PDA

View Full Version : За тези,за които няма любов. Оо -.-



ShtrudeL
09-01-2009, 09:38
Големи разбирачи има,които твърдят,че я няма...
Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!
пфу пфу...

т.7
krem4et0

Едит. Надявам се така да е по-ясно. О.О

Jumbie483
09-01-2009, 09:41
:lol: .. Днес по всяка тема има разбирачи, няма да се палиш..
Пък и такива теми има мнооого.. Даже в Пълнолетник-а мисля, че имаше нещо такова.
А за въпроса.. Любовта е просто чувство. Нищо повече, нищо по-малко.

sulley
09-01-2009, 09:45
Не казвам,че няма любов.Казвам,че от нея боли и колкото неочаквано може да ни прасне,толкова и бързо може да ни напусне и да разруши всичко.В повечето случаи,според мен са равни щастието от любовта и болката след нея,но понякога не си заслужава,а точно тогава хората се съсипват най-много от нея. :-o
И всичко казано от мене досега само по себе си показва,че Има любов(поне за мен) и че е силно чувство.Просто винаги трябва да сме готови за последствията.

lubomirky
09-01-2009, 09:54
Скучно ли ти е?

ShtrudeL
09-01-2009, 09:56
Скучно ли ти е?

Т'ва си е моя работа.

GaBiIi__
09-01-2009, 09:58
има любов обич няма :)

sulley
09-01-2009, 10:04
има любов обич няма :)

Вярно е,но появи ли се,е по-трайно от любовта. :)

smiirnoff
09-01-2009, 10:12
.. Не ти ли омръзна бе ? !

ThePowerOfLove
09-01-2009, 10:18
Любовта само между гаджета ли е? Съществуват и приятели, и семейство.. ;] а който твърди, че няма любов просто не е на кеф и нещо се е отчаял ;)

Hilary_
09-01-2009, 10:22
Абе вие какво разбирате под думата "любов"?! Много ми е интересно.

Чувство, към което всеки се стреми и иска да изпита поне веднъж в живота си ...

Големи разбирачи има,които твърдят,че я няма...

Не е нужно да си "голям разбирач", за да ти разбият сърцето няколко пъти иии да се откажеш от любовта ... :lol:

Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!

Искам ми се да съм си самичка, но уви не ме оставят .. пък и до сега съм го казвала само на едно момче ... хмм груба грешка ... 8) :?

Sa6eks
09-01-2009, 10:35
Абе вие какво разбирате под думата "любов"?! Много ми е интересно.
Големи разбирачи има,които твърдят,че я няма...
Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!
пфу пфу...
Какво те интересува чуждото мнение ?

sladkish_14
09-01-2009, 10:41
Безсмислено е.
Всеки я разбира тази дума и това чувство по различен начин!Това , че ти си толкова убедена , че я има говори само,че още не си била жестоко наранявана.
Аз от своя страна на този етап съм объркана дали я има или я няма ,, защото точно това чуство 'любов' ме изпепели до край ..
Но , да вероятно има я !

Assshley
09-01-2009, 10:45
Има любов . Мама и тати много ме обичат,знам го . ;-)

ShtrudeL
09-01-2009, 11:08
Абе вие какво разбирате под думата "любов"?! Много ми е интересно.
Големи разбирачи има,които твърдят,че я няма...
Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!
пфу пфу...
Какво те интересува чуждото мнение ?

Не ме интересува. Просто е дразнещо колко плоски мнения се изказват по такива теми.

ShtrudeL
09-01-2009, 11:08
.. Не ти ли омръзна бе ? !

Кое бе?! оО

smiirnoff
09-01-2009, 11:12
Да задаваш тъпи въпроси ..

ShtrudeL
09-01-2009, 11:18
Да задаваш тъпи въпроси ..

Кое му е тъпото милейди?

smiirnoff
09-01-2009, 11:19
ами, "милейди", тъпото на въпроса е, че той е риторичен, относителен за всеки и задаван милион пъти в други теми ..

P.S Намери си хоби.

ShtrudeL
09-01-2009, 11:23
ами, "милейди", тъпото на въпроса е, че той е риторичен, относителен за всеки и задаван милион пъти в други теми ..

P.S Намери си хоби.

