PDA

View Full Version : За ПМС, пърденето, еманципацията и упадъка на човешкия вид



Canis_Dirus
09-02-2009, 20:04
Прогелждайки разултатите от двете скорошни анкети "За и против ПМС при жените" и "За и против шумното пърдене при мъжете", както и развитието на темите за задължителанта казарма съм напълно убеден, че еманципацията ще ни убие.

Жените очевадно се застъпват за неестественото като липсата на ПМС и задържането на вредни газове в червата, което може да докара някому някой хубав колит.

ОСвен това се застъпват за мнението, че 6 или 9 месеца казарма правели мъж.
Да ви светна драги дами - това не е така. 6 процедури при козметичка няма да направчт от вас жена, нито 9 месеца в дебелариум ще направят Клаудия Шифър от Арета Франклин.

Даването на глас на жените бавно но сигурно води човечеството към упадък и гибел!

Жените що погубят нас - хората.

Kya
09-02-2009, 20:17
Ти да не си гей??? :?

Canis_Dirus
09-02-2009, 20:18
Ти да не си гей??? :?
НЕ. НО ако се запознаем може и да не издържа и да стана.

Joc
09-02-2009, 20:41
И да пише с розови букви :D

Kya
09-02-2009, 20:46
Ако беше гей щеше да пише съвсем различни неща... ;)

Ееее тука ме хвана... Признавам че знаеш повече от мен :razz: :razz: :razz:

SouthStandServiceLad
09-02-2009, 20:49
Братле тва над твоя коментар е момче и е педал.

Kya
09-02-2009, 21:01
грешнооо много грешно мислиш

ПОПРАВИ СЕее........СЕГА!

Swinkenhoffer
09-02-2009, 22:23
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

Kya
09-02-2009, 23:14
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

ХиХХиХХхииииХЙиХиХиЙиАЙай ьхХАЬХЪУHUAXAYXHYaxH :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Вие много ме къртите тая вечер с тия мнения :D :D Браво

Jeuelle
09-02-2009, 23:47
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

Извинявай, ти добре ли си ?

AutumnTears
09-03-2009, 04:57
Сега поклон ли очакваш? :lol:

Disrespect
09-03-2009, 05:22
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

Извинявай, ти добре ли си ?

екстра е, нищо й няма
пора е най-големия пич-жена който познавам :Д

Swinkenhoffer
09-03-2009, 06:49
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

Извинявай, ти добре ли си ?
Явно си хленчеща жена, мислеща се за голямото добрутро => да питаш дали аз съм "добре" е някак смешно. ;)

йее, паламуд ми е почитател 8-)

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 07:41
Куа, ако не се поправя кво ще стане ? Ще ми направиш една свирка ?

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 07:45
Очаквам го с нетърпение :grin:

PainMonopoly
09-03-2009, 07:56
"ЗА" шумното пърдене и оригване, против желанието на жените целия свят да им съчувства по време на мензис и винаги съм смятала мъжете за далеч по-добрата половина от човечеството... но някакви теми, в които наричат всички от нежния пол "мърши" и ни хранят супер злобно, са крайни вече.
Когато можете да си позволите да живеете без момиче до себе си, тогава се изказвайте толкова смело.

Извинявай, ти добре ли си ?KITCHEN! NOW!

hardball
09-03-2009, 08:01
ПМС-ът съществува, това е така, обаче мисля, че по- скоро именно еманципацията извади въпроса на масата и вместо "женски работи" цикълът се превърна в тема за всеобщо обсъждане. Което не е куул.
По- добра половина няма. Просто сме различни.

LadyDi
09-03-2009, 08:44
Защо пък еманципацията да е превърнала ПМС в тема на всеобщо обсъждане? Никой не може да задължи мъжете да обсъждат нещо, което не им влиза в работата.
Друг е въпроса, че и те, също като жените, си умират от мерак да си врат носа там дето не им е работа.

hardball
09-03-2009, 09:12
Обратното, жените го превърнаха в обща тема за разговор.

LadyDi
09-03-2009, 09:12
Обратното, жените го превърнаха в обща тема за разговор.
Мисля, че темата за мензиса и ПМС не беше пусната точно от жена.

