PDA

View Full Version : Болки в корема!?



Still1ME1Still1HERE
09-02-2009, 20:32
От вчера по обяд ме боли страпно яко корема и през известно време(няма точни минути :D ) ме свива супер яко за малко.Голямо гърчене пада.Пих 2 лопедиума и един сулфагванидин(не бях видал от година,ама на една приятелка и се намираше),а днеска още 2 лопедиума и продължава така :/ Сега няма да вечерям и изпих още един лопедиум,та се надявам да ми мине.И не съм само аз така,и майка ми и някои съседи се оплакват.Някви такива глупости да са тръгнали по вас?Дали е вирус?

TykaSePisheNick
09-02-2009, 21:03
Нищо чудно да е от няква храна...Спомняш ли си да сте яли нещо и ти и майка ти?Тоест една и съща храна?

la_loba_mariana
09-03-2009, 05:48
Mi da moje bi e virus i az predi nqkolko dni povra6tah i korema mi ne be6e v red . :)

Still1ME1Still1HERE
09-03-2009, 06:40
Нищо чудно да е от няква храна...Спомняш ли си да сте яли нещо и ти и майка ти?Тоест една и съща храна?Ми не знам..не ми се вярва да сме яли нещо развалено,пък и само мене и майка ми ни е хванало,при това в различни дни.Не знам сега след кат поспах се чуствам малко по-добре,макар че още ме боли малко.

redbul2
09-03-2009, 09:25
Лопедиум е за разстройството само.Някой лекар да ти пише подходящ антибиотик,ако е бактериално.

Still1ME1Still1HERE
09-03-2009, 10:53
Лопедиум е за разстройството само.Някой лекар да ти пише подходящ антибиотик,ако е бактериално.Знам,ама не помага много и за разтройството,мисля да си взема активен въглен :D За сега той поне не ме е предавал :D

TykaSePisheNick
09-04-2009, 13:31
Нищо чудно да е от няква храна...Спомняш ли си да сте яли нещо и ти и майка ти?Тоест една и съща храна?Ми не знам..не ми се вярва да сме яли нещо развалено,пък и само мене и майка ми ни е хванало,при това в различни дни.Не знам сега след кат поспах се чуствам малко по-добре,макар че още ме боли малко.

Вчера един приятел го викнах към обяд, ама той не излезе и каза, че повръщал и му било лошо..Вечерта пък беше ОК каза, че е наспал и му минало.. xD

slavito007
09-04-2009, 15:41
За болките - ментови капки или ментово масло.
А иначе сега е сезонът на хранителните натравяния, така че нищо чудно да сте яли нещо развалено или пък да е вирус.