PDA

View Full Version : 10 години от както се познаваме....



denuutu
09-01-2009, 11:33
Здравейте сега на 15 септември правим с най-добрата ми фр 10 години от както се познаваме и искам да и направя някакъв подарък...мисля за нещо като:на едно корково табло да сложа наши снимки и да го украся или нещо подобно...предложете ми нещоо друго или ми помогнете г/д как да го направя...ако вие сте правили подобна изненада качете снимки или ако сте скифта ли в нета....Благодаря ви сладури малки големи и още по-големи 8-) :-)

Sham
09-01-2009, 12:13
Във време ли се мерят приятелствата?
Затова ли отброявате, като идиоти, по 12 пъти от януари до декември "годишнините" с гаджетата си?:Д

Имам приятелства, месечни, дори седмични, които са много по-значими от 10-годишно бъхтене, съпреживяно време, по стечение на обстоятелствата. От 1 среща мога да определя кой може да ми бъде приятел, кой - не, не е въпрос на химия, но на съвместимост.

По заглавната тема: не знаеш какво да вземеш на най-добрата си приятелка? Хората обичат да получават/да им се случват неща, за които съкровено копнеят. Сбъдни някоя нейна мечта, тъпотиите с плюшените играчки, общите снимки и друга подобна гняс, са ми като дезодорант за отбиване на номера, който избор крещи "не те познавам, не знам какво би те зарадвало, няма да си губя времето в избор на нещо специално, ще попитам непознати хора в някой форум"...


//Мачо, пак проблемът със скрола, сега няма да си допиша, имах поне още 20 реда:Д

denuutu
09-01-2009, 12:43
малее имало орицаа на таа планетаа......... 8-)

denuutu
09-01-2009, 13:04
прочетох го даже много ме искефи таз идея обаче в моя градд май няматакова място :?

InnchetO
09-01-2009, 13:07
прочетох го даже много ме искефи таз идея обаче в моя градд май няматакова място :?

От къде си? Бях чула, че при зъболекар може :-o Носиш му плочката и той с инструментите там я гравира :-o

hottie
09-01-2009, 13:22
По темата.....

DruzeTITO
09-01-2009, 13:42
Купи й вечната югокола - "Zastava", гаранция от другаря Тито!

hardball
09-01-2009, 15:02
Във време ли се мерят приятелствата?
Затова ли отброявате, като идиоти, по 12 пъти от януари до декември "годишнините" с гаджетата си?:Д

Имам приятелства, месечни, дори седмични, които са много по-значими от 10-годишно бъхтене, съпреживяно време, по стечение на обстоятелствата. От 1 среща мога да определя кой може да ми бъде приятел, кой - не, не е въпрос на химия, но на съвместимост.

Когато мине известно време вие си влияете, израсвате и се развивате заедно, трупате спомени и не виждам нищо лошо да си го празнуват.
Да намираш нови приятели е ок, обаче за да се изгради здраво приятелство и да се провери от времето няма как да стане за 10 дена.

Sham
09-01-2009, 16:38
Това несъмнено е така, но как да го кажа, аз знам какво да подаря на приятелите си, които познавам от години. :neutral:

MonSitY
09-02-2009, 07:31
дам някои наистина са доста груби...
по темата - аз също имам подобен случай и мисля че ти познаваш този човек и ти трябва да решиш какво би му харесало,защото аз мога да ти дам идея,която ми се струва много яка,но твоята приятелка да не хареса. ;) замислих се какво да купя на моята фр то тва си малък юбилей :oops:
Успех! и кажи как е минало :)

liim0nka
09-03-2009, 19:59
шам доста си зле..приятелства за две-три седмици...добре добре :razz: а какво лошо има да отбележат годишнина..знак че толкова време са се подкрепяли помагали..преживели са трудното и хубавото заедно..за тебе тия неща нямат ли стойност...ц..ц

аа по тематаа идеята ти е хубаваа..на един голям картон сложи ваша обща снимка, която да е във центъра на едно голямо червено сърце..а отстрани ваши снимки.. :P

LinkTon
09-04-2009, 08:18
Не си хаби нервите. Приятелство между жени няма и рано или късно ще се убедиш в това.

Snickers
09-04-2009, 08:33
шам доста си зле..приятелства за две-три седмици...добре добре :razz: а какво лошо има да отбележат годишнина..знак че толкова време са се подкрепяли помагали..преживели са трудното и хубавото заедно..за тебе тия неща нямат ли стойност...ц..ц
Тя не е казала, че е лошо. Всъщност странно е, че познава даденото момиче от 10 години и не знае какво ще я зарадва. Глупаво е да се допитваш до хора, които не познават приятелката ти. Толкова ли не можеш да вкараш малко въображение? Тц

MonSitY
09-04-2009, 16:44
цтцт
то пък човек не може да ви пита нищо :-D

oasis
09-04-2009, 17:01
Мхм, цтцт безсрамници!

TERRORMACHINE
09-05-2009, 03:44
добре де....ти я познаваш по-добре от нас и, разбира се, знаеш по-добре от нас какво харесва, обича и ненавижда...