Имам си хоби. И то не само 1. ^^
Аз не питам дали има или няма любов. Какво му е риторичното?

smiirnoff
09-01-2009, 11:27
Риторичното е, че любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин ..
няма значение дали съществува или не "любовта си е любов"^
Също така е имало такива теми, доста при това.

ShtrudeL
09-01-2009, 11:28
Аз не питам дали има или няма любов.

Не обичам да се повтарям/самоцитатвам,но...

^^

smiirnoff
09-01-2009, 11:32
Ами не беше нужно да се повтаряш, явно не разбра за какво ти говоря
..



Аз не питам дали има или няма любов. Какво му е риторичното?


Риторичното е, че любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин ..

.. ето аз ти отговорих, тогава какъв е смисъла да се "повтаряш/самоцитираш" ?

ShtrudeL
09-01-2009, 11:37
Ами не беше нужно да се повтаряш, явно не разбра за какво ти говоря
..



Аз не питам дали има или няма любов. Какво му е риторичното?


Риторичното е, че любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин ..

.. ето аз ти отговорих, тогава какъв е смисъла да се "повтаряш/самоцитираш" ?

А ти явно не си разбрала/прочела хубаво темата ми. Оо Отговора ти е именно на въпрос "Има или няма любов?" Оо

smiirnoff
09-01-2009, 11:43
А ти явно не си разбрала/прочела хубаво темата ми. Оо Отговора ти е именно на въпрос "Има или няма любов?" Оо


Мии .. не :Д
Тука вече тотално се обърка .. :д

Така, първо смислено ли ти звучи този въпрос и съответно отговора..

Въпрос: "Има или няма любов?"
Отговор: "Любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин .."

.. Така, логиката казва, че това просто не се връзва :д
Ама ти как така си го разбрала не знам :Д

Ето сега "логични" въпрос и отговор:

Въпрос: "Абе вие какво разбирате под думата "любов"?!" (Това беше и Твоят въпрос в темата)
Отговор: "Любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин .."

Такаа, и тука вече трябва да се сложи точка.
Сега дано си схванала смисъла =)

JustAnotherGirl
09-01-2009, 11:45
внуче пита дядо си:
-Дядо ти нали си бил влюбен в съседката, когато сте били по на 17? Е, ако видиш да я пребиват ще и помогнеш ли?
дядото отговаря:
-Да бях влюбен в нея за кратко, но за к,во ся да и помагам, да пребият и мен ли?!
внучето:
-А баба нали я обичаш? На нея ще помогнеш ли?
дядото:
-Да обичам я. Но вземат ли да я пребиват взимам пушката и ги изтребвам до крак!


Надявам т,ва да ти поясни разликата между любов и обич.Заобичваш някой с течение на времето, но може да се влюбиш в някой дори от пръв поглед.Понякога любовта прераства в обич,но не винаги.Т`ва си е моето мнение.Как мислиш ти си е твоя работа :wink:

ShtrudeL
09-01-2009, 11:48
А ти явно не си разбрала/прочела хубаво темата ми. Оо Отговора ти е именно на въпрос "Има или няма любов?" Оо


Мии .. не :Д
Тука вече тотално се обърка .. :д

Така, първо смислено ли ти звучи този въпрос и съответно отговора..

Въпрос: "Има или няма любов?"
Отговор: "Любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин .."

.. Така, логиката казва, че това просто не се връзва :д
Ама ти как така си го разбрала не знам :Д

Ето сега "логични" въпрос и отговор:

Въпрос: "Абе вие какво разбирате под думата "любов"?!" (Това беше и Твоят въпрос в темата)
Отговор: "Любовта си е любов, всеки я описва по различен начин и я разбира, чувства, изпитва по различен начин .."

Такаа, и тука вече трябва да се сложи точка.
Сега дано си схванала смисъла =)








По дяволите...
Пуснах темата заради всички "наранени" многоразбиращи емота (даа сега ще почнат и злобарите,просто не намерих по-подходяща дума),които твърдят,че любов няма по всевъзможно глупави причини.


Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!

