PDA

View Full Version : не знам какво да правя



stelitooo0
09-01-2009, 12:14
Здравейте :) ..работата е там,че с това момче ходим/ходихме не от много дълго-2,3 месеца и отначало всичко беше супер но последните седмици само се караме за дребни неща и ги правим на големи,той е малко такъв че не си показва чувствата но ми е казвал,че му пука и ме обича.последния път като се сбутахме за нещо и ми каза че по-добре да скъсаме защото само се ядосвал ,била съм ревнива и мислех че ще се оправим ама си държи на неговото все още.Понеже го познавам отдавна и не съм го виждала с други момичета според мен няма опит,не се досеща да направи и малки неща,които са важни и оттам дойде и моето съмнение ,но не съм такава каквато излязах пред очите му ,да се карам за всичко или да ревнувам от всичко.. сега не знам какво да направя или да му кажа за да го обедя ,че може да е по друг начин всичко,защото знам че може след като видях че просто си е такъв...много ми е ядосано и тъжно

ImmortalForever
09-01-2009, 12:21
Криза на 3-то месеца :D ..Как се обикнахте за 3 месеца?Общо взето ще ти мине! :-)

stelitooo0
09-01-2009, 12:28
ама е много свестен,искам си него и ми е ужасно гадно ,яд ме е защото не си струва за такива неща да скъсаме ..какво да му кажа за да го обедя

Priceless
09-01-2009, 12:28
Абе и с моя напоследък се драчим само .. Хубавото е, че ни минава. Лошото е, че и двамата сме големи инати :-D Общо взето всяка връзка си има един такъв период. И ще мине ;)

stelitooo0
09-01-2009, 12:31
да и според мен всяка връзка има такъв период ама той си го е приел като мнение за мен че винаги съм няква дето се драка,а хем видя че е напоследък и то поради няква си причина са почва.....и няма как да мине като не иска отново да сме си заедно ,не знам кво да му кажа че да ме разбере ,че е нормално

Crazytu
09-01-2009, 12:32
сега не знам какво да направя или да му кажа за да го обедя ,че може да е по друг начин всичко
Еее какво не знаеш .. отиваш при него и му обясняваш всичко ..

не се досеща да направи и малки неща,които са важни и оттам дойде и моето съмнение ,но не съм такава каквато излязах пред очите му ,да се карам за всичко или да ревнувам от всичко

stelitooo0
09-01-2009, 12:34
каза че според него ако пак са оправим пак ще има същите неща,да го ревнувам и да се дракам с него за най-малкото и оттам става голямо и са караме пък то тва стана 1-2 пъти..като малките деца е

Crazytu
09-01-2009, 12:40
Еми очевидно нещата няма да се получат, пък и на него ако толкова му пукаше за тебе и те обичаше, щеше да ти даде втори шанс. На твое място не бих се занимавала повече с него. :wink:

lubomirky
09-01-2009, 12:44
Дръж се по-мило с него?

stelitooo0
09-01-2009, 12:50
аз винаги се държа по-мило от него,той не си показва нищо само са ядосва,само това знае да прави..каквото и да кажа ако не е тей както той мисли и почва да се ядосва и да спори....!

IndependentGirl
09-01-2009, 13:19
Няма идеална и перфектна любов... навсякъде има малки или големи проблеми, спорове и спречквания предизвикани от ревност, завист, лицемерие, лъжа и хора и "приятели", които по някакъв начин пречат на една връзка да се развива добре... но не може и без тези неща... всичко си има своите предимства и недостатъци... а и животът нямаше да е интересен, ако беше лесен.. :)
Ако наистина много се обичате ще намерите начин да се разберете и да си простите.. и в различните ситуации трябва и двамата да отстъпвате и да правите компромиси.. :wink:

stelitooo0
09-01-2009, 13:26
МНОГО ПРАВИЛНО! и аз съм на това мнение..явно и някой приятели както каза пречат ..каквото стане.. :(

