PDA

View Full Version : Hollywood Slim



gLoRiToO
09-02-2009, 12:32
Искам да ви питам,ако някой ги е ползвал тези хапчета за отслабване,дали действат изобщо.Защото аз съм скептично настроена към хапчетата за отслабване попринцип :smt017 ,но една моя фр си ги взе и казва че изобщо не се чувства гладна и имат ефект. :neutral:

therichbitch
09-02-2009, 12:36
не си съсипвай оргазнизма с такива хапчета, не действат + тва ако искаш да ти убиват апетита- пий зелен чай и няма да помислиш за храна с дни наред :lol: :lol:
не съм ги пробвала, но са ми казвали, че нямат ефект

MrUndaztood
09-02-2009, 12:37
Глорио,Глориоооо

vagarious
09-02-2009, 12:38
Защо си съсипвате оргнизма от рано, бе хора :x Толкова ли не можете да си отделите 1ч. за някакви упражнения или там каквото и да е и сами да си създадете здравословен режим на хранене.Така винаги има резултат, а и е безопастно.Но щом сте си го решили, че по този начин, ще отслабвате ОК..Иначе, не не съм ги използвала, нямам познати, които да са..Съжалявам, че е такова мнението ми, но за мене това е истината.Воля трябва, а не първите боклуци на пазара..

lipstik
09-02-2009, 12:53
Тези хапчета за отслабване са пълни глупости.

Beautyful
09-02-2009, 12:55
Не знам действат ли,ама мн хора са луднали точно по тези хапчета 8-)

v3r43to
09-02-2009, 13:06
От собствен опит ти казвам че не помага... Преди го използвах но никакъв резултат... просто освобождава водата в организма и така се чувстваш по лека но иначе не помага за отслабване... Не си харчи парите напразно,няма смисъл... По добре се захвани със спорт или пък ако толкова те марзи просто си подбирай какво да ядеш....

kalpazanka
09-02-2009, 16:57
Тцтцтц...мързел...

CandyCox
09-02-2009, 17:09
Няма вълшебни хапчета. Дори и да ги пиеш трябва да спортуваш. Да, убиват апетита, пиеш изключително много вода, до колкото разбрах спомагали за по-бързото изгаряне на мазнините, ама без поне 30 минути тичане,скачане на въже или нещо от сорта, много ясно, че нищо няма да се постигне.