PDA

View Full Version : Ролята на парите в заведенията



Kya
09-03-2009, 00:00
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??

Di
09-03-2009, 00:04
кой казва,че ни е срам да дадем пари на просяци?
много обичате да слагате няколко човека под един знаменател..
защо?защото това е БЪЛГАРИЯ!

Kya
09-03-2009, 00:07
Мненията къртят до тука :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Di
09-03-2009, 00:07
^не разбрах кво очакваше..
престани да слагаш толкова много емотикони че дразниш..

Kya
09-03-2009, 00:08
Пичове вие ме убихте... Таркалям се по пода от смях xDxDxDxDxDxDxDxDxD :razz: :razz: :D :D :D :lol:

Kya
09-03-2009, 00:12
Но не можеш да си представиш колко. (НАли? НаЛи>) :D :D :D

Di
09-03-2009, 00:13
нали,нали

Kya
09-03-2009, 00:21
и за кво да дам парите си на просяка на Витошка,с които ше си купи хероин или ше ги даде на някоя мутра,тъй като ако не знаеш просяците по Витошка са към "фирма" всичките и това всъщност им е "работата" :wink:

застреляй се.

Пич поне пробвай ебати да му купиш храна питай го дали искаааа(като проповедник по преме на служба на голям празник).... Това е НАй* - сигурния метод (интунацията е същата но говорът се забързва)


*ричката "на" се изкрещява и звукът се удължава с й-краткото

Biskfitka
09-03-2009, 00:35
и за кво да дам парите си на просяка на Витошка,с които ше си купи хероин или ше ги даде на някоя мутра,тъй като ако не знаеш просяците по Витошка са към "фирма" всичките и това всъщност им е "работата" :wink:

застреляй се.+1 90% от ''просяците'' са такива..затова колкото и ужасно да звучи ми е през *** за тях..


П.С. Авторке хубав подпис :lol:

Jeuelle
09-03-2009, 00:36
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??

Еее, дай преди да отидем на море да си заредим куфара с хляб, домати, сирене и малко ракийка , че да не даваме една камара пари по скъпарските заведения.
То си е живо обирджийство бе ....
Какви времена бяха, какви настанаха !!!


А за просяците - никой не го е срам, просто всеки си затваря очите и псува на ум.

Kya
09-03-2009, 00:53
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??

Еее, дай преди да отидем на море да си заредим куфара с хляб, домати, сирене и малко ракийка , че да не даваме една камара пари по скъпарските заведения.
То си е живо обирджийство бе ....
Какви времена бяха, какви настанаха !!!


А за просяците - никой не го е срам, просто всеки си затваря очите и псува на ум.

Когато ходим на море отиваме да си почиваме. Избираш някое спокойно местенце или някоя квартирка за 4-5 вечери и ходиш да спиш на плажа със спален чувал и бутилка ром (сам или с приятели). Това че според някои "да отидеш на море" значи да изхарчиш 3 заплати на хотел и заведения и да "облееш" морето с пикня докато то те пръска невинно с Орината на безброй хора като теб.

О да спомени.....

Плажът - обсипан с полуголи телесни човешки маси,
Вълните - заглушени от детски крясаци и шум все едно си на илиянци бтаче!


Небето - все тъй синьо как го помня,
а водата шибано омазана в лайната...

Jeuelle
09-03-2009, 01:05
Е, не всички сме героите от романа на Керуак , драга ....



Аааа, да...
И ако атмосферата на плажа , състоянието на водата и детският глъч ти пречат , по-добре емигрирай.

Kya
09-03-2009, 01:10
нали,нали

казах го с много ебаси надеждата

Kya
09-03-2009, 01:18
Е, не всички сме героите от романа на Керуак , драга ....



Аааа, да...
И ако атмосферата на плажа , състоянието на водата и детският глъч ти пречат , по-добре емигрирай.

Споменът отново ме зове, на море не се ходи вече, не щото няма възможност, а щото хората серат навсякъде.

Спомням си преди взлизах във водатта мн ии после като излезна не се къпя и нищо ми няма няколко дни, а са като излезнах от жодата бях мазна и после едва се изкъпах.. Даже ми излезнаха пъпки и се изринах цялата от тая гнусна вода на тия гнусни градски "общи" (нали така) плажове. Най-яко си е на частния, да си затвориш цял залив и на носа да си построиш хотел и да живееш в хавана захапал най-големият блънт на света. Иии най важното: дъщеря ти да се казва Шарис Хилтен и да е икона.

