за "вълшебната пръчица" е едно на страна ! само не съм убеден , но мисля че авторката беше казала че му е 10-11 ? а не 5 (не съм сигурен за това) :neutral:

Аз за 5 примерно казвам, просто ти давам пример, но чети малко да видиш, че каза, че му бил по- малък от 12 сантиметра и то не да му е 10- 11, а наистина малък..

eveto_xx
09-01-2009, 12:31
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o
Гледаш през розови очила ... На момичето и се е правело секс. Вагинален. Момчето няма задоволителни размери + държи се стеснително + после не осъзнава проблема = чиба! Това не е дискриманация, просто и самото момче не е чело в нета (поне) как да компенсира малкия пенис.
Аз , лично, не съм за секса за една вечер, ако това беше сериозна връзка , нямаше да се получи така.

Grassh0pper
09-01-2009, 12:36
Нормално си постъпила , не се тормози...

А момчето как изглежда на външен вид..как се дъри с приятели...Има ли нещо различно...изостанало....зна ли.

- това изобщо не е нормално ! има още много начина на действие ! тя е избрала да се прави на "Голямата" нуждаеща се от големи курове ! Ае ТИ някъв спрял ли си е? МОМИЧЕТО КАЗА, ЧЕ Е ПО- МАЛЪК ОТ 12 САНТИМЕТРА, тъпак с тъпака ти.. Тя не се нуждае от големи курове, а от "мъжки полов орган" който ше я задоволи.. Примерно 15- 16 санта.. Еее, четете всичко, кво четеш през редовете, после мякаш тука.. Бахти изостаналото дете си.

- тя каза "Моля който иска да сподели мнение" .. това и правя ! А й не смятам , че трябва да ти е 16 , за да задоволиш едно момиче ! предполага се , че стига да знаеш как има и други начини ! (орална ПРИМЕРНО) :o
Гледаш през розови очила ... На момичето и се е правело секс. Вагинален. Момчето няма задоволителни размери + държи се стеснително + после не осъзнава проблема = чиба! Това не е дискриманация, просто и самото момче не е чело в нета (поне) как да компенсира малкия пенис.
Аз , лично, не съм за секса за една вечер, ако това беше сериозна връзка , нямаше да се получи така.

;-)

BunnyD
09-01-2009, 12:40
- ама ВИЕ (повечето) сте със СУПЕР смешни коментари... ! Имаше една тема , която беше направена за размерите ! Просто може да му е бил малък ! А и друг вариант е да не е успял да получи ерекция ако му е било сефте ! Има КУП причини ! А и извинявай ама това изпълнение е курвенско ама от всякаква страна ! За да си легнала с него се предполага , че не е е**не за 1 вечер ! Ако искаш някой (как да се изразим да разбереш) "ГОЛЯМ "мъжки полов орган"" отиди в дискотеката и почвай да издирваш ! Нещастна к***а ! :-x :smt014 :smt097

Така...първо тва за нещастната к***а ще се направя, че не съм го видяла...А и не виждам защо трябва да напрадаш...Второ-аз от половин ден се опитвам да ви обясня, че не говорим за нещо от сорта на 12 см, нито на 10 см...а за един наистина сериозен проблем ок?

Punisherrr
09-01-2009, 12:48
Заключена по желание на авторката.