PDA

View Full Version : Съединението прави силата.



tuzaro
09-01-2009, 21:25
http://img84.imageshack.us/img84/2057/originalt.jpg

Joc
09-01-2009, 21:27
ше има тОпалка... :booooomb:

LizZz
09-02-2009, 10:41
тцтц

hardball
09-02-2009, 11:28
Еми ще дойда сигурно :)

bulgarche
09-02-2009, 12:22
Очаквайте включване!

Дано папагалите размислят и си променят глупавите планове за празника!

tuzaro
09-02-2009, 14:24
страхливи са, нема да направят нищо.

Tokarev
09-02-2009, 16:11
Поредното лицемерие и популизъм....

Kya
09-02-2009, 16:13
Еми ще дойда сигурно :)

ЕЕЕЕ няма как... За къде без теб... :D :D :D :D

hardball
09-02-2009, 18:41
Еми ще дойда сигурно :)

ЕЕЕЕ няма как... За къде без теб... :D :D :D :D
Ти хубаво го казваш това, а някаква мисъл пробва ли се да вложиш при изпълнението на тая задача?
Умопомрачително тъпа.
Разбира се, че без мен не може, ти си потривай дебелия задник в леглото, поти се и се чуди какво да измислиш за да ме подразниш във форума, защото това е смисълът на живота ти.
А аз ще ида в това време.

LinkTon
09-02-2009, 19:00
То на думи е лесно да се каже: "Съединението прави силата"..

Tokarev
09-02-2009, 19:02
Еми ще дойда сигурно :)

ЕЕЕЕ няма как... За къде без теб... :D :D :D :D
Ти хубаво го казваш това, а някаква мисъл пробва ли се да вложиш при изпълнението на тая задача?
Умопомрачително тъпа.
Разбира се, че без мен не може, ти си потривай дебелия задник в леглото, поти се и се чуди какво да измислиш за да ме подразниш във форума, защото това е смисълът на живота ти.
А аз ще ида в това време.
Не че нещо ама....
Твоя не е ли дебел ?
Помним едно клипче отпреди време....
Пък и на снимките ти са винаги под такъв ъгъл че не се вижда добре...

hardball
09-02-2009, 19:05
И? :-o

Tokarev
09-02-2009, 19:11
Нищо бе...само питам и си задавам въпроса - Да ти е дебел задника пък да казваш на други хора че им е дебел... :D

hardball
09-02-2009, 19:13
Нищо бе...само питам и си задавам въпроса - Да ти е дебел задника пък да казваш на други хора че им е дебел... :D
Едното няма отношение към другото :-o
И ако не си забелязъл, друга беше целта на поста като цяло. Някак си не ти ли се струва, че не е нужно да коментираш?

Tokarev
09-02-2009, 19:19
Защо да не може - мога да коментирам всичко !
:D
Права си че не са свързани, аз само напомям... :D :D :D

LinkTon
09-02-2009, 19:27
С право напомняш. Прави се на голяма гъзарка,ама всички я видяхме как си тресеше сланините на един клип от новогодишен купон. 8)

hardball
09-02-2009, 19:31
Новогодишен купон :D
И като сте видяли ? :-o
Аз не разбирам какво се очаква от мен, да се засрамя ли? :D

LinkTon
09-02-2009, 19:33
Очакваме да слезеш на земята.

hardball
09-02-2009, 19:40
Аз нормално се държа, само Kya съзнателно нареждам, защото тя сама си го търси.
Или нежните ви душици страдат? :lol:
Кое те засегна, че София има по- голям трафик от Силистра, защото има 40 пъти повече хора ли? Логическото мислене изгаря съзнанието ти?

Kya
09-02-2009, 19:48
Новогодишен купон :D
И като сте видяли ? :-o
Аз не разбирам какво се очаква от мен, да се засрамя ли? :D

Очаква се да спреш да обиждаш безмислено а и + това даже не си ме виждала, а теб гледаме всеки ден с фотошопнатите снимки (няма нищо лошо в това; не говоря за сички разбира се). Само се надуваш пред всички и се правиш че знеш всичко, а когато някой ти каже нещо което не знаеш - той автоматично става тъп. Това че можеш да обиждаш не те прави "умна". Мен не ме интересува какво мислиш за мен и за който и да било, просто искам да спреш да лижеш г******е на отбрана утайка от форумът и да говориш някакви неща които само да се харесат на въпросната утайка. Много си красива и сладка и не ти отива да обиждаш така. Казвам ти че се държах като теб когато бях на 13...

