PDA

View Full Version : Направих го с ..



anity0emko
09-01-2009, 23:17
Направих го с един от най-добрите ми приятели (К-17),след около седмица скъсах с гаджето ми , просто тайната ми натежа много ... знаеха много малко хора броещи се на една ръка ... Както всяко момиче аз споделих с най-добрата ми приятелка която знае абсолютно всичко за мен , а (К) каза ,че не е казал на никой ... таа след известно време (около месец и половина ) аз се запознах с едно момче (Р) от групата на (К) и нещата потръгнаха много добре , НО какво разбирам въпросния (К) му е бил казаааал .... и момчето решило да ме попита , аз отрекох разбира се и в най-удобния момент попитах (К) защо му е казал след като знае ,че можеше да се получи нещо с (Р)... Сега (К) е сърдит на това момче ,че го е издал ... аз съм обидена на (К) , а другото момче ми е сърдито на мен ,че съм казала на (К) ....


Който си е направил труда да прочете всичко това моля да ми отговори на няколко въпроса които ме тормозят ...

(К) от ревност ли е казал на (Р) ,че съм спала с него за да го изолира от мен и да съм само за него ? ( Аз и (К) няма ме връзка)

Дали (Р) ще ми проговори някога ?

И защо прояви такова голямо доверие да ми сподели ,че знае за мен и (К) ?




Знам ,че това никои не го интерсува ,но това е форум за тийнейджари които да споделят и аз споделих това с вас :) дано да ме разберете ...

bRoKeN_InSiDe
09-01-2009, 23:27
Аз си мисля, че може би К. е казал на Р., че сте спали заедно не толкова от ревност, а за да ти направи гадно!А пък на Р. бързо ще му мине и ако найстина те харесва няма да има проблем за него!

mArMaLaDkA
09-01-2009, 23:29
По такъв начин си задават въпросчетата, малоумните и отчаяни дечица, пишейки на чичко Тийн.

ThePowerOfLove
09-01-2009, 23:29
Да, К. е искал да те прецака. А ти си предала доверието на Р., което си е гадно :? Гледай да се оправиш с Р. :)

anity0emko
09-01-2009, 23:34
това е част от разговор в скайп ....


[00:56:28] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: kiko radi mi e surdit zaradi tebe
[00:56:54] ·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳBarzaka_91ҳ̸Ҳ̸ҳ ●•٠·: ne e
[00:56:57] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: e
[00:57:19] ·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳBarzaka_91ҳ̸Ҳ̸ҳ ●•٠·: sega nqma da go buda 4e da ti kaje istinata
[00:57:38] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: da we znam kfa e istinata
[00:57:43] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: v4era kato zvunqh ne diga
[00:57:46] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: ti ne diga6
[00:57:49] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: pisah
[00:57:54] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: neotgovarq
[00:57:56] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: klikah
[00:57:58] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: ne klika
[00:58:05] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: epa ...
[00:58:08] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: surdit e
[00:58:14] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: i to zaradi teb
[00:58:15] - -‘๑’- loveless -‘๑’-: ;(
[00:58:15] ·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳBarzaka_91ҳ̸Ҳ̸ҳ ●•٠·: eeeee nz az ni6to ne sma mu kazal

mArMaLaDkA
09-01-2009, 23:36
Не разбрахте ли, че ни е през патенцата и патоците за личната ви кореспонденция? Толкова не можете да разкажете с две думи, та трябва да ви гледаме сеирите и простите никнеймове...

ЕДИТ: И отиде анонимността на К. и Р.

anity0emko
09-01-2009, 23:40
Не разбрахте ли, че ни е през патенцата и патоците за личната ви кореспонденция? Толкова не можете да разкажете с две думи, та трябва да ви гледаме сеирите и простите никнеймове...

ЕДИТ: И отиде анонимността на К. и Р.


