PDA

View Full Version : Време За Ново Начало ?



fenasf
09-01-2009, 17:18
Такам. Добре (де) обмислих нещата и реших, че все пак темата трябва да бъде пусната.

Напоследък забелязвам тенденция в този форум хора да правят опити да остроумничат (в повечето случаи - неуспешни). Като един нормален тийн към средата на пубертета, аз също правя разни такива. Проблемът ми е, че приемам някои неща навътре и винаги прекалено премислям действията си. След дълъг размисъл стигнах до извода, че форумът отдавна е деградирал, а с него и аз. За мен идеята беше да споделя мой проблем анонимно и да получа съвети, но вместо това сега трябва да се притеснявам и за репутацията си като член тук. А в темите, които чета, виждам само отговори на хора с проблеми, които се държат като всезнайковци. Просто тук проблема не може да бъде решен, само се задълбава - като попиташ нещо наистина важно за теб и получиш отговори "не мога да ти помогна", "пиши по грамотно, ти не можеш да пишеш пък искаш еди какво си", "Абе ти си мого тъп/а бе!", "цъкни тук", "какво ме интересуваш ти", "Боже, колко си зле" - започваш да си втълпяваш "Ей, аз наистина съм зле" и се депресираш още повече.

Друго важно нещо за мен е - това е тийн форум и в него е препоръчително да пишат само тийнове. Като ярък пример давам w0sh - почти всичките му мнения звучат като на сприхав старец - надсмиванията над "тъпите" проблеми или пък "колко добри бяха старите спам времена". Не се учудвам, защото той отдавна е с по-различно мислене от тийнейджър и едва ли усеща как звучи. valdes е по-толерантен, но трезвата му мисъл невинаги успява да подобри положението, а така и не успя да ми даде отговор на простичкия въпрос, който формулирах.

И естествено - колкото повече време отделяш за форума, толкова по-зле за личния ти живот...Просто осъзнах, че от тук няма как да получиш помощ за проблемите си. Затова аз си тръгвам и продължавам напред - пък каквото стане. Няма да престана да посещавам форума напълно, но няма да съм тук често. Тази вечер съм тук заради темата...

ПП: По изречение към някои потребители, които ми направиха впечатление: Hillary_ - ти си наистина добро попълнение за форума и постигаш добър баланс между личния си живот и всичко тук. NeZaPoznat - не знам къде изчезна, но да знаеш - влизам ти в положението и много ме кефиш като човек. Dimana99 - аватарът ти е много сладък. LadyDi - прекалено си сериозна. Punisherrr - добра модераторка си. BePoHuKa & Alexandra93 - хем сте секси, хем разбирате от секс :-D. stayh1gh - УЕСТСАЙД НИГГА !!! l0lz - кефиш. ShtrudeL - не се филмирай.

ShtrudeL
09-01-2009, 17:34
Като ярък пример давам w0sh - почти всичките му мнения звучат като на сприхав старец - надсмиванията над "тъпите" проблеми или пък "колко добри бяха старите спам времена".

w0sh е пичч! А проблемите наистина са тъпи..


Просто осъзнах, че от тук няма как да получиш помощ за проблемите си.

Чак сега ли? Оо


ShtrudeL - не се филмирай.

Ахъм.

П.П Свършиха ми пържените картофки. х(

fenasf
09-01-2009, 17:42
Направи си пуканки :P

l0lz
09-01-2009, 17:44
http://msp236.photobucket.com/albums/ff141/woodfin2007/blackass.jpg :D

ThePowerOfLove
09-01-2009, 18:22
Така е, форума е повече за убиване на време. Вече много рядко се срещат смислени коментари по зададен въпрос. И все пак никой не е на сила тук :)

fenasf
09-01-2009, 18:25
Така е, форума е повече за убиване на време. Вече много рядко се срещат смислени коментари по зададен въпрос. И все пак никой не е на сила тук :)

освен Др. Тийн :-D

@ l0lz :lol: :lol: 8-)

thelideto
09-01-2009, 19:01
Да така е. :?