LinkTon
09-02-2009, 19:56
Това,че София има 40 пъти повече хора е ваш проблем,който всекидневно обсъждате,ако си забравила. Може би ти се засегна от факта,че се придвижвам по-лесно в родния си град за разлика от теб. Всъщност аз изтъкнах едно от предимствата на това да живееш в малък град.

И между другото - отдавна ме дразниш; не,че ще ти пука,а едно време ме кефеше. Бе,ари.. някъв форум,кво се обеснявам тука.

hardball
09-02-2009, 20:08
Новогодишен купон :D
И като сте видяли ? :-o
Аз не разбирам какво се очаква от мен, да се засрамя ли? :D

Очаква се да спреш да обиждаш безмислено а и + това даже не си ме виждала, а теб гледаме всеки ден с фотошопнатите снимки (няма нищо лошо в това; не говоря за сички разбира се). Само се надуваш пред всички и се правиш че знеш всичко, а когато някой ти каже нещо което не знаеш - той автоматично става тъп. Това че можеш да обиждаш не те прави "умна". Мен не ме интересува какво мислиш за мен и за който и да било, просто искам да спреш да лижеш г******е на отбрана утайка от форумът и да говориш някакви неща които само да се харесат на въпросната утайка. Много си красива и сладка и не ти отива да обиждаш така. Казвам ти че се държах като теб когато бях на 13...
Кое си ми казала, което е ново за мен, моля те дай конкретно. Много се обиди в темата за мензиса и оттогава ти ме преследваш да се заяждаш, не те закачам аз първа.
Кой кого обижда? Виж малко назад за какво става дума.
Аз не лижа ничии гъзове във форума, както виждаш си заставам сама зад мнението и после на никого не чакам, когато съвсем конкретно някой се отнесе към мен.
Да не говорим, че можеш да си спестиш анализите за поведението ми, радвам се, че си надраснала моята фаза, аз нямам никакъв проблем да живея със себе си така.

LinkTon, не очаквай да ти давам обяснение за това защо сега те дразня, а преди съм те кефела. Аз и против Силистра нямам против, имам против хората, които рият против София без някаква логика.
Всъщност живяла съм и в София, живяла съм и в забутано село на майна си райна, сега съм в Пловдив и да ти кажа- предимствата идват и със сериозни недостатъци и не е нужно да си гений за да стигнеш до тоя извод. В София има повече хора, ерго по- интересен културен, светски и какъвто още искаш живот. Как очакваш трафикът да е като в Силистра?!

Ако имате още въпроси- на лично.

Kya
09-02-2009, 20:42
Новогодишен купон :D
И като сте видяли ? :-o
Аз не разбирам какво се очаква от мен, да се засрамя ли? :D

Очаква се да спреш да обиждаш безмислено а и + това даже не си ме виждала, а теб гледаме всеки ден с фотошопнатите снимки (няма нищо лошо в това; не говоря за сички разбира се). Само се надуваш пред всички и се правиш че знеш всичко, а когато някой ти каже нещо което не знаеш - той автоматично става тъп. Това че можеш да обиждаш не те прави "умна". Мен не ме интересува какво мислиш за мен и за който и да било, просто искам да спреш да лижеш г******е на отбрана утайка от форумът и да говориш някакви неща които само да се харесат на въпросната утайка. Много си красива и сладка и не ти отива да обиждаш така. Казвам ти че се държах като теб когато бях на 13...
Кое си ми казала, което е ново за мен, моля те дай конкретно. Много се обиди в темата за мензиса и оттогава ти ме преследваш да се заяждаш, не те закачам аз първа.
Кой кого обижда? Виж малко назад за какво става дума.
Аз не лижа ничии гъзове във форума, както виждаш си заставам сама зад мнението и после на никого не чакам, когато съвсем конкретно някой се отнесе към мен.
Да не говорим, че можеш да си спестиш анализите за поведението ми, радвам се, че си надраснала моята фаза, аз нямам никакъв проблем да живея със себе си така.

LinkTon, не очаквай да ти давам обяснение за това защо сега те дразня, а преди съм те кефела. Аз и против Силистра нямам против, имам против хората, които рият против София без някаква логика.
Всъщност живяла съм и в София, живяла съм и в забутано село на майна си райна, сега съм в Пловдив и да ти кажа- предимствата идват и със сериозни недостатъци и не е нужно да си гений за да стигнеш до тоя извод. В София има повече хора, ерго по- интересен културен, светски и какъвто още искаш живот. Как очакваш трафикът да е като в Силистра?!