Гледай си работата ... :-x

l0lz
09-01-2009, 23:41
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/

mArMaLaDkA
09-01-2009, 23:43
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/

:lol:

anity0emko
09-01-2009, 23:44
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/


еее sry няма , но се пролича до каква степен ти е възпитанието


попринцип не задължавам никой да чете и да пише в тая тема

l0lz
09-01-2009, 23:48
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/


еее sry няма , но се пролича до каква степен ти е възпитанието


попринцип не задължавам никой да чете и да пише в тая тема

Възпитанието си ми е много добре, мойто момиче.. Поне не съм аз тоя, който ги върти на пръст и прай секс с друг при положение, че си има приятел, уоu feel me? ;}

anity0emko
09-02-2009, 00:12
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/


еее sry няма , но се пролича до каква степен ти е възпитанието


попринцип не задължавам никой да чете и да пише в тая тема

Възпитанието си ми е много добре, мойто момиче.. Поне не съм аз тоя, който ги върти на пръст и прай секс с друг при положение, че си има приятел, уоu feel me? ;}


куца ти възпитанието ,ако искаш на китайски ще ти го напиша :)

bog4eto
09-02-2009, 00:16
Общо взето не мисля,че на Кико му пука за теб.Общо взето не мисля и,че на Ради му пука особено,че си спала с еди кой си,еди кога си.

Не се тревожи излишно.

balon4eee
09-02-2009, 00:25
съжалявам но нищо не разбрах :( не знам защо пиша

PurpleDream
09-02-2009, 00:33
съжалявам но нищо не разбрах :( не знам защо пиша

и аз нищо не разбрах :lol:

l0lz
09-02-2009, 00:34
Е няма ли някой, който да е, (У) че да се получи перфектната дума за твоята история.. :/


еее sry няма , но се пролича до каква степен ти е възпитанието


попринцип не задължавам никой да чете и да пише в тая тема

Възпитанието си ми е много добре, мойто момиче.. Поне не съм аз тоя, който ги върти на пръст и прай секс с друг при положение, че си има приятел, уоu feel me? ;}


куца ти възпитанието ,ако искаш на китайски ще ти го напиша :)

Кво сменяш темата бе, курве (мисля, че тва е точната дума за теб). :с

valdesbg
09-02-2009, 05:28
Защо К е казал на Р - щото знае нещо за теб и щото му е през К-то как ще се чувстваш ти. А да и щото иска да те прецака.

За Р - нищо не мога да ти кажа. Нямам идея ще ти се отсърди ли или не. Ама като гледам всичките сте малки и се ловите а глупости. Най-вероятно ще ловиш ново гадже.

А за чий трибуквеник съзнателно изневеряваш на гаджето си? Щом не го искаш - ми кажи му го, късайте и се перкай с който искаш после.

desitybe90
09-02-2009, 12:56
:D da si kaja 4esno i az n6 ne razbrah :D

lulu_13
09-02-2009, 13:24
Ми нали са приятели просто му е казал, Ради сиг не ти се сърди просто се е отдръпнал, защото си мисли че има нещо м/у теб и Кико. Кажи му че харесваш НЕГО и тва е.

GregoryHouse
09-02-2009, 16:20
Казал му е за да се похвали разбира се...да не са на 30 че да знаят кога да си замълчат с усмивка, на 17 всеки се хвали наляво и надясно. Постъпката ти е била правилна, споко те са момчета ще го забравят за нула време, и Р ще те хване ще те мине и вероятно ще се похвали на К...да кофти но това е света не се сърдете от истината, все пак не обичате да ви лъжат.

lifelesscorpse
09-02-2009, 18:26
Поне недей да залъгваш момчетата и да ги "въртиш на пръста си"...поне им спести това да си губят времето с теб.Като не можеш да обичаш един,то поне не наранявай...