Priceless
09-01-2009, 11:51
Абе .. на мен честно казано са ми смешни тези, които твърдят, че никога повече няма да се влюбват. То това е като след пиянска вечер, като казваш как "никога повече няма да близнеш алкохол" .. до следващата петък или събота вечер, когато пак си навънка някъде :D

smiirnoff
09-01-2009, 11:55
По дяволите...
Пуснах темата заради всички "наранени" многоразбиращи емота (даа сега ще почнат и злобарите,просто не намерих по-подходяща дума),които твърдят,че любов няма по всевъзможно глупави причини.


Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!


Тука въобразявам ли си или сама си противоречиш :Д ?!
Преди малко казваш, че си питала какво означава любовта, а сега сама цитираш местата, където се опитваш да разбереш защо си мислят че любовта я няма :Д .. това ми напомня на въпроса ти "Има или няма любов?"
Не е ли така ?

Ето и примерите :Д


които твърдят,че любов няма по всевъзможно глупави причини.

Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!

Сиреч питаш защо казват "Обичам те", след като според тях любовта я няма :Д

Ми това не мен ми прилича по - скоро на въпрос "Има или няма любов?"
.. а не на въпроса "Какво според вас е любовта?"


8-)

JustAnotherGirl
09-01-2009, 11:56
Абе .. на мен честно казано са ми смешни тези, които твърдят, че никога повече няма да се влюбват. То това е като след пиянска вечер, като казваш как "никога повече няма да близнеш алкохол" .. до следващата петък или събота вечер, когато пак си навънка някъде :D

т`ва за алкохола е друг въпрос една приятелка мн здраво се беше нарязвала няколко пъти, зарече се да не близне повече и от повече от година не е пила. така, че си зависи от човека за всяко едно нещо

ShtrudeL
09-01-2009, 11:58
Преди малко казваш, че си питала какво означава любовта[/b]

? Оо Бъркаш се.

ShtrudeL
09-01-2009, 11:58
И защо по дяволите темата ми придоби такова грешно заглавие?! Оо

Priceless
09-01-2009, 11:58
^^ Е попринцип е така. Обачее .. и аз казвах, че никога повече няма да се влюбя, да допусна човек близо до себе си, за да не ме наранят. А то ко стана .. Ей ма сега отново хлътнала до уши :shock: 8-)

smiirnoff
09-01-2009, 11:59
И защо по дяволите темата ми придоби такова грешно заглавие?! Оо

Заради теб .. ти сама си противоречиш, съответно на темата смисъла и се променя ;)

ShtrudeL
09-01-2009, 12:00
И защо по дяволите темата ми придоби такова грешно заглавие?! Оо

.. Заради теб .. ти сама си противоречиш, съответно на темата смисъла и се променя ;)

Така. ^^

smiirnoff
09-01-2009, 12:01
Омг .. :d

l0lz
09-01-2009, 12:03
Деградация пълна.. Кво ти пука за кой има любов и за кой няма бе? Имаш човек до теб, който те обича (поне така съм разбрал от постовете ти), така че кво мрънкаш..?

iliqn4eto0o
09-01-2009, 12:04
Има Любов :) :grin:

JustAnotherGirl
09-01-2009, 12:07
^^ Е попринцип е така. Обачее .. и аз казвах, че никога повече няма да се влюбя, да допусна човек близо до себе си, за да не ме наранят. А то ко стана .. Ей ма сега отново хлътнала до уши :shock: 8-)

Е, не можеш да заповядаш на сърцето си.Но ако говорим за нещо друго си е въпрос до сила на волята

ImmortalForever
09-01-2009, 12:13
А ако нямаме гаджета, на които да казваме, гадното нещо, пак ли се броим за големите разбирачи? Щото и аз съм от гилдията да знам поне.. :neutral:

fenasf
09-01-2009, 14:12
като сме почнали с примери:

Имало едно време момиченце с много свободно време и комплекси за избиване. Тя си избрала вкусен никнейм и се регистрирала в тийнпроблем.нет, за да може да се подиграва на други хора с проблеми. Останалото е история...

:)

smiirnoff
09-01-2009, 14:42
като сме почнали с примери:

Имало едно време момиченце с много свободно време и комплекси за избиване. Тя си избрала вкусен никнейм и се регистрирала в тийнпроблем.нет, за да може да се подиграва на други хора с проблеми. Останалото е история...

