PDA

View Full Version : Tongue Piercing



2s
09-01-2009, 13:05
Понеже се скъсах от търсене и вече почна да ми писва искам да попитам дали някой знае къде мога да намеря такава (или подобна) обица за език? :neutral:



http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/52/l_fa36bc61d4e9406d876fbca00ed43684.jpg

BoCupycake
09-01-2009, 13:13
В почти всяко студио за пиърсинг има.В "На тъмно" съм убедена,че има.
Ти от къде си?
Btw много са неудобни.

2s
09-01-2009, 13:15
От София съм, оба4е в "На Тъмно" не намерих такива. :(
Знам, че са много неудобни ама мен това не ми пречи. :D

BoCupycake
09-01-2009, 13:17
Как така в "На тъмно" няма?! : O
Там има всякакви видове.
Ами друго място...не знам,търси в магазини за джунджурии...на "Пиротска" имаше един много голям магазин,преди няколко седмици влизах и мисля,че имаше подобна... :? Провери.

2s
09-01-2009, 13:18
Абе нещо в последно време съм много разочарована от бедния асортимент в На Тъмно! :(
Ще потърся на Пиротска.
Благодаря ти много! :)

BoCupycake
09-01-2009, 13:20
За нищо. =)

Jamalska
09-01-2009, 13:32
Най-добре иди в пиърсинг студио.

Biskfitka
09-01-2009, 15:45
Най-добре иди в пиърсинг студио.+1 И не купувай буклуци от 'някакви'' магазинчетаа..

BoCupycake
09-01-2009, 15:52
Най-добре иди в пиърсинг студио.+1 И не купувай буклуци от 'някакви'' магазинчетаа..
Хаха,"някакви магазинчета" , че какво им е?Да не мислиш,че качеството е по-различно?Навсякъде обеците са едни и същи и в магазинчетата и в студията.С раликата,че понякога в студиото са много,ама много по-скъпи.В студио си взимаш обица за 10 или 15 лв. а в "някакви магазинчета" същата за 5,6 лв.Качеството е едно.

Jamalska
09-01-2009, 15:54
Не бих разчитала на това.Най-малкото не мисля,че в магазинчетата са стерилни.

BoCupycake
09-01-2009, 15:58
Не бих разчитала на това.Най-малкото не мисля,че в магазинчетата са стерилни.
Че аз и от студио да си взема обицата пак я промивам вкъщи.
Моля ви не пишете глупости.Предполагам си виждала пластмасовите поставки за обиците,едни и същи са.В студиото само когато те пробиват ти вадят нова и стерилна обица,която спада към заплащането за услугата пробиване.Останалите,излож ените за продан са в обсег с всякакви мръсотии.Пък и за да ти я извади и даде с ръце я пипа,да не мислиш че слага ръкавици. :]

turboPantofka
09-01-2009, 18:08
В "Мания" има разни шантави обици :D виж там

marin4itu
09-01-2009, 18:10
Аз имам за пъпа такава обица, но рощавото топче се отвинтва, смисъл става и за шиш ( :D ) на обица за език.

guinessgirl
09-01-2009, 18:11
около 70 % съм сигурна,че съм виждала такава в Мания.

Jamalska
09-01-2009, 18:17
Не бих разчитала на това.Най-малкото не мисля,че в магазинчетата са стерилни.
Че аз и от студио да си взема обицата пак я промивам вкъщи.
Моля ви не пишете глупости.Предполагам си виждала пластмасовите поставки за обиците,едни и същи са.В студиото само когато те пробиват ти вадят нова и стерилна обица,която спада към заплащането за услугата пробиване.Останалите,излож ените за продан са в обсег с всякакви мръсотии.Пък и за да ти я извади и даде с ръце я пипа,да не мислиш че слага ръкавици. :]
Е да,ама ако си попаднал на хубаво студио и си знаеш че тряа ще си я получиш в спейсбега директно от стерилизатора.Вкъщи си я прави кфот си искаш.А и не е голяма гаранцията от какво всъщност са тия обици в магазинчетата.те металите си приличат

2s
09-01-2009, 18:28
В "Мания" има разни шантави обици :D виж там

Ще ме извинявате за тъпото въпросче, но къде има такъв магазин?

Punisherrr
09-01-2009, 19:13
На Витошка. Студио е ;)
(ако не се лъжа)

2s
09-01-2009, 19:22
Благодаря ти Punisherrr. Намерих адреса. :)

Punisherrr
09-01-2009, 19:23
моля ;)

BoCupycake
09-01-2009, 20:36
Е да,ама ако си попаднал на хубаво студио и си знаеш че тряа ще си я получиш в спейсбега директно от стерилизатора.Вкъщи си я прави кфот си искаш.А и не е голяма гаранцията от какво всъщност са тия обици в магазинчетата.те металите си приличат
Оф,ама абсолютно никъде не ти дават стерелизирана нова обица с неотваряно пликче.Само първите(медицинските) са така.Аре стига си дрънкала глупости.

Jamalska
09-02-2009, 06:49
Е да,ама ако си попаднал на хубаво студио и си знаеш че тряа ще си я получиш в спейсбега директно от стерилизатора.Вкъщи си я прави кфот си искаш.А и не е голяма гаранцията от какво всъщност са тия обици в магазинчетата.те металите си приличат
Оф,ама абсолютно никъде не ти дават стерелизирана нова обица с неотваряно пликче.Само първите(медицинските) са така.Аре стига си дрънкала глупости.
Какво искаш да кажеш с "първите (медицинските)"?