Grassh0pper
09-02-2009, 18:32
охх... много букви много нещо ! ама май има да се извиняваш на някого ! 8)

anity0emko
09-03-2009, 00:02
охх... много букви много нещо ! ама май има да се извиняваш на някого ! 8)


Май така се очертава :(

bloodymirror
09-03-2009, 11:22
Това да не ти е някаква система като по филмите -
'' (Р) (К) (М) '' ти да не си Джеймс Бонд :D да нямаш мисия,та така пишеш?! Не можеш ли по-разбрано,а и за секс истории си има и сайт.

sweetchef
09-03-2009, 14:11
Според мен го е направил от ревност.И да (Р) ще ти проговори и за последното незнам :)

yoLLi
09-03-2009, 14:23
Защо К е казал на Р - щото знае нещо за теб и щото му е през К-то как ще се чувстваш ти. А да и щото иска да те прецака.

За Р - нищо не мога да ти кажа. Нямам идея ще ти се отсърди ли или не. Ама като гледам всичките сте малки и се ловите а глупости. Най-вероятно ще ловиш ново гадже.

А за чий трибуквеник съзнателно изневеряваш на гаджето си? Щом не го искаш - ми кажи му го, късайте и се перкай с който искаш после.

++ :wink:

baby07
09-03-2009, 14:59
съжалявам но нищо не разбрах :( не знам защо пиша

и аз нищо не разбрах :lol:


офф и аз `` 8-)

Tedcho
09-03-2009, 19:18
и аз нищо не разбрах[/size] :lol:

anity0emko
09-03-2009, 19:20
и аз нищо не разбрах[/size] :lol:


Не сте разбрали нищо щото все още сте зажулени тийнейджарки :)

LadyDi
09-03-2009, 19:26
и аз нищо не разбрах[/size] :lol:


Не сте разбрали нищо щото все още сте зажулени тийнейджарки :)
Аууууу.... Grandma detected!

elsy
09-03-2009, 19:45
Ако бях врачка щях да ти кажа какво мисли и защо е постъпил така и К, и Р, и Л, и М и изобщо цялата азбука... 8-)

lipsvashh_mi
09-03-2009, 20:03
кажи на Р.,че нещата между теб и К. са история и той изобщо не те интересува..няма смисъл да отричаш случилото се..било е грешка и толкоз :? Щом се харесвате с въпросното момче се взиммайте и ич да не ви пука :)

anity0emko
09-03-2009, 21:28
кажи на Р.,че нещата между теб и К. са история и той изобщо не те интересува..няма смисъл да отричаш случилото се..било е грешка и толкоз :? Щом се харесвате с въпросното момче се взиммайте и ич да не ви пука :)


Един от нормалните отговори ...

Благодаря :)

firefly1
09-04-2009, 11:35
К. е казал на Р., защото просто е момче и момчетата обичат да се изтъкват и да се хвалят с тези работи. :( Ти би трябвало да го знаеш това нещо, за това... внимавай на кого и какво доверяваш. :?

AFT
09-04-2009, 18:47
И от какъв зор Радо ще ти се сърди за нещо, което си направила отдавна и не е имало нищо между вас тогава? Просто се е отдръпнал, кажи му, че между теб и Кико няма и не е имало нищо, онази случка е в миналото. Толкоз. А Кико е действал като нормален тинейджър, тръшнат от хормони. Big deal.

fc
09-04-2009, 20:03
Конкуренция :)

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:04
Аз пък мисля,че липсващите неизвестни са (Ч) и (А) и тогава отговорът на уравнението щеше да е 4(A)(Ч)2(К)(Р) или разгънато

(Ч)
(А)
(К)
(А)

(Р)
(А)
(К)
(А)
8)


Иначе к е казал на р ,защото е виждал,че нещата тръгват между вас и е искал просто момчето да знае.Освен това К е путка,Р е путка и ТИ си путка.

ValzZi
09-04-2009, 21:15
възможно е Кико да го е направил от ревност и би трябвало да си му сърдите не е трябвало да казва на когото и да било а Ради не би трябвало да ти се сърди а по скоро да е разочерован задето Кико е издал тайната ти .. но може пък да не го вижда от тази му страна ..