:)

^^ .. 8-)

ShtrudeL
09-01-2009, 15:08
като сме почнали с примери:

Имало едно време момиченце с много свободно време и комплекси за избиване. Тя си избрала вкусен никнейм и се регистрирала в тийнпроблем.нет, за да може да се подиграва на други хора с проблеми. Останалото е история...

:)

Точно така! ^^

IndependentGirl
09-01-2009, 15:55
Някои казват, че има любов, а други, че няма..
Някои вярват в нея, а други са спряли да вярват или просто още не са повярвали в нея.. :) Всеки си е изградил мнението на базата на това, което е преживял.. :)

stup1fy
09-01-2009, 16:02
"Любовта е като марихуаната.Ако не си опитал,няма как да ти обяснят какво е чувството."
by w0sh
Следователно хората рядко вярват в нещо, което не са изпитали/видяли/чули и т.н.к.

SweetySmallDevil
09-01-2009, 16:54
любов има,но не е вечна ... научно доказано е!!! .. всичко е до това какво ще направиш докато я има ... след това всичко е до привързването един към друг .. и нещата които ви свързват... хормонът който отговаря за страстта и тн ... е неконтролируем ... и мозъкът не е в състояние да го потдържа вечно ... :smt112 :smt112 :smt112 :smt072

evi_vd
09-01-2009, 20:11
и все пак .. прекрасно, но ЩО е любов??? :-o

ohluv
09-01-2009, 20:52
http://api.ning.com/files/djPAREWSbNCmlXhaXHMjIv8S4BFKKmj1ec0O7tuehbdp-0a26r53yIfEnlUO4JQVNMaLFhpi5IRq2a9*Wr08sJf7yzA0u5L E/FuckLove5.jpg

много думи в една картина :)

Zaharinka
09-01-2009, 20:58
Любов има,но не винаги е към гаджето.Писна ми от някви депресирани мадами хленчещи,че няма любов понеже гаджето я зарязало...Не е края на света.Ще мине месец,два,три...година и ще го забрави.

ohluv
09-01-2009, 21:06
ми обясни на депресираните хленчещи мадами истинската любов и кво праиш после,а и без тва ще забравиш за любовта много добре всички знаем че това не се забравя :)

JenataNaShefa
09-02-2009, 06:12
любов има,но не е вечна ... научно доказано е!!! .. всичко е до това какво ще направиш докато я има ... след това всичко е до привързването един към друг .. и нещата които ви свързват... хормонът който отговаря за страстта и тн ... е неконтролируем ... и мозъкът не е в състояние да го потдържа вечно ... :smt112 :smt112 :smt112 :smt072

Абсолютно съм съгласна !
На въпроса защо казваме на гаджетата си "Обичам те" мисля че едва ли има някой, който да е способен да обясни. Казвала съм го на бившия ми съпруг, казвам го и на човека с който съм сега, но всичко е различно. И ще ти кажа, че цялата химия, която се получава между двама е причината да хлътват/влюбват/полудяват и т.н. един по друг. Всичко е химия и хормони, но това не са чувства. В един момент всичко отминава и какво остава ?
Това, което остава е привързаност и дори навик, това вече можеш да кажеш че са чувства. Сега ще скочиш сигурно да ми спориш, но то за теб е разбираемо. Няма нужда, както обясних и в една друга тема от същата тематика на LadyDi, така и сега казвам същото на теб.

lipsvashh_mi
09-02-2009, 06:30
има любов обич няма :)
да те разочаровам...и любов и обич има,просто 2рото е по-рядко срещано ,защото малко са хората,които са способни да го изпитат това чувство и да дадат всичко за него...

Bellatrix
09-02-2009, 06:40
И аз се дразня, когато някой започне да ми обяснява как любов нямало и това било само една лъжа... Как всичко опирало само до секса, парите и развлеченията... бла-бла-бла...
И това, че еди-кой-си ти е разбил сърцето не е извинение да се вкарваш във филми и да лееш горчиви сълзи над чаши водка, изказвайки мъдри мисли по въпроси, за които си напълно на тъмно. И след най-тежките ми раздели не съм дрънкала тъпотии от типа на "Любов няма или поне за мен е мъртва...дрън-дрън". Винаги съм знаела, че рано или късно пак ще литна по някого с надеждата да е по-добър от предишния.

