PDA

View Full Version : на нея не и пука за мен или..?



bloodyF
09-02-2009, 20:28
значи няма на кой да се оплача по-подробно защото в момента се чувствам като няква....ддз...баси тъпачката и не знам дали темата е за тук


ще разказвам само в последната година ...
запознах се с нови хора (бях 8ми клас) и едно момиче ми направи впечатление-беше хубава и умна...сприятелихме се ...едва ли не и ходех по гъза на всяка крачка,от квото имаше нужда и помагах и втория срок тя се промени адски...излизахме си пак обаче не беше същото ...
и всеки път когато имаше нужда (домашни например) идваше при мен
после ходихме в апартамента на баба ми които е на 20тина км от моя град...ходихме на плаж беше супер
и около месец и половина преди тва аз ходих с 1 ...и бях обсебена от него...и като и кажех нещо и тя : "ох стига с тоя хх"
и тя попринцип не си е от тук а е от друг град
и днеска ми каза че може би щяла да се мести там и аз като и го казах тва сичкото че се е променила и че ся ме дразни така да кажа ...и тя каза само "ми хората се променят"

е да обаче тя е дошла тука ,създала е някви приятелства и ся ...охх баси гадното

иначе се дразня супер много като почне с нейните велики магазини...

"ох днес си взех чанта ,обувки,анцунг, адидас"
"днес си взех еди-какви-си дънки/потници/блузи"

и ДА бих и го казала всичко в очите..обаче тъпото е че тя си е в нейния град и не се знае кога ще си идва...


оф кажете ми кво да правя щото хем си я ценя и я уважавам ,хем ме дРазнят някои неща, и....


без обиди и съвети 'тя не ти е приятелка ,намери си нови приятели ' защото имам приятелки по близки обаче тъпото е че те са някви ...детски гъзовe и не можем да си говорим на по-такива теми. (секс,любов етц)

Di
09-02-2009, 20:30
кифленска му работа,кажи и 'майната ти кучко (фингер 8-) ) '

Cybershot
09-02-2009, 20:41
Тя се интересува само от себе си... Не я е грижа за теб, има те колкото да не се шматка сама

vampire_girl_
09-02-2009, 22:28
Ми изчакай,вижте се,кажи и го в очите и после решавай,дали да оставаш с нея...
Едва ли е единствената,която не е "детски гъз" .

PurpleDream
09-02-2009, 22:49
еми ти я дразниш с някои неща, тя те дразни - приемете го и пак си бъдете приятелки, а щом ще се мести сигурно ще се отчуждите и няма да ти трябва ще си останеш с твоите си приятели

mArMaLaDkA
09-02-2009, 23:01
Имала съм няколко такива приятелки. Тичах им подир гъза, това-онова, заебавах ги многократно и пак си ги връщах. Накрая им бих шута напълно и се чувствам повече от добре. Това са тъпи, лицемерни и егоистични същества и повярвай, приятелката ти няма да се промени, а ще ти създава още много ядове. Ти сега я уважаваш, но се замисли дали и тя теб.

UNITED
09-02-2009, 23:29
Абе вие кво искате ? :( Случват се и такива неща между приятели.Спокойно ше ви минне. :(

remix1912
09-02-2009, 23:52
Аз само мога да ти кажа да си ебеш майката.Да ти еба шибания живот ти знаеш ли какво е шибан живот,че с тва се оплакваш.Малко си живяла да ти еба кифлинската мамичка.Вика децки гъзове ми ти ква си ма ти е еба майката насрана.Оная я дразнела че щяла да се мести,че си купувала дрехи ами ти ква си ма да та еба пичката матина да ти еба.Аз може да съм на 16 ама имам 1000 пъти повече мислине като на възрастен от тебе ма кифло умрела.Да ти еба пичката

balon4eee
09-03-2009, 00:18
пуши weed

bloodyF
09-03-2009, 00:31
remix1912,айде да си затвориш шибаната уста а? Имаш ти мислене, 1000 пъти повтори ебa в едно изречение....баси нещастника...и тва че не успях да си измисля заглавие за темата дали означава че не знам а :?



Айде изчезвай ми от темата :o



балончее,така всичко минава нали :(

UNITED
09-03-2009, 00:31
Аз само мога да ти кажа да си ебеш майката.Да ти е** шибания живот ти знаеш ли какво е шибан живот,че с тва се оплакваш.Малко си живяла да ти е** кифлинската мамичка.Вика децки гъзове ми ти ква си ма ти е е** майката насрана.Оная я дразнела че щяла да се мести,че си купувала дрехи ами ти ква си ма да та е** пичката матина да ти е**.Аз може да съм на 16 ама имам 1000 пъти повече мислине като на възрастен от тебе ма кифло умрела.Да ти е** пичката

:shock: :shock: :shock: Олеле :razz: Можеше да кажеш всичко това без псувни,аз също мисля,че това въобще не е скапан живот,а завист.Ако аз започна да се уплаквам за живота си,тая ше каже: "О,боже благодаря ти,че не съм като него" :?

mArMaLaDkA
09-03-2009, 00:33
Айде изчезвай ми от темата :o



:lol: Евала!

remix1912
09-03-2009, 00:38
remix1912,айде да си затвориш шибаната уста а? Имаш ти мислене, 1000 пъти повтори ебa в едно изречение....баси нещастника...и тва че не успях да си измисля заглавие за темата дали означава че не знам а :?



