PDA

View Full Version : Странно нещо ..



buttertoast
09-01-2009, 10:16
За скромните ми години и 5те момчета,с които съм била,това не ми се беше случвало ..
След последната ми провалена връзка аз си казах,че поне на тоя етап няма да се занимавам с момчета и бях убедена,че НИКОЙ не може да ми прихване вниманието дотам,че да го поискам. По закон на Мърфи ли,случайно ли, появи се едно момче което за отрицателно време ми обърна живота на 180 градуса. Само като го видях за първи път си глътнах ВСЯКАКВА граматика,да не говоря за после .. при мисълта за него изтръпвах,получавах топка в стомаха и не можех да направя 5 нормални крачки,щот' ми трепереха краката. И така си бях нон стоп.Такава тръпка просто не вярвах,че може да има ..
Но дотук добрата част. Той е от ъндърграунда на квартала - минал е половината момичета в района,редовно участва в побоища, има 2 мотора и 2 коли, все добри модели, и прави планове за хиляди левове, които не знам откъде има. С 2 думи - типичен badass,по който всяка 15-годишна пикла си губи ума .. Наложи се много да ме убеждават,че се е променил и е изоставил мръсните дела, за да му дам шанс, защото, аджеба, много ме бил харесал, а аз нямам доверие на кой да е. Както и да е, тръгнахме, доверих му се и получих нааай-експлозивната връзка в досегашния ми живот. То просто нямаше такива емоции .. беше връзката-мечта за мен и за момент си помислих как искам да прекарам живота си с него.. велико.
Всичко вървеше супер,докато той не изчезна.2 дена не ми отговаряше на търсенето и когато най-накрая реши да отговори,в прав текст го попитах всичко наред ли е. Той каза,че не бил момче за мен и че .. имал друга. Не правих панаири,просто се съгласих,пожелах му късмет и приключих темата.
Споделих на приятелките ми,те започнаха да го нареждат къв бил тъп прост малоумен и т.н.,очакваха да ги подкрепя,защото все пак ми е изневерил и кой знае кога е щял да ми каже,ако не го бях питала.. ама аз не мога да кажа нищо лошо за него. Би трябвало да се чувствам унижена и да тая поне някакви мизерни лоши чувства,но.. не. Единственото,което искам е той да е щастлив,дори и да не е с мен.
Това .. любов ли е?

fc
09-01-2009, 10:20
Не, това е наивност ;]

fire_cat
09-01-2009, 10:33
Определено според мен не е любов. Просто може би се го оценила като човек и сега си намерила сили да продължиш напред без него, желаейки му късмет. Макар че доста кофти е станало като ти е обяснявал колко наистина те харесвал и че се е променил, а после да те зареже заради друга.

buttertoast
09-01-2009, 10:40
Да,това е още една причина да се "сърдя",ама.. не мога дори "тъп" да му кажа.И наивност може да е..

sladkish_14
09-01-2009, 10:53
Не си го обичала.Било ти е тръпка според мене .. Искала си да вкусиш от това , което си виждала.Направила си го , то е като парче торта , виждаш колко е вкусна изгаряш да опиташ и след като го изядеш си доволен от вкуса.Не искаш пак , достатъчно ти е било.
Не знам на колко си , но си силно момиче и това е много хубавo.Направо ми се иска да кажа 'гордея се с тебе' искаше ми се и аз понякога да имах тази сила на преодоляване :)

LadyDi
09-01-2009, 10:54
Аз пък мисля, че го е обичала...

loveisgonee
09-01-2009, 11:05
И аз мисля,че го е обичала..,защото когато обичаш правиш всичко човекът когото обичаш да е щастлив, а ти точно това си направила :-)

krasivia
09-01-2009, 11:11
най важното е че не си приела раздялата толкова дълбоко , едвали не те е боляло , но ми хареса , това което си му казала ;-)

JustAnotherGirl
09-01-2009, 12:04
Не.Това е обич.Любовта е егоистично чувство...

Lincheto
09-01-2009, 13:39
и аз мисля, че си го обичала...

ThePowerOfLove
09-01-2009, 13:48
:lol: Очакваш съвсем странични хора да ти кажат дали си го обичала? :D Ти знаеш какво си изпитвала по-добре от всеки друг.

fenasf
09-01-2009, 13:53
Не е. Често срещана заблуда е твоето :wink:

RaZzer
09-01-2009, 15:23
Не, това е наивност ;]

+

GaBiIi__
09-02-2009, 09:44
не мисля че е любов била си увлечена от тръпката от това което си преживяла с него.. :)

MonSitY
09-02-2009, 10:06
не е любов.не му се сърдиш по-простата причина,че си благодарна за станалото между вас и може би тайно си знаела че възможно така да се получат нещата и той не те е изненадал...