PDA

View Full Version : Пак ще трябва да помагате :)



sladkalady
09-03-2009, 07:35
Здравейте :) Ето ,че пак искам съвет от вас...
Ситуацията е следната:Имах си приятел ,с когото бяхме заедно 10 месеца.Разбрах,че през първите 2 месеца от връзката ни ми е изневерил(целувал се е с др момиче).Простих му понеже мн го обичах.Всичко вървеше мн добре,докато един ден разбрах ,че се е зарибявал с други момичета в сайтове за запознанства(а може и не само там),казвал им е ,че си няма приятелка и ги е канил на кафе.Тогава чашата преля,казах си ,че повече няма да го търпя и се разделихме...Той идваше до вкъщи ,плачеше и ме молеше да сме отново заедно.Каза,че е осъзнал грешката си и ще направи всичко за да я поправи.Не му повярвах.Вече 5 месеца не сме заедно.Аз си имам приятел от 4 месеца и в началото бях привързана към него,но той направи едни неща,с които ме отдалечи от него.Както и да е...Та вече нямам чувства към сегашния си приятел.Обичам бившия...Мислех ,че съм го забравила,но явно не е така.Той ми пише всяка вечер в скайп.Казва ми ,че наистина се е променил и трябва да му повярвам...но не мога.Страх ме е,че пак ще ме нарани.За сега мисля да остана сама,да не съм обвързана с никой,понеже така ще е най-добре..може би.
Кажете ми какво да правя,как да постъпя?
Благодаря ви ,предварително :)

Priceless
09-03-2009, 07:39
За сега мисля да остана сама,да не съм обвързана с никой,понеже така ще е най-добре

0409
09-03-2009, 07:39
Остани си със сегашния ти приятел :-o

anonimchetou
09-03-2009, 07:42
остани сама за сега :) а бившия ти щом веднъж го е направил.. защо да не го повтори.. ?! а тези сълзи и сополи и моленки.. ги отпиши

Priceless
09-03-2009, 07:44
Остани си със сегашния ти приятел :-o

И ти ли имаш рожден ден утре? :D

0409
09-03-2009, 07:49
Остани си със сегашния ти приятел :-o

И ти ли имаш рожден ден утре? :D
Даааа :grin:

Priceless
09-03-2009, 07:50
Остани си със сегашния ти приятел :-o

И ти ли имаш рожден ден утре? :D
Даааа :grin:

Йеееййй ..и аз така :-D :-D

LadyDi
09-03-2009, 07:53
Както казах в една друга тема преди известно време:

Хем сърби, хем боли, хем драго ми е.

fire_cat
09-03-2009, 07:55
По-добре остани сама за малко, а по-късно, ако си още влюбена в предишния ти приятел, можеш да му дадеш още един шанс, ако той още го желае. Но само един - без изключения, и ако пак направи нещо подобно - направо го забрави вече.

l0lz
09-03-2009, 07:55
Както казах в една друга тема преди известно време:

Хем сърби, хем боли, хем драго ми е.

Точно..

IndependentGirl
09-03-2009, 08:06
Наистина за момента е най-добре да останеш сама със себе си и да обмислиш нещата добре.. :)
Ако нямаш чувства към сегашния си приятел.. по-добре недей да го лъжеш и да му даваш напразни надежди, а и ако се разделите ще можеш да прецениш по-лесно дали имаш чувства.. отколкото да се надяваш с времето да го заобичаш.. :)
Бившия ти приятел може наистина да си е осъзнал грешката.. след като те е загубил, но щом ти е изневерил няма гаранция, че няма пак да го направи.. така, че нито ти нито ние можем да знаем дали е искрен или не, но ако искаш да се върнеш при него и да му простиш.. все пак си имай едно наум.. :)
И в крайна сметка най-добре си остани сама и си изясни към кой имаш чувства и с кой искаш да бъдеш.. :wink:

Jumbie483
09-03-2009, 08:17
остани сама за сега :) а бившия ти щом веднъж го е направил.. защо да не го повтори.. ?! а тези сълзи и сополи и моленки.. ги отпиши

точно..

lubomirky
09-03-2009, 08:21
Наистина за момента е най-добре да останеш сама със себе си и да обмислиш нещата добре.. :)
Ако нямаш чувства към сегашния си приятел.. по-добре недей да го лъжеш и да му даваш напразни надежди, а и ако се разделите ще можеш да прецениш по-лесно дали имаш чувства.. отколкото да се надяваш с времето да го заобичаш.. :)
Бившия ти приятел може наистина да си е осъзнал грешката.. след като те е загубил, но щом ти е изневерил няма гаранция, че няма пак да го направи.. така, че нито ти нито ние можем да знаем дали е искрен или не, но ако искаш да се върнеш при него и да му простиш.. все пак си имай едно наум.. :)
И в крайна сметка най-добре си остани сама и си изясни към кой имаш чувства и с кой искаш да бъдеш.. :wink:

+1 По-добре го зарежи сегашния, няма смисъл да го мъчиш и да го лъжеш момчето.

sladko_angel4e3
09-03-2009, 08:31
Зарежи сегшния си приятел..нямя смисъл да си с него и остани малко сама и обмисли добре нещтата и когато си сигурна избери подходящия. Но ти препоръчвам да забравиш и за двамата и да продължиш напред. :-D

v3r43to
09-03-2009, 09:04
Според мен рискувай... бъди с бившия ти..може би и инаистина да се е променил.. нищо не губиш ако опиташ още веднъж...Успех

RaZzer
09-03-2009, 09:07
Зарежи момчето, с което си в момента... Постой си известно време сама (разбери се със себе си дали си сигурна, че искаш бившия) и ако решиш, че го искаш - дай му шанс! :)

Hilary_
09-03-2009, 11:25
Страх ме е,че пак ще ме нарани.За сега мисля да остана сама,да не съм обвързана с никой,понеже така ще е най-добре..може би.

Извод: Не се връщай там където вече си преминала ... :?

Assshley
09-03-2009, 11:31
В никакъв случей недей да се връщаш при стария си приятел .. Хората са казали "Вълкът козината си мени,но нрава не." .. Изневерил ли е веднъж или два пъти 100 % пак ще го повтори. Най-добре си остани сама за малко,премисли ги нещата .. продължи напред.

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 11:45
Не обичаш сегашния си приятел, а бившия, когото обичаш, ти е изневерил и се е зарибявал с други. Не вярвам да се е променил толкова лесно. На думи всеки се променя. Така че най-добре остани сама за известно време... може пък да се появи ново момче, което да те накара да забравиш миналото.

SuperBadSuperFresh
09-03-2009, 13:38
Той може да не направи същото,а други глупости.Повярвай ми от личен опит го казвам. :o

sweetchef
09-03-2009, 13:55
Еми постой си малко съма пук по нататак ако имаш още чувства към бившият опитайте пак.Може пък наистина да се е променил :-) :) :)

gabiiTu
09-10-2009, 20:47
Както казваш най-добре ще е засега да останеш сама :wink: А Ако бившия ти приятел те обичаше нямаше да ти изневерява с други!!! :)

vikipf
09-10-2009, 20:51
Ти ИСКАШ да си с бившия. Бъди с него. : )
Simple.

rozovsluncho
09-10-2009, 20:55
Имам странното чувство,че всяко второ момче изневерява първите 2 месеца,после прави някфи глупости и накрая като го зарежеш ти реве на вратата

Направи каквото чувстваш за редно... :) слушай сърцето какво ти говори не ние!

CrazySweety
09-10-2009, 22:24
Страх ме е,че пак ще ме нарани.За сега мисля да остана сама,да не съм обвързана с никой,понеже така ще е най-добре..може би.

Извод: Не се връщай там където вече си преминала ... :?

Да, и аз така мисля.За човек, когото съм обичала бих направила всичко, но не и отново да го обикна.Разликата е,че ти още го обичаш.
Но,има ли първи път има и втори и трети(относно изневярата)
Това,че е плакъл - голяма работа.Не вярвай на сълзите в мъжките очи те не плачат,дори когато ги боли.

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:59
бившия ти приятел едва ли се е променил и едва ли ще го направи в бъдеще.от ли4ен опит-вълка козината си мени,но нрава не.о4евидно все още има 4увства към теб.ако бях на теб щях да се върна при него,с ясната мисъл 4е той не може само с 1 моми4е и ще търси и други зад гърба ми.

sunity06
09-11-2009, 12:38
Извода ми от това, което прочетох е:Той е свиня и просто го инструктирай де да си га зав*е :o !!! с извинение за израза
Той да не е последния!!! :o :o :o

ThePowerOfLove
09-11-2009, 13:31
Когато една нещо се случи веднъж, то не е задължително да се случи втори път. Но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.

Точно за тази мисъл се сетих и аз ;) Помисли добре и реши какво да правиш. Ти най-добре знаеш как стоят нещата

Dollystar
09-11-2009, 13:38
Ти сама каза как ще е най-добре, остани си сама за известно време. :-)

Re5peC7
09-11-2009, 13:56
Първо това да си с някой без чувства е горе-долу равносилно на това което е направило онова момче с теб.Второ не знам ама мисля, че трябва да си чувала поговорката "Вълкът козината си мени, но нрава не" ..вярвам, че сама можеш да си направиш изводите. :) Само да ти кажа, че щом няколко пъти ти се налага да му прощаваш, въпрос на време е да дойде и новия момент :) Все пак това си е твоя живот и ти си избираш как да го живееш, а и има още една подробност, чувствата които изпитваш си ги изпитваш ти, не ние, затова и е толкова лесно да се говори ;) хайде, че се олях май :oops: Успех!