ItalianMafia
09-01-2009, 14:00
Криза на 3-то месеца :D ..Как се обикнахте за 3 месеца?Общо взето ще ти мине! :-)
Как се са обикнали за три месеца ли!? Че колко време трябва да ходиш с един човек за да го обикнеш!? Нима любовта има срокове? :shock:

RaZzer
09-01-2009, 15:21
ама е много свестен,искам си него и ми е ужасно гадно ,яд ме е защото не си струва за такива неща да скъсаме ..какво да му кажа за да го обедя

И моята връзка свърши по подобни причини, само че беше година и половина и се чувствам ужасно тъпо, щото както казваш "не си струва за такива неща"... :(

Покажи му, че можеш да си различна - отначало е удачно да говориш с него и да му предложиш просто да излизат и да прекарвате времето си заедно, необвързани, а ако се види, че има промяна - може пак да опитате връзка! :)

stelitooo0
09-01-2009, 15:40
той иска да сме си само приятели,вечната реплики ама аз искам или не ще го виждам защото е от моето даскало пък ако му покажа без да ходим че мога да съм различна както си е!! ще каже че по-добре е да сме приятели ..че явно така си е по-добре отколкото друго!

RaZzer
09-02-2009, 10:17
ако му покажа без да ходим че мога да съм различна както си е!! ще каже че по-добре е да сме приятели ..че явно така си е по-добре отколкото друго!

Мне... ако тръгнете да излизате, естествено, че няма да е просто все едно, че излизаш с някво друго момче... може би първите 1-2 пъти да си държи на ината, но не мисля, че виждайки промяна в теб ще ти устои! :)

Hilary_
09-02-2009, 12:37
"не съм такава каквато излязах пред очите му"

Докажи му го и може би нещата ще потръгнат ... :-o

stelitooo0
09-08-2009, 13:03
ох хора , доста си поговорихме с въпросното момче и каза ,че си има чувства и желание но просто имаме различни характери и нямало смисъл да са тровим като бил сигурен че пак ще се ядоса или скараме,дори да съм си разбрала грешките ...каза че имаме различни гледни точки и каквото и да му кажа той го разбира по друг начин както и аз неговата версия :( не знам ,понеже е от моето училище няма как да не се виждаме ,но ще ми е много трудно много ми е гадно като знам че няма повече да сме заедно,може да се виждаме понякога защото сега като не ходим ни е яко и се смеем,и не се караме и пак са виждаме по начн повече от приятели но друго си е да знаеш че си е с теб .... :( не знам как да го превъзмогна ,направо се комплексирах толкова ли различни може да сме че да не може да имаме връзка ,а аз толкова си го искам,разбрах какво е да страдаш от любов

Josefinne
09-08-2009, 14:14
Мисля, че е по-добре да се разделите. Натрупаното напрежение ви кара да се чувствате зле. Опитайте малко да не се виждате - около месец, пък вижте как ще се развият нещата и за двама ви.

stylo
09-08-2009, 18:32
Ако той не прави компромиси то прави ти-понякота да отстъпиш е най-доброто решение.Не го ревнувай чак толкова все пак не ти е дал повод,пък и връзка без доверие е като глас в пустиня.

ПС:Не го приемай навътре,обаче за 3 месеца найстина ли смяташ,чего обичаш като се карате за най-дребното.Чуй сърцето си!

stelitooo0
09-08-2009, 20:37
ама аз правя компромиси познавам го отдавна,просто сега станаха нещата ...правя даже много компромиси но понякога някой неща които кажа не мога да знам че ще го подразнят както и обратно ,прикалено сме различни ама не мога заради това да си наложа че не трябва да съм с него а той явно има достатъчно воля и все му е тая ,защото си мисли че пак няма да се получи

gabiiTu
09-10-2009, 19:57
Заеби го тоя уе :)