Айде изчезвай ми от темата :o



балончее,така всичко минава нали :(
Абе путко земи са гръмни ма.Ти ли ша ми казваш какво ще правя.Ще те пцувам колко ти си искам.На една храчка живот така че недей ми говори
глупости и да ма заплашваш такива курви като тебе ги ям с парцалите.А те на мене нещо по-голямо и космато

Към хората
Хора кажете ми как се сдържате да не напцувате такова говно като авторката.Не можела да си измисли заглавието ми да ти еба майката ти като не можеш да си измислиш едно свястно заглавие като гледам и темата си я измислила много добре,даже споменаваш в началото че си проста,еми не мога да отреча че си такава.Не не можеш да си измислиш заглавието ми си толкова просто и ''децки гъз'' че това което си написала в заглавието наистина го мислиш

А и да не забравя на майка ти путката 8-) :lol: :lol: :razz:

mArMaLaDkA
09-03-2009, 00:41
Свърши ли със селските изпълнения? :-o

remix1912
09-03-2009, 00:54
Свърши ли със селските изпълнения? :-o
Не от града съм :booooomb: Bum fuck

TheNewReligion
09-03-2009, 02:30
Ти знаеш ли какво е шибан живот,че с тва се оплакваш.Малко си живяла .Вика деТСки гъзове ми. Оная я дразнела че щяла да се мести,че си купувала дрехи
Ето какво остана като махнах псувните. 8-) Малко, но вярно.

Kya
09-03-2009, 02:57
значи няма на кой да се оплача по-подробно защото в момента се чувствам като няква....ддз...баси тъпачката и не знам дали темата е за тук


ще разказвам само в последната година ...
запознах се с нови хора (бях 8ми клас) и едно момиче ми направи впечатление-беше хубава и умна...сприятелихме се ...едва ли не и ходех по гъза на всяка крачка,от квото имаше нужда и помагах и втория срок тя се промени адски...излизахме си пак обаче не беше същото ...
и всеки път когато имаше нужда (домашни например) идваше при мен
после ходихме в апартамента на баба ми които е на 20тина км от моя град...ходихме на плаж беше супер
и около месец и половина преди тва аз ходих с 1 ...и бях обсебена от него...и като и кажех нещо и тя : "ох стига с тоя хх"
и тя попринцип не си е от тук а е от друг град
и днеска ми каза че може би щяла да се мести там и аз като и го казах тва сичкото че се е променила и че ся ме дразни така да кажа ...и тя каза само "ми хората се променят"

е да обаче тя е дошла тука ,създала е някви приятелства и ся ...охх баси гадното

иначе се дразня супер много като почне с нейните велики магазини...

"ох днес си взех чанта ,обувки,анцунг, адидас"
"днес си взех еди-какви-си дънки/потници/блузи"

и ДА бих и го казала всичко в очите..обаче тъпото е че тя си е в нейния град и не се знае кога ще си идва...


оф кажете ми кво да правя щото хем си я ценя и я уважавам ,хем ме дРазнят някои неща, и....


без обиди и съвети 'тя не ти е приятелка ,намери си нови приятели ' защото имам приятелки по близки обаче тъпото е че те са някви ...детски гъзовe и не можем да си говорим на по-такива теми. (секс,любов етц)

Тя сама ти го каза.. "Хората се променят". Ти сама каза че тя те дразни и че ти също я дразниш.
Ако се видите пак, просто я попитай какви иска да са ви отношенията. Ако не можеш да се свържеш повече с нея или всеки път когати и се обадиш да се видите тя не може.. просто и прати 1 смс че ти е била супер яка компанията и че искаше да имаш човек на когото да можеш да споделиш или там каквото искаш.

Иначе според мен те е отебала отдавна. Не я търси...

