PDA

View Full Version : Температура-как става така?



la_loba_mariana
09-02-2009, 07:38
Здравейте,значи аз от малка имам този проблем и много изследвания са ми правили и уж няма нищо притеснително.Но все пак искам да попитам и вас-значи дигам изведнъж температура от 38 или 39 градуса,без никакви други симптоми-не съм изтинала,не ми е лошо и както изведнъж дигна тази температура,така изведнъж с едно хапче примерно аналгин или нурофен и я сваля.И след това ми няма нищо-това ми се струва доста притеснително.Мисех,че с годините съм го израснала,но скоро пак се случи.Моля ако някой има същия проблем и знае от какво е да каже.

mrtn
09-02-2009, 11:05
Това може да е сериозо, най-добре отиди а лекар, колкото и да са ти казвали, с различни лекари ще се консултираш и така. А по принцип температурата е естествена защина на организма срещу инфенкций може да са различни, но щом са ти казали, че си здрава.Отиди пак така е най-добре !

fenkatakrisi952
09-02-2009, 11:07
Това може да е сериозо, най-добре отиди а лекар, колкото и да са ти казвали, с различни лекари ще се консултираш и така. А по принцип температурата е естествена защина на организма срещу инфенкций може да са различни, но щом са ти казали, че си здрава.Отиди пак така е най-добре !

+1

PHaNToM373
09-02-2009, 13:09
При инфекциите мисля ,че температурата беше към 37 ( не съм сигурна ) . Отиди на лекар :)

amk933
09-02-2009, 13:44
При инфекциите мисля ,че температурата беше към 37 ( не съм сигурна ) . Отиди на лекар :)

Първоначалната температура е много повече 38-39-40, но после слиза на тези нива 37.1 - 37.5 обикновено.

maybelline
09-02-2009, 17:59
Вдигането на температура означава, че организмът ти се бори с някакъв вирус. Вирусите умират при определена температура и тялото ти я предоставя. Температурата не е страшна, ако е под 39 и половина. По-добре взимай витамини, да не хващаш вируси толкова често :)

la_loba_mariana
09-03-2009, 05:46
Blagodarq vi za otgovorite,6te vzimam pove4e vitamini i 4akam o6te mneniq ako nqkoi znae ne6to. :)