PDA

View Full Version : Отделете 5 минути и за моята история



mysticinside
09-01-2009, 20:56
Моля модераторите да изтрият темата.

valdesbg
09-01-2009, 21:03
Добре си направила. Важното е да не се филмираш за нищо.

Успех!

Di
09-01-2009, 21:03
ще се оправиш,преди 3 дни и аз приключих първата ми истинска връзка(времетраене:една година и един месец) и найстина знам какво ти е.. :smt056

tuzaro
09-01-2009, 21:06
аз съм роден на тая дата, 22.02.1991 8-)

0nem0retIme
09-01-2009, 22:08
Браво за волята ! :)

Python5
09-01-2009, 22:22
аз съм роден на тая дата, 22.02.1991
Личи ти.

loveisgonee
09-01-2009, 22:34
Имала си волята да се разделиш с нещо,което си обичала,а то те е наранявало.Просто е трябвало да се случи,щом си имала волята да сложиш края с времето ще се справиш и с раздялата :-) :-) :-)

fire_cat
09-02-2009, 06:55
Имала си волята да се разделиш с нещо,което си обичала,а то те е наранявало.Просто е трябвало да се случи,щом си имала волята да сложиш края с времето ще се справиш и с раздялата :-) :-) :-)

+++ :)

raia338
09-02-2009, 07:02
понякога наистина ни е много тежко да сложим края (при положение че не можем без дадения човек) но какво друго ни остава да направим като сме нежелани,излишни и неразбрани :!: :!: [/img]

tuzaro
09-02-2009, 07:39
аз съм роден на тая дата, 22.02.1991
Личи ти. :lol:
на авторката аватара е много убав.

mysticinside
09-02-2009, 07:46
аз съм роден на тая дата, 22.02.1991
Личи ти. :lol:
на авторката аватара е много убав.

Душа,мерси за комполимента ама нали се чаткаш че сега не е темата за това :?

niquetamere
09-02-2009, 09:14
Няма особено значение, но все пак на колко години е момчето ?

radiinkaa
09-02-2009, 10:15
Браво,възхищавам ти се имаш направо невероятна воля.Опитай се да го забравиш и продължи напред щом това не е бил точният човек значи ако продължиш да търсиш ще го намериш и тогава ще се чудиш защо си се ядосвала :) :)

lubomirky
09-02-2009, 10:51
аз съм роден на тая дата, 22.02.1991
Личи ти. :lol:
на авторката аватара е много убав.

Душа,мерси за комполимента ама нали се чаткаш че сега не е темата за това :?

Аватара ти наистина е много хуваб :) А доколкото прочетох 'твоята история' сега си свободна ? Лъжливото 'обичам те' ще се постарая да го изричам възможно най-често :oops:

peteto_love
09-02-2009, 11:06
Мила горе главата и аз сложих край на връзката ми с бившия която продължи 2 години,беше ми много зле..Много дълго време се лута м/у това да го зарежа или не..докато той просот ми доказа,че не държи на мен такак както заслужавам..А за това време което бяхме прекарали заедно,трябваше да ми се доверява повече и да ме уважава..сега не съжалявам имам ново гадже и съм щастлива,дано да е така и за напред..Но си обещах няма да търпя да не ме уважават,искам да съм с човек който държи на мен...Правилно си постъпила,продължавай напред и късмет..!!!

mysticinside
09-02-2009, 11:07
Момчето е на 18 ще прави 19...През цялото време го подкрепях счупи си ръката-аз пак до него,матури шофьорски изпити и всички тези работи винаги съм била до него и помагала,ама явно не е било достатъчно ;(

lubomirky - Мерси ...да свободна съм :) Но не виждам от какво значение ти да казваш обичам те ;)

cinderella_gugutka
09-02-2009, 11:39
еми по4ти всеки преминава през поне една тежка раздяла.сега явно е твой ред.бъди силна,защото си постъпила много правилно.с времето ще го забравиш и ще намериш по-добър от него

v3r43to
09-02-2009, 13:25
Като чета твоята история ... направо все едно описваш моята с едно момче но с тоста по лоши неща който ни разделяха.... като караници в огромни количества,прекалено много лъжи, изневери,недоверие и най-вече побойща и наркотици........
Страшно много го обичам,какво ли не съм правила за него,но ....
Живота продължава.... *hug*

lubomirky
09-02-2009, 17:23
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Alice3
09-02-2009, 17:42
Браво за волята!

mysticinside
09-02-2009, 17:59
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Сега не искам никой! Незнам дали си чувствал това да се отделиш от любимия човек- надявам се не си...Отвратително е! :( :(

vagarious
09-02-2009, 18:01
^
Не искаш ОК, но точно когато не очакваш, а именно сега, той ще се появи.За добро или лошо. :) :-)

lubomirky
09-02-2009, 19:26
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Сега не искам никой! Незнам дали си чувствал това да се отделиш от любимия човек- надявам се не си...Отвратително е! :( :(