smiirnoff
09-01-2009, 19:19
Ми аз влизам във форума, за да се смея ^^
А и всъщност нищо не съм очаквала от форума .. някой като си каже проблема, все ще се намери злобар, дето да се подиграе с него ..
За това аз вече съм тука само да си убивам времето, ако ми е скучно например и така .. ^^ 8-)

P.S .. а и ме кефи много тая емотиконка - 8-)

:lol:

l0lz
09-01-2009, 19:30
Така е, форума е повече за убиване на време. Вече много рядко се срещат смислени коментари по зададен въпрос. И все пак никой не е на сила тук :)

освен Др. Тийн :-D

@ l0lz :lol: :lol: 8-)

You still my nigga! :-) 8-)

valdesbg
09-01-2009, 21:21
Анонимни ми приятелю, благодаря че си ме включил в поста си. Трезвата ми мисъл помага само на този който има желание да си реши проблемите.

Писах ти ЛС, отговора е малко многословен, но...ти ще го прочетеш.. :Р

А по темата - донакъде си прав, макар и не съвсем :) Просто имам друго виждане за нещата.

LadyDi
09-01-2009, 21:25
LadyDi - прекалено си сериозна.
Професионално изкривяване, батка :)
Не мислех, че "сериозността" вреди, but.. point taken :P

Tnx.

Python5
09-01-2009, 22:32
Първо мислех да те храня, но после видях това ...

Hillary_ - ти си наистина добро попълнение за форума
... и осъзнах, че каквото и да кажа, няма да те принизи повече, отколкото вече си паднал :/.

Напускам малоумната ти, псевдо-популистка тема с утехата, че когато започне масовият геноцид, ти ще си сред първите паднали.

fenasf
09-02-2009, 07:05
Първо мислех да те храня, но после видях това ...

Hillary_ - ти си наистина добро попълнение за форума
... и осъзнах, че каквото и да кажа, няма да те принизи повече, отколкото вече си паднал :/.

Напускам малоумната ти, псевдо-популистка тема с утехата, че когато започне масовият геноцид, ти ще си сред първите паднали.


:razz: :razz: :razz: питона си остава гадняр

Hilary_
09-02-2009, 12:56
Първо мислех да те храня, но после видях това ...

Hillary_ - ти си наистина добро попълнение за форума
... и осъзнах, че каквото и да кажа, няма да те принизи повече, отколкото вече си паднал :/.

нима? И кой си ти, че ще решаваш кой е пропаднал и кой не ??
Яд те е, че тебе те няма може би ?? :lol:

Към автора: Авторе съгласна съм с теб и това, което си написал и не защото мен ме има, а като цяло е така ... но аз съм отдавна тук ии винаги е било така .. винаги си има потребители, които помагат и такива, които спамят ии искат да се издигнат тук чрез вниманието получено от останалите .. най - жалкото е, че всеки си гледа неговото, а тук трябва да си помагаме взаимно, НО явно малко хора го разбират ... :? А има и такива потребители, които са тук само да хранят останалите избивайки разни комплекси .. хмм жалко, но факт ... :?

п.с. Недей да си "отиваш" по простата причина, че форума се нуждае от хора, които осъзнават горенаписаното от теб ии според мен мястото им е тук!!!

п.с. 2 Мерси за думите ти към мен ... :)

Slave4You
09-02-2009, 17:23
Ми да си призная аз не пускам особено често теми във форума, защото често ми се смеят на темите и ме правят на нищо :? :x За това реших да пиша само мнения, но пак често се намира някой, който да се скара за глупости;)
Просто не трябва толкова да се вживяваш в тези работи, гледай да си намериш отговорите, които търсиш и така:)

maybelline
09-02-2009, 17:32
Рядко ще се срещат хора, които да ти помагат, но дори един ти стига, за да получиш смислен съвет. Единственият човек, който винаги ще ти помогне, си ти. Останалите ти дават съвети, подкрепят те (не всички във форума :) ), помагат ти, но ти сам решаваш какво да правиш.
Повечето тук са деца, затова не ти помагат, а се перчат. Децата надрастват това някъде между пълнолетието си и сватбата си. Затова истинските приятели са рядкост. Ако ти трябва помощ или съвет и търсиш сериозен човек, разгледай темите, погледни кой отговаря добре и му пиши ЛС.
Успех! :)