TheNewReligion
09-03-2009, 01:28
Когато започва сама да си изкарвам парите, ще пиша пак.

Относно просяците: не им давам пари, поради вече споменати причини.

shanoo
09-03-2009, 08:26
ми някак си ме влече да оставя 100 кентавърчета на какао или в маниа, докато другите се гърчат в селските чалготеки и пият водка флирт, кво да напрая.. :-P

Boot
09-03-2009, 08:41
В заведение не даваш пари само за питието. Даваш ги за атмосферата, за хубава музика, за факта, че си на топло и на завет, за факта, че някой те обслужва...

PainMonopoly
09-03-2009, 08:55
Относно заведенията - винаги, когато имам възможност, пия на пейка бира от хранителни стоки.

В заведение влизам, когато е много студено, когато вали или когато има концерт. Иначе като цяло седенето в заведение ми е неприятно и то не само, защото алкохола е скъп.

Колкото до просяците - не съм длъжен да ги храня. Сами са си виновни.

hardball
09-03-2009, 09:08
Изписах две дълги изречения и видях, че Буут е писала 1 към 1 8-)
Еми зависи от ситуацията, ако искам да пия с приятели е по- логично да се съберем някъде и да делим разходите в магазина, но ако излизаш да се видите просто някъде, избираш мястото по атмосфера и т.н.

А за просяците- понякога ми става жал и нося храна, но както казва ПейнМонополи- в крайна сметка те са си виновни.

BlueAvalanche
09-03-2009, 10:06
Просяците на Витошка са черни и единственото което бих им дал е чашка топла Орина 8)

crust5
09-03-2009, 10:44
Вий се Оляхте с тая Орина, по-готина е да дефекираш над простаците.

BlueAvalanche
09-03-2009, 10:51
Къде са простаците?

Still1ME1Still1HERE
09-03-2009, 12:39
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??Въз основа на какво го даваш това мнение - личен опит,приятелите са такива или понеже не всеки оставя пачки пред просяците,които не се знае за кво отиват така или иначе?Аз оставям почти всеки път,но само на музиканти.

А хората по морето го правят,защото работят цяла година,за да изхранват семейството и да плащат сметки за няква кирлива отпуска от 2 седмици.Искат само почивка - не искат екзотични плажове на 2 часа път без капаче,а само да си лежат и да се радват на малко сън и много правене на нищо.


В заведение не даваш пари само за питието. Даваш ги за атмосферата, за хубава музика, за факта, че си на топло и на завет, за факта, че някой те обслужва...
Съгласен.

dan40123
09-03-2009, 14:09
Това за просяците е много вярно, че не всички са просто просяци е ясно
и аз не им давам пари поради случка преди 2 години и поради горното.
А това за заведенията не е точно така, щото поне тука в шумен има заведения, където цените са с 10-20 ст по-високо от супера и не е лошо ...

PainMonopoly
09-03-2009, 14:50
Просяците на Витошка са черни и единственото което бих им дал е чашка топла Орина 8)И това го има...

Kya
09-03-2009, 16:29
Значи според вашата логика тези нещастни хорица сами са виновни че са израстнали в дом за сираци изоставени от малолетните им родители и са виновни че цял живот са отритвани отвсякъде и от всички. Виновни са че са черни! Виновни са че нямат на кого да разчитат - това води до неспособност за учене НаПРИМЕР. Защо ги мразите толкова? защото "загрозяват" още повече гледката в една от главните улици на "баварския" ни град... Защо вместо тия 2 лева за кола които ще дадете по-надоло в едно от милионите еднакви заведения не купите нещо на момченцето което седи пред павилиона за пица гледайки жално??? И квачката която продава се прави че не го вижда... 1 парче пица мам му стара... 1 парче пица... 1 ден и на вас може да се случи... и тогава ще разчитате точно на това което вие.... обиждайте... мразете... то се връща.. после питате защо на мен?? И не търсите грешката в себе си...

Pliok0019
09-03-2009, 16:51
Kya, всъщност последният ти пост в темата е толкова болезнено верен, че няма накъде повече.

Всичко може да се случи на всеки. Така или иначе. По всяко време.