На езика не можеш да си позволиш да си сложиш обица от тенеке примерно.Е,вероятно можеш сребърна или златна,но аз не бих рискувала.
Аз пък като отида да мрънкам за обица ми я сглобяват както си искам,изчистват ми я и ми я слагат в чисто нов спейсбег,неотварян до сега.
Другото място,от което пазарувам понякога при мързел,е На тъмно.Е да,от там се налага после домашно почистване на свалената от таблото обица,пъхната в какъвто и да е спейсбег.

BoCupycake
09-02-2009, 07:32
Какво искаш да кажеш с "първите (медицинските)"?

На езика не можеш да си позволиш да си сложиш обица от тенеке примерно.Е,вероятно можеш сребърна или златна,но аз не бих рискувала.
Аз пък като отида да мрънкам за обица ми я сглобяват както си искам,изчистват ми я и ми я слагат в чисто нов спейсбег,неотварян до сега.
Другото място,от което пазарувам понякога при мързел,е На тъмно.Е да,от там се налага после домашно почистване на свалената от таблото обица,пъхната в какъвто и да е спейсбег.
"Първите" обеци са така наречените медицински те са от стомана и винаги са стерелизирани и в опаковка,те се слагат при самото пробиване.На "прясна" дупка не можеш да сложиш злато,камо ли сребро получаваха се някакви реакции(не съм добра по химия и не мога да ти обясня) и става смрад.Както и да е... :}

Jamalska
09-02-2009, 08:49
Хм...дупчила съм се до сега минимум 25 пъти,в момента имам само 12 обици по себе си.
И единствените "медицински" обици,които аз знам,са ония смешните,дето се слагат в пистолетите.А тези,които ще ти сложат в студио,като изключим размера за определени места, е хубаво да се носят и след това. Медицинската стомана,титанът и силиконът и по принцип са си по-подходящи. За друго е редно дупката да е хубаво заздравяла.

2s
09-03-2009, 15:19
След като си намерих търсената обичка, реших че може да съм от полза на още някой. Единственото място ( от тези, на които отидох, а те не са малко ), на което има Koosh топчета е Trip House на ул. цар Асен 52.

goosebumps
09-03-2009, 15:39
Аз имам за пъпа такава обица, но рощавото топче се отвинтва, смисъл става и за шиш ( :D ) на обица за език.

И аз това щях да офертирам =Д. Това точно за езика не знам дали би било удобно (особено докато ядеш :smt105 ). Аз в "Мания" такова точно за език не съм виждала, но може и да има. Другата седмица може да си правя хеликс и ще разгледам какво-що за пореден път 8-)

2s
09-03-2009, 16:16
Това точно за езика не знам дали би било удобно (особено докато ядеш :smt105 ).

Ами всъшност нищо не пречи, то дори е много удобно, мен лично ми е много забавно, защото е мекичко и сякъш ти прави масаж. =]

Jamalska
09-03-2009, 18:15
След като си намерих търсената обичка, реших че може да съм от полза на още някой. Единственото място ( от тези, на които отидох, а те не са малко ), на което има Koosh топчета е Trip House на ул. цар Асен 52.
did i help huh?huh?huh?:)

nadincety
09-03-2009, 18:57
Да попитам в тази темичка , че да не отварям нова :)
В Бургас къде другаде има обици осен в " На тъмно " , че ми втръсна от там да си купувам .. Аз им ги изкупих половината :D

Jamalska
09-03-2009, 19:16
Oooo,там има меега яките обици.
Велев Тату
8000 Бургас
България
ул.Войнишка 16
А по принцип във всяко студио продават.

nadincety
09-03-2009, 19:21
Oooo,там има меега яките обици.
Велев Тату
8000 Бургас
България
ул.Войнишка 16
А по принцип във всяко студио продават.

Айде ако може да ми кажеш къде по - точно се намира , нещо известно 8-) Че нищо не ми говори тази улица

Complicated
09-03-2009, 19:30
Е да,ама ако си попаднал на хубаво студио и си знаеш че тряа ще си я получиш в спейсбега директно от стерилизатора.Вкъщи си я прави кфот си искаш.А и не е голяма гаранцията от какво всъщност са тия обици в магазинчетата.те металите си приличат
Оф,ама абсолютно никъде не ти дават стерелизирана нова обица с неотваряно пликче.Само първите(медицинските) са така.Аре стига си дрънкала глупости.
В Trip House има такива обици и са евтини. И не е вярно, че никъде не дават. Аз като ида там и си искам стерилизирана ми дават. :)

monka
09-03-2009, 20:18
Oooo,там има меега яките обици.
Велев Тату
8000 Бургас
България
ул.Войнишка 16
А по принцип във всяко студио продават.

Айде ако може да ми кажеш къде по - точно се намира , нещо известно 8-) Че нищо не ми говори тази улица
Vaprosnoto studio e na Bogoridi:)))

nencuHka
09-03-2009, 22:55
За Велев Тату аз се дупчих там и съм много доволна.Студиото се намира по Богориди като вървиш нагоре към плажа,от дясната страна.Като стигнеш до грамофона .. някъде около него е не мога да ти кажа точно къде 8-) Има табела,за която трябва доста да се огледаш ..аз я видях от 2-3 път :lol:

А друго място,където има адските обеци е в Безистена..Отиди там,хем са евтини хем има мега яките..качваш се на втория етаж в дясно е магазина :)