PDA

View Full Version : Питане относно плитките с прежда



natalia_91
09-02-2009, 13:11
искам да попитам след като се сплете плитката как трябва да се върже накрая за да не се разплете,благодаря на всички които дадат съвет :-)

Adda
09-03-2009, 09:36
Усуква се някак си, но защо не оставиш някой с повече опит да свърши това вместо теб? Иди в салон или помоли някоя приятелка, която вече го е правила =)

mrafka
09-08-2009, 19:33
Аз съм с голям опит на тая тема: значи най сигурно е да се направи възел накрая,,друг начин: да се изгори сас запалка
Ако има нещо неясно- питай :P 8-) :-D

InisMona
09-08-2009, 20:08
Ооо,лудница....ми преждата си я остави по дълга и накрая просто на възел....даже си сложи някви мъниста ако желаеш :D
ии,що фризиорка,всеки може да сплете такава плитка,тънката част е само при завързването на преждата за косата...отам,плитка ПОЧТИ всеки може да плете :D айде,късмет ИСКАМ СНИМКИ :smt041 :grin:

Абе,глупости,как ше я гори с запалка,седи ужасно и смърди :D само възел или ластик ама възела си е най мощен :D

Madness
09-08-2009, 20:19
Ама от ония,където се омотава шарена прежда около киура или просто плитка,вкоято се вплита прежда?

От тия първите правих на една приятелка,ама честно ти казвам не помня :lol:

Вържи с малко ластиче според мен най-добре.Аз с такова връзвах и самата прежда за косата.

InisMona
09-08-2009, 20:32
Ама от ония,където се омотава шарена прежда около киура ?...
АА!Е тия как се правят,бре :D аз съм пробвала ама стана няква разтеглена и разтегната :D иначе аз на тема коса съм побъркана имам плитки,расти,кичури глупости... 8-) и са тая шарената "раста" ми е новата загдка за разрешаване...
ей за такова става въпрос--> http://i27.tinypic.com/2gtrw3b.jpg

eatmybrain
09-08-2009, 21:17
Аз такива "шарени расти" имах 3 .. бяха ми до кръста [косата ми е до раменете] обаче бяха на мн цветове,и нещо като раета,накрая сваршваха с маниста. Мама ми ги прави,мога да я питам как точно става :)

InisMona
09-08-2009, 21:29
Аз такива "шарени расти" имах 3 .. бяха ми до кръста [косата ми е до раменете] обаче бяха на мн цветове,и нещо като раета,накрая сваршваха с маниста. Мама ми ги прави,мога да я питам как точно става :)
Да,Да,ДА!!! :smt040 Ще съм ти адски благодарна :-D
А имаш ли няква снимка със тях?

FallOutGirl
09-08-2009, 21:38
Аз съм навита някои да ми сплете, ако има някой на които му се занимава да пише :)

InisMona
09-08-2009, 21:45
Аз съм навита някои да ми сплете, ако има някой на които му се занимава да пише :)
Раста или плитка?

heiress
09-09-2009, 00:48
Аз наскоро си правих плитки, но с коса, защото с преждата нещо не ме блазни.. иначе, ако искаш аз мога да ти препоръчам една мацка... най- добрата е.. 150 лева с прежда и 200 лв с коса.. пиши ми ЛС, ако решиш.. но ти казвам, че ще останеш много доволна.