В момента съм отделен и то не малко.. Знам, тъпо е, гадно е, не искаш да виждаш никой, но просто.. Мисля да прекратя всякакви контакти с нея, за да мога след 1-2-3 месеца, когато тръгна да върша нещо, да не мисля за нея и да съм концентриран. Всяко нещо, с което се захванех го върша без да мисля, единствената ми мисъл е какво прави тя, с кой е. Ама вече съм решил твърдо да се стягам и да не допускам повече такива грешки да ми провалят бъдещето :) Ако имам такова въобще де ;)

axis
09-02-2009, 19:33
:lol:
на авторката аватара е много убав.
ставаме 2ма :P

mysticinside
09-02-2009, 19:36
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Сега не искам никой! Незнам дали си чувствал това да се отделиш от любимия човек- надявам се не си...Отвратително е! :( :(

В момента съм отделен и то не малко.. Знам, тъпо е, гадно е, не искаш да виждаш никой, но просто.. Мисля да прекратя всякакви контакти с нея, за да мога след 1-2-3 месеца, когато тръгна да върша нещо, да не мисля за нея и да съм концентриран. Всяко нещо, с което се захванех го върша без да мисля, единствената ми мисъл е какво прави тя, с кой е. Ама вече съм решил твърдо да се стягам и да не допускам повече такива грешки да ми провалят бъдещето :) Ако имам такова въобще де ;)

Демек си в положението на момчето което аз оставих...интересно ми е как се чуватва той...дали ще ме помни ...просто ми е интересно...а и мъчно

lubomirky
09-02-2009, 19:57
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Сега не искам никой! Незнам дали си чувствал това да се отделиш от любимия човек- надявам се не си...Отвратително е! :( :(

В момента съм отделен и то не малко.. Знам, тъпо е, гадно е, не искаш да виждаш никой, но просто.. Мисля да прекратя всякакви контакти с нея, за да мога след 1-2-3 месеца, когато тръгна да върша нещо, да не мисля за нея и да съм концентриран. Всяко нещо, с което се захванех го върша без да мисля, единствената ми мисъл е какво прави тя, с кой е. Ама вече съм решил твърдо да се стягам и да не допускам повече такива грешки да ми провалят бъдещето :) Ако имам такова въобще де ;)

Демек си в положението на момчето което аз оставих...интересно ми е как се чуватва той...дали ще ме помни ...просто ми е интересно...а и мъчно

И на двата ти въпроса единствено той може да отговори. Обаче на мен още първия път ми направи впечатление това 'не чух 1 път думата "обичам те" . Вече всеки я използва тая дума като здрасти, а на теб нито един път :shock: Прекалено трудно допуска човек до себе си или просто те е имал ей така? И при мен е сложна работа, ама при теб :(

mysticinside
09-02-2009, 20:24
Сега ти видях и новия аватар :grin: ии да ти кажа няма да ти е трудно да намериш някой, който да споделя твоята любов ;)

Сега не искам никой! Незнам дали си чувствал това да се отделиш от любимия човек- надявам се не си...Отвратително е! :( :(

В момента съм отделен и то не малко.. Знам, тъпо е, гадно е, не искаш да виждаш никой, но просто.. Мисля да прекратя всякакви контакти с нея, за да мога след 1-2-3 месеца, когато тръгна да върша нещо, да не мисля за нея и да съм концентриран. Всяко нещо, с което се захванех го върша без да мисля, единствената ми мисъл е какво прави тя, с кой е. Ама вече съм решил твърдо да се стягам и да не допускам повече такива грешки да ми провалят бъдещето :) Ако имам такова въобще де ;)

Демек си в положението на момчето което аз оставих...интересно ми е как се чуватва той...дали ще ме помни ...просто ми е интересно...а и мъчно

И на двата ти въпроса единствено той може да отговори. Обаче на мен още първия път ми направи впечатление това 'не чух 1 път думата "обичам те" . Вече всеки я използва тая дума като здрасти, а на теб нито един път :shock: Прекалено трудно допуска човек до себе си или просто те е имал ей така? И при мен е сложна работа, ама при теб :(

Наистина много трудно допускаше човек до себе си...а аз наистина се борех да ме допусне до сърцето си,защото бях влюбена в него ...в интерес на истината чух 1 път обичам те и то беше точно на нова година..и то по телефона,защото аз имах далечни роднини на гости и я прекарах без него...Наистина много ми е тежко...последния разговор проведохме по телефона и той каза "След 2 минути ще стане 1 час от както говорим тогава линийте ще прекъснат сами..повече няма да ти се обадя" и точно рпеди да му кажа "помни ме" линийте затвориха....това ме смаза..От уважение писах един смс вчера да му честитя това че е приет в колежа в който кандидатства и новото настърпване на работа.Той днес ми отговори :( lubomirky благодаря ти за отговорите!