PainMonopoly
09-03-2009, 17:50
Ако човек е достатъчно упорит и трудолюбив, няма да допусне да изпадне в такова положение. А дори и да допусне, ще намери изход и няма да стига до там да проси. Оправдание няма. Дори и за сираци. Като няма кой да ги издържа - намират си работа. Трябва да се бориш, за да оцелееш.

И да, виновни са, че са черни. Циганите са социални паразити и от малки ги възпитават да бъдат такива. Възпитават ги да просят, да крадат, да живеят от помощи. Нямам абсолютно никакъв ангажимент да се грижа за черното малцинство.

hardball
09-03-2009, 17:57
Казвам го от позицията, че много пъти е нямало как да свържа двата края, нито аз, нито семейството ми, но сме намирали начин криво- ляво да оправим ситуацията.
Не мисля, че малцинствата не получават шанс, просто няма как да си завършил само 4-ти клас и да дишаш лепило по цял ден и да си оправиш живота. Да не говорим, че в Пловдив имаше малки циганчета, дето по цял ден просеха за един по- дърт циганин. И на края на работния ден идват 5-6 годишни хлапета да ми кажат "како, дай една цигара".
Взимала съм храна на хора, които са били в нужда, обаче не съм склонна да давам пари на всеки просяк.

PainMonopoly
09-03-2009, 18:00
Не всяка работа изисква специално образование и умения. Има си т.нар. "нискоквалифициран труд", който може да се работи от всеки.

Разбира се, това изключва болни и сакати хора, които не са способни дори да работят. Може би само те имат оправдание.

hardball
09-03-2009, 18:08
Или пък точно, защото е суров са ни учили да блъскаме като животни за да оцелеем.
В крайна сметка това е начинът.

PainMonopoly
09-03-2009, 18:09
И все пак си се оправил някакси и не си стигнал до Витошка, или бъркам?

Kya
09-03-2009, 18:15
Можем да направим ново движение: НЕ на безмисленото и безумно харчене на пари и ресурси... Икономията ще спаси света.
Много съм идейна, но само заедно можем...

Pliok0019
09-03-2009, 18:17
И да уморим от глад ресторантьорите, сервитьорите и т.н.?

Kya
09-03-2009, 18:33
За да направим и постигнем нещо доста от нас ще трбва да се върнат на нивата, което не е срамно и аз с удоволствие бих го сторила. (знам че ще получа критики и подигравки казвайки това). Просто не може всички да сме "граждани", няма как да се получи. Не си ли се замислила че реално толкова много заведения не са ни нужни, разбирам да се открояваха с разнообразие, но уви... няма какво повече да се измисли - моделът го има. Мисълта за рационалност липсва...
Колкото и да ни е трудно да го разберем - българия е село. Истинският българин е на нивата... Силата на българия е базирана на аграрното стопанство...

Повечето от вас не са никакви българи а чуждопоклонници и за това имам смелосста и абсолютната правота да ви наричам лицемери...

Biskfitka
09-03-2009, 19:43
Само не разбирам защо някой хора пишат България с малка буква..

Tokarev
09-03-2009, 19:45
Недостойна е за уважение в текущото си окаяно състояние.

Jeuelle
09-03-2009, 20:30
Недостойна е за уважение в текущото си окаяно състояние.

"Обичам родината, мразя държавата!"

shanoo
09-03-2009, 20:46
Недостойна е за уважение в текущото си окаяно състояние.

браво бе, глист.

България е тук - :smt007 , не в парламента и министерския съвет, да не виждам други подобни профански изказвания. :-x

Tokarev
09-03-2009, 20:54
българия е само име измислено от хора.
За мен е само "земята" и тя няма име.

Kya
09-03-2009, 21:00
българия отдавна е хееейй там...

http://ineedattention.com/pines/images/bldg/in/bldg_in_savoy_toilet_bowl.jpg

Kya
09-03-2009, 21:09
А така като гледам вече и доста от нейните жители за заплували в тази посока :D :D :D

montana6
09-04-2009, 01:55
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??

Не разбрах ти ли правиш така или...? Щото не ми се вярва да даваш пари на всеки просяк и винаги да използваш по-разумното. Ако греша - браво! Обаче за мене темата е безсмислена. Всеки сам решава какво да си прави с парите и има правото да ги даде където и за каквото си иска. Аз ти предлагам да си гледаш себе си и да харчиш твоите пари както намериш за добре и да оставиш другите сами да си решават.