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 09:14
И аз мисля, че женско мнение няма какво да прави в темата за казармата ;)

hardball
09-03-2009, 09:15
Беше пусната като отговор на темата за казармата за да подразни момичетата, които се бутаха да дават акъли в темата за казармата.
Иначе ме съмнява някой да го сърби особено за това. Като цяло такава тема не разбирам потребна ли е въобще.

LadyDi
09-03-2009, 10:48
И аз това се чудя...

SouthStandServiceLad, колкото до казармата... тя не отпадна ли, дае?
Никой не ми отговори...

_raztrevojenaaa_
09-03-2009, 11:10
еййй, злобни сте, вие, мъжете или поне повечето.........
нямате менструациа и не знаете какъв ад е, че да обвинявате жените.
Знаете ли какво е 7дена да ти тече кръв, да те боли корем, да вземаш обезболяващи и да не ти помагат, да ти се яде повече, да ти се гади, да имаш странен вкус в устата, да нямаш настроение, да не можеш да правиш секс????????? Не при всички момичета ее така, но при много наистина е ужасно неприятно. Аз не натрапвам моите проблеми, свързани с менструацията ми на хората, дори почти никой не разбира, че съм в цикъл. Не стига, че трябва да сте благодарни, че нямате такива проблеми, ами и сте тръгнали да ни обвинявате....нали на вас нищо ви няма еееее :-x




Жените що погубят нас - хората.
аз ти предлагам, за да се запазиш невредим - не общувай с жени 8)

Still1ME1Still1HERE
09-03-2009, 11:27
еййй, злобни сте, вие, мъжете или поне повечето.........
нямате менструациа и не знаете какъв ад е, че да обвинявате жените.
Знаете ли какво е 7дена да ти тече кръв, да те боли корем, да вземаш обезболяващи и да не ти помагат, да ти се яде повече, да ти се гади, да имаш странен вкус в устата, да нямаш настроение, да не можеш да правиш секс????????? Не при всички момичета ее така, но при много наистина е ужасно неприятно. Аз не натрапвам моите проблеми, свързани с менструацията ми на хората, дори почти никой не разбира, че съм в цикъл. Не стига, че трябва да сте благодарни, че нямате такива проблеми, ами и сте тръгнали да ни обвинявате....нали на вас нищо ви няма еееее :-x




Жените що погубят нас - хората.
аз ти предлагам, за да се запазиш невредим - не общувай с жени 8)
И никой не разбраааа....

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 19:14
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?

Kya
09-03-2009, 19:20
Момичета, не се палете. Няма смисъл. Можете само да завиждате на "човекът" и великият му манталитет. Цялата му мисъл се върти около ввагината ни и още 2-3 неща. Хората с това мислене освен че никога няма да разберат какво е любов, ще бъдат отритвани от жените които могат да им я дадът.

Tokarev
09-03-2009, 19:21
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака.

LadyDi
09-03-2009, 19:30
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Я, какво толкова сгафи?

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 19:39
Токарев доста е лесно да се говори за разни неща без да си ги изпитвал, нали така ? Включително в случая. Говоря за темата за мензиса и прочее. Да на мен/нас не ни тече кръв от оная работа, не ни боли веднъж месечно и не сме раздразнени, но Господ е измислил нещата така, че всичко да е уравновесено, ОК ? А искам никой да не забравя, че в тази тема и в самото и съществуване има доста повече смисъл, от колкото във ВСЕКИ ЕДИН ПОСТ на лицето Куа примерно. Примерно. Подчертавам го. И още нещо... не забравяйте основната му функция и не забравяйте репликите на девойките в темата за казармата... Тука определени хора имат нуждата да живеят в Израел, където и жените имат задължителна служба. Пък оставете на нас да бутаме камъните нагоре по хълма.

TERRORMACHINE
09-03-2009, 19:39
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака.ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!

Kya
09-03-2009, 19:43
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака.ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!

