PDA

View Full Version : Крем Здраве



uSmivKaLovE
09-01-2009, 11:32
Здрасти на всички :)
Искам да попитам има ли доволни от това кремче? Говоря за крем Здраве в синята кутийка. Интересува ме дали ще ми помогне да спрат да ми излизат пъпчици по лицето? Те са единични... плюс това имам и малко черни точки. Ходих на дерматолог и ми казаха, че не е акне.
Та дали това кремче може да ми помогне и как?

aloveyou
09-01-2009, 11:42
Аз съм много доволна от крем "Здраве"...Винаги във вкъщи имам от него,защото помага за всичко (или почти всичко :D ) , а и е икономичен..Ако ми излезе някаква пъпка - веднага я мажа с кремчето и пъпката изчезва много бързо..

Но незнам дали помага за черните точки

uSmivKaLovE
09-01-2009, 12:18
Еми не знам и аз... понеже все кремове и лосиони против акне ползвах до сега, маи влоших нещата. Явно наистина не съм с акне. Затова питам за кремчето, че все го хвалят. Пък ми писна от тея скъпи кремове. :-o :?

aloveyou
09-01-2009, 12:30
Ами против черни точки мога да ти препоръчам ексфолиращия гел против черни точки (Но аз не съм я ползвала,една моя приятелка я ползва и е много доволна),( http://beautycosmetic.biz/johnsons-clean-and-clear-eksfolirasht-gel-protiv-cherni-tochki-p-723.html?osCsid=e87c8e231abdeb3fac29a024f624b4ac - информация за този гел )

Или може да използваш Гарниер Пюр 3 в 1..Чувам много добри отзиви за този крем