Kya
09-04-2009, 02:34
българия е само име измислено от хора.
За мен е само "земята" и тя няма име.

ако не бяха хора като Васил Левски,Христо Ботев и т.н. да се борят за това "само име",сега щеше да си роб на турците и да нямаш свободата да разсъждаваш по начина,по който на теб ти харесва :wink:

И щеше да му е супер.. забрави да добавиш...

Kya
09-04-2009, 02:57
Добра вечер на всички. Какъв е смисълът да дадем 20 лева за чшка виски, като отсреща го продават по бутилки na 4eтвърт цена? Защо ни е срам да ползваме по-разумното преди по-скъпото? Защо ни е срам да дадем пари поне на 1 просяк от улицата на витошка? Защо когато ги гледаме се отвращаваме или просто не се правим че не ги забелязваме, отивайки директно да дадеш кеш пари за 200мл кола на цената на 2000мл;? Защо??

Не разбрах ти ли правиш така или...? Щото не ми се вярва да даваш пари на всеки просяк и винаги да използваш по-разумното. Ако греша - браво! Обаче за мене темата е безсмислена. Всеки сам решава какво да си прави с парите и има правото да ги даде където и за каквото си иска. Аз ти предлагам да си гледаш себе си и да харчиш твоите пари както намериш за добре и да оставиш другите сами да си решават.

Аз казвам ли на някой какво да прави с парите си? Упряла ли съм ти пистолет в главата и кращя ли ти какво да правиш. Целта на темата ми е да разбера повече за гледната точка на проблеми които касаят всички ни.
И предложението ти е доста глупаво бтв. Заради подобни индивиди като теб които гледат само себе си все още има министри и канцлери, защото и те гледат себе си и си вършат работата.
И да!
Аз правя така:
Не преди много време, разхождайки се по павираните улици на нащта европейска столица и мой роден град, една едра набита женица хей така от нищото се пръкна и прекъсна "великата" ми разходка с думите:
"Извинявай момиче, имаш ли 2 лева да си купя хляб?". Учудена се спрях, махнах и дугата бяла слушалка (пеерфекната имитация на тези на айпод) и гордо казах Да! Непосредствено, бързо и неочквано от страната на бедната "госпожа" аз промълвих А вие с какво се занимавате? Тя ме погледне и изстена тихо: "Инвалид съм". Поучудих се (задавах въпроси..беше подозрителна) и я попитах дали има роднини. Тръгна много бързо и аз след нея. Започнах да и говоря че ще и дам парите ако ми отговори, а тя започна да крещи да я оставя.... няма да продължавам с историята...
Когато им давам пари съм предпазлива за да разбера дали лъжат.
Както и да.. за бабката стана ясно... Вървейки по-надоло по тази улица видях баба да седи на щайга и да продава свежи китки от красиви цветя които бяха аранжирани доста просто, но миришеха супер. Тя сама ми предложи за по левче. Купих 3...
Един ден, стоя си аз на плиска и съм подранила с около 40 минути. 2 циганета (момиче и момче) идват при мен и питат: "Како, ти скинарка ли си?" И аз казах, че ако бях едва ли щяха да дойдат сами при мен ( :D :D :D :D :D :D :D :D ) И се започна разговор. Послъгаха ме за туй-онуй, но се радвам че им купих храна. 2 порции спагети от китайския и за жалост останах без пари и с последните им купих един салам и един хляб от магазина....

Не агитирам никой да прави същото просто искам да видя и други гледни точки...

Kya
09-04-2009, 03:03
българия е само име измислено от хора.
За мен е само "земята" и тя няма име.

ако не бяха хора като Васил Левски,Христо Ботев и т.н. да се борят за това "само име",сега щеше да си роб на турците и да нямаш свободата да разсъждаваш по начина,по който на теб ти харесва :wink:

И щеше да му е супер.. забрави да добавиш...

супер е да си роб?

хм...

какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:

http://www.sirmi.ic.cz/smajl/484.gif

LinkTon
09-04-2009, 03:52
Е,виж сега, да се дадат повече пари за алкохол не е прищявка. Заради евтините и нискокачествени алкохолни питиета съществува алкохолизма. От такъв не може да се "разболее" човек,който пие вино за 100-200 лева примерно.

montana6
09-04-2009, 03:58
...