По тая логика може ли да го накара да му духа? :shock:

Bianca
09-03-2009, 19:44
Токарев доста е лесно да се говори за разни неща без да си ги изпитвал, нали така ? Включително в случая. Говоря за темата за мензиса и прочее. Да на мен/нас не ни тече кръв от оная работа, не ни боли веднъж месечно и не сме раздразнени, но Господ е измислил нещата така, че всичко да е уравновесено, ОК ? А искам никой да не забравя, че в тази тема и в самото и съществуване има доста повече смисъл, от колкото във ВСЕКИ ЕДИН ПОСТ на лицето Куа примерно. Примерно. Подчертавам го. И още нещо... не забравяйте основната му функция и не забравяйте репликите на девойките в темата за казармата... Тука определени хора имат нуждата да живеят в Израел, където и жените имат задължителна служба. Пък оставете на нас да бутаме камъните нагоре по хълма.
Малко офтопик: Християнин ли си? :shock:

SouthStandServiceLad
09-03-2009, 19:47
За да не влизаме в теологични спорове има ли Господ или не просто замести с природата и ще видиш, че ОТНОВО съм прав. Специално, що се отнася до минусите двата пола са равнопоставени, до колкото има огледални неща в природата като цяло.

Tokarev
09-03-2009, 19:50
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака.ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!
Винаги можеш да се скатаеш ако решиш....ще вземеш четката пък ще побутваш мравките с нея, пък като се появи ще търкаш със скоростта на охлюв и ще му обясниш че толкова можеш и искаш да е добре изпълнено, я ще му кажеш че си готов вече - всичко за да му се разходиш по нервите. Пък ако ще и военен съд - въпроса е колко точно си инат и непукист..там ще обясниш че уронва честта и достойнството ти на войник и т.н. ще се изкараш милосъдна сестра.
:D :D :D

LadyDi
09-03-2009, 19:53
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака. ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!
Винаги можеш да се скатаеш ако решиш....ще вземеш четката пък ще побутваш мравките с нея, пък като се появи ще търкаш със скоростта на охлюв и ще му обясниш че толкова можеш и искаш да е добре изпълнено, я ще му кажеш че си готов вече - всичко за да му се разходиш по нервите. Пък ако ще и военен съд - въпроса е колко точно си инат и непукист..
:D :D :D
Уж не съм мъж, ама що си мисля, че нещо не си съвсем наясно?

Tokarev
09-03-2009, 19:58
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака. ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!
Винаги можеш да се скатаеш ако решиш....ще вземеш четката пък ще побутваш мравките с нея, пък като се появи ще търкаш със скоростта на охлюв и ще му обясниш че толкова можеш и искаш да е добре изпълнено, я ще му кажеш че си готов вече - всичко за да му се разходиш по нервите. Пък ако ще и военен съд - въпроса е колко точно си инат и непукист..
:D :D :D
Уж не съм мъж, ама що си мисля, че нещо не си съвсем наясно?
Обясни с какво точно ? Не можеш да приемеш че има хора готови на крайности само за да си угодят на волята ?

LadyDi
09-03-2009, 19:59
Напротив, приемам го. Мисля, че не си ходил в казарма, обаче.

Tokarev
09-03-2009, 20:03
Ако ти кажа че съм знам какво ще кажеш, ако ти кажа че не съм също знам какво ще кажеш....не си права и в двата случая и е въпрос на индивид.

TERRORMACHINE
09-03-2009, 22:51
А ти знаеш ли кво е да търкаш плаца с четка за зъби, а ?
Въпрос на воля е...никой не може да те задължи да правиш каквото и да било.
Трябвало е да откажеш и да полежиш в карцера нищо нямаше да ти стане, вместо да угаждаш на фатмака.ако му е издадена заповед, нема воля нема тая оная...почва да търка иначе военнен съд!

По тая логика може ли да го накара да му духа? :shock:говорим за казармата, не за публичния дом...

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 12:27
Па да не говорим,че в карцера едва ли е едно от местата,които искаш да посетиш.Жените,които разтоварват камиони с цимент(примерно),за да се прехранват едва ли надвишават шестте ми пръста на лявата ръка 8-)

TERRORMACHINE
09-05-2009, 02:55
тоя карцер(казармения)си е ебал майката!!!

_donna_
09-05-2009, 09:55
На някого му е скучнооо! 8-)