PDA

View Full Version : сърбеж, болка при уриниране и вагинален секрет



AnNnG
09-02-2009, 13:14
Здравейте. Хора от както ходих на плаж имам сърбеж по срамните устни, болка при уриниране и някакъв жълто-зелен секрет. Не съм имала полови контакти . Нз от какво е и как да се махне моля ви се някой ако знае нещо по въпроса да пише :(

eveto_xx
09-02-2009, 13:44
Сигурно е гъбична инфекция. Бягай на лекар.

iveto18
09-02-2009, 19:57
Здравейте. Хора от както ходих на плаж имам сърбеж по срамните устни, болка при уриниране и някакъв жълто-зелен секрет. Не съм имала полови контакти . Нз от какво е и как да се махне моля ви се някой ако знае нещо по въпроса да пише :(

това течение ако е с неприятна миризма,са габички и върви колкото се може по скоро на гинеколог

AnNnG
09-02-2009, 21:04
ми да но при гъбичната инфекция не трябва ли да има някакъв обрив или най малкото зачервяване незнам... аз нямам такива неща

mArMaLaDkA
09-02-2009, 21:17
При наличие на сърбеж, най-вероятно има и обрив. Просто не си го видяла.
Върви на гинеколог. Никакви отвари от смрадлика, лайка и всякакви такива.

Abigoria
09-03-2009, 10:40
Надали е гъбично, по- скоро са Коли бактерии... Ако знаехте само какво има във водата, в която се плацикате... Всеки един път, когато ходя на плаж, аз получавам инфекция с Коли бактерии... Пусни си урина за урокултура и занеси изследванията при някой добър неФролог. Вероятно ще ти изпише хапчета, но да знаеш, догодина плаж през крив макарон...

Едит: http://bg.wikipedia.org/wiki/E._coli