Еми браво за постъпките ти! Да гледаш себе си няма нищо лошо, зависи от начина по който се гледаш. :) Като го казвам това, имам предвид да не се занимаваш с проблемите на другите, щото всеки си има глава и сам може да се оправи. Но ти явно не си имала това впревид, така че съм разбрал грешно.

hardball
09-04-2009, 07:35
какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:
:shock: :smt100

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 13:22
Значи според вашата логика тези нещастни хорица сами са виновни че са израстнали в дом за сираци изоставени от малолетните им родители и са виновни че цял живот са отритвани отвсякъде и от всички. Виновни са че са черни! Виновни са че нямат на кого да разчитат - това води до неспособност за учене НаПРИМЕР. Защо ги мразите толкова? защото "загрозяват" още повече гледката в една от главните улици на "баварския" ни град... Защо вместо тия 2 лева за кола които ще дадете по-надоло в едно от милионите еднакви заведения не купите нещо на момченцето което седи пред павилиона за пица гледайки жално??? И квачката която продава се прави че не го вижда... 1 парче пица мам му стара... 1 парче пица... 1 ден и на вас може да се случи... и тогава ще разчитате точно на това което вие.... обиждайте... мразете... то се връща.. после питате защо на мен?? И не търсите грешката в себе си...Кой обижда,кой мрази?Пак питам на основа на какво го даваш това мнение?Всичко става - да,така е.Когато мога помагам,когато могат и другите помагат.Това,че не всички сме еднакви и не всеки помага,не означава,че трябва да слагаш всички в един куп.Да не говоря,че някои хора нямат възможността да помагат,а други пък освен това и те имат нужда от помощ.Пак казвам - не слагай всички хора на едно място.И все пак не знам кой какъв е и давам предимно на музикантите,децата и контузените.Когато някой ми поиска цигара давам.

Kya
09-04-2009, 14:19
какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:
:shock: :smt100

Какво бе душицо?? И ти ли мислиш така?

Wildchildd
09-04-2009, 15:18
какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:



Ку.рва си определено.Турска ку.рва при това.

montana6
09-04-2009, 15:30
...

Е тук съм много съгласен. Всеки който иска, може! Най-лесно е да седнеш на улицата и да просиш. Нито съм виновен, че са израсли някои в дом за сираци, нито нищо. Пък и това не значи нищо. Всеки, който иска и е упорит, може да пробие, произхода не е от толкова голямо значение и има много примери за това.

hardball
09-04-2009, 16:32
какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:
:shock: :smt100

Какво бе душицо?? И ти ли мислиш така?
Не, мисля, че си отчайващо глупава. Обусновано мнение.

cherinka
09-04-2009, 18:20
оф... дай направо да ходим от складовете да се зареждаме с мезета, алкохол, битови неща...

Kya
09-05-2009, 00:12
какъв роб бе?? тук всичко щеше да е пълно с преуспяващи помачета и чисти улици и джамии и всичко щеше прекрасно

чесно ли мислиш че ако не бяхме се освободили сега щяхме да сме роби ??? :shock:
:shock: :smt100

Какво бе душицо?? И ти ли мислиш така?
Не, мисля, че си отчайващо глупава. Обусновано мнение.

А ти си най-жалкото КУРве във форумът. :lol: Жалка помия :)
Отчайващо глупава и мазна лицемерка си ти. :) Сигурно вече целият форум е минал през мазната ти като баница путка :):) Треси сланини и пръскай токсичните си лиги във форумчето за бавноразващисе кузи. Начело с теб :)

Ако за 1 правописна грешка се насираш така, сигурно у вас е пълно с лайна и майка ти и баща ти са започнали бизнес с консервация на лайна от долни курви.

Престани да се заяждаш козичке с тлъст задник.

Виждаш ли и аз мога да убиждам.
Дай някакво по-свестно мнение. Разбрах че ти си най-долната тук.

Pliok0019
09-05-2009, 00:35
^ Наистина ли турчина отказва да те чука анално толкова дълго време?

TERRORMACHINE
09-05-2009, 03:13
...