VampireGirl9
09-02-2009, 20:54
Повечето сме преминали през това..
Не мога да ти кажа дали си постъпила правилно,тъй като не съм достатъчно запозната,но моето мнение е(обръщам се към теб и всички от нежния пол),че момчетата просто не заслужават да леем сълзите си за тях(особено за тези,на които не им пука за нас)!Не го заслужават!
Може според вас да не съм права,но аз никога не плача за момче,каквото и да чувствам.Те си отиват,но се появяват нови.. :)

veseto0o0o0o
09-03-2009, 00:16
Това не е съвет просто исках да ти кажа, че аз бих постъпила така .. бих загърбила всичко и щях да си хвана свестният приятел, който е бил до тебе и те е подкрепял във всичко ЕТО ТОВА ОЗНАЧАВА ЧОВЕК ДА ДЪРЖИ НА ТЕБ. Каза, че не си могла да бъдеш с него, заради това момче сега си свободна имаш нужда от малко време, но.. по-добре се хвани с този твой приятел, който е бил до теб! :) Това мисля аз пък ти си решаваш де. :)

Amateur
09-03-2009, 03:08
Знам как но при мен беше по сложно,раздяла,събиране няколко пъти...много изневери от неина страна,правеше ме на боклук и тн аз прощавах и прощавах на края събрах сили скъсах с нея първия месец ми беше тежко виждах я с други но след това намерих нови компании приятели разнообразия ето вече 3 месеца не съм с нея и не ми пука жива ли е мъртва ли е!


Успех!!!

lubomirky
09-03-2009, 08:17
Повечето сме преминали през това..
Не мога да ти кажа дали си постъпила правилно,тъй като не съм достатъчно запозната,но моето мнение е(обръщам се към теб и всички от нежния пол),че момчетата просто не заслужават да леем сълзите си за тях(особено за тези,на които не им пука за нас)!Не го заслужават!
Може според вас да не съм права,но аз никога не плача за момче,каквото и да чувствам.Те си отиват,но се появяват нови.. :)

А какво става ако момичетата са както в случая с мен и Amateur? Значи ли, че и ние двамата трябва да кажем 'момичетата са курви, не заслужават да страдаме заради тях' ?

до авторката: Ще го преживееш, даже няма да си спомняш за него след време :-)

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 11:09
Честно казано ми стана адски тъжно, след като прочетох написаното. Но искам да знаеш, че всичко ще мине. След колко време, зависи от теб. Щом смяташ, че нещата оконачателно са приключили, значи е така. Пстави си за цел да се забавляваш, да се усмихваш, да се разсейваш... Убедена съм, че скоро ще срещнеш друго момче и ще бъдеш много щастлива. Успех и горе главата! :)

mysticinside
09-04-2009, 15:48
Моля модераторите да заключат и изтрият темата

umri
09-04-2009, 19:51
Чудя се как ти е търпял простотиите толкова дълго. Разделихме се... събрахме се. Добре, че поне е имало интимна връзка... това показва, че не е бил пълен малоумник да се занимава с теб. Никога не била чула думите "обичам те", а ти пробвала ли си да ги изречеш първа, а? Или винаги първо момчето трябва да го каже. Да ама не.

mysticinside
09-04-2009, 21:12
Чудя се как ти е търпял простотиите толкова дълго. Разделихме се... събрахме се. Добре, че поне е имало интимна връзка... това показва, че не е бил пълен малоумник да се занимава с теб. Никога не била чула думите "обичам те", а ти пробвала ли си да ги изречеш първа, а? Или винаги първо момчето трябва да го каже. Да ама не.

Казвала съм ги......прочети малко коментари от темата без да нападаш...

w0sh
09-04-2009, 21:16
Gut Gut
грамотно написана тема.
Автора очевидно е наясно със себе си.
Аз не знам какво толквоа се обсъжда.

Thumbsup.

ValzZi
09-04-2009, 21:21
Мила горе главата и аз сложих край на връзката ми с бившия която продължи 2 години,беше ми много зле..Много дълго време се лута м/у това да го зарежа или не..докато той просот ми доказа,че не държи на мен такак както заслужавам..А за това време което бяхме прекарали заедно,трябваше да ми се доверява повече и да ме уважава..сега не съжалявам имам ново гадже и съм щастлива,дано да е така и за напред..Но си обещах няма да търпя да не ме уважават,искам да съм с човек който държи на мен...Правилно си постъпила,продължавай напред и късмет..!!!


=D> :smt023