ПП. За някои хора очевидно да отричат любовта е начин да преодолеят по-бързо някоя по-солена раздяла, но и аз не виждам от какъв зор трябва да пускат теми с тази си "мъдрост". Нито е оригинална, нито можем да влезем в положението на всеки скъсал току що с гаджето си.

Rhype
09-02-2009, 07:47
Любов!?Хах...сигурно не обичате родителите си ,семейството и приятелите си :-o

Любов между момче и момиче (момче и момче или момиче и момиче) защо пък да няма.Това че някой хора не са я изпитали и са се отчаяли от живота ,това си е техен проблем :x

marti93
09-02-2009, 08:55
абе хора няма любов само чук и бег е тва е 8)

GaBiIi__
09-02-2009, 09:27
има любов обич няма :)
да те разочаровам...и любов и обич има,просто 2рото е по-рядко срещано ,защото малко са хората,които са способни да го изпитат това чувство и да дадат всичко за него...
не няма .. обясни какво е обичта .. влюбване привързаност .. уважение ? тва не е обич :)

YouKnowImBetterThanYou
09-02-2009, 12:26
Истинска и безусловна любов може да изпитва само един родител към детето си.

guinessgirl
09-02-2009, 19:16
не е задължително да обичаш този,с който ходиш.. :-o

вие пък колко сте смешни.. на 15 години и открили голямата любов,без която не могат да живеят... пфф

NaNa_SladuRana
09-02-2009, 20:52
защото самотата за едни е плашеща,за други - пристрастяваща

malone
09-02-2009, 22:00
не е задължително да обичаш този,с който ходиш.. :-o

вие пък колко сте смешни.. на 15 години и открили голямата любов,без която не могат да живеят... пффЗа момента може и да не могат да живеят колкото и плоско да звучи.Много хора имат гаджета просто ей така за фон да има какво да се прави,или по скооро ги пробват към коя ще изпитат някви по силни чувства от привличане и някви симпатии.

tuzaro
09-02-2009, 22:06
200 жени да имам 200 и 2 за леккк

ohluv
09-03-2009, 18:38
200 жени да имам 200 и 2 за леккк :grin: :grin:

gabiiTu
09-10-2009, 20:42
За тях няма ама като казват "Обичам те" за тях това е друга версия на "Привличаш ме" :-D :-D 8-)

vikipf
09-10-2009, 20:43
Има любов, ама малко хора на наш'та възраст са я изпитали.

ValzZi
09-10-2009, 21:26
няма да повярвам че съществува онази буйна любов от филмите с всичките препятствия и трудности докато не се сблъскам с нея .. обаче вярвам в любовта не толкова като емоция а по скоро като естествен страх да не останеш сам .. всеки го изпитва и може би понякога го бърка с любовта .. понякога може да се окаже истинско ..

pwnage
09-11-2009, 10:39
Големи разбирачи има,които твърдят,че я няма...
Като няма защо имате гаджета,защо им казвате "Обичам те" , защо те ви го казват? Защо не си стоите сами след като няма?!
пфу пфу...

т.7
krem4et0

Едит. Надявам се така да е по-ясно. О.О

Нямам гаджета. Не им казвам "Обичам те". На мене не ми го казват и си стоя сам. Проблемно ли е още или не знаеш как се злобее дори 8)

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:37
спокойно-и теб като те зареже гаджето и ти ще пускаш тема "няма любов "

KiNgGRaND
09-11-2009, 11:40
спокойно-и теб като те зареже гаджето и ти ще пускаш тема "няма любов "

така е...

guinessgirl
09-11-2009, 11:57
ти си мн тъпо парче

ShtrudeL
09-11-2009, 12:02
спокойно-и теб като те зареже гаджето и ти ще пускаш тема "няма любов "

Глупости. Пълни глупости.
Тва означава да съжалявам за всичко,за щастливите ни моменти...за абсолютно всичко.
Трябва да си много глупав (ама много,а аз "мразя" да ме сравняват със средностатистическия идиот),че да кажеш,че няма любов само защото те е зарязал някой.

Re5peC7
09-11-2009, 14:19
Подкрепям те стабилно, ShtrudeL! Тея дето го казват, прикриват слабоста си може би така или поне се опитват де, ама те си знаят най-добре :)