TERRORMACHINE
09-05-2009, 05:30
спали ли сте с хардтопки? http://ibox.bg/forum/img/bigok.gifтва не е тема за обсъждане...

hardball
09-05-2009, 08:11
:shock:
К'во е ставалоооо :D
Много ме убиди. Моите нападки поне са обусновани. Аз съм груба, но не нареждам за без нищо.
Неграмотна си, факт.
Разсъждаваш плитко, факт.
Не разбирам дори защо държиш да се заяждаш с мен- явно много се притесни от това, че не ме кефиш.
И защо съм лицемерна? И защо съм курва? Употребяваш думички, чието значение не ти е напълно изяснено.
Нека съм най- долната. Не ми пречи особено дали ме имаш за такава.
Глупава съм, защото смятам, че си ретард. Еми явно целият форум сме някакви убер тъпаци, защото нещо ми се струва, че не само аз мисля, че си бавна.

А Терормашийн не разбрах какво точно каза, че ми презира мненията и не ме защитава обаче иначе не разбрах :D
Софиярегюлър ако иска да ме пита на лично :D

SouthStandServiceLad
09-05-2009, 08:44
Куа не беше ли туркиня, дето я парабумтят в кафявия кладенец ?

Pliok0019
09-05-2009, 09:02
Куа не беше ли туркиня, дето я парабумтят в кафявия кладенец ?
Ама от толкова ядене на баклава и турчина не я ще. :( Сега миличката пише злобни коментари в тийн форум и се пени през фереджето.

FockidyFockFock
09-05-2009, 10:04
вече ми намирисва на гавра, не може да е толко спрела... 8-)

кузи сте !)@(#*!)@(#*

w0sh
09-05-2009, 10:09
На някого май всичките вени са му се калцирали.

садфейс

Tokarev
09-05-2009, 15:24
българия е само име измислено от хора.
За мен е само "земята" и тя няма име.

ако не бяха хора като Васил Левски,Христо Ботев и т.н. да се борят за това "само име",сега щеше да си роб на турците и да нямаш свободата да разсъждаваш по начина,по който на теб ти харесва :wink:
И без ботев и левски и каквато и да било съпротива, руснаците щяха да ни освободят, защото имат интереси на територията.
Дори и да не ни бяха освободили(невъзможно) - ходил ли си в турция ?
Щеше да е в пъти по-добре и пак нямаше да сме под робство под никаква форма.
Тия истории с робството са били преди 100-тици години - не може да имат значение и сега за вас, би било тъпо меко казано, защото хората отговорни за това отдавна са мъртви а съвременните турци поне повечето нямат лошо отношение към българите. Не говоря за случая с тукашните "турци" и "помаци", които определено не гледат с добро око на българите, а за турските граждани.

Tokarev
09-05-2009, 15:26
спали ли сте с хардтопки? http://ibox.bg/forum/img/bigok.gifтва не е тема за обсъждане...
Я сподели - гъза и и на живо и на голо ли е толко голем ?

PainMonopoly
09-05-2009, 15:26
Щеше да е в пъти по-добре и пак нямаше да сме под робство под никаква форма.
Много щеше да ти е добре да живееш като малцинство в турция...








...NOT!

Tokarev
09-05-2009, 15:30
Щеше да е в пъти по-добре и пак нямаше да сме под робство под никаква форма.
Много щеше да ти е добре да живееш като малцинство в турция...








...NOT!
В момента ти живееш в собствената си държава като малцинство....спрямо почти всяка друга държава тук коренното население живее като скотове.
Стандарта на живот там е по-добър от тукашния, и като малцинство щеше да се живее по-добре.

_donna_
09-05-2009, 15:39
Kya,стегни се,душо!

Goebbels
09-05-2009, 15:42
Стандартът на живот е по-добър единствено в европейската част на Турция.
Ти, Токарев, в Анадола бил ли си? Там живеят като туземци, не че не са си де...

PainMonopoly
09-05-2009, 15:47
Щеше да е в пъти по-добре и пак нямаше да сме под робство под никаква форма.
Много щеше да ти е добре да живееш като малцинство в турция...








...NOT!
В момента ти живееш в собствената си държава като малцинство....спрямо почти всяка друга държава тук коренното население живее като скотове.
Стандарта на живот там е по-добър от тукашния, и като малцинство щеше да се живее по-добре.Живея в собствената си държава като малцинство в резултат на червеното управление и лизането на задника на ЕС.

В турция работата е съвсем друга. Там практикуват асимилационна политика върху малцинствата си и не питат.

Щеше да ти е добре в турция... ако си турчин.