Ако имате още въпроси- на лично.

Не сис ме обиждала в темата за мензсиса. Ти не можеш да ме обидиш. Опитваш се но не можеш. И си доста смешна и се опитвам да ти го обясна а ти ми казваш че съм тъпа. В темата за мензиса ти ме нарече лигла и всички които ги боли - лигли и че сме били опищявали света и някакви такива (някое от изброените може да не си го казала ти). Това че ме боли според теб значеше че съм лигла. Продължаваш да говориш че съм лигла :) (нямам нищо против, но не разбирам защо) И за лизането за г******е е логично, пресен пример за това е мероприятието на което желаеш да ходиш. А анализи НАД поведението ти няма да спра да правя докато не се научиш да се държиш добре със силистрични например :) :P :P :P :P

TERRORMACHINE
09-02-2009, 22:25
всички сте смешни http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

shanoo
09-02-2009, 22:29
жАлтите наистина мн ше се осерат ако занимават другите хора с "христолов във ковчег"... :-o

Kya
09-03-2009, 00:15
жАлтите наистина мн ше се осерат ако занимават другите хора с "христолов във ковчег"... :-o

А? :?

Kya
09-03-2009, 00:24
жАлтите наистина мн ше се осерат ако занимават другите хора с "христолов във ковчег"... :-o

А? :?

виждаш ли колко си плиткоумна,дори не разбра какво написа момчето 8)

Пропуснах ли нещо? :shock:

Kya
09-03-2009, 00:44
да,досегашния си живот си го пропуснала отвсекъде http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

Кое те наведе на тая мисъл и кога?

Kya
09-03-2009, 02:50
срамно е да не знаеш кои са жАлтите http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif а направо е безумно да не знаеш кой е Митьо Селския http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif
самооблей се за наказание с 5 литра ферментирала пловдивска Орина http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

Ако ми издадеш къде се намират запасите ти от орината ще си взема 5 литра назаем (после ще ти ги варна двойно, споко)

Забележка: Ако орината не е усветена от отец сионий аз няма да свърша ритуалът за самонаказване. За мен само светена орина другата за турците и помаците които в момента ми стрят къщата в бояна.

Kya
09-03-2009, 02:58
http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

Kya
09-03-2009, 03:21
хареса ти баварския хилиярдер,а? http://ibox.bg/forum/img/grinning-smiley-021.gif

МИ не толкова колко ме изкефи колко хора не разбраха в какъв аспект бе използван той и кои от тях разбраха...

bulgarche
09-03-2009, 07:52
Kya, ама ти грам не сгряваш за какво става дума

LinkTon
09-03-2009, 13:03
Kya, ама ти грам не сгряваш за какво става дума

Момичето не се занимава с форумни глупости и "баварски" изтъркани лафове. Това лошо ли е?

ScionOfStorm
09-03-2009, 14:56
винаги като се направи тема за нещо достойно или важно в родната ни история стават ебати зулумите вътре... : )

Tokarev
09-03-2009, 15:54
Кое е достойното и важното ? Че група скинове, лумпени и деградета ще минат през някаква уличка скандирайки неизпълними лозунги и накрая ще се напият някъде по тоя повод и всички ще забравят за това ?
Ако събитието не се проведе това ще промени ли историята по някакъв начин ?
Ако пък се проведе ще я промени ли ?
Или може би ще събуди родолюбие и патриотизъм в сърцата на "гражданите" ?

:D :D :D

ScionOfStorm
09-03-2009, 15:57
абе аз говоря за самото Съединение ;)

dan40123
09-03-2009, 16:15
моля продължете обиждането за дебелите гъзове :D точно стана интересно ...

shanoo
09-03-2009, 17:08
Кое е достойното и важното ? Че група скинове, лумпени и деградета ще минат през някаква уличка скандирайки неизпълними лозунги и накрая ще се напият някъде по тоя повод и всички ще забравят за това ?
Ако събитието не се проведе това ще промени ли историята по някакъв начин ?
Ако пък се проведе ще я промени ли ?
Или може би ще събуди родолюбие и патриотизъм в сърцата на "гражданите" ?

:D :D :D

"скинове, лумпени и деградета" :smt038 :smt006 :smt007