76204016
09-03-2009, 04:52
bitches

dan40123
09-03-2009, 06:47
ремиксеца колкото и да не ви харесва е прав тва ако ти е определението за скапан живот... стегни се малко и махни черните очила- вземи си розови

bloodymirror
09-03-2009, 08:04
Доколкото разбирам и ти не си цвете за мирисане (не се обиждай) но едва ли не ти май няма от какво да НЕ се дразниш..просто я приеми каквато е,макар и да е късно.Е,да естествено,всеки се дразни,но не прекалявай! :)

remix1912
09-03-2009, 09:33
Ти знаеш ли какво е шибан живот,че с тва се оплакваш.Малко си живяла .Вика деТСки гъзове ми. Оная я дразнела че щяла да се мести,че си купувала дрехи
Ето какво остана като махнах псувните. 8-) Малко, но вярно.
Е защо бе бацка.Пцувните са важна част от контекста за да се разбере смисъла

step_up_right
09-03-2009, 11:44
егати изпростелите хора!Като имаш проблем го решавай някак кво ми псуваш тука?очевидно е че авторката има някъкъв проблем и търси решение,пък хората са сазали-на който не му понася да се изнася...

remix1912
09-03-2009, 12:12
егати изпростелите хора!Като имаш проблем го решавай някак кво ми псуваш тука?очевидно е че авторката има някъкъв проблем и търси решение,пък хората са сазали-на който не му понася да се изнася...
Да ти е б а майката бе п е д е р а с .Научи се да пишеш.Изнасяй ми се от кинефа

bloodyF
09-03-2009, 12:33
оф аре изчезвай бе тъпанар :booooomb:

и да ,мога да напиша цял роман за живота ми ,просто не смятам че на всички трябва подробно да си разказвам историята :booooomb: :booooomb:


човек пък да не попита нещо,повечето се държите като задници,..

на който не му харесва темата има милион други в които да псува и да си показва селския манталитет :booooomb:

все пак мерси на отговорилите смислено

remix1912
09-03-2009, 13:51
оф аре изчезвай бе тъпанар :booooomb:

и да ,мога да напиша цял роман за живота ми ,просто не смятам че на всички трябва подробно да си разказвам историята :booooomb: :booooomb:


човек пък да не попита нещо,повечето се държите като задници,..

на който не му харесва темата има милион други в които да псува и да си показва селския манталитет :booooomb:

все пак мерси на отговорилите смислено
Ама тикво насрана тези неща които ги уча сега не си ги чувала даже ма.
Също като хората ти казват истината ти е гадно нали ма пача.Когато осъзнаеш че ти си тъпа и виновна,а не приятелката ти тогава ще спра да те пцовам

Slave4You
09-03-2009, 14:18
Хората се променят и ще трябва да свикнеш с това, пък и това не винаги е за лошо.. (личен опит) Винаги ще има нещо, което да те дразни у хората около теб, но трябва да приемаш недостатъците им. Тя се хвали твърде много с новите си дрехи, друг пък ще те дразни, че няма нови дрехи :D Просто трябва да прецениш, дали това са работи, с които можеш да свикнеш, или са ти толкова вече нетърпими, че не може да сте приятелки и ще трябва да си намериш други, които не те дразнят:)

Hilary_
09-03-2009, 16:09
Ми кажи й тия неща .. ако не те разбере .. след като не искаш да я оставяш ще ти се наложи да я приемеш такава!!! :? :-o

п.с. remix1912 айде лекичко с думите а ??
Тука не ти е селската кръчма ок ?? :-o

remix1912
09-03-2009, 20:01
Ми кажи й тия неща .. ако не те разбере .. след като не искаш да я оставяш ще ти се наложи да я приемеш такава!!! :? :-o

п.с. remix1912 айде лекичко с думите а ??
Тука не ти е селската кръчма ок ?? :-o
Не е ок ма овцо

lipsvashh_mi
09-03-2009, 20:07
Тя се интересува само от себе си... Не я е грижа за теб, има те колкото да не се шматка сама
опростено казано...Използва те като кошче за душевни отпадъци...гадното е обаче,че ти сама си го позволила..тегли чертата на тея взаимоотношения и дай нататък :)

VampireGirl9
09-03-2009, 20:11
еми да хората е променят..понякога към по-лошо,за съжаление..
и аз имах една мн добра приятелка от много години и изведнъж се превърна в к*рва..и надали е била единствената,тъй като и за други хора знам..
всички се променят..
не знам какво мога да те посъветвам,но ако наистина държиш на даден човек,бори се за него!но ако на нея не й пука..излишно е.

ValzZi
09-03-2009, 21:10
не му обръщайте внимание може и да си намери живот .. след време
и не казвай на хората да се научат да пишат а ти спри с пЦувните както ти казваш
наистина ако ти е приятелка тя ще се съгласи да поговорите и ако й кажеш всичко което мислиш тя би трябвало или да се замисли дали иска да изглежда така в твоите очи или ще прекратите приятелството си + това няма как да не те дразни поне мъничко ..

remix1912
09-03-2009, 21:56
не му обръщайте внимание може и да си намери живот .. след време
и не казвай на хората да се научат да пишат а ти спри с пЦувните както ти казваш
наистина ако ти е приятелка тя ще се съгласи да поговорите и ако й кажеш всичко което мислиш тя би трябвало или да се замисли дали иска да изглежда така в твоите очи или ще прекратите приятелството си + това няма как да не те дразни поне мъничко ..
Аз си имам живот ма и си го живея не се оплаквам във форум че приятелката ми се хвали че си купувала цървули.Много недей да говориш за неща дето не знаеш за да не ядеш пишки