Tokarev
09-05-2009, 15:50
Стандартът на живот е по-добър единствено в европейската част на Турция.
Ти, Токарев, в Анадола бил ли си? Там живеят като туземци, не че не са си де...
Виждал съм как живеят, но ние не сме в Анадола нали ?
Пак повтарям ние никога нямаше да сме под турско робство заради руснаците...дори и да бяхме стандарта щеше да е като в европейската част.

Pliok0019
09-05-2009, 15:53
токарев, наистина не разбирам какво значение има къде точно ще живееш. Навсякъде ще си бъдеш една мишка, която си сваля феса в знак на почитание и започва да духа рязания кур на някой арабин, с желанието си това да срине София.

Tokarev
09-05-2009, 16:00
токарев, наистина не разбирам какво значение има къде точно ще живееш. Навсякъде ще си бъдеш една мишка, която си сваля феса в знак на почитание и започва да духа рязания "мъжки полов орган" на някой арабин, с желанието си това да срине София.
Досега вие не се ли обяснявахте че е от голямо значение къде живееш ?
Като не е от значение що не заминеш за Анадола ? Никой не носи фесове вече, нещо си се объркала жестоко. Това е все едно да твърдиш че тука се носят пояси и потури - нещо си объркала времената за които говориш.
Всъщност нещо си объркана в главата - не случайно съм в София, а именно за да спомагам за упадъка на тоя смотан град. Мишки са такива като тебе бити, ебани и продадени в робство без да знаят мислейки че са свободни.

Pliok0019
09-05-2009, 16:07
Като не е от значение що не заминеш за Анадола ?
Кога съм говорила, че в анадола е по-хубаво от България? Кога съм казала, че бих искала да живея извън България?

Много, много зле е положението при теб. Надминаваш дори туркинята.

Goebbels
09-05-2009, 16:11
Пльок, изобщо няма да се очудя ако Токарев има анадолска кръв и от там идва влечението му към Анадола. :)

Tokarev
09-05-2009, 16:13
Живей където искаш бе !
Положението при мен е непоправимо.
:D

Tokarev
09-05-2009, 16:15
Пльок, изобщо няма да се очудя ако Токарев има анадолска кръв и от там идва влечението му към Анадола. :)
Нали ти говори за анадола бе боклук ?
Май всичките тука все към турция ви влече.

Tokarev
09-05-2009, 16:22
токарев и куа са брат и сестра от село,с гръцко-турски произход.

ракрити сте!
Сега само остава да ме набиеш.

Pliok0019
09-05-2009, 16:32
Според мен са един и същи човек.

woshata
09-05-2009, 16:50
Пари на просяци не давам щото половината са измамници, давам само на хора с видими физически недостатъци, защото те така или иначе много трудно биха си намерили начин за препитание поради адски много причини в милата ни родина. Относно останалото напоследък използвам парите си по най-рационалния начин по който мога. А цените зависят и от качеството бтв. :)

Goebbels
09-05-2009, 17:09
Аз пари на цигани не давам.
Особенно се дразня, когато банди цигани окупират църквите. Протегнати пластмасови чаши от кафе, агресивни стари циганки, млади майки налягали по тротоарите с пеленечета. Отделно, че в жегите смрадта около тях е нетърпима.
Като малък бях възпитан в либерален дух, но с времето промених възгледите си.

malone
09-05-2009, 17:33
токарев и куа са брат и сестра от село,с гръцко-турски произход.

ракрити сте!
Сега само остава да ме на ебеш.
Разрешавам. 8-)

vikatavili12
09-05-2009, 19:33
:shock: стресирана съм какви са тия теми

Tokarev
09-05-2009, 21:46
няма да те бия бе,луд ли си... само ше Оринирам вАрху теП http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif
Първо трябва да ме намериш.....

Според мен са един и същи човек.
И аз почвам да си мисля такива неща за вас - някак си не ми се иска да повярвам че има толкова тъпи хора събрани на едно място.

Jesus
09-05-2009, 22:30
няма да те бия бе,луд ли си... само ше Оринирам вАрху теП http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif
Първо трябва да ме намериш.....

дори да влизаш via proxy пак може да бъдеш проследен

Tokarev
09-06-2009, 07:10
По-добре е да се оглеждам нали ?
:D :D :D

Riot
09-07-2009, 02:46
Пари за глупости - няма